Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

burbulits 02. Aprīlis. Tēma, nepaTēma. BezTēma :)

 
Reitings 1050
Reģ: 10.11.2010
Labs rīts Saulestariņi! (l)

Bāc cik grūti pamosties, šodien Man pirmspēdējā darba diena,parīt noteikti gulēšu pusi no dienas.
Kā Jums iet ar celšanos?,kopš plkst. bija jāpagriež 1h uz priekšu.
Mans jautājums šodien Ko Jūs ēdat brokastīs? Es parasti siera maizītes,kādu Kārumiņu vai jogurtu. :) Gribas kaut ko pamainīt.
Kādi plāni šodienai?
Kas labs un ko foršu sadarījāt wīkendā?
Visu kas uz sirds rakstam šeit!

Lai visām/viesiem pilna diena ar pozitīviem mirkļiem! :)
Un lieliski svētki tiem,kam šodien kādi īpaši svētki!
02.04.2013 06:13 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Labs rīts!
man ar bija grūti pamosties pirs 6iem, sēžu vēl gultā, bet pēc 10 min jau jāaiziet uz darbu. aaaaa. :(
šodienas plānā - strādāt un tikai strādāt nākamās 12h :D heh, liekas, ka galva tāda tukša pēc brīvdienām un kamēr iebraukšu darbā.. :D


runājot par brokastīm, es tās neēdu. :/
bet ja ēstu, tad izvārītu putru vai pārslas ar pienu sataisītu, kādu musli mby.. :)


ok es dodos dienas gaitās..Veiksmīgu un izdevušos dienu! ;)
02.04.2013 06:20 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
man uzradās arī viens jautājums - kādu mobilo internetu paņemt ipadam, kurš operators piedāvā lētāko variantu?
02.04.2013 06:23 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Labrīt!!

Šodien ar celšanos OK, jo vakar nogulēju pusi dienas :D
02.04.2013 06:30 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 29.01.2009
Labriit,
es nevareeju aizmigt. Jaaceljaas bija tikai tagad nevis 5os. :@ Brokastis needu, bet tad, kad ir taa retaa reize, tad zaljo teeju un kruasaanu vai kaadu garshiigu sieru (dor blu).
jaalien no siltaas migas un jaabrauc uz A-skolu.
02.04.2013 06:30 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Labrīt!
Ir grūti, vakar bija teju kā darba diena, baigā rosīšanās bija. Lieldienas pagāja nemanot.
Bijām Pērnavā, un tur jā tiešām, vismaz ziemā noteikti nav ko darīt, Jūrmala kā atpūtas kūrorts daudzkārt pārāks, 4* viesnīca kur palikām, mums gan likās, ka neatbilst tām 4* zvaigznēm bet kādām 3*.
Ļoti negribas uz darbu, bet nu neko darīt, vēl nedēļa un tad vismaz gulēt varēs ilgāk.
Un šīs dienas ziemas ainava, burvīga, es pat neesmu pārsteigta :D

Brokastīs ēdu0 pilngraudu auzu pārslu putru ar aveņu ievārījumu, katru rītu :)
02.04.2013 07:25 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Labrīt!

Noskaņojumu es labāk nekomentēšu - tas, kas ir aiz loga, sabojā visu! Es šonedēļ taisījos vilkt pavasarīgo mēteli, bet tagad drīzāk jāmeklē rokā jau skapī nobāzto cepuri.

Esmu noskatījusi vienu ļoti kārdinošu vakanci - es apzinos, ka darbs diez vai man ir pa spēkam, bet es gribu parādīt sevi un vismaz tikt uz interviju. Tas nozīmē, ka ir jābūt spīdošai pieteikuma vēstulei un esejai. Tā kā pieteikšanās beidzas pēc nedēļas, tad man ir veselas 6 dienas, lai izzinātu konkrēto iestādi, tās darbību un ar šo amatu saistītos jautājumus. Būs iespēja kārtīgi pacensties :)

Par brokastīm - es parasti ēdu omleti vai vēršacis ar kādu graudu maizīti un šokolādes sieriņu vai sauju brokastu pārslas ar pienu vai jogurtu. Man patīk brokastīs labi paēst.
02.04.2013 07:39 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
tīīīk grūti piecelties. Nezinu, kas bija grūtāk- iemigt vakar, vai piecelties šorīt. Bet rezultāts redzams- esmu neizgulējusies. Darba daudz!

Lai mums visām sanāk visu paspēt!
02.04.2013 08:09 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Labrīt. Šodien priekšā 5 stundu vilciena brauciens. Brīvdienas un mans tripiņš beidzies, jāatgriežas realitāte, kurā sakrājušies dabri smeļas pāri malām. Bet vakardien manas brīvdienas beidzās uz negaidīti labas nots. Laikam nu ir vēlviens iemesls šo pilsētu atkal kaut kad apciemot. :)
Man šķiet, ka šī laika maiņa man ir palīdzējusi - laicīgāk varu aiziet gulēt un vieglāk no rītiem piecelties. Vispār jāradinās agri celties - man patīk pamosties laicīgi un saprast, ka priekšā visa diena un tik daudz var paspēt izdarīt.
02.04.2013 08:27 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Šodien gribēju palikt mājās un gulšņāt, bet bija jāiet uz darbu. Izskatās, ka šī būs saspringta nedēļa, jo katrs darbdienas vakars ir jau saplānots.. Un atpūta tajā nav iekļauta. Man vēl 3 nedēļas līdz atvaļinājumam. Tā gan būs tikai nedēļa, bet tomēr..

Brokastīs ēdu rosolu, jo vakar sagriezu visas sastāvdaļas. Tā ka, kamēr tiks apēsts, tās būs gan brokastis, gan pusdienas..
02.04.2013 08:44 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Es jau biju ziemas biezo pufaiķi iebāzusi dziļi skapī un pāris dienas pastaigāju plānajā pavasara mētelī, bet šorīt izvilku no skapja ziemas virsjaku :@

Piecelties nevarēju, sēžu darbā, bet galva kā izslaucīta- neko nesaprotu un galīgi nedomājas..... dzeru kafiju, varbūt tas mani sapurinās!!!
02.04.2013 08:56 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Par brokastīm- biezpiens, jogurts (vai abi kopā). Reizēm kāds biezpiena sieriņš. Reti kad no rītiem ir apetīte! Parasti ēdu, jo vajag- ceru sevi pieradināt pie brokastīm. Bet nu- kamēr nepārstāšu ēst vēlu pa vakariem, laikam var necerēt, ka no rīta būs apetīte! Vienu brīdi biju super ieradinājusies pēc vakariņām gar ēdien unegrābstīties un tad no rītiem parasti modos izsalkusi! Tā bija laba sajūta!
02.04.2013 09:01 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Labrīt.

Šorīt visu laiku žāvājos. Tik ļoti negribēju celties, bija tik patīkami gulēt līdz plkst 10.00 vai 11.00, bet nu atkal agrie rīti. Pie tam sniegs mani nogurdina,tas man jau ir pa daudz.
Parasti brokastis man sastāv no glāzes ūdens un no maizītes (1 vai 2, kā kuru reizi). Man nav laika izdzert tēju, vai uztaisīt kaut ko siltu, jo ceļos jau tā - "līdz ar nagiem". Vispār es neesmu no tiem cilvēkiem,kas ir "agrie putniņi", esmu guļava :D Brīvdienās gan brokastis man ir krietni lielākas :)
02.04.2013 09:02 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
ahh, brokastīs es parasti neēdu pārāk veselīgi - pankūkā ietīts un uzsildīts banāns ar pārkaisītu nestle kakao.
02.04.2013 09:06 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Man tā diezgan čābīgi ar noskaņojumu, nevarēju vakar aizmigt, gan jau arī tāpēc, ka bija jādomā par vakardienas debīlo strīdu ar draugu, kura laikā viens otram sarunājām pilnīgas muļķības. Es arī neesmu zelta gabaliņš, bet to, ko pateica viņš ir nekrietni. Es jau veselu mēnesi cītīgi tievēju, sportoju, rezltāti ir, bet vakar viņš pateica, ka nesaprot, ko es tur pa zemi vārtos, jo mani gurni kā bija zilonim, tā ir....:( Pēc tam jau teica, ka sameloja, bet es neticu, tieši mani platie gurni man vnm ir riebušies un tā ir mana problēmzona....Eh.

Nerunāju ar viņu :( un nezinu, kad maz gribēsies. Labāk savā nodabā tupināšu vingrot mājās un apmeklēt intensīvos treniņus un viņš, lai man liek mieru.

Šodienas plānos - pavingrot un braukt uz bibliotēku rakstīt maģistra darbu, ņemot vērā, ka ar draugu sastrīdējos, tad domāju bibliotēkā sēdēt līdz tās slēgšanai, proti - līdz 22:00.
02.04.2013 09:07 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Labrīt. Es šodien esmu izcili lēna un miegaina, tā negribās strādāt.. Bet nu nekas, tikai četras dienas, kas tad tas ir, vēl tikko paskatījos, ka 6.maijs būs brīvs, vienās brīvdienās :)

Brokastīs - kā kuru reizi, putru, olas, kokteiļus no Piena Spēka, rupjmaizi, sieru, šokolādi :D Šodien nebija man nekādu ogu, mēģināju ēst auzas bez nekā salda, nu jāsaka, ka švaki gāja iekšā, bet varbūt pie tā var pierast.. Vēl kādreiz musli, bet tad vai nu pašgatavotu vai Misura firmas. Vispār ir viens muslis, kam labs sastāvs, bet cena drusku kosmoss -

Jauku visām dienu, lai daudz enerģijas un spēka šodien :)
02.04.2013 09:07 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Ienīstu sniegu! Mašīna bija tā sanigusi, kamer notīrīju visa biju sniegā, jo pūta no visām pusēm! BESĪ!
Bet, jā, šodien piecelties bija ļooooti grūti, tagad sēžu darbā, zinu, ka daudz kas jādara, bet galva kā spainis pēc brīvdienām :D
Šodien gan darbā īsā diena, jo 15:00 braucu pie zobu daktera :)

Brokastīts- vai nu pilngraudu putra ar apelsīnu, vai biezpiens ar lazdu riekstiem :)
02.04.2013 09:10 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Labrīt!

Guļu darbā ar atvērtām acīm :D naktī slikti gulēju veselības dēļ, bet nu uz darbu ta jāiet.. eh..

Brokastīs visbiežāk ēdu auzu pārslas ar banānu, bet šad un tad maizīti ar sieru vai kādu gaļiņu.. ēdu, ko kārojas tajā rītā :) un kafiju ar daudz piena.. laikam nevar īsti saukt par kafiju, tāds kakao vien sanāk :D
02.04.2013 09:14 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Labrīt:) Šorīt bija ĻOTI grūti piecelties:( Neciešu sniegu, kurš vēl nav mūs pametis aprīlī! No rīta tīru mašīnu no sniega un lamājos par to, cik negodīgs ir fakts, ka aprīlī man tas ir vēl jādara:D Skapis turklāt arī jau pārkārtots pavasara/vasaras sezonai, bet šādā laikā jāvelk ārā ziemas drēbes:(

Meitenes,iesakiet, lūdzu, kur var iegādāties lētākās aviobiļetes uz Parīzi? Plānoju augusta beigās lidot, bet ar biļešu organizēšanu parasti ir nodarbojies kāds cits:(
02.04.2013 09:16 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Labrīt!
Nepatīk man viss šis, kas notiek, galīgi ne. Gribas kāju pret zemi uzsist un niķoties uz nebēdu. :D Es kā zinādama, pagājušonedēļ nopirku siltākus zābakus :D
Uz darbu, protams, negribas. Šodien jāieņem vieta uz starta līnijas un līdz 15. maijam man skaisti jāfinišē :) (l)
Brokastis neēdu, pēc tam man slikta pašsajūta, lai arī ko es ēstu. Izdzeru kafiju un tā līdz pusdienām.
02.04.2013 09:24 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
_paris,
http://www.perkamkopa.lv/product/4548//dabigo-musli-komplekts-graci/ext/refresh/

labrīt!
man nāk miegs, kabinetā ir vēss, slinkums :D
pa svētkiem, protams, iekodu mazliet, šodien jāsporto dubultā būs :D
02.04.2013 09:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits