Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Strostēšana!

 
Reitings 259
Reģ: 16.07.2009
Gribas vienkārsi parunāties un paklausīties citas...
Man ir tāda situācija,ka vīrietis uzskata mani par privāt īpašumu,nekur iet nevar neko nevar...ok es saprotu,greizsirdīgs ir jebkurš,bet jābūt taču robežām. Viņam nav! Šovakar biju pasēdēt alus dārzā ar VIŅA māsu. Smejieties vai nē ,bet tas beidzās dramatiski... Protams ar strīdu,jo es atļāvos iziet bez viņa.
Vai kādai ir bijusi tik SMAGAsituācija attiecībās? Es negribu sūdzēties,bet gan uzklausīt citu ieteikumus ( nejau tos,ka viņš jāpamet utt) bet kā to labot,ka likt cilvekam saprast to,ka tas nav normāli...
Ko pašas sovakar darat?
12.07.2013 23:33 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Pazīstama situācija. Ko darīt.. teikšu to, ka visticamāk tādu neizmainīt.. protams, ir reti izņēmumi. Es centos mainīt, viņš centās mainīties, bet bez rezultātiem, vienalga atgriezās viss vecajās sliedēs un uzskata, ka otra puse ir viņa privātīpašums. Grūti ko tādu izturēt. Ja negrasies pamest tik greizsirdīgu draugu, tad būs vien tas jāpacieš visu Jūsu attiecību laiku.
12.07.2013 23:37 |
 
Reitings 175
Reģ: 16.10.2012
Paziņas vīrietis ir tik slimīgi greizsirdīgs kā skaita katru nobraukto kilometru ar mašīnu un būs tracis ja būs kautviens lieks kilometrs.
12.07.2013 23:43 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Pa lielam esmu izslēgusi no draugu loka visus čomus, kas reiz man bija. Ar vienu es sapazīstināju, it kā viņiem pat radās laba komunikācija, bet ikreiz viņš neaizmirst atgādināt, ka tas čoms neskatās uz mani kā uz draugu, bet kā uz meiteni. Pilnīgs bullšits. Negribu izplūst sīkumos, bet ik pa laikam tieši dēļ tā aizdomīguma un pilnīgi nevajadzīgiem pārmetumiem, es ilgojos pēc laika, kad biju brīva un man nevajadzēja nevienam atskaitīties. Bet tās ir pārejošas sajūtas, protams. Mēģinu otru pieņemt un nekacināt, bet tai pašā laikā laupu daudz komunikācijas ar cilvēkiem.
12.07.2013 23:43 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Es arī saku, ka tādus cilvēkus nevar izmainīt... Greizsirdība ir raksturā, to neizmainīs. Es arī esmu greizirdīga un nespēju iedomāties neko, ko draugs varētu darīt, lai manu greizsirdību mazinātu. Jā, es sevi apvaldu, jo saprotu, ka tas ir muļķīgi, bet manā galvā vienalga notiek nevēlami procesi.. Morāle - Tu labākajā gadījumā vari panākt, ka viņš savu griezirdību neizrada uz āru, bet iekšā viņš paliks tāds, kā bija un Tu nekad nezināsi, kad tā vecā būtība izlauzīsies uz āru...
12.07.2013 23:47 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Es droši vien mēgjinātu pret vińa scēnām attiekties bez emocijām. Mierīgi paskaidrotu, ka greizsirdībai nav pamata, un vinja dēlj nemainītos. Uzvestos kā vīrietis, īsāk sakot. Darītu tā, lai vińš pats apjēdz , ka uzvedas muljkīgi un nokaunas.
12.07.2013 23:55 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
táds cilvéks, nez vai cilvéku var mainít.
man ir vienkárshák - uzticéshanás - vinjsh uzticas man, es vinjam. es shodien eju uz klubu, vinjsh rít ar draugiem uz pirti, abiem nav iebildumu, jo vinjam ar mums klubá bús garlaicígi, ká arí mani neinteresé vechu pasédéshana pirtí
12.07.2013 23:58 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
iemesls tam:
a) vins ir neparliecinats par tevi, neuzticas tev. varbut tas ir tapec, ka savulaik esi devusi tam iemeslu;
b)pats krapj un tapec tevi ta vakte(ta teikt-mes par citiem spriezam pec sevis);
c) vinam ir dzili kompleksi, ka tik izejot sabiedriba bez vina, kads cits uzmanibu nepievers, tu aiziesi
d)cits variants
13.07.2013 00:01 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
twiddy ir labs ieteikums ka rikoties saja gadijuma. tava mieriga attieksme varbut liks saprast, ka tas viss nemaz nav tik traki.
un vel es iesteiktu tikties tados laikos, kad nav majas vai nemaz neuzzin, lai "nabadzinam""lieki netraumetu psihi.
13.07.2013 00:07 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Šovakar biju pasēdēt alus dārzā ar VIŅA māsu. Smejieties vai nē ,bet tas beidzās dramatiski... Protams ar strīdu,jo es atļāvos iziet bez viņa.


Es negribu sūdzēties,bet gan uzklausīt citu ieteikumus ( nejau tos,ka viņš jāpamet utt)


tad es paklusēšu :D
13.07.2013 00:53 |
 
Reitings 141
Reģ: 27.07.2012
Man arī bija diezgan greizsirdīgs puisis.. BIJA.. Šādus cilvēkus nevar izmainīt, lai cik mierīgi Tu censtos izrunāties, viņš to līdz galam nesapratīs. Nu vai nu nesūdzies un dzīvo 4sienās, vai šķiries :/
14.07.2013 17:01 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es domāju, ka šādiem cilvēkiem, kas pamatā ir ar dziļām psiholoģiskām problēmām, nedrīkst pakļauties, tas ir, lēkāt pēc viņu stabules un visu laiku klausīt viņu kaprīzēm, atskaitīties utt. Protams, ka tad uzreiz ir skandāls, bet, no otras puses, ja tu visu laiku uzvedies tā, kā viņš grib (viņam izdodas tevi kontrolēt), tad tas nekad nebeidzas, jo viņš pierod pie šīs kontroles un gūst baudu no tiem brīžiem, kad tu paklausi (tas viņam apstiprina, ka pagaidām tu nekur nespruksi).
15.07.2013 11:07 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Smieklīgi un bēdīgi. Ja jau pat ar viņa māsu nevar iziet sabiedrībā, tad man nav ko teikt.
15.07.2013 11:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits