Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Griķu diēta

 
Reitings 15
Reģ: 11.10.2011
Sveikas, meitenes!
Vai tiešām griķu diēta ir tik ļoti efektīva? Varbūt, kāda, kura ir mēģinājusi varētu padalīties un pastāstīt, kā bija, kāds rezultāts?

Mans augums ir 161cm un svars 52 kg, taču vēl nesen svēru 48, pa Lieldienām esmu pamatīgi saēdusies. Varbūt varat pateikt, kā 2 nedēļu laikā varētu tikt vaļā no 4 kg? Esmu nolēmusi sākot ar 5dienu apmeklēt fitnesa zāli. Skriešana, taču palīdz nomest svaru?
03.04.2013 09:47 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu tad sāc apmeklēt fitnesa zāli. Ja to darīsi, nonāksi pie loģiska secinājuma, ka ar diētā uzņemto pārtiku nepietiks enerģijas sportam. Tātad nāksies domāt, kā ēst veselīgi, ne ievērot drastiskas viena produkta diētas.
03.04.2013 09:51 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Skriešana ir laba lieta,bet griķu diētu un pārējās aizmirsti,ja vien nevēlies palikt vēl resnāka pēc tam.

Šeit ir dauuuuudz diskusiju par tievēšanu utt. Lasi tik.
03.04.2013 09:51 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Es gan ar visām rokām PAR griķu diētu.

Pagājušopavasar nedēļu nodzīvoju ar griķiem + svaigiem un tvaicētiem dārzeņiem + kefīru.

Bez sāls un cukura.

Atvadījos no 4 kg, tie atpakaļ nenāca. Ne vienā kārtā, ne dubultā.

Nejutos ne badā, ne nogurusi.

Te meitene par līdzīgu pasākumu ( tikai viņa gan vēl aktīvi sportoja)

http://ddaina.blogspot.com/2012/03/griku-dietas-nedela-ne-loti-iss.html#more
03.04.2013 09:56 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Mana mamma reiz mēģināja griķu diētu- ne ko nenometa, bet uz griķiem jau gadiem nevar paskatīties :D
Par tēmu- nu kas tās par šausmām ar tām mono diētām!!! Nu tak jāēd normāli, sabalansēti un jākustās!
03.04.2013 09:58 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Kas tik nav savulaik mēģināts - arī griķu diēta. Godīgi sakot, jutos ļoti labi paēdusi, pāris kg arī pazuda, bet ievēroju tkai nedēļu, tad apnika, gribējās augļus, utt.
03.04.2013 09:58 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Griķi baigi ātri apnīk. Labāk mēgini ēst dārzeņus, augļus,putras-neko ceptu un plus vel paskriet. Dzer daudz šķidruma.
03.04.2013 10:35 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Manuprat nav jābūt tik kategoriski pret mono diētām. Ja meitene vnk pierijusi tos pāris liekos kg nesenā ātrā periodā, tad šadi var ļoti ātri un viegli tikt vaļa no tiem pāris kg. Bet ja grib nomest lielu svaru, tad ilgam laikam tas nav labākais risinājums.


Šādas diētas ir labs risinājums pēc svētku rīšanas - ziemassvētkiem, kādam lieldienām, jāņiem.
03.04.2013 10:38 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Šādas diētas ir ideālas, lai zaudētu atlikušos muskuļus un palēlinātu savu vielmaiņu, jo organisms nav spējīgs zaudēt vairāk par 100-150g tauku dienā, tātad pārējais būs ūdens&muskuļi. Muskuļi ir atbildīgi tieši par to, lai tava pamatvielmaiņa būtu pēc iespējas ātrāka(jo vairāk muskuļu, jo vairāk drīksti ēst.) Uz svariem redzēsi mazu ciparu, bet būsi ļumīga, ar lielu tauku %, bet nu jā, galvenais, ka svari rādīs par 4kg mazāk. ;) Kā arī pierīties ar ogļhidrātiem ntās dienas? Hmm.. tad jau drīzāk ēd tikai olbaltumvielas, zaudēsi vēl vairāk ūdens un svērsi vēl mazāk :D Tātad pa brīvdienām uzēdi daudz kcal, ieguvu vēl taku masas, tagad zaudēsi muskuļus, atsāksi ēst normāli un uzaudzēsi vēl papildu tauku - apmēram tā tas notiek parasti. Ja nopietni - nestreso par brīvdienām, turpini ēst normāli un uz griķiem nesēdi, jo tā ir milzīga trauma tavam ķermenim. Es gan būtu pilnā laimē, ja man būtu vaļa visu dienu ēst tikai OH, bet nu.. :D
03.04.2013 10:50 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Tādi griķi labi iztīrīs organismu no šlakvielām un tā uzrītā neveselīgā tauku daudzuma. Kādas 2-3 dienas organismu nesačakarēs, bet ļaus detoksicēties - tad arī svars drusku nokritīs uz tā rēķina.
03.04.2013 10:59 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
_paris - tev kā zinošam cilvēkam jautāšu - kā tas var būt. Atslodzes dienas pamatā balstās uz vienas dienas badošanos - tas ir, dzert ūdeni, sulas tējas, ēst vienu ābolu vai ko nu katra izvēlas. Bet šādas diētas, kā griķu - pēc principa uzņemt mazāk kaloriju papildus fiziskām nodarbēm konkrētu laika periodu. Kā tas tagad sanāk - ir labi badoties reizi nedēļā, bet slikti ēst sabalansēti veselu nedēļu? Es jūtos apjukusi. :D
03.04.2013 11:00 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Es dzīvoju 5 dienas uz griķiem,grieķu jogurta,jo kefīru nelietoju uzturā.Teikšu godīgi-ātri apnika,bet bija efektīvi,nost bija kādi 2kg un organisms jutās "attīrīts".Man patika,bet ilgi es nevarēju pavilkt.
03.04.2013 11:05 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nekad neesmu ievērojusi diētas. Tikai gavēni, bet ne tādā izprātnē, kā to pieprasa baznīca. Pagājušā gadā neēdu gaļu, šogad - saldumus. Un grūti nebija, tāpēc nevaru saprast, kāpēc man šķiet, ka diēta man izgāztos.

Par griķu diētu - kursabiedrene ievēroja. Ēda griķus, vārītu vistu un ābolus. Pēc tam teica, ka uz griķiem vairs nevarot paskatīties.
03.04.2013 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
labi iztīrīs organismu no šlakvielām
jaa jaa, shlakvielaam. Visi vinemeer piemin attiiriishanos un shiis mistiskaas shlakvielas. Pastaastiet tad man KAS tas ir, joti gaidu atbildi :D Taapat arii attiiriishanaas. Tad jau sanaak, ka ja cilveeks "neattiiraas" ar kaut kaadaam sulu kuureem, grikju dieetaam vai citiem briinumiem, tad vinjsh paliek neattiiriits un kaut kaadi s*di tikai glabaajas kjermenii (arii shiis briesmones shlakvielas)?
03.04.2013 11:19 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
stellaglmr - bet griķu diēta nav sabalansēta ēšana, kāpēc tāds jautājums? Ēst sabalnsēti ir veselīgi gan nedēļu, gan mēnesi, gan 10 gadus. Vispār īsti veselīgas atslodzes dienas nav - ja tās ir tukšās dienas, tikai uz ūdens, pārāk liels stress organismam. Kādreiz pati esmu eksperimentējusi, bet kopsavilkumā tas nav tā vērts tomēr, ēst normāli ir labāk. Cilvēkam ir jāēd tīrs ēdiens, tad nevajadzēs "attīrīties." Un piedodiet, bet apgalvot, ka ēdot daudz griķu var attīrīties.. nav tā. Varam izdalīt attīrīšanos dienas garumā no gaļas, bet ne jau milzīgs daudzums OH attīra no šlakvielām!
03.04.2013 11:30 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Ja uz svētkiem sarijas visādus treknus sūdus, majonēzes, ceptas lietas un tml (nez ko cilvēki tur ēd, jo es uz svētkiem neko daudz vairāk neēdu, bet citas ģimenēs, jau taisa svētku vakariņās ar 9 ēdieniem), tad tas tomēr tik ātri neiziet no organisma ārā, paliek zarnās vēl ilgāku laiku. Kāpēc tad, kad saēdamies ko neveselīgu biežāk āda paliek sliktāka? Pumpas sametas pēc McDonalda daudzām meitenēm? Organsms lēnāk pārstrāda visādus sūdus. Ar šlakvielām apzīmē vielas, kas dabiski pārtikā nepastāv, bet apstrādajot un pievienojot visādas ķīmiskas vielas rodas. :)


Protams, ka viss tas sliktais izies laukā, bet ja grib pēc svētkiem uzreiz atgūt formu, svaigu ādu un vieglu pašsajūtu tad tāda attīrīšanās neskādē. :)
03.04.2013 11:30 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Kā saka _paris, ja veselīgi visu laiku ēd, tad tādas attīrīšanās nav vajadzīgas. Bet te jau laikam neiet runa par tādiem gadījumiem, bet tiem, kas neēd veselīgi vai riktīgi pa svētkiem noraujas no ķēdes. Meitenēm, kuram ar uzturu viss kārtībā nerodas nemaz tādi jautājumi. :)
03.04.2013 11:32 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ella - bet ir absurds apgalvot, ka ēdot vienu mono produktu, kur sastāv no komlpeksiem OH, organisms attīrās! Saprastu, ja ēstu sezonas un BIO dārzeņus, tur kāda attīrīšanās varētu notikt.
03.04.2013 11:32 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Tur jau cik es sapratu ēd tos griķus ar kefīru un ūdeni dzer. Ne jau vienus pašus vien!? Vai es ne tā izlasīju iepriekšējos komentāros. Vismaz es to visu pasakumu sapratu, ka prasa par atslodzes dienām, lai nomestu uzrītos 2 kg pa Lieldienām, ne jau diētu ilgam laikam. :)
03.04.2013 11:34 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
_paris - bet kas tev liek domāt, ka meitēns ēdīs tikai griķus? Šeit jau viena meitene teica - ēdusi nedēļu griķus, tvaicētus dārzeņus, bez sāls un cukura + dzērusi kefīru. Plus, kā saprotu - nav sevi spīdzinājusi, bet ķermenis uzņēmis šādu režīmu labvēlīgi.

Respektīvi, pieņemu, ka autore arī ir ar smadzenēm un neēdīs vienus vienīgus rīsus, bet piekombinēs klāt to, kas pašai tīk. Kas vēl svarīgāk, viņa nepaļajās uz tīru diētu, bet arī apmeklēs zāli, tātad slodze būs.
Tas ko es cenšos saprast - ja pa svētkiem ir uzrīta tauku masiņa, tad tas jau pats par sevi IR šoks ķermenim. Meitene slaida būdama droši vien ēdusi samērīgi, bet te pēkšņi kaloriju bumba vairāku dienu garumā. Tad attiecīgi, pakāpeniski arī "jānomierina" ķermenis ar mazāk treknu un saturiski veselīgāku ēdamo.
Neliekas pareizi teikt, ka šoks būs griķos, tvaicētos dārzeņos un vārītā vistā. Šoks jau ir bijis un beidzies ar pieņemšanos svarā.
03.04.2013 11:41 |
 
Reitings 15
Reģ: 11.10.2011
Man pašai griķi ļot garšo, tāpēc domāju, ka nebūtu grūti izturēt. Kā jau teicu, manos plānos ir griķu diēta + fitness, pēc diētas atsākšu veselīgi ēst un turpināšu sportot, tādēļ domāju, ka nekādam svaram nevajadzētu nākt atpakaļ.
03.04.2013 11:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits