negribu stradat

 
Reitings 262
Reģ: 19.04.2013
lieta tada ka draugs baz virsu lai stradaju. es negribu stradat vismaz pagaidam turklat vina alga ir pietiekami liela lai abiem butu labi. kapec vis ir jaizboja? labi vel ziema. bet tagad nak vasara vis zals un domas galigi nelidz tam. tapat ari majas ir daudz pienakumu kurus vins neveic, bet ir uz maniem pleciem. nav viegli.
ka panakt kompromisu>? ir tadas kas vispar vasara stradas?
07.05.2013 13:18 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
cormeum- pēc autores komentāriem, diez vai viņa paliks inteliģentāka, sauļojoties un gulšņājot pludmalē visu vasaru, kā arī izskatās, ka viņai vsp nekas neinteresē kā tikai svētā atpūta.
08.05.2013 16:06 |
 
Reitings 7
Reģ: 08.05.2013
Pilnīgi piekrītu - kāpēc strādāt, ja vecis bagāts? :) Kamēr jauna, jāballējas, jātusējas un jāatpūšas! :)
08.05.2013 23:53 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
man 23 un ictas mana vecuma toch nestrada vasara vienigi kkadas losenes tizlas :@


Tizla losene esi Tu pati ,liekēde. Nez ko vīra māte par Tevi saka?! Tāda s*da vedekla!

nesmu es slinka. ja labi gribetu es sen jau stradatu lepna ofisa un sanemtu daudz naudinas. bet man vienigais bet ir tas ka velos saja vasara atpusties, veltit laiku sev. no ziemas saksu stradat uzreiz un pelnisu savu naudinu.


Tu dzīvo sapņos, ja domā, ka ziemā Tevi sagaidīs lepnā ofisā atplestām rokām. Padrauzējies ar realiāti vienreiz! Un kuram vecim gan ir vajadzīga meitene, kas nevēlas sevi attīsīt, kas netiecas uz izaugsmi. Ja Es nemācītos, nestrādātu, netaisītu dvēseles darbus, sen jau nevienam nebūtu vajadzīga. ieki piebilst, ka ar tādiem kā TU nav par ko runāt! Tādi kā TU ir garlaicīgi, nevienam nevajadzīgi liekēži!Gan jau tavs draugs to sapratīs, un Tu kiekēde varēsi dzīvot zem tilta vai kā mazs bēbis savu vecāku paspārnē
12.05.2013 09:58 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
vins saka ka es neko nedarot un vins uzskata ka degradejos


Tavam vecim jau sāk BEIDZOT nokrist rozā brilles!

kubiete es tados stulbos darbos netaios iet rukat jau nu noteitki paldies


Tad varēsi lepni zem tilta ar citiem bonāriem ķert zivis sačurātā kanālā. Sēdi un attīsties!
Izskatās, ka Tev savos 23 gados nav nekādas dzīves pieredzes!Citi Tavā vecumā vai vēl ārāk ir uzņēmēji, bet TU nevienam nevajadzīga lupata!Prieks par to, ka tavam raugam ir atvērušās acis!
12.05.2013 10:05 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
nesatraucaties, nesautraucaties!
vakar parunajam un man atlava nestradat lidz septembrim ka lai nemil tadu draugu ka man. Bet nu no septembra es noteikti saksu pelnit naudu pati un centisos uzstadit sev jaunus merkus.
bet tagad gaidam vasaru. saulite spid . ehh
___________________________________________________
Visu neizlasīju, bet arī man mājās nav vajadzīga "biroja un korporatīvo ballīšu zvaigzne", bet gan - sieva, mājsaimniece un bērniem - māte. Neķer kreņķi, izskatās, ka vienai daļai te vienkārši skauž, ka ir viena tāda, kura var atļauties nestrādāt, bet darīt to, kas pašai patīk. Arī mana sieva uz vasaru aizgāja no savas pusslodzes ar domu, ka varbūt septembrī .. oktobrī atgriezīsies. Vasaru pavadīs kopā ar bērniem - gan pati atpūtīsies, gan sīči būs kopā ar mammu un pieskatīti, gan arī mājās - kārtība.
Par tēmu - izeja ir. Ja draugs sāk burkšķēt, ir laiks viņam pajautāt, ko viņš saka par vēl vienu mazu cilvēciņu jūsu ģimenē?
12.05.2013 10:30 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
es neprotu ievietot foto un sis ir pbulisks forums!


PIE UZSTĀDĪJUMIEM DURA! Un te neviena nelieto īstās bildes ar sevi,

un veci neviena nenocopes. lai pamegina. tad uzzinas kada es esmu!@


Te jau viss ir +/- skaidrs!


skaya ++++ :D

Es pamēģināšu! Un ārējāsarī pamēģināsim! :D Tici man ilgi nebūs jāgaida, kad lidosi ārā ar savu LED lampu un mākslīgajiem nadziņiem! :D

dzīvo uz čhaļa rēķina un vēl runās pretī.Apbrīnojami. Tadas kā tu deri tikai sūkāšanai


skaistais ++

Reāli, man patīk šis trollis - labi ja trīs, četras stundas no dienas tiek aizvadītas produktīvā darbā mājas solī. Pārējais tiek aizvadīts tizlojoties pie spoguļa, staigājot pa veikaliem un sēžot kino. Un puisis esot nekrietnelis, jo ceļ pretenzijas?

Meitēn, lai Tev un visām tev līdzīgajām dzīvē veicas. No sirds novēlu.


stellaglmr +

kapec tad es? vecakiem esmu berns un puisim esmu meitene, logiski ka vini man dos naudu. jums ta ka nevienai nedoto tikai nevaig.


BĒRNS tu točna vēl esi!
12.05.2013 10:32 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Par tēmu - izeja ir. Ja draugs sāk burkšķēt, ir laiks viņam pajautāt, ko viņš saka par vēl vienu mazu cilvēciņu jūsu ģimenē?


Melns, tu ko - galīgi dulls???

23 gados taisīt augšā bēbi tikai tāpēc, ka, redz, strādāt negribas, ir vājprāts.
12.05.2013 10:34 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Melns

Un Tev ir vajadzīga degradējoša sieviete, kas sēž mājās un o vien tik dara kā urbina degunu?
12.05.2013 10:36 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
iespējams,ka Tev izdosies pierunāt draugu atlikt darba meklēšanu, taču,ja viņam ir aktuāli,lai Tu strādātu ,tad Tev tāpat agri vai vēlu nāksies iet strādāt!
12.05.2013 11:10 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, tu ko - galīgi dulls???

23 gados taisīt augšā bēbi tikai tāpēc, ka, redz, strādāt negribas, ir vājprāts.
_____________________________________________
Bet kas cits atliek, lai puisis neburkšķētu? Ja zēns rokoko mīl (neatradu tikai, vai ir precējušies) un ja ir tāds, uz kuru var paļauties, tad burkšķēšana beigsies. Tētis būs laimīgs un arī mammai - vairāk darba bez algas. Un labākais vecums, kad dzemdēt, lai bērns būtu vesels, pēc jūsu pašu sieviešu ārstu teiktā, cik man zināms, ir pat ne 23, bet - 21 GADS! Tā kā viss ir kārtībā. Jebkurai sievietei ir vismaz divi ceļi, kā būt noderīgai ne tikai ģimenei, bet - arī sabiedrībai - karjera un bērni. Nez' kāpēc neviens neaizdomājas par to, kur visiem šodienas kruto uzņēmēju mantiniekiem būs ņemt darbaspēku, lai turpinātu šai laikā iesākto biznesu. Ar jūsu 1,.... bērniem uz sievieti, kura sevu katru dienu nodzen birojā?
12.05.2013 12:28 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns

Un Tev ir vajadzīga degradējoša sieviete, kas sēž mājās un o vien tik dara kā urbina degunu?
___________________________________________________
Nē, man ir vajadzīga sieviete, kurai ir savas intereses (kuru realizēšanai nav obligāti jāiet uz darbu) un kura, ja strādā, tad dara to savam nevis kaut kāda naudasmaisa priekam. Mana sieva ada uz pasūtījumu, jo viņai tas patīk. Un nevaru teikt, ka viņa ar katru dienu kļūst dumjāka. Ir daudz brīva laika - jautājums tikai ir par to, kā to izmanto?
12.05.2013 12:33 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... vasarā aizbrauc ar bērniem uz Jūrmalu, ciemos pie draudzenēm, kurām ir tādi paši knariņi, uzaicina draudzenes pie sevis ciemos... Manuprāt - labāk un lietderīgāk nekā uzstādīt naudas pelnīšanas rekordus!
12.05.2013 12:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Un Tev ir vajadzīga degradējoša sieviete, kas sēž mājās un o vien tik dara kā urbina degunu?


Ar diviem maziem bērniem mājās deguna urbināšanai paliek stipri vien maz laika :)
12.05.2013 14:00 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ar diviem maziem bērniem mājās deguna urbināšanai paliek stipri vien maz laika


Mulķibas.Zinu dažu dāmīti kas skatas serialus un sez draugos. Berni paši tiek ar sevi gala, virs ieperaks veici pec darba un gatavo visiem vakarinas. Retu reizi šī kkaut ko izdara. :D
12.05.2013 14:08 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
57days
Nu kādā sakarā Tu te liec savu komentāru par bērniem? Autorei bērnu nav!

Melns
Domāju, ka Tavai sievietei ir interese - adīšana, bet šī te liekēde urbina degunu
12.05.2013 14:09 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Tiešām brīnos ko par to saka vīra māte. žēl, ka nav trāpījusies velna māte, tad pamatīgi papurinātu liekēdes *irsu!
12.05.2013 14:11 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns
Domāju, ka Tavai sievietei ir interese - adīšana, bet šī te liekēde urbina degunu
___________________________________________________
Nu, tieši tāpēc es autorei iesaku to, par ko 57days šausminājās, - iegādāties "interesi" maza un bieži brēcoša sīča izskatā. Pie viena - ar to kļūt lietderīgai. Laika "urbināt degunu" arī vairs tik daudz nebūs, normāli vīri uz grūtniecēm/jaunajām māmiņām parasti neburkšķ, un arī vīrene droši vien būs "debesīs". Saki ko gribi, bet - ar vienu šāvienu - pat 5 zaķi!
12.05.2013 14:31 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Es tiešām nesaprotu tās liekēdes, kas neko nedara! Viņas taču ir atrofējušās! Nevajag darba tirgū sliņķes! Un rokoko Tu esi atkarīga! No drauga, vecākiem! Nekādas patstāvības! Un spriežot pēc Tava flegmatiskā rakstura, arī bērnu audzināšanai neesi piemērota galīgi!Atbildības sajūtas nekādas pār savu dzīvi! Labāk draugam meklēt nopietnāku sievieti! Tu neko labu saviem bērniem izņemot dīkdienību nespēsi iemācīt! Es tā no malas!
12.05.2013 16:57 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
Nesaprotu ----kā var negribēt sieviete strādāt.Lai pašai sava nauda,dara kā grib ,,,nu un ka vasara,silts......neapnīks slinkot? man ir 6diena, 7diena ,brivs no prakses un nezinu jau ko mājās sadarit, gribas ,kaut ko darīt un strādāt.....
12.05.2013 17:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā var negribēt strādāt? Mierīgi! Pasaulē ir tik daudz iespēju kā patīkami pavadīt laiku bez strādāšanas :D
12.05.2013 17:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits