Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Radu būšana

 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
KL_34
Man ir jautājums.

Kā Jūs izturētos manā vietā/kā būtu pareizi?

Es izskatā neesmu sevišķi glīta, esmu ļoti īpatnēja (daudziem liekos nepatīkami īpatnēja), ļoti nākas cīnīties par savu vietu "zem saules". Tas man ir sāpējis jau kopš bērnības.

Man ir māsīca, ar kuru dzīvojam vienā mājā (dzīvokļos vienu zem otra), daudz piespiedu kārtā nākas kontaktēties, jo ģimenes tuvas. Esam uzaugušas gluži kā uzskatītas par māsām, bet es viņai nekad neesmu patikusi un viņa nekad nav arī mani pažēlojusi vai pacentusies iecietīgāk izturēties. Es gribētu saglabāt labas attiecības, bet tāda sajūta itkā viņa vislaik izmanto manas vājās vietas (to, ka man nav laba izskata, talantu), lai celtu savu pašapziņu tieši atklāti lieloties ar to, kas viņai ir.. Tā nu sanācis, ka viņai drīz liela jubileja, svinēs ieaicinot visus savus draugus un radiniekus, protams, arī mani. Kā jūs rīkotos, brauktu vai nebrauktu?
Grūti pateikt visiem radiniekiem tā normāli, ka nebraukšu un vēl nosaukt to iemeslu.. Uzskatīs par nepieklājīgu un aprunās. Bet tajā pašā laikā nesaprotu vai ir vērts saglabāt attiecības, ja man cilvēks patīk, bet es viņam nē. Vai ir vērts atļaut cilvēkam sevi izmantot..
16.07.2013 18:10 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
nu nav par ko :)
mana vecmāmiņa vienmēr teica -- neesi jau pieclatnieks, lai visiem patiktu. velti uzmanību un labo attieksmi cilvēkiem, kuri tevi pieņem un atbalsta.
16.07.2013 23:29 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Favel, paldies, ļoti patīkami dzirdēt!
16.07.2013 22:10 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
mau5 Paldies x3!
16.07.2013 21:45 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
pēdiņa Pēc kā tu to esi izspriedusi? Te laikam ir divu veidu cilvēki - tādi kā es un tādi kā viņa. Un no tādiem kā viņa (tu), kas nesaprot situāciju, man palīdzību nevajag, paldies! :)
16.07.2013 21:42 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
nu bet kādēļ jāpazemo sevi ar attiecībām, kuras tev liek justies slikti?? kāda starpība radiniece vai nē. cilvēks acīmredzami izbauda savu izfantazēto pārākuma apziņu uz tevi..

tev taču nav nekas viņai jāpierāda, kādēļ aizstāvēties? kādēļ vispār kontaktēties, es izvairītos un dzīvotu tik nost savu dzīvi. lai atrod citu upuri, kādēļ tu tēlo viņai upuri?
16.07.2013 21:39 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Meiten nevis māsīcai bet tev ir lielas problēmas ar galviņu.
UN skaidri redzams, ka tu viņu apskaud. Pēc tevis rakstītā aizvien vairāk var saprast, ka tevī ir problēma nevis viņā, un tā, kas uzvedas kaitinoši esi tu.
16.07.2013 21:39 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
brauc! kapec tev sev ko liegt cita cilveka del? ja tev vina liek justies slikti-partrauc ar vinu komunikaciju. tas ja esiet radinieces, nenozime, ka obligati ir jakontaktejas.
16.07.2013 21:38 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Nu un, ko padomaas radinieki? Tev tas ir svariigaak par pasas labsajuutu? Es reiz pie visiem velniem pasuutiiju gandriiz tikpat tuvu radinieci un man bija vienalga, ko citi domaa, jo es sapratu, ka ar taadu cilveeku kontaktus neveelos uztureet (ai, vinja visaaadas riebekliibas bija sarunaajusi un sastraadaajusi). Un kas ir tagad peec daudziem gadiem? Radi pasi saprata, ka taa radiniece ir baigaa **** ! Neviens liidz shim ar mani del taa nebija paarstaajis kontakteeties. Taa kaa izveele ir tavaas rokaas. Nav ko sevi žēlot.
16.07.2013 21:25 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Aija

No manas puses tas būtu diezgan drosmīgi. Sevišķi, ja esam uzaugušas uzskatītas bezmazvai par māsām. Esmu domājusi par to, ka vajadzetu izbeigt kontaktus, bet nav bijis īsti drosmes, dēļ tā pastāvošā - "mēs taču esam radinieces, ko padomās radinieki".

Izskataas, ka vinja ir kaads enerģiskais vampiirs un tu esi taa aitinja, kura viegli panesaas uz vinjas manipulaacijaam.


Daļēji ir tā. Es esmu diezgan vāja, bet es nedrīkstu padoties tādiem cilvēkiem un ar to ļoti cīnos.
16.07.2013 21:15 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Sonata13 Hehehe :D Jā, viņām - "labākajiem bērniem" savus titulus ļoti nepatīk zaudēt un jo sevišķi atzīt, ka zaudējušas :D Un tad, kad jūt, ka zaudē, tad var redzēt, ka ir neapmierinātas. :D
16.07.2013 21:09 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Atmet savus kompleksus un saaac dziivot. Radiniece? Nu un? Ja man kaads radinieks nepatiik, izbeidzu kontaktus un punkts. Neatskaitos par to, kaapeec neierodos uz radu pasaakumiem.
Kaapeec visu laiku piesauc savu izskatu? Neba nu tava maasiica ir tavs toposhais boyfrends, kurs vareetu tevi veerteet peec izskata. Izskataas, ka vinja ir kaads enerģiskais vampiirs un tu esi taa aitinja, kura viegli panesaas uz vinjas manipulaacijaam. Izbeigtu kontaktus ar vinju un dziive atrisinaatos.
16.07.2013 21:07 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Margo Tur es tev piekrītu.. Tāpēc arī meklē tos, kam par viņiem prieks. Jo cilvēki izslāpuši pēc atzinības. Varbūt pati arī savā ziņā esmu vainīga, ka izsaku atzinību cilvēkam, kas sev nav pietiekami labs vai arī ar savu lielību izrāda, cik ļoti es viņam nepatīku. Man ārkārtīgi nepadevās sports skolā, biju lieliska visos eksaktajos priekšmetos, bet sports vienmēr sagādāja grūtības. Tas man tiešām ir sasniegums un ļoti daudzi cilvēki izteica lielu atzinību par to, ka saņēmos :)
16.07.2013 21:02 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Un situācijā ar skriešanu tieši tu esi, kas
bet viņa no manis vēlas izspiest skaudību, milzu apbrīnu. Viņai nepietiek ar to, ka es vienkārši pasaku kaut ko labu.

Tu no viņas gribēji izspiest skaudību, jo viņa arī gribēja noskriet tos 21 km, bet tu izdarīji pirmā. Tu gribēji pacelt savu pašapziņu. Principā es vispār nesaprotu, kāpēc jūs kontaktējaties.
16.07.2013 20:58 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Man arī ar māsīcu nav īpaši labas attiecības kopš es kļuvu viņai līdzvērtīga un pat atsevišķās dzīves jomās apsteidzu viņu. Diemžēl ir cilvēki, kas nevar samierināties ar sava "labākā bērna" titula zaudešanu. Vienmēr viņu satiekot, jūtu nepatiku, nekaunās arī ar smalkiem mājieniem un attieksmi savu nepatiku izrādīt. Radi mūs abas, kā jau māsīcas mēģina bīdīt kopā un tas situāciju padara vēl ļaunāku! Mēģinu būt neitrāla, bet, ja iespējams, izvairos no viņas, jo nevēlos radīt negatīvas emocijas ne sevī ne viņā. varbūt paaugsies un kļūs dzīvesgudrāka, saprātīgāka (viņai tagad 18). Līdz ar to Tavu situāciju, autore, saprotu diezgan labi un Tavā vietā uz to pasākumu neietu. Ja nespēj pateikt taisnību, ka tur atrasties nevēlies, tad sadomā kādu svarīgu lietu, kā dēļ nespēj piedalīties (vislabāk tajā dienā brauc uz citu pilsētu, kaut kur pie draugiem). Nu nevajag sevi mocīt!
16.07.2013 20:58 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Tas vienkārši tā laikam ir. Mēs nekad viena par otru nespēsim patiesi priecāties. Paldies Dievam, ka bez radiniekiem ir arī draugi un neesmu spiesta draudzēties tikai ar viņu. Cilvēkam vienkārši patīk, ka ir kāds zemāks par viņu, uz kura rēķina celt savu pašapziņu. Tad, kad kaut ko sasniedzu, uztraucas par savu statusu, ka nevarēs vairs turpmāk tā izbraukt. Man tik pilna sirds un pilnas krūtis par to visu. Šīm attiecībām vienkārši jāmet ar roku..
16.07.2013 20:56 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Droši vien, ka ir. Bet ir tādi cilvēki (un, manuprāt, tie ir kādi 90% no visas sabiedrības), kam citu panākumi (ja vien tas nav vīrs/sieva, vecāki, tas ir, vistuvākie) ir pie vienas vietas. Rupji jau skan, bet nu.. Es varu pateikt "forši", varu pasmaidīt, patiešām padomāt - malacis, saņēmās, bet ko vēl man darīt? Lekt aiz prieka? Kā man liekas - tu pārāk daudz gaidi no citiem cilvēkiem, ka tevi kaut kā īpaši novērtēs un atzīmēs.
16.07.2013 20:54 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Margo Tev šķiet, ka noskriet 21 km nav sasniegums? Sevišķi, ja viņa pati to grib izdarīt.
16.07.2013 20:51 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Scorpio Man ir, jā, es to nenoliedzu. Bet tā jau ir, ka to novērtē tikai es pati vai atsevišķi cilvēki. Tīņa gados,kā teicu, vispār nesapratu, kas man vainas.. Tagad tikai kautkā skatu sevi uz citu fona un redzu. Pie mums LV vispār traka tā sabiedrība.. Viena par otru skaistāka un daudzas tāpat tik bezvērtīgas jūtas. Gribētos aizbraukt uz ASV vai kaut kur citur padzīvot, ja būtu tās naudas. Tās meitenes šķiet pašpārliecinātākas, he.
Vējā Es arī gribētu redzēt tavas bildes :)
Favel Paldies par atbildi, visticamāk kaut kas tamlīdzīgs būs jādara. Kad pie mums ierodas kādi radi, draugi, kuri par mani nav tik labās domās, bieži aizbraucu līdz jūrai vai satiekos ar kādu draudzeni..
luxuss,05 Paldies! Par to pašapziņu, skumji, bet tā ir.. Ir viena ļoti skaista draudzene man. Labs darbs viņai, simpātisks draugs ļoti.. Viņa mani saprot un es viņu. Drošvien citi viņai tuvi cilvēki par mani tik labi nedomātu, bet viņa domā. Un par tādiem cilvēkiem man ir labs viedoklis un labas domas. Nekad jau arī īsti nezini kā tas otrs cilvēks dzīvē tevi var svētīt ar kaut ko, tāpēc ar labsirdību nevajag skopoties, tas nāk atpakaļ hihi
16.07.2013 20:49 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Man liekas, nevis māsīcai problēmas, bet tev. Ja man kāds pateiktu "es vakar noskrēju .. km", es arī pateiktu "forši". Normāla atbilde, tas nav nekāds sasniegums, lai par to baigi slavētu. Un pat par lieliem sasniegumiem reti kurš apkārtējais priecāsies, tā tas vienkārši ir.

Ieteiktu neiet uz pasākumu, jo tu vairosi negatīvismu gan sevī, gan pasākumā citiem.
16.07.2013 20:46 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
zii Ai, ja redzētu, tad saprastu mani noteikti.. Esmu diezgan vīrišķīga. Apaļi, plati vaigi neatkarīgi no tā - tieva vai resna. Pirms gada ļoti sportoju, kādi 62 kg bija, tagad jau 68, bet starp simpātiskajām tāpat tāda lempīga izskatos. Ļoti sāp, ka ir meitenes, kas tā kā paņirgājas, kas nesaprot, vienmēr jau tādas atrodas.
Mis Take Paldies par tavu viedokli. Tad, kad es kaut ko priekš sevis izdaru un pasaku - piemēram, noskrienu lielu gabalu skrējiena, viņa nepriecājas, bet pasaka aptuveni tā - forši :p. Visdrīzāk baidās pazaudēt savu vērtējumu manās acīs. Es esmu tāda,ka man ļoti patīk teikt citiem komplimentus un priecāties par to, kas viņiem ir un kas man nav bijis. Un skaudība ir pavisam cita lieta. Mēs esam ļooti dažādas tiešām, jā, bet viņa no manis vēlas izspiest skaudību, milzu apbrīnu. Viņai nepietiek ar to, ka es vienkārši pasaku kaut ko labu. Un to es esmu novērojusi. Skaudība man ir uz tām, kurām ir kaut kas, ko es sev sapņoju iegūt. Tāds stils kā man patīk, tāda dzīve. JĀ, tur man tiešām ir skaudība! Bet uz pilnīgi savādākiem cilvēkiem man gandrīz nav pilnīgi nekā ko skaust.
16.07.2013 20:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits