Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļošana

 
Reitings 95
Reģ: 23.04.2013
Sveikas meitenes, varbūt šeit ir kāda kas bieži ir ceļojusi ? nekad nēesmu sastādijusi ceļojuma maršrutu, hoteli utt bail ka nošaušu greizi un palikšu lidostā:D
gribu savai mammai ar braļuku sagadāt pārsteigumu , aizvest uz spāniju vai kādu citu silto valsti , taču nezinu kā labak rikoties! vai lētak sanak ka viņi brauc no Lv uz Spāniju , vai kad brauc pie manis uz Uk un tad uz Spāniju? Varbūt kādai ir kāda lēta ceļojuma aģentura zināma un var padalīties ! :)
iedomājos variantu kad viņi varētu atbraukt pie manis uz Uk, un tad paciemoties 2 dienas un tad es viņiem varētu uztaisīt tādu kā šoku , sakot ka jakrava koferi un kad pēc 5h jālido uz Spaniju! :D gribu visu ta skaisti , lai Mamma ar brāli ilgi to atcerētos!

P.S diezgan pajocigs jautajums, bet vai gadijumā ryanair nav mazi sēdekļi ? vienkārši mana Mamma ir diezgan apaļīga iedomājos vai maz tiks iekša sedekli! :D Paldies dievam, mamma par svaru pasmejas, un viņai nav par to kompleksi! :)
26.05.2013 19:52 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
atver lidojumu meklētājus un skaties, kā ir lētāk.
vismaz mana pieredze rāda, ka no Rīgas uz Spāniju ir dārgāk, kā no daudzām citām Eiropas valstīm, bet tās lidmašīnu biļetes ir neprognozējamas.
ņem vērā ka ryanair lidosta ir ārpus Barselonas, ja domā lidot uz Barselonu. sēdekļi vispār ir mazi, nemanīju atšķirību starp ryanair un citiem...
26.05.2013 20:01 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Tik foršu pārsteigumu plāno! Malacis! :)

Manuprāt, vienmēr galvenais ir lidmašīna, viesnīca un nokļūšana līdz viesnīcai. Pārējais jau ir pakārtots, jo to var kaut vai uz vietas plānot, ja ir kāds ceļvedis līdzi.

Ja trāpās, var dabūt labas cenas Rīga-Barselona ar airbaltic, bet tad jāpērk, kad ir akcija. Ja nav akcija, tad varbūt ar pārsēšanos var būt lētāk. Tas tad pašai jāizpēta, bet jāņem vērā, ka, ja jāmaksā liela nauda transfēram no lidostas līdz pilsētai, tad jau nav vērts taupīt uz biļeti. Airbaltics nolaidās pie pašas pilsētas.
26.05.2013 20:07 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Ja nekad pati neesi ceļojusi vai plānojusi ceļojumu, tad iesaku pirmajai reizei tomēr ceļojumu aģentūru. Tad jau ir vienalga, vai no Rīgas vai UK, bet no UK viennozīmīgi ir lētāk un lielāka izvēle. Izvēlies tik galamērķi, datumu un veidu. Iesaku all inclusive, tas ietaupīs raizes, kur ēst.
26.05.2013 20:14 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
iesaku meklēt caur http://www.skyscanner.net/ un atvērtu caur incognito logu.
26.05.2013 20:17 |
 
Reitings 95
Reģ: 23.04.2013
jessica jā, gribas mammu no vaipratiga darba izraut kaut uz nedeļu, lai atpušas, un lai dzive ari ko citu redz neviss darbu , jo mamma nekad nav bijusi arpus Latvijas robežas, manuprāt pat uz kaimiņvalstīm ..
sunscreen - esmu bijusi daudz kur, tikai nekad nēesmu pati neko pirkusi, rezervejusi!
Moon River - Paldies , noteikti paskatišos! :)
26.05.2013 20:21 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Labāk lidojiet caur UK, noteikti būs izdevīgāk. Apskaties piedāvājumus lastminute.com, tur Spānijai (lidojums+viesnīcas) ir ļoti kārdinoši piedāvājumi parasti, lai arī, ak, tur var arī ko interesantāku atrast, tikai jāpameklē. Par Ryanair runājot, sēdekļi tur ir neērti, bet man nešķita, ka ir daudz šaurāki nekā citur, kājām mazāk vietas gan.
26.05.2013 20:27 |
 
Reitings 95
Reģ: 23.04.2013
Moon River Super tava iedota adrese palīdzeja atradu lidojumu par letam naudiņam, nebiju domajusi ka būs tik lētas biļetes, Paldies Tev! :)
26.05.2013 20:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits