Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sekss ar meiteni

 
Reitings 14
Reģ: 03.08.2011
sveiki! man ļoti ir vēlēšanās pamēģināt ar meiteni,gribas izmēģināt kko jaunu! ko jūs par to sakat? tas ir normāli,vai nē?
29.06.2013 16:15 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Ko nu neteiksiet :D Pašas uz melnajiem kā mušas uz mušpapīra. Atliek tik uz UK aizbraukt strādāt.... :D
Jābūt īpaši saspiestai galvai lai domātu ka homoseksuālisms ir "pašiznīcināšanās ierocis" u.c Zinot to ka dzīvnieku pasaulē homoseksuālisms ir izplatīts un arī cilvēku vidū šāda parādība ir kopš cilvēces pirmssākumiem.
20.02.2014 19:43 |
 
Reitings 155
Reģ: 21.08.2013
http://www.youtube.com/watch?v=qBc9b_Pz0bg Artuss un Uldis Marhilēvičš - suņu būda, to sauc īstajā vārdā - anomālija. pats galvenais homoseksuāli dzimumakts - kakājot maisiņos un dzerot zivju sulu. :D
20.02.2014 14:22 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
cosmo.lv sēž 60% vīriešu

Kur ņemta šī statistika?

pieļauju ka tā ir :D cosmo.lv nav vairs tikai sieviešu huiņa. google boti katru teikumu no šī foruma uztver kā atslēgas vārdus. sanāk ja čalis meklē googlē kautko par pincīšīem latviski, izlec šitas forums. episki, bet tā ir. es kādreiz googlē nerezēju šo forumu. iespējams kādu dienu pēc "meklēšanas dzinēja optimizācijas" te notika strauja troļu un mazpincīšu invāzija. kādas tēmas tiek apspriestas, tadi cilvēki arī atnāk, neatkarīgi no dzimuma.
20.02.2014 03:52 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
varu tev pat aprakstīt teoriju, kādā veidā, tika legalizēta marihuāna

Neesmu cilvēks ar medicīnas izglītību, tādēļ par šo man pat īsti nav viedokļa. Jo no vienas puses ir gandrīz visu valstu marihuānas aizliegums, par pamatu liekot veiktus ''zinātniskus pētījumus'', kā dēļ to nevajadzētu dekriminalizēt vai legalizēt, bet no otras puses ir diezgan liela daļa sabiedrības, kas marihuānas aizliegumu uzskata tikai tīri par veidu, kā noturēt alkohola biznesu un tādējādi ar dažādiem viltus pētījumiem tiek propogandēta marihuānas sliktā ietekme, kā arī pretī tiek likti ''zinātniski pierādījumi'', kāpēc tā ir laba un daudz nekaitīgāka par alkoholu.
Tā ka līdz šim brīdim biju dzirdējusi tikai viedokļus, ka lielākā daļa valstu dara visu, lai tās izplatība nevairoties, nevis, ka tā tiek speciāli legalizēta priekš iznīcības...
Būtu interesanti vairāk izprast šo lietu :)
20.02.2014 02:06 |
 
Reitings 155
Reģ: 21.08.2013

ņemot vērā, ka, cosmo.lv sēž 60% vīriešu(īpaši jauni) un katram otrajam vīrietim ir fantāzija par seksu ar divām meitenēm, tad lieta kuru nekad neizmainīs.
Seksuālā tieksme= instinkts vairoties, vairošanās= 2 pretēji dzimumi, viss pārējais ir kaut kā sekas (hormonu disbalansa, psiholoģisku traumu un vēl miljons iemeslu radīts)
Tas nav dabas pamats= divu vienāda dzimuma cilvēku kopošanās, līdz ar to, to nevar nosaukt par dabisku.

Kur ņemta šī statistika?

ja es nezinātu, tad neteiktu. savā dzīvē, esmu komuicējusi ar nenormāli daudz sievietēm un vīriešiem, respektīvi, šādas, tādas, lietas esmu izsecinājusi(un arī redzējusi).

turklāt, man ir žēl, ka dažas pat nepamana, kā raksta vīrietis.
vīrietm nav obligāti jāizveido profils, viņš vienkārši paņem savas draudzenes(ja viņai protams šeit tāds ir).

bet vai tu zini, ar kādu teoriju rietumu valstīs ieviesa homoseksuālismu? cilvēki tika psiholoģiski apmānīti, retais tik to pamana(bet noteikti, ka esi pamanījusi tādu lietu, ko šobrīd bieži cenšas iebāzt - brīvo attiecību modeli t.i. pamēģināt seksu ar vairāki vīriešiem vai pipariņam ar melnādaino), turklāt, vārds sociālisms ir novecojis, varu tev pat aprakstīt teoriju, kādā veidā, tika legalizēta marihuāna(šis notika saspiestā veidā, ne pēc teorijas kas noveda pie plašām diskusijām), zoofilija - citās valstīs, homoseksuālisms - citās valstīs utt. ir pat pārāk vienkārši, ar masu mēdijiem, zinātniekiem, kontrolēt, cilvēku masas, ja kāds to vēlas.
homoseksuālisms kā tāds, tika veidota kā masu pašiznīcināšanās ierocis, lai, piemēram Anglijā, novērstu pārlieku lielo dzimstību, neaiztikot esošās ģimenes, bet ja valdībā sēdēs slimie un vēlēsies lai kāda cita slima fobija kļūtu par normālu, tad visticamāk, ka to arī panāks(un nejau nu vienas dienas laikā). tādēļ esat modras, un turiet acis vaļā. tas nav normāli un nekad nebūs.
20.02.2014 01:01 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Vajag palasīt vairāk - pagānisms ir upuru nešana dažādiem (savām vajadzībām) dieviem. Viss senatnē sastāvēja no upuru nešanas - lopu, cilvēku, jo vajadzēja izpirkt savus pāridarījumus, lai dievi tev piedotu un dotu, ko vēlies. Ar dažādiem rituāliem auglībai, kopīga kopošanās. Nav mūsu senči nekādi baltie - neviens nerādīs sliktās, melnās maģijas, nerātnās dainas, bet tikai labās. Pagānisms ir tas pats sātanisms ar daudz simboliem.
+++ já, Mika, jautri bús dzívot, kad búsi visu samácíjusies, ká pagánam pienákas :D daudz ko més no grámatám neuzzinám, kas tik nav bijis agrák, par to klusé, grupnjiki vél ir mazákais, ir jau vél visádas melnás magijas ar savám izdaríbám, atliek tik tev atrast kádu senu melno grámatu, varu ieteikt no kurienes sákt meklét, jo zinu 2 májas, kurás tádas bija :)
20.02.2014 00:40 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Violetta, es pareizi saprotu, ka tie 60% domāti par īpaši jaunajiem vīriešiem starp vīriešiem kosmī kopumā? :)
20.02.2014 00:33 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
ņemot vērā, ka, cosmo.lv sēž 60% vīriešu(īpaši jauni)

Kur ņemta šī statistika?
20.02.2014 00:24 |
 
Reitings 155
Reģ: 21.08.2013
ņemot vērā, ka, cosmo.lv sēž 60% vīriešu(īpaši jauni) un katram otrajam vīrietim ir fantāzija par seksu ar divām meitenēm, tad lieta kuru nekad neizmainīs.
Seksuālā tieksme= instinkts vairoties, vairošanās= 2 pretēji dzimumi, viss pārējais ir kaut kā sekas (hormonu disbalansa, psiholoģisku traumu un vēl miljons iemeslu radīts)
Tas nav dabas pamats= divu vienāda dzimuma cilvēku kopošanās, līdz ar to, to nevar nosaukt par dabisku.
20.02.2014 00:15 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Latviešu pagānisms nepaģēr dzīvnieku ziedošanu. Nerātnajās dainās nekā ļauna neredzu. Savukārt Jāņi vispār bija grupņika diena. Ja nemaldos, tad tāpēc, ka tajā laikā ieņemtam bērnam jādzimst uz februāra beigām, kad nāk pavasaris un sīkais var drusku pieņemties spēkā pirms nākamās bargās ziemas un reāli arī palikt dzīvs.
Paskatieties senās Grieķijas zīmējumus, viņiem tur īsta kamasutra iet vaļā, un dzimumi netiek šķiroti. Romieši, kad sāka brukt impērija izdomāja, ka ar kristietības palīdzību vēl var mēģināt to turēt kopā un to pasākumu "aizliedza"
Kristiešu Dievs gadījumā elli ar pašu elles menedžeri - sātanu arī neuztaisīja? Vietu, kur nosūtīt nabaga neticīgos, jo cilvēki arpretēju viedokli viņam paradīzē nav vajadzīgi, tieši tāpat kā pārliecinātam Jēzus sekotājam. Kāpēc viņš vispār uztaisīja aizliegto augli un nolika dārza vidū? Lai būtu iemesls savus ražojumus-cilvēkus iesviest sūdīgākos dzīves aptākļos?


Godīgi es nespēju uztvert tavu savārstījumu. Varbūt pamēģini vēlreiz?
17.02.2014 18:10 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Latviešu pagānisms nepaģēr dzīvnieku ziedošanu. Nerātnajās dainās nekā ļauna neredzu. Savukārt Jāņi vispār bija grupņika diena. Ja nemaldos, tad tāpēc, ka tajā laikā ieņemtam bērnam jādzimst uz februāra beigām, kad nāk pavasaris un sīkais var drusku pieņemties spēkā pirms nākamās bargās ziemas un reāli arī palikt dzīvs.
Paskatieties senās Grieķijas zīmējumus, viņiem tur īsta kamasutra iet vaļā, un dzimumi netiek šķiroti. Romieši, kad sāka brukt impērija izdomāja, ka ar kristietības palīdzību vēl var mēģināt to turēt kopā un to pasākumu "aizliedza"
Kristiešu Dievs gadījumā elli ar pašu elles menedžeri - sātanu arī neuztaisīja? Vietu, kur nosūtīt nabaga neticīgos, jo cilvēki arpretēju viedokli viņam paradīzē nav vajadzīgi, tieši tāpat kā pārliecinātam Jēzus sekotājam. Kāpēc viņš vispār uztaisīja aizliegto augli un nolika dārza vidū? Lai būtu iemesls savus ražojumus-cilvēkus iesviest sūdīgākos dzīves aptākļos?
17.02.2014 17:43 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Njā un drāzties apkārt ar ntajiem večiem un izmantot kontracepciju ir dievam pieņemamāk :D
Kaut kā nemanu ka visi homofobi, kas iestājas par ģimeniskām vērtībām staigātu apkārt ar 3 un vairāk sīčiem :D
17.02.2014 17:26 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Nu Mika, baidz Taču normāli kristieši svētdienās iet uz baznīcu, vasarā svin Jāņus, otrdienās spēlē pokeru un vēl svēti tic karmai, spokiem un "The Secret".


Nu tā ir realitāte :D
17.02.2014 17:03 |
 
Reitings 361
Reģ: 18.01.2014
Vajag palasīt vairāk - pagānisms ir upuru nešana dažādiem (savām vajadzībām) dieviem. Viss senatnē sastāvēja no upuru nešanas - lopu, cilvēku, jo vajadzēja izpirkt savus pāridarījumus, lai dievi tev piedotu un dotu, ko vēlies. Ar dažādiem rituāliem auglībai, kopīga kopošanās. Nav mūsu senči nekādi baltie - neviens nerādīs sliktās, melnās maģijas, nerātnās dainas, bet tikai labās. Pagānisms ir tas pats sātanisms ar daudz simboliem. Kristietība un Jaunā Derība pārtrauca šo upurēšanu, kas bija Vecajā Derībā. Visas tautas pirms kristietības nodarbojās ar rituāliem un melo maģiju.
17.02.2014 17:03 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Nu Mika, baidz :) Taču normāli kristieši svētdienās iet uz baznīcu, vasarā svin Jāņus, otrdienās spēlē pokeru un vēl svēti tic karmai, spokiem un "The Secret".
17.02.2014 16:59 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
nezinu, tas mani ieliek Tevis minēto "divticīgo" pulkā

divticīgie, šo vārdu esmu aizguvusi no krievu valodas Двоеверие - zinātnisks termins, kas norāda, ka cilveks piekopj gan kristietības tradīcijas gan pagāniskās (latviešu tautas)

Jo es vienkārši neuztveru nopietni nopietni cilvēku viedokli, kas pasi nezin pie kā pieder un patiesībā neapzinās ko patiesi nozime būt kristietim. Es uzskatu, ka kristietis ir cilvēks bez tautības, jo kristietībai ir savas tradīcijas, kas noliedz manu senču, dzimtas tradīcijas, kas ir latvieši. Kas ir universāls patiesībā neder nekam, ir tāds teiciens ;) Un šeit slēpjas divticība - butībā nepiederēšana nekam. Svētdien eju uz baznīcu, jūnijā svinu Jāņus

Un jā,es esmu pagāne, kas mācās un tikmēr mani mēreni besī šī divticīgā liekuļošana, jo tā ir visapkārt. Un pateicoties kristietībai, kas ienākot Latvijā centās iznīcināt atmiņas par mūsu senčiem un viņu tradīcijām, man lai izprastu paganismu ir jāmeklē avoti krievu valodā :D
Bet ne vienmēr esmu bijusi pagāne, esmu bijusi kristīgajā nometnē, centusies mainit savu ikdienu, laipakārtotu to Dievam, bet es vienkārši laikam to neņemu preti, un beidzot saprotu, ka tas vienkarši nav mana būtība. Un tagad man ir vēl grūtāks ceļš priekšā nekā tas būtu, ja es izvēlētos kristietību. Vispār es varētu vēl vairāk izpasties runājot par to cik kristietība ir greiza. :P

Bet apzinos, ka esmu tālu no diskusijas tēmas :D Biseksuālismu pagānisms nenosoda, tāpēc lai veicas meitenēm atrast sevi arī šajā ziņā :)
17.02.2014 16:52 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Es parasti nekad seksuālas tēmas nekomentēju, publisks portāls taču.. Tomēr šeit uzskatu, ka ir jāpiemin pieredze, tikai, lai par to tiktu runāts. Celt ievērību, ka saka.
Pilnīgi saprotu negatīvo attieksmi, Latvijā ir ļoti izteikta homofobija. Bijušā PSRS republika tomēr... Ticīgie ir cits stāsts.
17.02.2014 16:45 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Lancaster dzimumorgāni ir primāra dzimumpazīme, pēc kuras dzimdību namā nosaka bērna dzimumu. Sekundārās ir tās psihologiskās ,kā katrs sevi uztver pats. Tas tā, iekrita acīs.
Un pa lezbēm un gejiem, lai jau vini ir, iedomājaties, kas būtu ja uz pasaules VISI bez iznēmumiem varētu sevi ''atrazot'', mums tak vairs nepietiktu zemes , kur dzīvot :D Tāpēc mans personīgais viedoklis ir tāds, ka šādas novirzes uztverē ir genētiskā celā ieprogrammētas, lai cilvēki kaut kādā veidā varētu ierobezot savu pārpopulāciju. Adoptēšana bērnu šāda modela gimenēs man škiet pretdabiska. Un arī savas orientācijas izrādīšana un populizēšana man neškiet pienemama, kā jau te minēja - dari savā gultā ko gribi,bet nepublicē to, kas nav normāli. Un jā, tieši tā - nav normāli, normāli ir vīrietis + sieviete. Un tie mācītāji un garīdznieki tas vispār ir cits jautājums, baznīca, manuprāt, vispār ir izdomāta kontroles sistēma, kurai ir loti daudz sekotāju, tādēl tai arī ir tik liels spēks, paši ''dieva labās rokas'', kas tur sēz ir slimi cilvēki. Pareizi, ko var gribēt, ka visu mūzu jādzīvo zem kaut kādiem noteikumiem un celibātā, pareizi, ka širmis aiziet cit un sāk grābstīties gan maziem bērniem.
17.02.2014 16:02 |
 
Reitings 267
Reģ: 17.02.2014
Labi ir darīt to, kas sagādā prieku un nenodara pāri apkārtējiem. Ja jūs vēlaties gulēt ar sievieti un jums tas sagādās patīkamas emocijas - guliet. Kādam tas sāp? Šaubos.
homoseksuālitāte ir sevišķa slimība un par to neviens nav ne juridiski, ne morāli vajājams. Vēl pie tam, ja tas ir eksperimenta robežās.
17.02.2014 15:38 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Starp garīdziniekiem ir neviens vien pedofīls. Jā, jā - tie paši, kuri liek lasīt bībeli un sekot Dieva vārdam.
17.02.2014 15:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits