Highschool crush :D

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Labs vakars. Uzreiz palūgšu- ja vidusskolas tēmas jums riebjas ,neatbildiet uz jautājumu, gribu padomu dzirdēt, kas varētu palīdzēt! :)

Situācija- manā skolā iet puisis, viņš ir gadu jaunāks, itkā no malas tā gadu atšķirība varētu būt smieklīga, bet no otras puses man jādomā par sevi un man neliktos apkaunojoši ar viņu iet kaut kur. (+Augumā esmu maza)

Lieta tāda ,ka viņš ir ļoti simpātisks , būtu ļoti jauki ,ja varētu iepazīt viņu vairāk. Nekad neesam runājuši. Tikai virtuāli like manai bildei, like twītam ,tādi sīkumi, vienreiz gāju pa skolu un viņš aiz muguras nosvilpoja, nav pirmā reize ,ka man tā pievērš skolā uzmanību ,tāpēc neatskatījos un gāju tālāk. Skolā saskatamies , viņš pasmaida ,es cenšos, bet man pat ir grūti pasmaidīt, bail ,ka neizskatos pēc muļķes. Un pēc viņa twittera palasīšanas sapratu ,ka arī viņš ir kautrīgs tieši uzsākt kaut ko. Man pat liekas ,ka viņš raksta tādus twītus, lai es saprastu,ka viņš ir kautrīgs... Ahh, ja jau man tas tā viegli būtu :D Kā lai uzsāk sarunu, ja nav kopīgas nodarbes? Es varu skolā vienkārši iet un pateikt " čau" ? Neizskatītos pēc muļķes? :D Tiešām ,es gribu vienreiz pārkāpt sev pāri ,tikai ir ļoti grūti. Man pat kad jāiet viņam garām visu laiku doma "kā es izskatos no viņa skatu punkta, ka tik ko sliktu nepadomā" :D Bail man. Atzīstu- zems pašvērtējums. Ko darīt??
15.05.2013 21:41 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Aww.. deja vu sajūta :D
Ja iepriekš skolas gaiteņos tēloji vēso, manuprāt, puisis to uztver ļoti burtiski un, visticamāk, domā, ka Tev nemaz nepatīk. Tāpēc ir tāda muļķīga uzmanības izrādīšana, kā, piem., švilpšana aiz muguras.
Var jau būt, ka pēc Tava uzaicinājuma draugos un ieraudzīšanas, ka ir arī kāds cits puisis vēl uzaicināts, viņš vēl vairāk apmulsa - ja paspēja to uztvert kā + signālu no Tavas puses, bet tad pamana, ka nemaz tik īpašs viņš nav un ir uzaicināts arī cits puisis.

Tāpēc, mans ieteikums, piekrītot vēl dažām Cosmietēm, nākamreiz viņu redzot, vienkārši pasmaidi. Kaut no attāluma. Savai kautrībai to ieskaidro tā, ka sliktākajā gadījumā vienmēr varēsi atrunāties, ka tajā brīdī sakritības pēc vnk par kaut ko jauku iedomājies :D

Tālāk jau vēro, ja puisis nebūs galīgais zābaks, gan jau ar laiku pamanīsi kādas ievirzes, varbūt sāksiet sasmaidīties, tad jau droši var sekot arī "čau". Ar šodienas domāšanu tāds sveiciens neliekas nekas īpašs - bet kādreiz pašai tā būtu bijusi traģēdija :D No otras puses - jūs ejat vienā skolā, katru dienu redzaties, varbūt Tu vienkārši esi ļoti pieklājīga, ja sākumā vēl negribas atzīt, ka sveicini viņu vienīgo ;)
LAI IZDODAS!!!
17.05.2013 12:16 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Ja viņš būtu paskatījies ,pasmaidījis, būtu arī pateikusi to -čau varbūt :D Bet kā tad lai pasaku,ja viņš vienkārši paiet garām. :( :D Ei nu saproti, ahh. Labu laiku nedomāju par šādām lietām ,neviens nepatika, kāds uzrakstīja/ pateica kaut ko uzmetu iedomīgu un gāju tālāk. Bet gribās laikam kaut ko interesantu atkal, tagad ņemies un domā par visādiem niekiem kas un kā :D
17.05.2013 12:17 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Marilyn- aww, tik jauki. ko rakstīji pirmo reizi zīmītē, pastāstīsi?


Es atceros,ka kaut ko zīmēju un pierakstiju čau.. vai sveiks.. vai ko tādu.. ar to uzsākās saruna :) zīmīšu saruna.
17.05.2013 12:18 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
uztvert kā + signālu no Tavas puses, bet tad pamana, ka nemaz tik īpašs viņš nav un ir uzaicināts arī cits puisis.


Tur jau tā lieta! Es arī tā pēc sava prāta izsecināju. :D Grūti saprast ko viņš domā. ( Var jau būt apskatījās draugos bildes ,izsprieda ,ka tomēr nepatīku. :D Vai sakautrējās dzīvē ,ka nevar saņemties neko patiekt. Vai sajutās kā zaudētājs jo ieraudzīja to otru puisi. Tas otrs ir smukāks, vecāks! Bet sapratu ,ka viņš ir lohs, nu pēc rakstura tāds gailis , patīk ,ka karās kaklā. Netaisos skriet pakaļ. :D Mani šobrīd interesē puisis no skolas.

Bet jācenšas uzsmaidīt jau būs, tas brīdis noķert jāmēģina. :D Pats smieklīgākais- aizvien sāku pamanīt, ka ir vairāki jaunāki simpātiski puiši skolā. :D Ak Kungs. Bet nu nē, es mērķēju uz vienu mērķi!! :D
17.05.2013 12:31 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Skolā nav gaidāma kāda balle? Tagad jau visādi pēdejie zvani utt.
17.05.2013 12:37 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
izvien sāku pamanīt, ka ir vairāki jaunāki simpātiski puiši skolā. Ak Kungs. Bet nu nē, es mērķēju uz vienu mērķi!!


Tas vidusskolā ir normāli, simpātijas reizēm mēdz mainīties ik nedēļu, reizēm pat dienas laikā :D cik atceros :D :D

Esi atvērta vienkārši in general, ja gribi iepazīties ar jauku puisi. Biežāk smaidi, netēlo vēso - tagad pati šo savu kļūdu atceroties, cik daudzi būtu iespējams sadrosmējušies paši uzsākt sarunu :) Zinu, ka tas grūti, gribas tēlot nepieejamo... Bet smaids taču nav nekas tāds neiespējams, 100% varu apgalvot, ka puiši neuzskatīs to kā stulbību no meitenes puses. Viņiem jau arī visādas domas ( :D ) maļas pa galvu un ir grūti sadrosmēties ;)
17.05.2013 13:16 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nezinu īsti, ja arī būs kāda balle, uz tādām daudzi neiet. ( Visdrīzāk arī viņš neietu)

Man liekas ,ka visi mani ienīst un ir sazvērējušies pret mani. :D Tāda sajūta ,nevaru tikt no tā vaļā, visu laiku doma tāda ,ka to vien tik vēlas ,lai es nebūtu tur ,nemaisītos pa kājām. Un man pat grūti pasmaidīt. Man pašai skatoties spogulī ,nepatīk kā es smaidot izskatos. :D Kaut gan esmu dažus komplimentus dzirdējusi ,ka man skaists smaids esot. Ja jau es justos kā princese ,tad jau nebūtu problēmu. Nejūtos tik laba ,lai brīvi varētu darīt ko gribu. Sajūta ,ka jākontrolē sevi , tā jau arī klasē pieņemts. Tās lietas - kāds ne tā pasmejās "AK DIEVS" ,kāds ne to pasaka "AIZVERIES, LOSENE" Man jau nav tā teikts ,bet aiz muguras 99% :D
17.05.2013 13:42 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Tā pati skola jau ieaudzina to kautrīgumu un zemo pašvērtējumu. Jo ir daži cilvēki ,kuri jūtas krutākie un ja kāds nedara pa viņu prātam ,tad tu esi šausmīgs un neviens negrib ar tevi runāt. Tā kkā.... domu jau sapratāt. ;)
17.05.2013 13:44 |
 
Reitings 13
Reģ: 27.04.2013
mazā, izslēdz savu domāšanu, Tu pāāārāk!!! daudz domā, vnk dari! take it easy :)
17.05.2013 14:04 |
 
Reitings 1492
Reģ: 14.04.2013
Varbūt te jau minēji, bet kurā klasē mācies?

Manos vēl nesenajos vidusskolas laikos visi +/- gāja uz vieniem bāriem un klubiem, izfīčo Twitter, bildēs, kur viņš atpūšas, iedzer drosmei un uzrunā.



Un domā mazāk!
17.05.2013 14:17 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Visi džeki ir dažādi, bet te ir tas, kas man patīk.

Esi, kas Tu esi, netēlo to, kas tu neesi. Ja tūlīt paiesi viņam garām, tad vainu izliecies, ka esi par kaut ko aizdomājusies un viņu neredzi vai arī... skaties acīs un nerausties. Var smaidīt var nesmaidīt, var arī pakāpeniski sākt smaidīt.

Var arī ātri eyes up -down -up-hold.

Ieliec FB kādu dziesmu pa tēmu. Džeki nav muļķi sapratīs, vai vismaz nojautīs, ka viņam domāts.

Ja tiešām nereaģē (Tu domā, ka Tu viņam patīc, bet viņš tik un tā neko nedarīs), tad pasaki čau kādreiz. Make it friendly and personal, labs moments būtu tad, kad neviena cita nav blakus.

Lai nu kā, neliec pārāk lielas cerības uz vienu čali un nesamīlies par traku čalī ar ko pat runājusi neesi.

I'm a (shy) guy, good luck.
17.05.2013 14:44 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Bet nu es, tomēr, uzskatu, ka vidusskolā ir jāmācās nevis puiši jācierē. Kad sākas studijas... nu jā tad gan :)
17.05.2013 14:51 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
11. klase

Teletūbij- šitas izklausījās tā nopietni :D Ha paldies ;)
17.05.2013 15:00 |
 
Reitings 161
Reģ: 06.09.2011
Aaa, izlasot pilnigi sajuta ka rit ieshu uz skolu, ja vien es toreiz zinatu ka tas isteniba ir visskaistakais laiks, nebutu mulsusi un ari pateiktu cau tam puisim kursh patik man :) ehhh..
17.05.2013 15:30 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Teletūbijs laikam tik angleni vien mācījies skolā :D
17.05.2013 16:33 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
jēziņ! tad nu es to tikko izdarīju,pasmaidīju,pateicu to-čau.vakar viņš vēl paskatījās draugos mani,tad es domāju,nu nē "cik var muļķoties,man jāpasaka tas čau un viss" nezinu kas tālāk būs ,bet baigi labā sajūta ka to izdarīju :D
20.05.2013 11:35 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Bāc, man pat pašai taureņi vēderā šo visu lasot parādījās. Tik jauki. Cerams tev tur viss izdosies. Galvenais - beidz analizēt. Par daudz domāt par šo visu arī nevajag, jo viss noteikti ir daudz vienkāršāk kā tev šķiet.
Skatos tagad visādas bildes no vecajiem skolas biedriem, kam šogad 12. klase. Pēdējie zvani, pēdējās klases ballītes. Tā pietrūkst vidusskola, tiešām bezgala skaists laiks. Ja vien es tai laikā būtu ar šodienas domāšanu, varbūt dažas jaukas iespējas nebūtu palaistas garām.
20.05.2013 11:56 |
 
Reitings 244
Reģ: 25.04.2013
Man ir ari ta gadijies,ka mani uzskata par iedomigu tikai tapec,ka esmu kautriga un nesktienu plapat ar visiem un par visu:(
20.05.2013 12:22 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Es pat nezinu vai man viņš īpaši patīk, ja tā padomā. Simpātisks jau ir ,bet patiesībā nav tā ,ka kaut kas ļoti īpašs. Bet man vienmēr visvairāk patīk puisī tas ,ja es redzu ,ka viņam patīku un viņam "velk" pie manis un ja tas puisis simpātisks ,kuram interese par mani ,tad ir tāda patīkama sajūta... Hihi...

Viņš man arī -čau ,protams atpakaļ pateica, tikai grūti pateikt kāda bija viņa reakcija, smaidīt baigi nesmaidīja, bet nu ,labi ka vismaz atbildēja. Visvairāk prieks ,ka pārkāpu savai kautrībai pāri un izdarīju kaut ko ,ko pati gribēju izdarīt ,nevis tā arī paliku domājot no malas noskatoties. :D
20.05.2013 14:51 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Jēziņ! Es esmu tik laimīga :D Domāju paskatīties vai twitterī kas jauns nav :D

Un ieraksts (kurš es ceru ir par mani :D )

---

Viens smaids reizem var iepriecinat uz visu dienu.:)


Cik jauki ,aaaaaaawww (l) :D
20.05.2013 14:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits