Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad jūties kā pēdējā lūzere

 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Labvakar. Šobrīd esmu priekšā briesmīgākajai projekta ''evaluation''. Esmu ar grupu pabeigusi skolas projektu, bet tas ir briesmīgs un es jau zinu, ka būs briesmīgas atsauksmes no skolotājiem. Jau irpekšējais projekts nebija pārāk veiksmīgs. Tāpēc sobrīd jūtos kā cilvēks - feils. Arī mana meduskūka nesanāks laba, nojaucu šo to pa vidam. Respektīvi - es jūtos kā pilnīgi nevajadzīga nulle, kam nekas, nekas nepadodas. Un tā nav tikai šī vakara atklāsme, es tā jūtos ļoti bieži, jo neapzinos savus talantus (ja tādi vispār ir) un pārējās dzīves sfērās esmu tiešām ļoti feilīga. Tas mani biedē un morļi grauž.

Meitenes - jūs kādreiz tā jūtaties? Vai vel labāk - kā lai sev ieskaidro, ka, ja nofeilošu skolu, manai dzīvei nebūs beigas. Ka kaut ko jēdzīgu jau es dzīvē varēšu izdarīt un mans lielākais sasniegums nebūs tikai darbs par viesmīli?! Man ir tiešām bail, ka esmu tīri vienkārši neveiksmīga, neveikla, bezjēdzīga būtnīte.

Aaaaa, un ko lai ierauj, lai rītdienu vieglāk pārdzīvotu?
16.05.2013 00:52 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Einsteins arii nofeiloja skolaa. Neko, kaut kaa to savu dziiviiti peec tam novilka. :P
Neba cilveeka veertiiba meeraa skolas solaa. Katram no mums ir kaads talants, vajag tik speet to atrast. Un ne vienmeer tas izpaudiisies tajaas sfeeraas ko maaca skolaas. Varbuut buusi izcila maate un izaudzinaasi naakamo gjeeniju, varbuut uzrakstiisi graamatu "kaa buut ideaalai viesmiilei" un ar to nopelniisi miljonu utt. Ja tu esi piedzimusi, taatad no teviim ir kaada jeega.
16.05.2013 00:58 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
t.i. meeraama
16.05.2013 00:58 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Ej gulēt. Un no rīta pati pasmaidīsi par šīm sajūtām :)

Dzīve galīgi nebeidzas! Bet miegs ir vislabākās zāles šādos vakaros.
16.05.2013 00:59 |
 
Reitings 1492
Reģ: 14.04.2013
Jā, šodien sapratu, ka šobrīd esmu Poppy vissliktākā versija - pati ar sevi neapmierināta un visi iemesli ir pašas radīti. Ko darīšu? Mainīšos, izdomāšu rīcības plānu kā būt Poppy labākajai versijai. Kamēr redzu gaismu tuneļa galā - kaut ko ir iespējams mainīt, labot, mīcīt, atmest, pievienot, pārdomāt, utt., nav jānokar galva.
16.05.2013 01:02 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Krista - protams, es saprotu. Arī es cilvēkos daudz augstāk par izglitību vai pat ''gudrību'' vērtēju labu sirdi, taču nu nevar oliegt ka šāda feilošana pamatīgi ietekmē pašvērtējumu. Man ir sajūta, ka es lieku vilties saviem vecākiem un tas sāp visvairāk. Zūd ticība nākotnei. Neesmu es dzelzs cilvēks, lai mana pārliecība nesabruktu.

Delilah - diemžēl nav viens vakars, bet jau vairāki pēc kārtas :/ Ok, jāsaka, ka šā prjekt izgāšanās nav tik ļoti mana vaina cik grupas biedra, lai arī pati varēju savu darbu izdarīt krietni labāk, bet šā vai tā. Ehh, es jau no vienas uni aizgāju, jo dzīvē bija grūts posms, programma nepatika un nepadevās. Tagad vēl šajā unī tiešām šķiet, ka izgāzīšos. Nu nav pārāk daudz ticības man sevī palicis :/
16.05.2013 01:04 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Ja man bail par sliktu iznākumu, vienmēr iedomājos, kas ir sliktākais, ko tas var radīt un uzreiz izdomāju risinājumu. Skolu, piemēram, nofeilot ir grūti, jo parasti jāfeilo vairāki priekšmeti. Nu pat tad, ja tiešām no skolas atskaita, gan jau būtu kāds risinājums ar pāreju uz citu skolu utt. Nevajag ieslīgt galējībās. :) Zinu arī, ka man ir daži cilvēki, uz kuriem varu paļauties- uz ielas es (vismaz šajā punktā dzīvē) nepaliktu.

Pēdējie gadi man arī ir iemācījuši veselīgāk uztvert kritiku. Iespējams, ka tieši tāpēc, ka tās te ir daudz. Visiem. Vienmēr izvērtēju, no kā kritika nāk, cik tā ir objektīva, kāda kritiķim ir motivācija utt. Ir atšķirība vai kritizē, piemēram, atraidīts pielūdzējs, vai pasniedzējs, kurš iespējams vienkārši norāda uz darba trūkumiem. Man pasniedzēji ir tādi, kuri jebkuru darbu ļoti izsmalcinātā veidā noliks. Slavē te kādu ļoti reti, un arī tad, ja slavē, tad tāpat norāda uz trūkumiem.
16.05.2013 01:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tak tie grupu projekti ir zobusaapes gandriiz ikvienam studentam. Reti kad gadaas, ka tiek iedaliiti vienaa grupaa visi tie, kuri veelaas kaut ko dariit. Katru reizi ir viens vai vairaaki slinkji, kurus jaabaksta ar koku un kuru deelj samazinaas noveerteejums. Ja baidies tikt atskaitiita no skolas deelj tava biedra kljuudas, ej un runaa ar pasniedzeejiem, lai jums atseviskjas atziimes pieskjir.
16.05.2013 01:11 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Ehh, es vienkārši vairs nezinu, ko pasaulei varu sniegt. Neesmu es karjeriste, milzu naudu un augstus amatus man nevajag, taču pa upes dibenu staigāt arī nevēlos. Vēlos atrast savu vietiņu un tajā palikt, bet man vairs nav ticības, ka man vispār kāda vietiņa ir atvēlēta.
Sajā pasaules sistēmā, kurā tu diemžēl lielākoties iec vērtēts pēc šādiem sasniegumiem, ir pamatīgs spiediens izdarīt izvēles pirms tu tām esi gatavs. Es nebiju gatava universitātei ne tad, ne tagad, bet nevēlos jau atkal aiziet. Man ir vajadzīgs tas pierādījums, ka es varu kaut ko pabeigt.
16.05.2013 01:13 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Saujā Krītiņš, kādu sfēru tagad apgūsti?
16.05.2013 01:15 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Multimediju dizainu un komunikācijas. Ne Latvijā.
16.05.2013 01:20 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
nekas, es esmu tieshi taada pati, neveikla un neveiksminiece, bet man ljoti patiik par sevi pasmieties. pasmejies tu ar :D
16.05.2013 01:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kriitin!Turies-nepaardziivo!Es varu pastaastiit piemeeru ,kur pusi izmeta no smalkas skolas par kausanos-piebildiisu ,ka nedeelu pirms eksaameniem.Bija viens no labaakajiem skolniekiem klasee!Vinam arii bija gruuti,bet peec gadiem ,beidzot universitaati ,un loti labi ...,smeejaas-neviens nekad veelaak to pat nav piemineejis!Darbu dabuuja loti aatri!!!
Ar to gribeeju tev teikt,ka tagad varbuut tavaa dziivee ir briidis, veel nespeej iisti sanemties uz lieliem darbiem,bet nekad nevar zinaat iznaakumu-varbuut buusi loti veiksmiiga -peec laicina!:)
16.05.2013 01:22 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
krista - nu jā, protams, bet es šaubos, ka šoreiz tas būtu pienācīgi. patiesībā jau mēs abi strādājām gana daudz, bet vienkārši ļoti neveiksmīgi. Un manam grupas biedram ir sliktākā estētikas izprante kādu jebkad esmu pieredzējusi. Pirmā kļūda jau bija darbu sadalē.

Tomēr gribētu dzirdēt, vai kāda ir pieredzējusi daudzus jo daudzus kritienus, neveiksmes, vilšanās sevī pēc kārtas, bet spējusi atgūt sev ticību? D
16.05.2013 01:23 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Perversā - mana dzīve jau tā ir viens liels joks par kuru gana daudz smejos, bet visam ir robežas

Emmanuell - nu, toties viņš zināja, ka ir labs un gudrs skolēns.... tikai nedaudz agresīvs :D A man liekas un tas arī pierādās, ka esmu pilnīgs zābaks 100 gadus Daugavā nosēdejis un tikai tagad no upes izvilkts kā neveiksmīgs makšķernieka loms.
16.05.2013 01:26 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
kad es jūtos kā pēdējā lūzere, atskatos atpakaļ, kam cauri esmu izgājusi un ko esmu panākusi, un man paliek labāk.
16.05.2013 01:38 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Tomēr gribētu dzirdēt, vai kāda ir pieredzējusi daudzus jo daudzus kritienus, neveiksmes, vilšanās sevī pēc kārtas, bet spējusi atgūt sev ticību?


Jā. :)
16.05.2013 01:39 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Buushu negatiivais piemeers - man shii luuzeres sajuuta nav meeraama vienaa vai vairaakos vakaros, bet gados un pashlaik ar to arii ljoti mokos. Ceru, ka jums tik taalu nenonaaks.
16.05.2013 01:43 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man liekaas ka tas ir biezji vien saistiits ar to, ka dziivojam taadu dziivi, kaadu patiesiibaa negribam, taapeec arii daraam daudz ko "Через не хочу", un tas variants biezji vien ir neaugliigs. Mana dziive ljoti uzlabojaas kopsh taa mirklja kad saaku pilniibaa ignoreet vecaaku, radu ceriibas un paartraucu kontaktu ar tiem cilveekiem, kuri neatbalstiija manu izveeli dziivot tikai peec saviem noteikumiem. Viss saaka beidzot iet kaa no rokas, jo nebija piespieshanaas.
16.05.2013 01:50 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Krista, tas vareetu buut viens izskaidrojums, bet noteikti veel ir daudzi citi. Es, piemeeram, zinu, lai ko tagad iesaaktu - lai kur maaciitos, straadaatu vai dziivotu - shii sajuuta nepazustu, jo taa nav atkariiga no aareejiem apstaakljiem. Domaaju, cilveekam buutu svariigi pasham saprast, vai lieta aareejos apstaakljos vai tajos ieksheejos procesos, sevii pashaa, jo otrajaa gadiijumaa varees meetaaties visu muuzhu no vienas universitaates, dziivesvietas, cilveeka utt.uz otru.
16.05.2013 02:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ir jāatrod dzīvē kaut kas tāds, kur tu jutīsies droši, pasargāta un nebaidīsies, ja arī gadīsies kļūdīties.
Agrāk es arī biju ļoti nepārliecināta par sevi, jutos kā lūzere. Bija gan veiksmīgas dienas, gan ne tik veiksmīgas...
Kad atradu savu laimi, tad manī iestājās miers. Jā, ir daudzas sfēras, kurās esmu lūzere, bet es to vairs neņemu tik ļoti pie sirds, jo man ir kas tāds, par ko esmu 100% droša.
Un vēl, jāiemācās zaudēt ar cieņu. Ne visu ir iespējams izdarīt perfekti, sevišķi, ja vēl kāds ir iesaistīts. Jāiemācās sev piedot.
Studiju gadi ir jāizbauda, nevis jāgruzās, ka kaut kur neveicas.
Nav svarīgi kā iesākts ceļš vai kas notiek pa ceļam, svarīgākais dzīvē ir kā šis ceļš beidzas!..
16.05.2013 02:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits