Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Liktenīgie?

 
Reitings 160
Reģ: 08.05.2013
Vai ticat, ka ir cilvēki, kuriem ir lemts satikties, kuri ir radīti viens otram utt? (runa, protams, par diviem mīlošiem cilvēkiem). Ja tā tas ir, tad kādēļ ir tik grūti mūsdienās to saglabāt "ilgi un laimīgi", ja cilvēkiem ir lemts būt kopā?

Vai tomēr esat pārliecinātas, ka nav tādu liktenīgo Jūsu mūžā?

Savā dzīvē nu tiešām esmu satikusi pārus, kuri atbilst šim vārdu salikumam "ilgi un laimīgi", tajā brīdī tam no sirds noticu. Bet ir brīži, kad tas šķiet tik naivi! Lai gan tomēr dziļi sirdī vēlētos tiešām noticēt pirmajai versijai ...
31.07.2013 22:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ne jau vien liktenis ir vaininieks.. liela nozīme ir sadzīvošanas mākslai. Protams.. sastapt piemērotu cilvēku ..tas droši vien ir kaut kā.. liktenīgi :)

Es zinu pārus - ilgi un laimīgi.. tiesa..tādu ir ļoti maz. Toties labāk mācīties no pozitīviem, optimisma pilniem piemēriem :)
31.07.2013 22:58 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Nav tāds "lemts" būt kopā, tas drīzāk ir smags darbs, pielāgošanās, otra vajadzības nostādot augstāk par savējām. Bet patērētājkultūra sludina - visu tikai sev un daudz, jauna, moderna, skaista, skaistāka, dārgāka! Tāpēc arī tik daudzi nepaliek kopā, jo šis piedāvājums šķiet ērtāks par grūtībām.

Protams, ir cilvēki, kuri mūžu nodzīvojuši kopā un kopā arī aizgājuši, es to nenoliedzu. Taču viņu ir maz, vairākumā ir baudītāji, nevis devēji.
31.07.2013 22:59 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
es vienmer esmu un gribu ticet taadam lietaam,bet tas,kas pashlaik notiek apkaart pasaulee, pamazaam saak dragaat sho ticibu... Es naivi ticu milestibai,kaut gan zinu,ka diez vai taada eksistee.. akli tiecos peec taas... bet beigas visur rinjkji tik shkjirshanaas,vientuljaas maates un pie mazaakaas problemas visi shkjiraas... brizhiem gribas uzdot sev jautajumu-nu kam tas viss vajadzigs..preceshu nost kaadu biezo,bet vismaz skaisti dzivoshu ... lidz noteiktam laikam :D ehh... tas taa..dusmu brizhos uznaak taadas domas,bet jaa... gribetos taa skaisti un lidz muzha galam.. savu ex milu joprojam no visas sirds... un tapec liekas,ka ir taada milestiba un saderiba... turpinashu naivi,akli un stulbi ticet :)
31.07.2013 22:59 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Es uzskatu, ka katrs cilvēks, kurš ienāk mūsu dzīvē, ir likteņa lemts, lai mums kaut ko iemācītu.
Kāpēc grūti saglabāt "ilgi un laimīgi". iespējams, liktenis šiem cilvēkiem to nemaz nav paredzējis, attiecībām var būt arī pavisam cits "uzdevums".
31.07.2013 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 132
Reģ: 06.10.2012
es ticu :)
nevaru izskaidrot īsti kāpēc ..vienkārši jau pirms pirmajām attiecībām ticēju,ka ir tādi cilvēki.
Tagad esmu ar savu puisi piecus burvīgus gadus un ticu vēl joprojām :)
31.07.2013 23:00 |
 
Reitings 160
Reģ: 08.05.2013
Bet patērētājkultūra sludina - visu tikai sev un daudz, jauna, moderna, skaista, skaistāka, dārgāka! Tāpēc arī tik daudzi nepaliek kopā, jo šis piedāvājums šķiet ērtāks par grūtībām.
Taču viņu ir maz, vairākumā ir baudītāji, nevis devēji.


Labi pateikts!
31.07.2013 23:00 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
Nē, vispār neticu tādiem apzīmējumiem kā "īstais un vienigais" utt. Jā, tu vari atrast savu šībrīža "īsto un vienīgo", kādu, kurš šobrīd tev ir perfekti piemērots, bet gan mēs paši, gan pati dzīve mainās, un tas ir dabiski, ka attiecības sāk jukt ārā. Tāpēc, manuprāt, ir jāizbauda un jānovērtē tas laiks, kamēr ar kādu ir patiešām labi. Un, protams, ir pāri, kuri nodzīvo kopā visu mūžu, bet tādi nekad nebūs visi, un varbūt arī nevajag.
31.07.2013 23:15 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nē, nav nekādu liktenīgo, īsto un vienīgo. Ir divi cilvēki, kas sader kopā, taču viņiem neizbēgami nāksies kādreiz meklēt kompromisu un pieslīpēties otram.
31.07.2013 23:20 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Es uzskatu, ka katrs cilvēks, kurš ienāk mūsu dzīvē, ir likteņa lemts, lai mums kaut ko iemācītu.
man kāreiz bija tāda mācībstunda. :D
31.07.2013 23:21 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
Elizabete - jā, bet kur ir tā robeža, cik ļoti cilvēki ir gatavi viens otram "pieslīpēties"? Un vai vienmēr ir vērts to darīt?
31.07.2013 23:22 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Par to ilgi un laimīgi, tas, manuprāt, ir atkarīgs no pašiem, jo ja vēlas labas attiecības, pie tām ir jāstrādā. Ja visu atstāj pašplūsmai vai likteņa varai, nereti attiecības izbeidzas.
Daļiņa manis tic tādam naivam romantismam. Pati ceru, kādu dienu sastapt savu liktenīgo. Pagaidām esmu ar cilvēku bez dziļām domām par happily ever after un mr. Big utt Vienkārši izbaudu laiku ar konkrēto personu, priecājos par dzīvi utt :)
31.07.2013 23:24 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nav tāds "lemts" būt kopā, tas drīzāk ir smags darbs, pielāgošanās, otra vajadzības nostādot augstāk par savējām. Bet patērētājkultūra sludina - visu tikai sev un daudz, jauna, moderna, skaista, skaistāka, dārgāka! Tāpēc arī tik daudzi nepaliek kopā, jo šis piedāvājums šķiet ērtāks par grūtībām.

+1.
31.07.2013 23:26 |
 
Reitings 1885
Reģ: 08.07.2013
Īsti nezinu, vai to var saukt vārdā "liktenīgais", bet ticu, ka dzīve mēdz piespēlēt cilvēkus, ar kuriem esot rodas sajūta, ka viņi tiešām ir liktenīgie, jo ir vārdos neizsakāma pievilkšanās un tāda kā dvēseļu radniecība..ah, pat nemāku noformulēt savas domas :D
31.07.2013 23:28 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Elizabete - jā, bet kur ir tā robeža, cik ļoti cilvēki ir gatavi viens otram "pieslīpēties"? Un vai vienmēr ir vērts to darīt?


Protams, ka vienmēr nav. Tāpēc cilvēkam ir dots saprāts, lai izsvērtu un nonāktu pie slēdziena, ir vērts vai nav.
31.07.2013 23:33 |
 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Es ticu, vismaz manas attiecibas ar viru par to liecina, jo tik daudz apstaklu, pilnigi ka shema mus saveda mus dzives kopa! Liktenis!
Un zini kas vel, ta sajuta, ka Tu zini ka vins ir istais, liktenigais! Galva vairs nekad nepiezogas domas pie cita viriesa, cita seksa, citas laulibas, nopietni!
Protams, tas ir darbs un raukstura parmainas, bet tas notiek dabiski ar merki iet tikai uz prieksu un "izaugt" abiem kopa!

Ko vel gribeju pieminet, es naku no ticigas gimenes, man pusaudzei esot, mamma stastija, tu katru dienu ludz sev viru no Dieva! Un sie vardi man baigi aizkera, to ludzu, kad atcerejos :) un zinu tiesam, ka man ir Liktenigais, sutitais :D
01.08.2013 08:55 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Lai arī tik tiešām viss mums dzīvē, ko iemāca, negribu ticēt, ka kāds cits, šajā gadījumā liktenis, ko lemj manā vietā. Ticu darbībām un to sekām, ticu, ka enerģijas pievelk viena otru jeb, ja tu esi uz veiksmīgā viļņa, tu piesaisti tādus cilvēkus un tā tas tiešām ir. Par mīlestību - tā ir visur un nebeidzama, bet diemžēl mēs paši mākam lieliski visu sabojāt, ar to, ka nezinām, ko gribam. Piekrītu viedoklim, ka mēs maināmies, otrs arī un tad var pienākt tas mirklis, kad mūsu dzīvēm nav saskares punktu. Tādām vienam un liktenīgajam gan neticu, jo tas mainās līdz ar mums un dzīves gājumu.
01.08.2013 09:02 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Jā, es ticu tam, ka katram dzīvē nāks tas "liktenīgais cilvēks". Lielu lomu jau spēlē arī mūsu prāts, satiekam pirmo, nu liekas - lielā mīla, bet patiesībā, tikai pieķeršanās un nu tik mēģina kopt un kopt, bet patiesībā - kāda jēga? Ja tu saproti otru cilvēku un otrs cilvēks saprot tevi, tad viss notiek dabiski, bez īpašas piepūles.
01.08.2013 09:12 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Varbūt mums vel nav tas vecums lai spriestu kas ir likteņa lemts vai nē..un par to īsto...tad kad man būs kādi gadi 65 ceru ka pastāvēs šis portals vot tad ienākšu šeit, un tad dalīšos pieredzē kas tad man dzīvē bij likteņa sūtīts un kas caurgājējs. :)
01.08.2013 09:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es uzskatu, ka katrs cilvēks, kurš ienāk mūsu dzīvē, ir likteņa lemts, lai mums kaut ko iemācītu.


Ne jau vien liktenis ir vaininieks.. liela nozīme ir sadzīvošanas mākslai. Protams.. sastapt piemērotu cilvēku ..tas droši vien ir kaut kā.. liktenīgi


Iespējams, ja es nebūtu sastapusi tos cilvēkus, kurus sastapu agrāk, es nemācētu novērtēt to, kas man tagad ir. Visticamāk, ka es nemacētu sadzīvot, nezinātu, ko nozīmē cienīt otru un uzticēties. Pašlaik esmu kopā ar cilvēku, ar kuru, man šķiet, ka tiešām varētu nodzīvot līdz mūža galam. Vai tā būs, es tiešām nezinu. Varbūt tā ir tikai vēl viena mācībstunda, lai gan ceru, ka nē. Vai tā notiek ar visiem, es nezinu. Esmu lasījusi cilvēku dzīves stāstus, no kuriem redzams, ka tā pa īstam laimīgs cilvēks ir bijis pavisam tikai īsu brīdi, vai nav pat izjutis abpusēju mīlestību. Un tas man lika par daudz ko aizdomāties.
01.08.2013 09:36 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Ir divi cilvēki, kas sader kopā, taču viņiem neizbēgami nāksies kādreiz meklēt kompromisu un pieslīpēties otram.

+++
01.08.2013 10:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!