Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vārda dienas dāvana.

 
10 gadi
Reitings 701
Reģ: 16.08.2009
Čau! Padiskutēsim:
Ja tu savam vīrietim v.dienā būtu uzdāvinājusi dāvanu ap 30Ls vērtībā,bet viņš tev uzdāvina ēdamu dāvanu- +/- 3Ls vērtībā - Tev būtu vienalga kāda ir dāvanu vērtības starpība?
24.05.2013 13:07 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Ja ideju ietērpj skaistos vārdos pasniedzot, izsakot komplimentus utt.,

Pievakare, par šo piekrītu, bet vienkārši ''ņem burku, apsveicu vārdadienā'' bez jebkādiem paskaidrojumiem nu vienkārši nav ok :D Un piekrītu zaptesburkai, ka uzreiz vajadzēja noskaidrot, kas tur par ''domu'', lai pašai nav jāmokās nedēļu ar domu ''āpsis sausās brokastis uzdāvinājis'' :D Pavisam noteikti, ka tādam radošākām meitenēm šāda dāvana varbūt vairāk ietu pie sirds, bet autorei dāvana acīmredzot nelikās ok.. šis ir mīnuss dažiem radošiem cilvēkiem, ko es pazīstu - viņiem savas dāvanas ideja liekas tik forša, ka vienalga man dāvina aplīmētus, pašdarinātus ''dekorus'', utt. , lai gan es skaidri esmu teikusi, ka tādas lietas man nepatīk. Tad labāk tiešām mani mīļi apsveikt mutiski, vai dāvanu karti vai saldumus vai ko. Tā kā izskatas, ka autorei ir līdzīgi, domāju, ka viņas vīrietim tas bija jāzina, tas arī viss :)
26.05.2013 13:26 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Saprotu, ka tāda dāvana var nepatikt. Tikai domāju, ka tad arī uzreiz vajadzēja jautāt - kāpēc brokastu pārslas?. Ātrāk būtu viss uzzināts un arī smukāk tā situācija atrisinājusies. Nu, man tā šķiet.
26.05.2013 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 701
Reģ: 16.08.2009
Uh,gara diskusija sanāca :P
mjā,vakar man visu laiku skandināja:"liec mierā pārslas,galvenais,lai tu saproti to domu!"
Kā jau pievakare izteicās,tā man arī bija jāsaprot. :D
Aizveda mani vakar sapukojušos uz Gan Bei un mani nepameta doma-kāpēc var aizvest vakariņās,bet nevar nopirkt normālu dāvanu. :D
26.05.2013 13:12 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Mūsu attiecībās mēs mēdzam apdāvināt viens otru svētkos. Ir bijuši gan pārsteigumi, gan esam iepriekš "pačukstējuši", ko vēlētos saņemt.

Nelasīju visu diskusiju, bet pārslu variants izklausās pēc tīņiem ar neregulāriem ienākumiem.
26.05.2013 12:54 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Turklāt nopirkt pārslas, atrast burku, nopirkt to, nopirkt dražeju, pārlikt pārslas, dražeju uz burku ir laikietilpīgāks process, kā arī vairāk izdomu prasošs par puķēm+dāvanu karti. Tā kā nezinu, cik daudz viņam tur laika trūka vai netrūka, bet puķes nopirkt būtu bijis daudz vieglāk.
26.05.2013 12:14 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
(radošs, baigā doma apakšā, utt

Nu patiesībā tur IR doma apakšā. :D Labi, es varbūt vienkārši esmu mākslinieciskā dvēsele, bet man doma uzreiz ir skaidra un nepārprotama - viena īpašā, atšķirīgā dražeja no miljona -> viena īpašā, atšķirīgā sieviete no miljona. Jo vairāk, ja dāvināts vārda dienā, tad viena īpašā, piemēram, Anna no miljons Annām. Ja ideju ietērpj skaistos vārdos pasniedzot, izsakot komplimentus utt., man liekas jauka, izdomas pilna dāvana. Man pašai tāda prātā nemaz neienāktu.

Protams, ir jāsaprot otra cilvēka vēlmes utt. utt, bet tur, manuprāt, ir tik daudzi "bet" (nu kaut vai tas, ka autore uzreiz nepateica, kas viņu neapmierina, tātad, IESPĒJAMS, pagātnē bijušas kaut kādas līdzīgas situācijas, no kurām puisis izspriedis, ka autorei šādas idejas liekas foršas vai kaut vai tas, ka mēs nezinām, kādas attiecības viņiem ir, varbūt viņš viņu lutina citos veidos), ka stulbi nolikt puisi 10 lpp garumā.
26.05.2013 12:10 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Burka ar sausajām pārslām tiešām pārsit salmu āzi.. wtf!?
Uz ātru roku jau varēja kaut dāvanu karti uzdāvināt un ziedus nopirkt veikalā pa ceļam uz mājām!
26.05.2013 12:09 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
laabi,moš,es esmu maita un neesmu tādā starā kā viņš to vēlētos,bet nu pfff,man nav nekāda prieka.

Neesi tu nekāda maita, jo tev nepatīk no mīļotā svētkos saņemt burku ar sausajām pārslām, nu come on. Un man gan nav džeka žēl un es arī nemeklētu viņam attaisnojumus (radošs, baigā doma apakšā, utt. - cilvēks , ar ko esi kopā ir nedaudz jāpazīst, šaubos, ka viņš bija pārliecināts, ka jā, autore šito dāvanu mīlēs, ganjau uz ātru roku kko izdomāja, jo reāli bija aizmirsis, un viss) - ļoti labi, ka mierīgi viņam pateici un nākamreiz, cerams, viņš centīsies iedziļināties un uzdāvināt tev kaut ko nozīmīgāku un personīgāku. Puisis malacis, ka atvainojās un atzinās, par to viņam cepums.
26.05.2013 12:03 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ak dieniņ..

kad man uzdāvināja absolūti tizlu dāvanu ar lielu novēlošanos, es pateicu sejā, ka tā ir pilnīgi nejēdzīga un bezpersoniska. un nejutos slikti. vienmēr cenšos, lai citiem patiktu manis dāvinātās dāvanas pie kurām ir piestrādāts, bet man pretī uzdāvina to, ko parasti kaut kādām pensionārēm dāvina :D
26.05.2013 11:59 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
nu kā var izlikties, ka šāda dāvana apmierina?! Es uzreiz būtu pajautājusi vai viņš par mani ņirgājas?!
26.05.2013 11:56 |
 
Reitings 206
Reģ: 25.05.2013
Klausos šo sarunu, nedaudz pasmaidīju, jo atcerējos, kad mēs ar savu puisi esam kopā 1 gaiņu, viņš man ne dzimšanas dienā ne vārda dienā ne ziemassvētkos ko uzdāvināja, bet njā skumīgi, kad es par viņu atceros, bet viņš par mani ne ;(
26.05.2013 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 1283
Reģ: 19.06.2010
Nu nez.... es nebūtu sajūsmā arī pēc paskaidrojuma par speciālo, vienu no miljona dražeju, jo nu, c'mon kāda gan viena no miljona dražeja?
Un, ja tā dražeja vienagla ir tik nepamanāma, tad tas jebkurā gadījumā izskatās tā, ka, piemēram viesistabā uz plaukta stāv parasta burka ar brokastu pārslām un tiek saukta par dizaina priekšmetu...

Man jau liekas, ka, lai dāvinātu tādas dāvanas, ir jābūt kaut nelielai pārliecībai, ka otram vismaz sirds dziļumos sēž mākslinieciskas tendences, un mācēs novērtēt tādu dāvanu, pretējā gadījumā, tā ir tikai burka ar pārslām...
26.05.2013 08:39 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Bet varūt tēmas autore pti vainīga, ka nekādu paskaidrojumu pie dvanas nesaņēma - ja jau raksta, ka neesot izrādījusi vilšanos un notēlojusi, ka priecīga. Džeks, iespējams, nolēma, k viņa jau tāpat sapratusi dāvanas ideju, ja jau tā sapriecājās, tāpēc sīkāk neskaidroja, kas ar to domāts.
Tā nu, ja uzreiz ūtu pajautāts, kāpēc tāda dāvana, tad būtu zolīdāk sanācis (nevis sākumā notēloti lieli prieki, un tikai nākamajā dienā pateikts, ka dāvana nav patikusi).
26.05.2013 06:56 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Hm, bet tur tiešām viena pārsla izcēlās uz visu pārējo fona? Tas šķiet būtisks jautājums, tas varētu mainit kopiespaidu par dāvanu.
Tādā gadījumā dāvana interesanta, bet - tiešām vajadzēja paskaidrojumu.
26.05.2013 06:51 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
man gan nav zel...varbut tapec, ka es sadus cilvekus neizprotu(parslas burcina???un kadel tad vins neteica to,ka tut ir ta ipasa drazeja ieksa?). ja ir nauda, turig, kadel, lai otru neiepriecinatu ar tiesam feinu davanu, nevis kelogsus uzdavinat?

1) mēs nezinām, ko un kā viņš teica, jo autore arī sākumā nemaz nepieminēja, ka pārslas ir kādā īpašā traukā un visas jau sadomājās, ka tās tika pasniegtas kartona kastē
2) kāpēc dāvināja? 2 varianti - a) vai nu cilvēks radošs (un no tādiem ne tikai tādas dāvanas var sagaidīt, bet vēl daudz jocīgākas) vai viņam pēkšņi ieslēdzās radošums (varbūt kaut kur noskatījās šo ideju un izdomāja, ka meitenei kaut kas tāds patiks, jo apakšā dziļa doma, kas ir bez sarkasma)
b) nu vienalga viņam bija par šo dāvanu, patiešām aizmirsa dzimšanas dienu utt. un izdomāja, ka labāk tā nekā vispār bez dāvanas. un, ja visur citur attiecībās problēmu nav un citās reizēs dāvanas ir apmierinājušas, tad neredzu iemeslu, kāpēc par vienu reizi sašust. atvainojās pat..
26.05.2013 01:43 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man gan nav zel...varbut tapec, ka es sadus cilvekus neizprotu(parslas burcina???un kadel tad vins neteica to,ka tut ir ta ipasa drazeja ieksa?). ja ir nauda, turig, kadel, lai otru neiepriecinatu ar tiesam feinu davanu, nevis kelogsus uzdavinat?
26.05.2013 01:31 |
 
10 gadi
Reitings 701
Reģ: 16.08.2009
pudeli alkohola vai visi kopā sametas un jubilāram uzdāvina kaut ko.
25.05.2013 22:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Katrā ģimenē ir sava dāvināšanas kultura.. attieksme pret davināšanu utt. Pāri kaut kā viens otram pielāgojas.. Vai nu nākamreiz Tu dabūsi stilīgu dāvanu vai arī abi tērēsiet pasākumam 3 Ls. Kādas dāvanas viņš dāvina draugiem?
25.05.2013 19:06 |
 
10 gadi
Reitings 701
Reģ: 16.08.2009
nav viņš māksliniecisks. ja es viņam uzdāvināju lēcienu ar izpletni -viņš man atriebjas jūs domājat?. :D
laabi,moš,es esmu maita un neesmu tādā starā kā viņš to vēlētos,bet nu pfff,man nav nekāda prieka. pats arī teica,ka bija piemirsis ar svētkiem,bija citas domas galvā.tad es saprastu to,ja viņš pateiktu,ka uzdāvinās kaut ko pēc pāris dieniņām..
25.05.2013 19:01 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
nu re, tavs puisis bija centies. mīļa ideja un vēl mīļāk, ka nesanāca, kā plānots. ;D
25.05.2013 17:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!