sekss ar meiteni

 
Reitings 14
Reģ: 03.08.2011
sveiki! man ļoti ir vēlēšanās pamēģināt ar meiteni,gribas izmēģināt kko jaunu! ko jūs par to sakat? tas ir normāli,vai nē?
29.06.2013 16:15 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Weee, vai tas būtu visiem jāzin? Ko var baurot pa pus pasauli, manuprāt, kurš ar ko guļ ir katra intīma darīšana, nevis pus pasaules!
17.02.2014 15:06 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
S80, kāpēc par seksu un gultas dzīvi nevarētu runāt publiski? :) te taču ir anonīms forums, it īpaši cosmo.lv forums, kura pamatā ir attiecības, sekss, mode. ko nozīmē izvirtība? katram tā robeža, kur sākas izvirtība, ir pavisam cita. ja godīgi, es nespēju saskatīt problēmu tajā, ka katrs izvēlas mīlēties un mīlēt to dzimumu, kuru vēlas.
17.02.2014 15:06 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Kas tur slikts, ka man patīk skaistas sievietes?

vīriešiem patīk skaistas sievietes, un sievietēm patīk skaistas sievietes. ;D
17.02.2014 15:08 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
S80 nu ko Tu uzvelcies? :D Varbūt liksies neticami, bet man ir laimīgas attiecības ar vīrieti, un šāda izvēle diez vai liecina par manu lezbiskumu, tā ka ievilkt gultā 20 skuķus man diez vai būs aktuāli.
Šie cilvēki, būdami minoritāte, cīnās par savām tiesībām un praidos iet tikai tāpēc, ka tā viņi var parādīt, ka šīs problēmas ir aktuālas gana plašam cilvēku skaitam, un kamēr vien pasaulē būs homofobi, kuriem sagādā prieku (atvainojos) ied*rst sev plaukstā un mest saturu praida virzienā, būs arī praidā gājēji, kuri šos trakos turpinās provocēt vairāk un vairāk.
Doma jau ir pareiza - kas notiek pāra guļamistabā lai arī paliek pāra guļamistabā, neatbalstu to ārišķīgo izrādīšanos no geju puses. Tas ir tāpat kā karš starp vegāniem un gaļēdājiem, starp ticīgajiem un ateistiem, tievo un resno sieviešu atbalstītājām tepat cosmo, nav nozīmes vienas patiesības atrašanai, svarīga ir mierīga līdzāspastāvēšana. Tomēr, kamēr bļaus vieni, bļaus arī otri.
17.02.2014 15:11 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
S80 ,nu es to neklārēju beztēmā. Forumā ir sadaļa seks un sekss mēdz būt dažāds, patīk Tev tas vai nē.
17.02.2014 15:11 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
zili_rudzi, Cik,nu, anonīms, ir taču cilvēki, kas pazīst viens otru, bet ne par to ir stāsts.

Nu, man nešķiet normāli ņemties ar veceni, bet, ja kādam patīk aiziet, bet par to nav jālielās! Es taču nelielos, kad man bija sekss un ar ko! Agrāk cilvēki tomēr mācēja noturēt kaut kādu robežu, tagad ka tik visu visiem izpļeperēt un izrādīt.

Nekad un nevienam neesmu stāstījusi par intīmo dzīvi, jo tā ir tikai konkrēto parneru darīšana, nevis pus pasaules. Priekš manis klasiskas attiecības ar klasiskām vērtība ir norma.

Weee, Tu domā, ka tagad Tevi baigi cildinās, ka atzinies, ka maucu uz abām frontēm?
Domāju, ka ne.
17.02.2014 15:13 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
vīriešiem patīk skaistas sievietes, un sievietēm patīk skaistas sievietes. ;D

Visiem patīk skaistas sievietes :)
17.02.2014 15:14 |
 
Reitings 361
Reģ: 18.01.2014
Es domāju, ka katrs mēra ar savu pieredzes, morāles mērauklu kādu pats ievēro. Jo ir bijis vairāk partneru, jo ir vēlme vēl vairāk pamēģināt ar citiem. Ja sevi vairāk ir turējis grožos un dzīvojis kaut cik morāli un sev patīkami pieņemami, kur neprasās nekas ārpus attiecībām, tie nekad neiedomāsies visādus threesome, homo utt. Jo vairāk skatās, lasa attiecīgo "literatūru", tad viss kas liksies, ka ir jāpamēģina. Un visādas novirzes rodas no pamēģināšanas, jo, kā tad visi pedolāči, zoofīli to visu iesāka? Un dzīvnieku homo man liekas, ka ir novērojams, ja ir mātīšu trūkums, bet cilvēks, tak nav dzīvnieks - vai tad, ja dzīvnieks pārojas citu priekšā, tad mums arī tas jāņem par piemēru.
17.02.2014 15:14 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Doma jau ir pareiza - kas notiek pāra guļamistabā lai arī paliek pāra guļamistabā, neatbalstu to ārišķīgo izrādīšanos no geju puses.


Ne tikai geju vai lezbiešu, bet vispār!
17.02.2014 15:15 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Emm.... Cildinās? :) nesmīdini, iemācies pieņemt pasauli kāda tā ir. ;)
17.02.2014 15:16 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Starp garīdziniekiem ir neviens vien pedofīls. Jā, jā - tie paši, kuri liek lasīt bībeli un sekot Dieva vārdam.
17.02.2014 15:29 |
 
Reitings 267
Reģ: 17.02.2014
Labi ir darīt to, kas sagādā prieku un nenodara pāri apkārtējiem. Ja jūs vēlaties gulēt ar sievieti un jums tas sagādās patīkamas emocijas - guliet. Kādam tas sāp? Šaubos.
homoseksuālitāte ir sevišķa slimība un par to neviens nav ne juridiski, ne morāli vajājams. Vēl pie tam, ja tas ir eksperimenta robežās.
17.02.2014 15:38 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Lancaster dzimumorgāni ir primāra dzimumpazīme, pēc kuras dzimdību namā nosaka bērna dzimumu. Sekundārās ir tās psihologiskās ,kā katrs sevi uztver pats. Tas tā, iekrita acīs.
Un pa lezbēm un gejiem, lai jau vini ir, iedomājaties, kas būtu ja uz pasaules VISI bez iznēmumiem varētu sevi ''atrazot'', mums tak vairs nepietiktu zemes , kur dzīvot :D Tāpēc mans personīgais viedoklis ir tāds, ka šādas novirzes uztverē ir genētiskā celā ieprogrammētas, lai cilvēki kaut kādā veidā varētu ierobezot savu pārpopulāciju. Adoptēšana bērnu šāda modela gimenēs man škiet pretdabiska. Un arī savas orientācijas izrādīšana un populizēšana man neškiet pienemama, kā jau te minēja - dari savā gultā ko gribi,bet nepublicē to, kas nav normāli. Un jā, tieši tā - nav normāli, normāli ir vīrietis + sieviete. Un tie mācītāji un garīdznieki tas vispār ir cits jautājums, baznīca, manuprāt, vispār ir izdomāta kontroles sistēma, kurai ir loti daudz sekotāju, tādēl tai arī ir tik liels spēks, paši ''dieva labās rokas'', kas tur sēz ir slimi cilvēki. Pareizi, ko var gribēt, ka visu mūzu jādzīvo zem kaut kādiem noteikumiem un celibātā, pareizi, ka širmis aiziet cit un sāk grābstīties gan maziem bērniem.
17.02.2014 16:02 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Es parasti nekad seksuālas tēmas nekomentēju, publisks portāls taču.. Tomēr šeit uzskatu, ka ir jāpiemin pieredze, tikai, lai par to tiktu runāts. Celt ievērību, ka saka.
Pilnīgi saprotu negatīvo attieksmi, Latvijā ir ļoti izteikta homofobija. Bijušā PSRS republika tomēr... Ticīgie ir cits stāsts.
17.02.2014 16:45 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
nezinu, tas mani ieliek Tevis minēto "divticīgo" pulkā

divticīgie, šo vārdu esmu aizguvusi no krievu valodas Двоеверие - zinātnisks termins, kas norāda, ka cilveks piekopj gan kristietības tradīcijas gan pagāniskās (latviešu tautas)

Jo es vienkārši neuztveru nopietni nopietni cilvēku viedokli, kas pasi nezin pie kā pieder un patiesībā neapzinās ko patiesi nozime būt kristietim. Es uzskatu, ka kristietis ir cilvēks bez tautības, jo kristietībai ir savas tradīcijas, kas noliedz manu senču, dzimtas tradīcijas, kas ir latvieši. Kas ir universāls patiesībā neder nekam, ir tāds teiciens ;) Un šeit slēpjas divticība - butībā nepiederēšana nekam. Svētdien eju uz baznīcu, jūnijā svinu Jāņus

Un jā,es esmu pagāne, kas mācās un tikmēr mani mēreni besī šī divticīgā liekuļošana, jo tā ir visapkārt. Un pateicoties kristietībai, kas ienākot Latvijā centās iznīcināt atmiņas par mūsu senčiem un viņu tradīcijām, man lai izprastu paganismu ir jāmeklē avoti krievu valodā :D
Bet ne vienmēr esmu bijusi pagāne, esmu bijusi kristīgajā nometnē, centusies mainit savu ikdienu, laipakārtotu to Dievam, bet es vienkārši laikam to neņemu preti, un beidzot saprotu, ka tas vienkarši nav mana būtība. Un tagad man ir vēl grūtāks ceļš priekšā nekā tas būtu, ja es izvēlētos kristietību. Vispār es varētu vēl vairāk izpasties runājot par to cik kristietība ir greiza. :P

Bet apzinos, ka esmu tālu no diskusijas tēmas :D Biseksuālismu pagānisms nenosoda, tāpēc lai veicas meitenēm atrast sevi arī šajā ziņā :)
17.02.2014 16:52 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Nu Mika, baidz :) Taču normāli kristieši svētdienās iet uz baznīcu, vasarā svin Jāņus, otrdienās spēlē pokeru un vēl svēti tic karmai, spokiem un "The Secret".
17.02.2014 16:59 |
 
Reitings 361
Reģ: 18.01.2014
Vajag palasīt vairāk - pagānisms ir upuru nešana dažādiem (savām vajadzībām) dieviem. Viss senatnē sastāvēja no upuru nešanas - lopu, cilvēku, jo vajadzēja izpirkt savus pāridarījumus, lai dievi tev piedotu un dotu, ko vēlies. Ar dažādiem rituāliem auglībai, kopīga kopošanās. Nav mūsu senči nekādi baltie - neviens nerādīs sliktās, melnās maģijas, nerātnās dainas, bet tikai labās. Pagānisms ir tas pats sātanisms ar daudz simboliem. Kristietība un Jaunā Derība pārtrauca šo upurēšanu, kas bija Vecajā Derībā. Visas tautas pirms kristietības nodarbojās ar rituāliem un melo maģiju.
17.02.2014 17:03 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Nu Mika, baidz Taču normāli kristieši svētdienās iet uz baznīcu, vasarā svin Jāņus, otrdienās spēlē pokeru un vēl svēti tic karmai, spokiem un "The Secret".


Nu tā ir realitāte :D
17.02.2014 17:03 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Njā un drāzties apkārt ar ntajiem večiem un izmantot kontracepciju ir dievam pieņemamāk :D
Kaut kā nemanu ka visi homofobi, kas iestājas par ģimeniskām vērtībām staigātu apkārt ar 3 un vairāk sīčiem :D
17.02.2014 17:26 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Latviešu pagānisms nepaģēr dzīvnieku ziedošanu. Nerātnajās dainās nekā ļauna neredzu. Savukārt Jāņi vispār bija grupņika diena. Ja nemaldos, tad tāpēc, ka tajā laikā ieņemtam bērnam jādzimst uz februāra beigām, kad nāk pavasaris un sīkais var drusku pieņemties spēkā pirms nākamās bargās ziemas un reāli arī palikt dzīvs.
Paskatieties senās Grieķijas zīmējumus, viņiem tur īsta kamasutra iet vaļā, un dzimumi netiek šķiroti. Romieši, kad sāka brukt impērija izdomāja, ka ar kristietības palīdzību vēl var mēģināt to turēt kopā un to pasākumu "aizliedza"
Kristiešu Dievs gadījumā elli ar pašu elles menedžeri - sātanu arī neuztaisīja? Vietu, kur nosūtīt nabaga neticīgos, jo cilvēki arpretēju viedokli viņam paradīzē nav vajadzīgi, tieši tāpat kā pārliecinātam Jēzus sekotājam. Kāpēc viņš vispār uztaisīja aizliegto augli un nolika dārza vidū? Lai būtu iemesls savus ražojumus-cilvēkus iesviest sūdīgākos dzīves aptākļos?
17.02.2014 17:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits