Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Strupceljaa.

 
Reitings 4
Reģ: 11.07.2013
Labdien. Dikti vajag izkratit sirdi.
Esmu nonaakusi pie apzinjas, ka taa taalaak turpinaaties nevar. Man ir paari 40, divi beerni. Esmu skiirusies un vienu bernu audzinu pati, otrs ir pie bijushaa vira, berni pa brivdienam tiekas vai nu pie manis, vai pie bijushaa.
Jau gadu esmu jaunaas attieciibaas, miilu sho viirieti nepraatiigi, kaa nekad veel liidz shim neesmu miileejusi. Viirietim ir arii viena aarlauliibas meita, ar kuru kontaktu nav, tikai alimenti. Vinjsh saka, beerna maate gribeejusi tikai beernu un naudu no vinja.
Pashlaik viirietis joprojaam dziivo kopaa ar draudzeni( 7 gadi kopaa), bet, kad iepazinaamies atklaati pateica, ka tur vairs nekas nesaista, ne gulta, ne miilestiiba. Taa sieviete arii nekaadu lielu interesi neizraada, jo lielaako nedeeljas dalju vinjsh pavada pie manis. Bet, kad vinja zvana, visiem ir jaabuut klusiem, vai nu iet aaraa.
Viirietis ir labi situeets, bet es neteikshu, ka lielu atbalstu no vinja sanjemu. Ja tieshaam naudu vajag, prasu, tad tieku lamaata, ka man vajag naudu, bet tad nu iedod kaut ko.
Mani beerni tiek shkiroti, vecaako, kursh ir pie manis atbalsta un pienjem, bet jaunaako, vispaar negrib ne redzeet ne dzirdeet. Iemesls domaaju, ir greizsirdiiba uz manu bijusho viiru, ka es redz vareejusi no vinja palikt staavoklii. Greizsirdiigs ir nenormaali, sev galvaa ieboree lietas, kuru nemaz nav. Par katru manu soli man ir jaaatskaitaas neskaitaamas reizes, dienaa jaazvana pa padsmit reizeem, man sevi jaattaisno par lietaam, kuras vispaar nav bijushas. Briivdienas pavadaam kopaa, un nedod Dievs es veeleetos briivdienas pavadiit viena- uzreiz striids, skandaals, manis ignoreeshana. Es kopaa ar kaadu draudzeni uz kino, vai vakarinjas paeest- par taadu jautaajumu es pat baidos iemineeties. Katrs striids beidzas ar punkta pielikshanu no vinja puses, peec kaa man vajag desmitiem reizes zvaniit, luugties, pakalj staigaat utt.
Tagad arii esam striidaa, kur atvaljinaajuma laikaa tiku pamesta nakts viduu. Vai nu es tuuliit(cetros naktii) celjos un vinjsh mani ved maajaas, vai nu palieku tur. Iespiiteejos un paliku, tad visu naakamo dienu kuulos uz maajaam pati, bet nevajadzeeja visu celju uzklausiit vinja paarmetumus un lamas. Striida laikaa saukaaja mani peedeejiem vaardiem, ka es tikai vinja mantu un maaju gribu, uzkraut savus beernus vinjam uz kakla! Savai maatei(paari 80) arii staasta visas muusu attieciibu nianses, maate dziivo vienaa maajaa ar vinju, gatavo vinjam eest, un apruupee kaa mazu beernu. Visa mana pashcienja ir zem nulles, es zvanot vinjam drebu un ziileeju, kaads kungam buus garastaavoklis. Emocijas taadas, ka vienu dienu neesaa mani uz rokaam, uztraucas, miil, bet otraa negrib ne redzeet ne dzirdeet.- Nepaartraukti gaida slavas dziesmas, cik vinjsh taads un shitaads, kaada vinjam skaista un liela maaja, kaada vinjam skaista un liela mashiina, un biksees arii jaabuut tam lielaakajam, savaadaak buus punkts, nepaartraukti jaapstiprina, ka vinjsh ir man pirmajaa vietaa un tikai vinjsh. Tur mani nepaartrauktaa spriedzee un savaa varaa. reizeem es saceljos, bet tas paariet un peec paaris dienaam atkal skrienu vinjam pakalj. Vakar biju pie aarsta, esmu staavokli. Vinjsh man pateica, ka varu dariit izveeli peec savas patikas, vinjsh esot par vecu beernam, vinjam vajadzeejis tikai sajuutu, ka es esmu palikusi staavoklii no vinja. Finansiaali atbalstiishot. Tagad gaida droshi vien, kad es atkal luugshos, takseleeshu pakalj un dziedaahu slavas dziesmas vinjam. Meitenes, ko dariit, nudien cilpa kaklaa jaaliek.
11.07.2013 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 1318
Reģ: 30.06.2013
Cieni sevi un pārtrauc kontaktus. Patreiz esi lupata 'vīrieša' rokās.
11.07.2013 11:42 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ak, Kungs! Vai pieaugusi sieviete tiešām var būt tik stulba?!

Piedodiet, bet es neko citu nevaru pateikt.

Apsveicu ar mazuli!
11.07.2013 11:42 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
neizlasīju visu līdz galam, bet brīnos, kā sievietei pēc 40 var būt tāda domāšana un nekāda prāta?!
11.07.2013 11:45 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Ko darīt? Tikt no tāda vaļā! Un ar steigu! Priekš kam sevi pazemot un justies nelaimīgai? Saki, ka mīli, bet mīlestība neiet kopā ar pazemošanu, dusmām, necieņu... Arī pāri 40 gadiem var sākt jaunu dzīvi. Saņemies un pamet viņu :)

Tas vispār nav vīrietis... fui, pretīgi palika lasot, kādi vīrieši var būt :(
11.07.2013 11:45 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja jau viņam tādi uzskati,tad vēlāk teiks- Tu gribēji no mans bērnu,lai varētu no manis uzsūkt naudu. vēl vairāk sāks terorizēt,jo būsi atkarīgāka no viņa. nekādu dižo atbalstu negaidi, ja reiz viņš pateica-esmu par vecu bērniem. pašai būs jāaudzina un jākuļas pa dzīvi ar mazuli. ko darīsi,ja kārtējo reizi pagriezīs muguru,jo nevarēsi satikties un būs bērns?
esi pārliecināta,ka tai otrai nestāsta-esmu komandējumā, darbā un tāpēc Jums visiem jābūt tādiem klusiņiem?
normāli,ja mēs ne visu brīvo laiku , brīvdienas pavadām ar puišiem,jo mums jau ir nepieciešami meiteņu vakari, apciemot radus.
abi bērni ir no bijušā? dīvaini,ja abi ir bijušā un vienu nepieņem dēļ tā, ka dzīvo pie tēva
11.07.2013 11:46 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Nekāda cilpa kaklā nav jāliek! Tā vēl trūka...Tev 2 bērni ir! Kas tev ir svarīgāks?

Bet labi, pagaidām izņemsim bērnus ārā.
Tu esi iemīlējusies neprātīgi cilvēkā ar kuru kopā jūties kā ieslēgta 4 sienās. Jau par mazāko sīkumu viņš sacepās un tad tev jāskrien viņam pakaļ...Nu un kapēc? Jo redz, tu esi iemīlējusies. Bet vai tu nepadomāji, ka viņam jau tas viss nepāries, jo talāk jo trakāk būs!
Man bija attiecības ar tādu cilveku, tu pat iedomāties nevari cik es laimīga biju tiekot no viņa vaļā. Redz, es pat ar draudzenēm nevarēju ārā iziet, bet viņš mierīgi dzēra apkārt ar savējiem. Nokrāpa mani, ko atzina tikai tad, kad attiecībām tika pielikts punkts.
Padomā pati, vai ir vērts iznīcināt savu laimi un lauzt savu sirdi dēļ tāda cilvēka?
Ja man pateiktu, ka vienu no maniem bērniem negrib ne redzēt ne dzirdēt, es uzreiz tam cilvēkam pateiktu - ATĀ! - Jo bērni man ir viss viss svarīgākais kas vien var būt. Tagad bērni tavi arī redz visu, kas notiek ar tevi, jūt, un viņiem sāp. Es to saku, jo arī mana mamma cieta no tādām attiecībām un mēs ģimenē esam 2 bērni.
11.07.2013 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Vispirms jāmaina sava attieksme, pēc tam var lūgt citiem laboties.Sievietei pāri 40 un raksta tādà apkaunojošā formā... Māte-sirmgalve appuišojot savu dēlu! Kas tur jau jauns, kas nosodāms? Viņu ģimenē ir tāda kārtība. Es te redzu citu problēmu-atčgārns aspekts no kura tiek aplūko tā situācija.
11.07.2013 12:00 |
 
Reitings 4
Reģ: 11.07.2013
Māte-sirmgalve appuišojot savu dēlu! Kas tur jau jauns, kas nosodāms?
Maate to dara, jo savaadaak buus skandaals! Vinjsh celjas pusseshos, vai vienalga cik agri, brokastiim jaabüüt galdaa. Maatei vienmeer jaabuut miera staajaa, jo taa draudzene tikai paaris gadus vinjam esot brokastis un pusdienas gatavojusi, nu vinja tikai kreklus gludinot.
11.07.2013 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Un vēl-Tu nemīli šo vīrieti.Pārlasi pati, ko uzrakstīji un sapratīsi, kāpēc zūd ticamības moments. Tu tik daudz viņam pārmet (iespējams, ka arī viņam klātesot tā zāģē)... Kur tur mīlestība?
11.07.2013 12:17 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Ja viņš ir tik slikts-kāpēc saki, ka mīli viņu?
Un māte bija tā, kas viņu tādu uzaudzināja. Viņa jau vismazāk var iejusties upura lomā.
11.07.2013 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
+1 Annes komentāram.

Vai tiešām līdzās tāds lupata kādai vajadzīgs? Kaut kādai pašcieņai taču jābūt!
11.07.2013 12:21 |
 
Reitings 4
Reģ: 11.07.2013
Nav jau tikai slikts, platinum...
Kad viss ir labi un labs garastaavoklis, es jau saku, miil un uz rokaam neesaa, tikai taas emocijas- shodien viss labi, bet no riita viss slikti... vienalga ko es daru. Ja es vinju nemiileetu, buutu jau aizgaajusi neatskatiidamaas, bet vienmeer taa ceriiba, ka kaut kas mainiisies. Vinju zaageet es arii nevaru, viss jaanorij sevii, savaadaak atkal pazudiis. Taapeec esmu te un lasu komentaarus, cik stulba esmu, lai sanjemtu rokaas sevi...
11.07.2013 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Nu ja Tu viņu nezāģē un mīli viņu un viņš atbild ar to pašu,tad viņš Tevi nepametīs.Bet vai Tu pati esi gatava dzemdēt? Ne par vecumu ir runa.Vinš varbūt pie Tevis meklēja sievieti, kas būs ar viņu sieviete-vīrietis attiecības, nevis uzreiz klāt nāktu jauni bērni.Varbūt viņš nemaz vairs nevēlas bērnus. Vai esi viņam pajautājusi?
11.07.2013 13:01 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Tev ir emocionālā atkarība kā arī izklausās pēc vēlmes sevi sodīt, ja esi kopā ar šo cilvēku, kas Tevi pazemo, jo savādāk tavu aprakstīto nav iespējams nodefinēt. Vien atliek palasīt kā Tev ir jāuzvedas zvanot viņa draudzenei, vai kāda ir vīrieša ttieksme , ja palūdz naudu... tas ir pāvs, ne vīrietis.. un šādi vīrieši sievieti emocionāli iztukšo un padara par saviem vergiem uz mūžu. Liks Tev attiekties no saviem bērniem, vēlāk no pašas sevis, tagad padomā ar veselo saprātu, kas Tev patiešām tajā civlēkā patīk? Cik viņš Tev ir devis (ne tikai finansiālo) un vai Tu esi gatava atteikties no visa dēļ tāda cilvēka, jo agrāk vai vēlāk tas viss izvēle būš nostādīta... vajag Tev kādu speciālista palīdzību, jo izklausies izmisusi godīgi...vēl kaut kur dziļi liekas, ka Tu baidies palikt viena un baidies, ka labāku neatradīsi, tāpēc arī turies pie šāda pāva...

P.S. Vīrietim ir jūtama slimīga greizsirdība, kas bieži vien mēdz pārvērsties arī agresijā... vesels komplekts tā teikt.
11.07.2013 13:07 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
pierādīt, ka neesiet lupata (ļoti skarbi skan, tāpēc atvainojos) bet variet pastāvēt par sevi...

nauda piebāzta pilna pakaļa tāpēc atļaujas šefot... iekšā pilnīgs tukšums... nē, pilns ar sūdiem...
11.07.2013 13:08 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
ja izlemsiet atstāt mazo, tad tikai caur juristu un parakstīt papīru par konkrētu naudas summu drošākai nākotnei...
11.07.2013 13:12 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
ja viņam ir tik ļoti vienalga par savu esošo bērnu, ka piekrīt bijušajai vienkārši maksāt alimentus un citus kontaktus neuzturēt, uz ko tu un topošais bērniņš var cerēt?
manuprāt, tas nav normāli, nevar atpirkties no bērna, dzīvībiņas, ko pats esi radījis. vai nav vienalga, ko bijusī saka. jācīnās par iespēju būt sava bērna tētim. bet šim vīrietim tas vai nu nav iekšā vai nu neinteresē :/
11.07.2013 13:14 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tavā vecumā zemoties vīrieša dēļ, zaudēt pašcieņu ir ļoti nožēlojami.
11.07.2013 14:18 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es domaaju ,ka nevienaa vecumaa nevajag pazemoties viiriesa prieksaa!Te tomeer gruuti taa uzreiz iedot to padomu.Ne visi viiriesi ir taadi ,kaa raada amerikaanu filmaas:DMans viirietis arii ir ar raksturu,savu lielo EGO .Noteikti ir jaamaak pielaagoties!Nav viegli ,ja ir beerni no pirmaas lauliibas...es arii esmu izjutusi greizsirdiibu ...!
Es tagad domaaju ko ieteikt-laikam kaartiigi visu apdomaa,pirms skrien prom.Aizskriet var loti aatri un ko taalaak?Saados momentos,kad man kamols kaklaa,saaku domaat,ko mans viirietis ir dariijis labu man un manai gimenei,meeginu saprast vinu...Es domaaju ,ka neviens nav laimiigs 24/7.
Nevienai sievietei parasti nepatiik to dzirdeet,bet menopauze arii dara savu un pirmaas veesmas ir tiesi ap tiem 40,kad saak viss vairaak krist uz nerviem,lielaaka juutiiba utt!
11.07.2013 21:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Izlasiiju visu veelreiz-man ir jautaajums-ko tu tiesi vinaa miili tik nevaldaami?
Gadiem te nav nekaada noziime-cilveeki kluudaas loti biezi jauniibaa un tiesi to pasu kluudu dara veelaak!It kaa ar veselo sapraatu saprot,ka nav pareizi to un to dariit taa un taa,bet dara atkal un atkal nepareizi.Man liekas ir taadi cieteeja tipa cilveeki,mazohisti,kuriem patiik ,ka kaads valda paar viniem.Izklausaas traki,bet taa ir...!
11.07.2013 21:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!