Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nagu kopšanas speciālisti

 
Reitings 1
Reģ: 03.05.2013
Labdien, es esmu saskāries ar problēmām atrast "nagu kopšanas speciālistus(manikīrs, pedikīrs)", problēma ir nevis atrast adekvātus un ieinteresējošus darbiniekus, bet atrast vispār kādu strādāt gribošu!!!
Varbūt, kāds te zinošs varētu pakomentēt, kāpēc pie mums šī profesija ir tik neieinteresēta un nemīlēta ?
Piedāvāju darbu vienā no Rīgas labākajiem saloniem, ar perfektu darba vietu, ļoti labiem nosacijumiem, bet atsaucība ir gandrīz vai 0... Rodas jautājums, kāpec tā?!!! Vai visi jau pašā saknē nobīstās, ka nepavilks darbu tādā līmenī un ar tādiem klientiem, vai kāda cita problēma ?
Vai arī apmierina majās pa 3ls graizīt nagus, kā konveijeram ???
Vai arī tiešām jāsāk staigāt pa citiem saloniem un jāpārpērk sev ieinteresējošie darbinieki ?
Paldies.
03.05.2013 09:35 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Visticamāk, ka "ļoti labie nosacījumi" attiecas tikai uz salona īpašnieku, ne reāla darba darītājiem :D Labākie meistari jau strādā labās vietās vai paši savu klientu tīklu attīstījuši uz nevēlas zem kāda cita strādāt. Cik tad ilgi meklējat darbiniekus? Varbūt ne tajās vietās meklējat?
03.05.2013 09:39 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Nepiekriitu shim apgalvojumam. Mamma straadaa tai skaitaa arii shajaa jomaa un patiesiibaa pat nevajag buut tajaa iekshaa, lai redzeetu, ka tieshi shai jomaa straadaatgribeetaaju ir ljooti daudz! Meklee vainu darba apstaakljos, ko piedaavaa.
03.05.2013 10:00 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Manuprāt, šajā nozarē īstie profesionāļi strādā paši uz sevi vai ir savu salonu īpašnieki, nevis pelnīs naudu salonam vai tantei. Tādas "viduvējības" strādā viduvējos salonos. Tikko izmācījušies zaļknābji reti cenšas iekļauties tādā "krutā" salonā par kādu Tu dēvē savu.
03.05.2013 10:08 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2013
Es jau nu gan labprāt strādātu pie labiem nosacījumiem, bet man vēl prakse un eksāmens priekšā :D
03.05.2013 10:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits