Viirietim vienalga, ka citi uzmaacaas

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kaa juusu viirieshi reagee, ja sveshs meegina apgraabstiit peecpusi? Es esmu shokaa - kad maneejam pateicu, ka tikko viens no vinja pazinjaam iekjeeraas man peecpusee, vinjsh uz to atbildeeja : kaapeec tu vinjam zobus par to neizsiti? Vai man tieshaam buutu pashai sevi jaaizstaav, kameer viirietis veesaa mieraa noskataas? Vinjsh to argumenteeja ar to, ka pats to neredzeeja, taapeec arii neuzskatiija par vajadziigu iejaukties. Tas nekas, ka blakus staaveeja. Nu ir maajaas lielais kaskjis. Es vinjam pateicu, ka esmu vinjaa viilusies uz ko vinjsh ljoti apvainojaas un veel jo projaam ar mani nerunaa.
No mana skatu punkta - viirietim ir jaagrib sievieti aizstaaveet. Taapat attureetu vinju no kaushanaas vai izskaidroshanaas, bet nu vismaz biju gaidiijusi dusmas vai neapmierinaatiibu, bet shis tik pasmeejaas. :(
Vai shis ir kaskjis par neko jeb juus arii apvainotos?
16.06.2013 17:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Manuprāt normāla pieauguša vīrieša reakcija tavam vīram. Saprotams, ka tev jau nu gribējās kaut kādu greizsirdīgu reakciju, bet vai tiešām to vajag?... Nezinu visu to situāciju, bet iedomājos, ka tas ir kāds feins pasākums, kur daudz paziņu un draugu un kāds pajokodams tev uzšauj pa dupsi... so what?.. Tavuprāt vīram tagad būtu jāsola sadot pa purnu, jāsāk vicināties ar kulakiem, jāizkliedz draudi, ar skatienu jāiznīcina pretinieks? Nezinu gan... Tā pa lielam neviens jau tevi necenšās viņam nocelt vai arī tu tak neflirtē bezjegā ar kādu simpātisku vīrieti, lai vīrs tagad uztrauktos, ka viņa statuss ir apdraudēts un taisītu greizsirdības scēnas.

Jā, iespējams tevi aizvainoja tāds žests no tā paziņas (vai sveša vīrieša), bet acīmredzot tavs vīrs neuzskata to par pazemojumu tev. Esmu redzējusi dažās LV ballītēs, kur vīrieši grāmejot ieķerās meiču pupos un šīs tik zviedz, kamer viņu vīri ar citiem aliņu kaut kur kaktā sūc... Un neviens neceļ traci, visi ir uzticīgi un laimīgā kopdzīvē. (Man tas nav pieņemams, bet es tik ieskicēju, ka ir arī tādas attiecības).
16.06.2013 18:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Taa nebija pajokoshana. Visu vakaru tas aapsis man miedza ar aci, baarstiija komplimentus utt. Es no vinja centos izvairiities cik varu.
16.06.2013 18:22 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Pieļauju, ka tavu draugu nemaz tik ļoti nesatrauc situācija par tava dibena apgramstīšanu. Pati kaut ko pateici tajā momentā tam gramstītājam?

Man tādas situācijas nav. Pie dibena drauga klātbūtnē man svešinieki nelien, un neapvaino. Draugs mani jau tā par daudz uzmana un neļauj nevienma būt man 3 metru rādiusā. :D Bet nu domāju, ka kauties viņš uzreiz neietu - pateiktu kādu skarbāku vārdu, protams, galīgi trakā situācijā varētu arī ko vairāk. Ir arī mums draugu kompānijā eksemplārs, kurš man izrāda uzmnaību. Nu neko, draugs vnk tur viņu acīs, lai nelien man par tuvu. Neies jau tāpēc uzreiz nozilināt nabadziņu.
Esmu piedzīvojusi kautiņus no ex drauga puses par parastu komplimentu manā virzienā, tāpēc neuzskatu par vīrišķīgu rīcību visu atrisināt ar dūrēm. Aizstāvēt vajag, tur, protams, nav divu domu.
16.06.2013 18:23 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
par 4 sekunžu dibena aizskaršanu es netaisītu traģēdiju,ja puisis neaizstāv, taču ,ko darīt situācijās, kur viens no kompānijas ir pilnīgi piedzēries, sāk aizskart gan ar vārdiem , gan visādi citādi nejauki izturās un nav iespējas tikt prom no tās vietas? visu vakaru jāpacieš šī induvīda uzvešanās?
16.06.2013 18:25 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu tad pieņemu, ka vīrs neiedziļinājās tavā "sāpē". Viņam tas vnk neizlikās nekas īpašs, domas varbūt ar kaut ko citu ir aizņemtas. Tā mēdz gadīties... Es parasti tad piesēžos vīram klāt, sagaidu brīdi, kad viņa domas nav tik aizņemtas un tā mierīgi visu izstāstu kā es to uztvēru un redzēju, un apskaidroju savas izjūtas, ka mani tas tiešām ir sāpinājis/pazemojis/aizskāris un, ka es gribētu no vīra sagaidīt sapratni un kaut kādu reakciju, kas man glaimotu.
16.06.2013 18:29 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Dažās klausoties rodas jautājums, kur tad ir robeža? Apgrābstīšana tātad ir nekas sevišķs. Pašām nonākot tādā situācijā arī prāts mierīgs un viss liekas forši?
Man arī būtu sāpīgi, ja vīrietis šādi reaģētu, jo manuprāt, viss sākas ar šādām apgramstīšanām. Vienu reizi apgramstīja, pa zobiem nedabūja, pat skarbāku vārdu nedabūja...kas zin, nākošajā ballītē varbūt mēģinās ko citu(pietiekoši dzirdēts, ka ne jau vienmēr pilnīgi svešinieki ir tie, kas uzmācas un aizskar).
16.06.2013 18:33 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Jautājums ir tāds: ja situācija būtu apgrieztām lomām un Jūsu draugs "sūdzētos" par to, ka kāda daiļava viņam iegrābusies vai iekniebusi dibenā, vai ne tā paskatījusies: vai jūs tad ietu viņai sadot pa muti?
16.06.2013 19:04 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
1.
vīrietim varbūt vienkārši ar pašapziņu viss ir kartībā un neliekas, ka katrs kurš nāk pretī avr tevi aizvilt.
2.
kā jau agrāk teici, neesi sievišķīga, tad šajā gadījumā vīrietis nebija vīrišķīgs . tāds tādu pievelk.
16.06.2013 19:08 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Teletūbij, tas ir savādāk. Es zinu, ka mans ex uzreiz sāktu kasīties. Domāju, ka kautiņš nebūtu, bet kāda specīgāka vārdu apmaiņa gan. Varu iedomāties, kā Krista jūtas, bet ir vienkarši tādi vīriesi, kuri nav tik agresīvi vai kadi. Domāju, ka tam nav sakara ar mīlestību vai to, ka viņs ir mīkstais. Vienkārši - IR TĀDI VĪRIEŠI! DOmaju, ka tas ir labi, nu šajā gadījumā slikti, bet ta vispār labi, jo reizem tās ir mocības, kad vīrietis, it sevišķi ballīes, kad iedzer, kļūst agresīvs un gatavs savu sievieti no jebkād,am acīm pasargāt.
Becky vispār gaījums nav komentējams, uzmanības trūkums pamatīgs!
16.06.2013 19:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jautājums ir tāds: ja situācija būtu apgrieztām lomām un Jūsu draugs "sūdzētos" par to, ka kāda daiļava viņam iegrābusies vai iekniebusi dibenā, vai ne tā paskatījusies: vai jūs tad ietu viņai sadot pa muti?

Jaa, es esmu glaabusi savu viiru no nogribeejushaas 50 gadnieces.
Bet laikam tieshaam buus tas gadiijums, ka bikses gjimenee ir kaajaas man. Vieniigais, kaut kaa diivaini tas liekaas, jo samais meedz ljoti uzsveert savu viiriskjiibu un sieviskjiigas ieziimes vinjaa neesmu maniijusi.
16.06.2013 19:21 |
 
Reitings 623
Reģ: 26.01.2013
pamet ko lai veel saka, ja jau tev aizdoams ,ka mikstais :D
16.06.2013 19:24 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Krista, viss jau nāk no zemapziņas un no iekšienes!
16.06.2013 19:24 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Vai man tieshaam buutu pashai sevi jaaizstaav, kameer viirietis veesaa mieraa noskataas? Vinjsh to argumenteeja ar to, ka pats to neredzeeja, taapeec arii neuzskatiija par vajadziigu iejaukties.

Tas, kas tev dibenaa iegraabaas gribeeja tevi izvarot vai nogalinaat, ka kaadam buutu tevi jaametaas aizstaaveet? Puisis tachu teica, ka neredzeeja, ka kaads tev ieknieba peecpusee. Turklaat tu visu pastaastiiji tikai maajaas nevis UZREIZ peec notikushaa. Ko vinjam tagad dariit?? Skriet tam vainiigajam pakal un bez iemesla dot pa seju, tikai taapeec, ka tu uzskati, ka vinjam vajag tevi aizstaaveet (kaada aizstaaveeshanaas, jo tas ir tikai kniebiens dibenaa). Pati kaut kaada loseniite tu esi, tev normaals chalis - kurs, saklausiijies tikai tavus vaardus, neskries savam chomam dot pa seju, bet iereec par tevi (bet shis tik pasmeejaas.)
16.06.2013 19:28 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Visu vakaru tas aapsis man miedza ar aci, baarstiija komplimentus utt.

Tad pati vien esi situaaciju izprovoceejusi. Ja buutu gribeejusi, pie pirmaa acu miedziena to veci buutu atseedinaajusi, bet taa vietaa visu vakaru "shausminaajies" par vinja riiciibu. Ko gribeeji, to panaaci, taapeec tagad nechiiksti.
16.06.2013 19:31 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Puisis tachu teica, ka neredzeeja, ka kaads tev ieknieba peecpusee. Turklaat tu visu pastaastiiji tikai maajaas nevis UZREIZ peec notikushaa.

Es uzreiz noreageeju, atlecu nost, pateicu tam kjeemam, ka vinjsh ir bezkaunja un uzreiz pateicu par to savam viiram, kursh man staaveeja blakaam.
16.06.2013 19:32 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja buutu gribeejusi, pie pirmaa acu miedziena to veci buutu atseedinaajusi, bet taa vietaa visu vakaru "shausminaajies" par vinja riiciibu. Ko gribeeji, to panaaci, taapeec tagad nechiiksti.

Es vinjam pateicu pashaa saakumaa, lai liek mani mieraa un neveelos dzirdeet vinja komplimentus.
16.06.2013 19:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Aija, tu pirms savu žulti ārā spļaut - izlasi kārtīgi. Krista pateica UZREIZ.

Tāda sajūta, ka visās diskusijās ej ar mērķi kādu apsmiet. Pilnīgi neticās, ka esi izglītots cilvēks, kas laimīgs laulībā, jo tāda žults ārā nāk..

vīrietim varbūt vienkārši ar pašapziņu viss ir kartībā un neliekas, ka katrs kurš nāk pretī avr tevi aizvilt.


Es domāju, ka te nav nekāda sakara ar pašapziņu, bet ar faktu, ka kristai bija nepatīkami, ka viņas vīrs noignorē šo faktu un neliekas ne zinis
16.06.2013 19:34 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
meksikanka, tu nesaprati kā es to biju domājusi.
16.06.2013 19:41 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Interesants viņa arguments,
pats to neredzeeja, taapeec arii neuzskatiija par vajadziigu iejaukties.


Tāda būtu arī atbilde iesišanas vai vēl trakāk izvarošanas gadījumā...? Diezgan gļēvi no viņa puses!
16.06.2013 19:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es uzreiz noreageeju, atlecu nost, pateicu tam kjeemam, ka vinjsh ir bezkaunja un uzreiz pateicu par to savam viiram, kursh man staaveeja blakaam.


Lūk, pēc šāda izklāsta gan tavs vīrietis šķiet losis, ka nekā nenoreaģēja! Nu bet lai vai kā - izrunājies. Ko citu var ieteikt...
16.06.2013 19:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits