Vai pielikt punktu? Ko jūs darītu?

 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
Sveiks, Sīrup! :D
Bet , ja nopietni, es jau tik sen gribēju uzrakstīt, bet ir tik daudz kā sakrājies, ka vienā tekstā sakarīgi to grūti aprakstīt.Jau uzreiz atvainojos, ka tik gari.
Esam kopā jau 4 gadus.Pie strīdiem es tieku gan morāli , gan fiziski pazemota.Viņš vienmēr ir uzskaitījis ,cik es esmu slikta,ka neko neprotu, kāds man ir celulīts, cik esmu resna. Kad kautko pagatavoju viņš nekad nepaslavē, tik pasaka , ka varēja būt labāk .Varbūt tā visa ir patiesība, bet vai to nevar paturēt pie sevis?!
To visu es pieciešu tādēļ, ka viņš ir savā ziņā labs ģimenes cilvēks. Es zinu, ka viņš mani nekrāps, viņš nedzer un nestaigā pa meitenēm. Ir strādīgs un mīl bērnus. Un radi savā starpā jau ir pazīstami. Viss ir tik cieši. Bet es vairs nevaru.Neizturami ir tas, ka pēc strīdiem, kad es saku ka pietiek mani fiziski ietekmēt -viņš to kategoriski noliedz un saka, ka viņš mani neietekmē fiziski, vai arī uzsver ,ka es pati esmu vainīga.
Kad eju uz darbu, parasti cenšos +/- sataisīties, jo jāstrādā ar cilvēkiem,un darbā nereti, kāds pasaka -tu forši izskaties! .
Bet mans mīļotais man ir kategoriski aizliedzis - iztaisnot matus, lietot laineri,dažreiz tušu esmu par daudz uzsmērējusi.. un vispār , jo briesmīgāka izeju sabiedrībā, jo labāk.Tā, kā mēs dzīvojam kopā, un nedod Dievs, man būs iztaisnoti mati, viņš mani pavilks ar varu zem dušas un visi mani taisnie mati ,vairs nebūs taisni. Tas ir normāli? Vai arī es kļūdos?
Jā, atzīšos, man ir svarīgi, lai mati man būtu savesti kārtībā, jo pēc dabas man viņi ir riebīgi viļņaini.
Tagad es pastāstīšu situāciju, kas mani izsita no sliedēm un es vēl joprojām nevaru attapties.
Biju kursa pasākumā, par kuru viņu es arī brīdināju. Braucot mājās telefons bija dziļi somā un bija ieslēgts klusums. Atbraucot mājās, mana piere tika skaisti atsista pret sienu, es tiku sagrābta un viņš mani nosauca "skaistos" vārdos un pieprasīja, lai es pasaku - kur es esmu vazājusies, kāpēc necēlu telefonu utt. Es biju šokā un izsista no sliedēm. Viņš man pat neļāva pateikt "Čau!"
Jā, meklēju tam attaisnojumu un saprotu, ka viņš man neuzticās. Jo pirms apmēram pusgada, es viņam samelojos , par to, ka es iziešu pastaigāt ar draudzenēm, bet tai pat laikā aizbraucu ar kolēģiem pastaigāt pa Vecrīgu.. Atbraucot mājās, izkāpjot no mašīnas atvadījos, apskaujoties, ar kolēģi [kas tiešām bija tikai apskāviens. Bet te nez no kurienes izlec mans puisis un sāk ārdīties. Mājās es dabūju, gan fiziski, gan morāli. Saprotu, ka biju pelnījusi.
Bet šoreiz? Šoreiz viņš zināja, kur es esmu, viņš bija rakstījis manai draudzenei, kura arī to visu apstiprināja, bet vienalga - atbraucot mājās es dabūnu pa galvu.
Tas velkās viss jau gadiem. Pat neskaitot šo gadījumu. Un tagad jau nedēļu cenšos izdomāt , ko darīt tālāk.
Bet varbūt esmu pati pie visa vainīga un man ir jāmainās?
Ja es pielikšu punktu , vai es atradīšu labāku?
Pašlaik esmu izmisumā un nelaimīga.
28.03.2013 09:56 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Es neko tādu nepaciestu. Kā var ļaut sevi pazemot? Tādam ar kāju pa di**u un pa durvīm ārā ar visām pekelēm.
Vispār normāli, dzīvo tavā mājā un vēl atļaujas tevi pazemot.
Atgūsti savu pašcieņu un neklausies viņā.
Fiziska vardarbība nav tikai sišana ar dūrēm. Tikpat labi viņš tev "tā nedaudz palauzījot rokas" izlauzīs pa īstam. Un tā nebūs fiziska vardarbība?


Jā, tik tiešām izkausās pēc "laba ģimenes cilvēka". Es pat sliecos domāt, labāks ģimenes cilvēks būtu tāds, kurš tevi krāps, nevis pazemos, sitīs, aizliegs pucēties un iziet cilvēkos.
28.03.2013 12:07 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Sakravā mantas un pazūdi no turienes kamēr viņš nav mājās,nomaini telefona nr un bēdz cik tālu vien vari. Tu neesi ne pie kā vainīga, un tu noteikti atradīsi labāku.
28.03.2013 12:07 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Piedod tikai tagad izlasīju,ka viņš dzīvo pie tevis un tavas mammas. Tad sakrāmē viņa mantas izmet ārā un nomaini dzīvoklim atslēgu un nomaini nr!
28.03.2013 12:08 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Ko jūs brīnāties, tas ir Stokholmas sindroms. Faktiski šis lops ir meiteni paņēmis gūstā ar psiholoģiskiem paņēmieniem, turklāt meitene jau pirms tam bija uz to tendēta (savādak neizdotos). Ja viņai pietiks gribasspēka, aizies, ja nē, tad mocīsies. 2 varianti.
28.03.2013 12:10 |
 
Reitings 215
Reģ: 29.01.2009
Es Tevi saprotu ļoti labi, es 8 gadi nodzīvoju tieši tādās pat attiecībās, plus vēl nekādus mini svārciņus, utt, slimīgi greizsirdīgs, strīdu laikā varēja nosaukt pēdējos vārdos, kā arī fiziski ietekmēt.... Biju domājusi par šķiršanos, bet nekādīgi nevarēju, viss pierasts, viņa ģimene,utt... Man paveicās, ka iemīlējos citā cilvēkā, sākām tikties slepus...Izšķīros ar savējo tirānu un šobrīd esmu laimīga, tikai šermuļi pārskrien, atceroties cik ļoti sevi necienīju, ka ļāvu kaut kādam "urodam" izbojāt 8 gadus manas dzīves :(
28.03.2013 12:11 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Jā, meklēju tam attaisnojumu un saprotu, ka viņš man neuzticās. Jo pirms apmēram pusgada, es viņam samelojos , par to, ka es iziešu pastaigāt ar draudzenēm, bet tai pat laikā aizbraucu ar kolēģiem pastaigāt pa Vecrīgu.. Atbraucot mājās, izkāpjot no mašīnas atvadījos, apskaujoties, ar kolēģi [kas tiešām bija tikai apskāviens. Bet te nez no kurienes izlec mans puisis un sāk ārdīties. Mājās es dabūju, gan fiziski, gan morāli. Saprotu, ka biju pelnījusi.


Ja rokamies dziljaak, shiis divas manis izceltaas fraazes ir tavas probleemas sakne. Mekleet attaisnojumu SISHANAI un domaat, ka esi PELNIIJUSI.
nopelniit var naudu, sishanu nopelniit nevar. un sishanai nav NEKAADA attaisnojuma, toties taa ir KRIMINAALI sodaama darbiiba. naakamaa faaze - vinjsh tevi klapees par ne taa izceptu olu, un tu domaasi ka buusi ''pelniijusi''.
28.03.2013 12:11 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
Man tik skumji palika lasot.... :(

Lūdzu, nesamierinies ar tādu dzīvi sev, domādama, cik tas tagad ērti "radi pazīstami viņš apkārt nestaigās..."

Labāk būtu viena! Goda vārds!!!!
28.03.2013 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Tici man , neko no tā visa pelnījusis neesi.

Man, piemēram, bieži domas mainās un vīram to nepaziņoju. Tad viņš domā, ka esmu vienā vietā, piezvana, bet izrādās, ka esmu otrā Rīgas galā. Padusmojas un viss... Nevis ar pieri pret sienu sit. Tas tak nav normāli.

Un viņam nekad nav bijusi doma pacelt pret mani roku.

Tākā neviena sieviete nav pelnījusi tādu izturēšanos.

Tālāk.. būs jums bērni... tu saki, ka viņš mīl bērnus. Paaugsies bērni, nepateiks ''tētim'' kur ir arī noteikti dabūs iekšās.

Iedomājies, ja jums meita piedzims. Ne viņa varēsi normāli ģērbties, ne krāsoties, ne vēl matus taisnot... pat ja tu nevari.

Domā pret bērniem savādāk izturēsies? Tāpatkā pret tevi...

Un tu vēl gribētu, lai tavi bērni redz šādu ģimenes modeli... kur vīrietis pazemo sievieti?

Tas tā - uz nākotni padomāt.
28.03.2013 12:34 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Ja pavisam godīgi, tad es pret autori neizjūtu itin nekādu žēlumu un līdzjūtību! Pateikšu, kāpēc! Jau tas vien, ka pie visām sišanas reizēm, tu meklē attaisnojumu, ka pati vien vainīga, tad tālāk jau klausīties nav vērts! Protams, es nevienai to nenovēlu un cerams, nekad nenokļūt tādā situācijā! Bet ļaut sevi pazemot gan morāli, gan fiziski un tad paziņot, ka gan jau pati vainīga!? Vai tad kad viņš tevi nositīs, arī pati būsi vainīga?!!
28.03.2013 12:46 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Es būtu aizgājusi neatskatoties, jau pie pirmā šāda incidenta.

Atbraucot mājās, mana piere tika skaisti atsista pret sienu,


Šito izlasot nodrebinājos. Tiešām čalim vajag speciālista palīdzību. Un Tev arī, ja nesaproti to.
Neapvainojies tik. Bet mūc no viņa, kamēr vēl nav atgadījies, kas neatgriezenisks.
28.03.2013 13:03 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Tas, kurš mīl, nesāpina. Tevi nemīl. Kāpēc tērē laiku?
28.03.2013 13:25 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Margareta, tu esi muļķe.
28.03.2013 13:34 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Meitenes jau te sazīmējušas baisas ainas. Par to nosišanu ir stipri pārspīlēts. Es domāju, ka arī vīrietis nav nekāds amorāls slepkava (vismaz pēc apraksta neko tādu neuzbūru), vienkārši valdonīgs un rupjš tēviņš, bet tādi jau mums sievietēm it kā patīk. (Man personīgi ne visai).

Iesaku pēc šīs diskusijas kārtīgi izanalizēt situāciju. Tavs stāvoklis nav bezcerīgs, jo neesi no viņa atkarīga, patiesībā viņš ir atkarīgs no Tevis (jo dzīvo pie Jums), tāpēc varbūt arī fiziski iespaido, cenšoties to kompensēt.
28.03.2013 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
es tieku gan morāli , gan fiziski pazemota.Viņš vienmēr ir uzskaitījis ,cik es esmu slikta,ka neko neprotu, kāds man ir celulīts, cik esmu resna.
Tālāk par šiem vārdiem garo penteri nemaz nevajag lasīt, lai teiktu meklē rokā savu pašcieņu un ej prom,tas nav normāli.
28.03.2013 13:55 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Ja es pielikšu punktu , vai es atradīšu labāku?

Tu to nopietni?!
Tieshaam beedz,kameer esi dziiva!
28.03.2013 14:00 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Pēc šitāda labāki liksies 90% vīriešu. Sliktāki būs tik cietumnieki un alkāni.
28.03.2013 14:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Acīmredzami ļoti komplekains un par sevi nepārliecināts vīrietis. Savu neapmierinātību ar sevi izgāž uz tevi. Un tici man, viņš lieliski apzinās cik tu esi superīga sieviete un zin, ka ja tu atļausies izskatīties skaistāk kā viņa prāt drīkst, kāds labāks exemplārs var tevi viņam nocelt.
Tieši tā iemesla dēļ viņš cenšas tevī iedzīt kompleksos lai tu pie viņa paliktu, lai tu neiedomātos aiziet jo kam gan tu būtu vajadzīga. Saproti? Viņš ar tevi pretīgi manipulē. Tas cilvēks ir slims, galvā slims, viņā ir kautkāda novirze no normas jo neticu, ka persona ar veselu nervu sistēmu šādi uzvestos.

Es tavā vietā muktu ko kājas. Ja vien tas tev ir materiāli paveicams. Ar pliku dibenu gan nevajag skriet uzreiz prom, tad viss sīkāk ir jāizplāno.
28.03.2013 14:09 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un tu neesi vainīga ne pie kā. Vardarbība nav attaisnojama, vaina ir tikai un vienīgi viņā. Viņš nav psihiski stabila persona. Lūdzu bēdz prom. Saku to jo manu paziņu vīrs naktī miegā nožņaudza kad viņa tika paziņojusi, ka grib beidzot šķirties. Atstāja mazu bērniņu bez mammas un atņēma jaunai meitenei iespēju uz labāku dzīvi. Zini man joprojām ir pretīgi to atcerēties. Es ceru, ka tur cietumā viņš arī sapūs.

Tev vēl ir iespēja aizbēgt jo tici man šie ir tikai ziediņi attiecībā pret to ko viņš ir spējīgs izdarīt kāda lielā dusmu lēkmē.
28.03.2013 14:14 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Oho tagad izlasīju, ka dzīvo pie tevis. Lai kā es baidītos, es darītu tā, aiziet uz policiju un pateiktu, ka tāda un tāda persona pēc mana lūguma neiet prom, draud ar fizisku izrēķināšanos un lai atbrauc izmet ārā. Mana paziņa tā izdarīja, pēc tam nomainīja atslēgas un visas viņa pekeles nodeva viņa mātei. Protams miers nebija diezgan ikgi, bet viņam beigās apnika. Tagada tradis citu naivu meiteni un bojā tai dzīvi. Mana paziņa ir saderinājusies ar burvīgu vīrieti un gaida mazo.
28.03.2013 14:22 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Meitenes beidzat izteikt bērnišķigus uzbraucienus autorei. Var redzēt, ka jums nav ne mazākās jausmas kāda ir upura filozofija.
28.03.2013 14:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits