Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mūsu dīvainības

 
Reitings 74
Reģ: 23.07.2013
Domāju, ka vismaz dažas no mums ir aizdomājušās par to , kas mūsos ir dīvains, ka kaut ko vai nu daram savādāk nekā pārējie, vai patīk kaut kas citiem šķietami dīvains. Kādas ir jūsu TOP dīvainākās dīvainības, ieradumi? :)
29.07.2013 15:57 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
up
24.11.2013 15:40 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nesen pieķēru sevi, ka man ir nepatika pret HES un augstsprieguma līnijām. Nevis tā, ka liekas, ka kaut kas notiks, bet atrodoties tuvumā tādām, vienmēr kaut kāda panika iestājas, tāpēc cenšos tikt ātrāk garām. Apdzīvotās vietas zīme pie Rīgas HES ir lai mani spīdzinātu, es to zinu :D
30.09.2013 15:06 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
šodien piefiksēju, kad atnāku mājās, tad es sāku kārtot māju, nepārģērbjoties. Tikai tad, kad esmu sakārtojusi, piekārtojusi, tad uzvelku mājas drēbes :D
30.09.2013 15:00 |
 
Reitings 314
Reģ: 18.12.2012
/ Nepatīk runāt svešvalodā (angliski, krieviski) ar nepazīstamu cilvēku pa telefonu. Liekas, ka viņš/viņa labi dzird manu akcentu un domās, ka esmu nejēga. Runājot in person, tādas sajūtas nerodas.
/ nepatīk mest laukā pārtikas produktus un neizēst līdz galam, teiksim, jogurta trauciņu.
/ kaut gan man ir daudz draugu un paziņu patīk bieži pabūt vienai, savukārt, nepatīk apmeklēt pasākumus, iet uz kino, teātri, restorānu vienai.
/ patīk tumsa un klusums. Nevaru aizmigt pie ieslēgtas gaismas vai radio.
30.09.2013 14:55 |
 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 02.12.2012
- Vienmēr, kad naktīs eju pa ielu, un pretī nāk kāds, kurš izskatās pēc potenciālā noziedznieka, es izslejos un domāju '"Es tevi piekaušu! Es tevi piekaušu!'' un izskatos reāli agresīva.
30.09.2013 14:47 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
* Veikalos parasti runāju pati ar sevi, kad draugs prašņā, ko es teicu, tad es aizsvilstos, jo iztraucē manu monologu.
* Arī atstāju neiedzertas limonādes vai minerālūdeņus līdz galam, man liekas, ka pudeles apakšā sakrājas siekalas, ja dzer tieši no pudeles, tāpēc labāk izleju izlietnē.
* Pirms gulētiešanas skatos filmu vai seriālu, lai gan aizmiegu jau pirmajās 20 minūtēs, uzskatu, ka nav vērts to filmu skatīties vēlreiz.
* Kad esmu iekārtojusies gulēšanai, kustinu kāju pēdas.
* Picai apēdu vispirms maliņas, pēc tam viduci.
* Darbā varu katru dienu kārtot dokumentus, salikt pa mapītēm, nākamajā dienā daru to pašu, jo vienmēr kāds dokuments ir noklīdis un nav nolikts vietā.
* Kad esmu pastiprināti nokaitināta jau no paša rīta, tad zinu, ka laiks ir kārtot māju. Nekārtota māja man izraisa sliktu garastāvokli, lai gan pēc dabas neesmu pedante.
* Ja kādreiz jāiet mājās naktī, es čekoju visu ceļu telefonu, jo tad man liekas, ka man neviens neuzbruks, jo varēšu ātri uzzvanīt, lai gan ir lielāka iespēja, ka man to telefonu nozagtu. :D

Ir jau vēl daudz, nevar atcerēties.
30.09.2013 14:09 |
 
Reitings 5
Reģ: 23.03.2011
* Jāņos dzeru alu ar salmiņu
* Vienmēr kko atstāju uz šķīvja jo uzskatu,ka pēdējais kumosiņš man nāks svarā ( viņu paratsi arī visgrutak apēst)
* nelietoju piena produktus dienu pirms termiņa beigām
* Kad esmu solārijā vienmēr domāju kas būtu ja pēkšņi uzsprāgtu lampas!
* ēdot kko - garšīgāko atstaju uz beigām ( piemēram kafijas bulciņās pēdejo atstāju dzelteno vidu! )
* Pilns skapis, bet nekad nav ko vilkt
* nedzeru kolu, kad palikusi 1/4 !
* ēdu jogurtu ar dakšiņu ( sevišķi tos kuros augļu gabaliņi iekšā)
* kad tumšs neskatos spogulī, jo bail ! :D
30.09.2013 13:55 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.03.2013
Kompim esmu aizlīmējusi Webkameru.
Veikalos neņemu pirmo produktu no plaukta. Bet ne tikai tēpēc, ka tās slikti izskatās, vai domāju, ka to visi pircēji jau apgrābstījuši, bet arī tāpēc, ka tālākajiem ir jābūt ar labāku derīguma termiņu.
Ai, un vispār man piemīt diezgan daudzas jau šeit pieminētās dīvainības. Piemēram, šīs:
pirms gulēt iešanas vai iziešanas no mājas aizeju uz tualeti pat ja esmu bijusi pirms 10 minūtēm.

un man vienmēr ir arī jāpadzerās pirms gulēt vai ārā iešanas.

Vakarā vienmēr pārbaudu, vai durvis ir ciet, pat ja zinu,ka aizvēru

un no mājas izejot, pēc durvju aizslēgšanas, kā pasperu soli, tā uzreiz aizmirstu, vai aizslēdzu vai nē, vienmēr atgriežos un paraustu rokturi.

Nepatīk naktī pa logu skatīties, kkada tizla sajūtu
30.09.2013 12:39 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Mans draugs saka, ka tā ir dīvainība, bet man bieži sametas kauns, kad skatos kādu filmu, un kāds melo, vai nonāk neveiklā situācijā, vai man notikums liekas jēls. Man tāds kauns sametas, ka es lienu zem segas, slēdzu ārā kanālu, mani pārņem kkāda panika, es varu piecelties un iziet no istabas. Tāpēc es nevaru skatīties visas tās talantu fabrikas, jo man kauns par tiem dalībniekiem, un sāk sirds klapēt :D
30.09.2013 12:21 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Ja man nenāk miegs, man vajag ieslēgt putekļusūcēju. Mani nomierina viņa dūkoņa. Tagad, kad pagalmā liek jaunu ceļu, mani iemidzina kkāda darbarīka radītā skaņa - tāda kā klaboša dūkoņa. Tāpat varu iemigt vecos trolejbusos, ja viņi dun. Arī fēns mani iemidzina.
30.09.2013 12:14 |
 
Reitings 6
Reģ: 24.09.2013
_paris, tā ir mana otra dīvainība :D
30.09.2013 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Ja kāds ierunājas par papardi (tagad ar to nākas sastapties bieži), pilnīgi sajūtu, kā viņa iegriež pirkstā/plaukstā, tad piespiežu roku pie kājām, lai tiktu prom no tās pretīgās sajūtas :D Nu tik nepatīkama sajūta
30.09.2013 12:00 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man ir viena dīvainība - pārtikas veikalā nekad neņemu pirmo preci plauktā vai tā ir čipsu paka, vai biezpiens, ņemu kādu aiz pirmā produkta :D
30.09.2013 11:57 |
 
Reitings 6
Reģ: 24.09.2013
Ja veikalā šampūna, krēma vai cita man nepieciešama līdzekļa iepakojums būs iešvīkāts, vai mazliet nosmērēts es meklēšu tīru, ja arī man nāksies izrakties cauri visam plauktam. Tas pats notiek arī pārtikas veikalā.
30.09.2013 11:47 |
 
Reitings 307
Reģ: 16.01.2010
Esmu pārsmējusies lasot šo diskusiju :D cik mēs tomēr esam līdzīgas :) :) piemēram , par to krūšturi ..
30.09.2013 07:02 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Patiesībā, daudzi bieži to uzskata par kaut ko dīvainu, bet man gan tā nekad nav šķitis. Proti, es neēdu saldējumu. Nav tā, ka negaršo, bet man vnk nekārojas un attiecīgi - negribas. Bet saldējuma kokteilis gan man garšo :D
08.09.2013 12:45 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
*** Lietoju ausu aizbāžņus, arī tad, ja ir klusums un esmu viena, bez tiem nespēju aizmigt.
*** Tas pats attiecas uz netīriem traukiem, nespēju likties gulēt, ja virtuvē ir netīras krūzes, nenoslaucīts galds.
*** Sēžot pie datora, noņemu web kameru, jo liekas, ka kāds uz mani skatītos.
*** Bulciņas mērcēju tējā, maizi mērcēju zupā.
*** Vienatnē, mēdzu komentēt seriālā notiekošo, jeb glupi smaidu, pie karstākas ainas.
08.09.2013 12:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
-bieži vien aizrijos ar gaisu
-vakarā bieži vien kasās visas malas, kaut gan nekur nekas nav iekodis. aizmigt ātrāk nevaru, kamēr neesmu pakasījusi abas rokas, kājas, galvu un ausis :D
-man garšo saldumi. bet, kad tos ir nopircis draugs vairumā, es vairāk nevaru par nelielu gabaliņu apēst. kad apēsti vai bišķītis palicis, tad man sākas lielā saldumu gribēšana :D
06.08.2013 15:49 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Ah, ja jārunā ar kādu par nopietnām lietām, jūtām un tādā garā, tad es labāk runāju angliski nevis latviski, jo emociāli vieglāk, mazāks spiediens. Angļu valodā viss tāds nodrāzts un nenopietns, love nestāv klāt mīlestībai. Angliski varu pateikt to, ko latviski būtu kauns.
06.08.2013 04:51 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
- Man siekalas saskrien mutē, kad iedomājos sevi graužam olu čaumalas vai tāfeles krītu. Bieži vien speciāli par to fantazēju un siekalojos.
- Mūzikas iespaidā iedomājos sevi kautiņos (bļē, man ir Neo cienīgi imaginārie paņēmieni) vai arī iedomās uz skatuves riktīgi nobliežu uz jebkura instrumenta, kas nu tajā dziesmā ir visforšākais.
- Ļoti bieži iztēlojos, ka laimēju ļoti daudz naudas, un prātoju, ko es ar to iesāktu pašās pirmajās dienās un nedēļās. Dīvaini, bet tādas neaizsniedzamas fantāzijas dara mani laimīgu un palīdz laikam paiet tiešām ātri, ja darbā nav ko darīt.
- Ja kāds čalis uzdrošinās izteikt savu viedokli sieviešlietu (lielākoties dzemdību) sakarā, viņš automātiski ir manā melnajā sarakstā, es ar viņu nediskutēšu, ienīdīšu kaislīgi un ilgi, un, ja kāds viņu sagrābs ciet, izmantošu savus iedomu džiu-džitsu paņēmienus un vienkārši piekaušu viņu.
- Skatos ļoti daudz TV šovus, bet logs vienmēr ir minimizēts un fonā spēlēju kādu mazu spēļuku, nevaru koncentrēties uz vienu pašu filmu.
- Sapņos varu sev likt jebkurā brīdī lidot vai pamosties, senāk varēju arī pilnībā kontrolēt sapni. Ja dienas vidū nosnaužos, VIENMĒR sapņoju par seksu.
- Neuzskatu sevi par stulbu, bet dambretē vienmēr pakāšu, jo mistiskā kārtā nepamanu nokaujamus kauliņus.
- Naktīs neskatos spoguļos vai ūdenī, citreiz guļu ar ieslēgtu gaismu. Tā kā es par šito iedomājos, šonakt ar. :D
- Dažreiz vakaros vienatnē dzeru vīnu vai sidru, lai justos kā pieaugušais.
- Kad žāvājos, man vienmēr rīklē ieraujas gaiss un cilvēki droši vien domā, ka atraugājos. Ir bijuši ļoti neveikli momenti šajā sakarā, bet kurš nu ticēs tādam paskaidrojumam.
- Es joprojām izvairos no vārdiem "biksītes", "maksts" un "mīlēties". Apenes, vāvere un padrāzties. :D
06.08.2013 04:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits