Vai atriebiba?

 
10 gadi
Reitings 104
Reģ: 29.04.2010
Man ir kada diezgan sasapejusi problema. Man ir puisis, tagad jau neesmu diezko parliecinata par to vai vins patiesaam man ir. Esam kopaa gandriiz gadu. No sakuma viss bija lieliski, vins bij rupigs, uzmanigs. Viss bij super. Vienigais, kas mani neapmierinaja bija vinja traka greizsirdiba.
Es jau ar nebiju pilniba bez vainas: Devos biezi pa brivdienam atpusties ar draudzenem. Un, kad biju kkur, tad vnk neatbildeju vinam taa kaa vins veeleejaas.Speciali nee, tik vnk nevelejos, lai man trauce. Un, tad nepadomaju cik loti vinu sapinu. Tad notika kkas, kad peksni viss mainijas.Domaju, ka tas notika peec tam, kad saaku mainities. Agrak man gandrizvai pirmaja vietaa bij 5dienas un 6dienas vakari klubaa. Vins saka but vees pret mani un darit tapat kaa es agraak. Man skiet, ka vins to dara, jo velas atriebties, jo bij teicis, ka atriebsoties. Veletos kaut butu taa, jo tad man butu ceriba, ka viss buus kartiba mums.

Varbuut varat ko ieteikt:) Ciesu tagad. Sodien vinam jabut majas, bet diezko cerigi neizskatas. Vakardien aizbrauca itkaa pie mammas, bet neiegaja draugiem.lv ka bij teicis. Tagad vinjam izslegts tel.Veel piebildisu, ka vins strada arzemes un mees tiekamies ik peec divaam nedeeljaam.



Sorry, ka bez garumzimem:)
14.04.2013 14:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Neprātīgs +1
14.04.2013 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 104
Reģ: 29.04.2010
Liels paldies Jums visiem par atsaucibu. Zinu, ka pati vien esmu vainiiga:(
Ja vins sodien tomeer atbrauks, tad centisos velreiz parunat un nonakt pie kkaa, bet ja nee, tad buus vien jacensas aizmirst...:(
14.04.2013 16:42 |
 
Reitings 405
Reģ: 18.01.2012
Ir tāds labs teiciens:
"Nedari otram to, ko negribi, lai dara tev!" :)
14.04.2013 17:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
labi, es saprotu puisi, ka viņš vēlējās tevi izmācīt. bet nu labi, tā var izdarīt pāris reizes, bet ne visu laiku. cik ilgi viņš jau šādi dari vai arī cik reizes? varbūt vnk tu tagad šausmīgi pārspīlē.
bet, ja tas v;ekas jau kādu laiku, es apdomātu, vai gribētu būt kopā ar puisi, kurš vēlas man atriebties un grib redzēt manas ciešanas. skumji, ka atriebība viņam ir svarīgāka par attiecībām.
nedomāju, ka tas ir kā cits kā atriebība tev.
15.04.2013 11:24 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
gudrs puisis.
ko tad tu gaidiiji, ka tu vareesi iet tuseet un necelt klausulu, un vinjs nee?
15.04.2013 11:29 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Malacis. Grib,lai tu jūti to pašu,ko viņš izjuta tad...Ceru,ka tagad padomāsi divreiz...divreiz pirms darīsi.
Ko sēsi, to pļausi.
15.04.2013 11:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits