Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ieradumi

 
Reitings 126
Reģ: 31.03.2013
Sveikas!
Kādi ir Jūsu ieradumi?

Man, piemēram, laikam ir fobija no neizmagātiem matiem (skan tik tizli :D), bet tā ir- kaut vai sēdēšu mājās un spogulī ieraudzīšu, ka mati ne tā izskatās, uzreiz jāmazgā, kaut vai vakar mazgāti :D Šodien atkal tā bija, pēc dušas ielūkojos spogulī un sapratu, ka kaut kas nav un ATKAL izmazgāju, kaut arī vakar bija mazgāti! Laikam lieki piebilst, ka matus mazgāju KATRU DIENU. Izņēmums vienīgi, ja sēžu mājās, tad sanāk reizi divās dienās :D

Un otrs ir- taisnošana! Kaut arī man pati paši par sevi ir diezgan taisni, tikai nedaudz pūkaini, vienmēr pirms kaut kur došos, iztaisnošu līdz pēdējam! Īsti nemacēšu paskaidrot, jo skan jau ikdienišķi- ja kaut kur dodies, tad mati jāiztaisno, bet cilvēki, kas mani pazīst tiešām uzkskata, ka esmu slima ar to taisnošanu!

Vai Jums kādai arī ir tik tizli ieradumi?
24.05.2013 01:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Foxa, tev ar to taisnošanu nav bail matus sabojāt?
Un vēl, ja tā taisnošana neietekmē tavu laicīgu ierašanos vai kā savādāk neietekmē citus cilvēkus un viņu laiku, tad jau vari taisnot cik uziet, citiem gar to nav daļas.

Man pašai nav tādu ieradumu. Svarīgi ir izgulēties un paēst. :)
24.05.2013 01:37 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Mans ieradums ir uzreiz pēc iepazīšanās apskatīties, kad cilvēks dzimis, vienalga - vīrietis/sieviete. Galvenais, ka pirms tam mēģinu pie sevis uzminēt viņa horoskopa zīmi. :D Tāpēc nu ir sanācis tā, ka es zinu dzimšanas datumus un zīmes visiem saviem draugiem un paziņām, turklāt esmu apskatījusies arī astroloģiskās kartes, utt. Nu stulbi, bet tas tā hobijam - amatieriskais kretīnisms. :D
24.05.2013 01:41 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Sallija, kas par astroloģiskajām kartēm?

Par ieradumiem-
Man arī parasti interesē citu cilvēku horoskopa zīmes, nezinu, kāpēc.
Vienmēr pirms gulētiešanas rūpīgi notīru no palaga visus puteklīšus.
Un no rītiem nekad nesteidzos, kaut gan zinu, ka laika nav. Esmu ļooti lēna no rītiem, kā flegma :D
Mazgāju rokas biežāk, kā citi cilvēki. Kaut kāda netīrumu paranoja, laikam.

Ai, daudz ieradumu.
24.05.2013 02:00 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Neiziešu no mājas, kamēr nepārliecināšos, ka ir izslēgtas ierīces (taisnotājs, gludeklis). Tāpat pārliecinos, vai esmu aizslēgusi ārdurvis.

Pirms došanās uz darbu vienmēr nopērku kādu našķi- vai tas būtu Narvesen kakao, šokolāde vai kāda smalkmaizīte.

No rītiem izskatu visus sociālos tīklus. Par ieradumu var minēt arī Foursquare izmantošanu :)

Tā varētu rakstīt un rakstīt :)
24.05.2013 05:53 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
Ieradums, pēc pamošanās, pārnākšanas mājās - pirmais ko darīt ieslēgt tējkannu. :)
Diezgan bieži pat nemaz nekārojas dzert tēju, bet ūdens vienalga būs uzvārīts. Visnotaļ resursu izšķērdīgi. (Pati pēc tam mēneša beigās bŗīnos, kāpēc elektrības rēķins tik liels).

Pirms gulētiešanas un pēc pamošanās izšņaukt un izskalot degunu. (Jā, jā..) Tā kā esmu putekļalerģiska, un neprotu elpot caur muti, man tas ir ļoti svarīgi.

Vēl viens ieradums ir pēc ēšanas salikt traukus izlietnē. Un atstāt tos līdz vakaram, kad visas maltītes pabeigtas un tikai tad mazgāt. Neciešu mazgāt pa vienam vai diviem šķīvjiem. Patīk, ja izlietne pilna.

Uzkopjot māju - izgrūstīt visas mēbeles un atstāt. :) Pēc tam vīrs iet no mugurpuses un sastumda visu pa vietām. :D

Pēc sakrēmošanās, ar krēmainajām nobraukt pa vīra muguru un vēderu, lai arī viņš čut čut iekrēmojas. :)

Daudz visādu paradumu... Šie, kas pirmie ienāca prātā. Tātad tie nozīmīgākie.
24.05.2013 07:47 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
Es nekad neizeju no mājas,pirms neesmu uzkrāsojusies kaut mazliet.
24.05.2013 07:56 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Mans ieradums ir atnākot mājās uzreiz pārģērbties mājas drēbēs un nomazgāt seju.

Es to tā nekad nebiju uztvērusi ka baigāko dīvainību, līdz man man vairāki tuvi cilvēki zvanot laikā, kad es tieši TO darīju (mazgāju seju), izbrīnā jautāja, kāpēc es to darot, vai es taisoties gulēt!

Bet man tas šķiet tik dabiski, atnāc no kaut kurienes, nomazgā seju, kas tur jocīgs? Rokas tak mazgājam!
24.05.2013 08:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits