Krievu valoda

 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Varbūt zinat kādu interneta adresi, kur sīkāk ir pastāstīts par to, kā krievu burtus, vārdus, izteicienus izrunā?
Pašlaik mācos krievu valodu no busuu.com, rakstībā + izteicienu nozīmē šo to esmu iemācījusies, bet lai zinātu izrunu, ir jāklausās, taču ne vienmēŗ esmu pie datora un uz ielas jādomā kā tad to un to bija jāizrunā :D Man ir vieglāk, ja konkrēti izteicienu izrunāšana man ir pierakstīta uz lapām, kuras nēsāju līdzi :) Ieteikumi?
15.06.2013 19:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Plus, ja tev ir viedtālrunis (smartphone), tad "ne vienmēŗ esmu pie datora" nav attaisnojums - ir labi daudz visādu aplikāciju ar audio, kas paredzētas krievu val. apguvei.

http://www.appszoom.com/android_applications/russian+learn
23.10.2013 23:39 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Man sakumskola iekala alfabetu un burtu rakstibu, pec tam no krievu valodas neko nejedzu, pec daudziem gadiem iemacijos sarunvalodu, bet tas alfabets man loti palidz, lidz ar to sobrid brivi lasu un rakstu. Varbut tiesam ir verts atrast kadu seno laiku skolotaju un noziedot nedaudz laika un lidzeklus, lai iedzen tas pamatlietas parejo var piemacities izi pizi, mums jau ta valoda Latvija visapkart.
23.10.2013 23:46 |
 
10 gadi
Reitings 2342
Reģ: 05.08.2010
Kāda varbut ir macijusies no šis http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/65010-krievu_valodas_pasmaciba_cd.html krievu val? Palidzeja?
24.10.2013 00:38 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ja nemaldos redzēju Zvaigznes Bankrota cenās krievu valodas pašmācības grāmatu ar cd.
24.10.2013 00:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
truedeee, ir labākas un sliktākas grāmatas, bet principā to efektivitāte ir visvairāk atkarīga no tā, cik regulāri un centīgi tu mācīsies, nevis no tā, cik laba vai slikta ir pati grāmata.

Šai grāmatai galvenie divi plusi ir CD (lai nesamācīties izrunāt nepareizi) un tas, ka tā ir domāta pašmācībai (ir grāmatas, kas ir domātas darbam skolā un paredzētas lietošanai ar skolotāju, kurš visu izskaidro, tātad, pašā grāmatā skaidrojumu nav).

Zvaigzne tiešām bieži tirgo labas grāmatas par mazām cenām, arī valodu mācību līdzekļus. Aizej uz grāmatnīcu un pašķirsti dažādus variantus, paskaties, kurš tev liekas foršāks.
24.10.2013 09:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits