Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīšanās ar pusisi!

 
10 gadi
Reitings 2607
Reģ: 21.06.2011
Labrīt!
Pastāstīšu savu "stāstu". Biju jau viņu redzējusi pirmo kursu adaptācijas dienā, lai gan viņš mācās otrajā kursā, bet viņš piedalījās organizēšanā.
Pagāja laiks un viņš man uzrakstīja, jo paziņoja rezultātus un mans vārds tur parādījās. No sākuma viņš aicināja mani uzspēlēt volejbolu ar viņa kompāniju uz jūru. Es piekritu, jo nesaskatīju nekādu problēmu, kāpēc neaizbraukt, jo tāpat ņemt līdzi draudzeni, lai neesmu galīgi viena ar nepazīstamiem cilvēkiem. Bija paredzēts braukt šodien, bet paskatoties pa logu viss skaidrs, kāpēc nebraucam. Visu šo laiku sarakstījāmies draugos, bet tā kā šodien nesanāca viņš mani aicina pa nedēļas vidu satikties, bet nu jau divatā. No sākuma sarakstījos, jo domāju, ka viņiem vajag ar ko uzspēlēt, bet kad sarakste turpinājās sapratu, ka interesēju viņam vairāk. Puisis šķiet savam vecumam pieaudzis un ļoti sakarīgs. Jūs nesapratīsiet, kāpēc šo stāstu, bet esmu kautrīgais tips un baidos, ka nevarēšu atvērties, jo doma ir vienkārši pastaigāties vai aizbraukt uz jūru. Bet lielākā kompānijā es arī justos neērti, ja tie būtu viņa draugi, vēl jo vairāk, ja mani. Aj, jūtos samulsusi un nezinu ko pasākt. Izklausos no malas tik tizli, cik tizli neesmu nekad izklausījusies, pati nezinu, ko gribu dzirdēt no Jums!
16.06.2013 11:36 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Ja Tev viņš simpatizē, tad tik uz priekšu un satiecies! Un mazāk domā. Nekas, ka esi kautrīga. :)
16.06.2013 12:27 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Tieši tā, ja patīk, tad uz priekšu. :)
Es Tavā vietā mēģinātu neieciklēties uz to, ka esi kautrīga, tā būs vieglāk, lai viss iet pašplūsmā. :)
16.06.2013 12:31 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Es arī agrāk biju katrīga. Tagad arī reizēm, bet toreiz izteikti. Un daudzus puišus tieši tas paķēra, saņēmu par to komplimentus :D Tā kā, ja kautrība nav slimīga, bet tāda mīļa, tad tas viņam tieši patiks! Un, ja jau Tu viņam iepatikies, tad gan jau viņš šo īpašību arī iepriekš bija ievērojis :) Ej un esi tas, kas esi!
16.06.2013 12:39 |
 
Reitings 51
Reģ: 17.06.2013
Es arī agrāk biju kautrīga. Vispār nevarēju uzrunāt kādu nepazīstamu cilvēku. Bet tagad, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem, saprotu, ka mēs katrs esam tikai cilvēks un nevajag kautrēties.
Esi tāda kāda esi, netēlo kaut kādu kaprīzu meiteni, izbaudi dabu, viņa sabiedrību un viss būs labi. :)
Kautrība pāries, bet tikai ar laiku.
Lai veicas! :)
17.06.2013 13:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits