Vai pielikt punktu? Ko jūs darītu?

 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
Sveiks, Sīrup! :D
Bet , ja nopietni, es jau tik sen gribēju uzrakstīt, bet ir tik daudz kā sakrājies, ka vienā tekstā sakarīgi to grūti aprakstīt.Jau uzreiz atvainojos, ka tik gari.
Esam kopā jau 4 gadus.Pie strīdiem es tieku gan morāli , gan fiziski pazemota.Viņš vienmēr ir uzskaitījis ,cik es esmu slikta,ka neko neprotu, kāds man ir celulīts, cik esmu resna. Kad kautko pagatavoju viņš nekad nepaslavē, tik pasaka , ka varēja būt labāk .Varbūt tā visa ir patiesība, bet vai to nevar paturēt pie sevis?!
To visu es pieciešu tādēļ, ka viņš ir savā ziņā labs ģimenes cilvēks. Es zinu, ka viņš mani nekrāps, viņš nedzer un nestaigā pa meitenēm. Ir strādīgs un mīl bērnus. Un radi savā starpā jau ir pazīstami. Viss ir tik cieši. Bet es vairs nevaru.Neizturami ir tas, ka pēc strīdiem, kad es saku ka pietiek mani fiziski ietekmēt -viņš to kategoriski noliedz un saka, ka viņš mani neietekmē fiziski, vai arī uzsver ,ka es pati esmu vainīga.
Kad eju uz darbu, parasti cenšos +/- sataisīties, jo jāstrādā ar cilvēkiem,un darbā nereti, kāds pasaka -tu forši izskaties! .
Bet mans mīļotais man ir kategoriski aizliedzis - iztaisnot matus, lietot laineri,dažreiz tušu esmu par daudz uzsmērējusi.. un vispār , jo briesmīgāka izeju sabiedrībā, jo labāk.Tā, kā mēs dzīvojam kopā, un nedod Dievs, man būs iztaisnoti mati, viņš mani pavilks ar varu zem dušas un visi mani taisnie mati ,vairs nebūs taisni. Tas ir normāli? Vai arī es kļūdos?
Jā, atzīšos, man ir svarīgi, lai mati man būtu savesti kārtībā, jo pēc dabas man viņi ir riebīgi viļņaini.
Tagad es pastāstīšu situāciju, kas mani izsita no sliedēm un es vēl joprojām nevaru attapties.
Biju kursa pasākumā, par kuru viņu es arī brīdināju. Braucot mājās telefons bija dziļi somā un bija ieslēgts klusums. Atbraucot mājās, mana piere tika skaisti atsista pret sienu, es tiku sagrābta un viņš mani nosauca "skaistos" vārdos un pieprasīja, lai es pasaku - kur es esmu vazājusies, kāpēc necēlu telefonu utt. Es biju šokā un izsista no sliedēm. Viņš man pat neļāva pateikt "Čau!"
Jā, meklēju tam attaisnojumu un saprotu, ka viņš man neuzticās. Jo pirms apmēram pusgada, es viņam samelojos , par to, ka es iziešu pastaigāt ar draudzenēm, bet tai pat laikā aizbraucu ar kolēģiem pastaigāt pa Vecrīgu.. Atbraucot mājās, izkāpjot no mašīnas atvadījos, apskaujoties, ar kolēģi [kas tiešām bija tikai apskāviens. Bet te nez no kurienes izlec mans puisis un sāk ārdīties. Mājās es dabūju, gan fiziski, gan morāli. Saprotu, ka biju pelnījusi.
Bet šoreiz? Šoreiz viņš zināja, kur es esmu, viņš bija rakstījis manai draudzenei, kura arī to visu apstiprināja, bet vienalga - atbraucot mājās es dabūnu pa galvu.
Tas velkās viss jau gadiem. Pat neskaitot šo gadījumu. Un tagad jau nedēļu cenšos izdomāt , ko darīt tālāk.
Bet varbūt esmu pati pie visa vainīga un man ir jāmainās?
Ja es pielikšu punktu , vai es atradīšu labāku?
Pašlaik esmu izmisumā un nelaimīga.
28.03.2013 09:56 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Margareta, nekavējies, rīkojies. Tādi lopi jādzen prom, nevis jāvaino sevi.
28.03.2013 10:22 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Neticu, ka, dzīvojot vienā mājā, Tava mamma to nav pamanījusi. Bet, ja tā ir, tad izstāsti viņai un lūdz palīdzību.
28.03.2013 10:23 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Margareta - galvenais, ka esi attapusies. Šāda veida attiecības tiešām nav normālas. Veiksmi Tev, pieņem īsto lēmumu un nelauz galvu par tiem radiem un visiem pārējiem.
28.03.2013 10:23 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Dārgā, Margareta, diemžēl neviens neciena vājus cilvēkus, arī Tavs mīļotais vīrietis. Kad pierādīsi, ka vari būt stipra (nostāsies pret viņu/ izliksi aiz durvīm/dabūsi labāku darbu utt), viņš Tevi sāks cienīt.

Un ko tad Tu biji izdomājusi darīt? Bokseru kursos iestāties? :D

4 gadi kopā ir sūds salīdzinoši ar padirstu dzīvi.
28.03.2013 10:23 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
margareta, nav nozīmes tam, cik stipri viņš sit, bet tam, ko tajā brīdī izjūti. izjūtas būs tādas pašas, neatkarīgi no tā, vai viņš tevi līdz nāvei sitīs vai vienkārši klusām grūstīs, lauzīs rokas. tas ir pazemojums, kauna sajūta un morālas sāpes. jā, arī pagrūšana ir fiziska vardarbība. to rakstīju, jo izskatās, ka esi noticējusi viņa "es jau tevi nesitu".
28.03.2013 10:27 |
 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
Anne mamma būtu pēdējais cilvēks, kuru es šajā iesaistītu. Viņai pašai dzīve pilna ar problēmām.

Ewane kā tu zināji? Jā, iestāšos boksa kursos :D Bet nē. Iztikšu bez tiem. Kravāšu viņa mantas.

Paldies jaukās!
Lai jums izdevusies diena!
28.03.2013 10:28 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
nesaprotu vīriešus, kuri tik ļoti neciena sievietes, ka liek iet ārā no mājas nekoptām, neuzticās un uzskata,ka viss slēpjas apģērbā un kosmētikā.
ja gribēs krāpt, krāps arī bez kosmētikas un garos svārkos, negribēs, nekrāps nekad.
vīrietim pašam ir problēmas ar sevi, ar to,ka nav pārliecināts par sevi un tāpēc izgāž to pār sievieti.
28.03.2013 10:29 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
OK, neiesaisti mammu, tad izmet viņu ārā no mājas. Neļauj sevi pazemot!
Labāk palikt vienai nekā ar varmāku!
28.03.2013 10:30 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Tas velkās viss jau gadiem


Nopietni? Tu esi spējusi izturēt ko tādu gadiem??? Es būtu pazudusi pēc pirmā starpgadījuma.
Man šķiet, ka vispār nav nekādu jautājumu vai šaubu - tur jātinas pēc iespējas ātrāk un tālāk no tāda kretīna. Tiešām viņš vienā dienā tevi vnk nositīs.

Ja es pielikšu punktu , vai es atradīšu labāku?


Protams. Atradīsi normālu vīrieti, kurš normāli izturēsies pret tevi.
28.03.2013 10:32 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Un vēl... ja viņš lūdzas, sola laboties vai otrādi, draud - neklausies. Netici nekam.
28.03.2013 10:32 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Man šķiet, ka viņam ir jāiet ārstēties pie psihologa , tas nav normāls cilvēks, kurš liek otram iet no majas laukā šausmu paskatā, lai tikai neiepatiktos kādam citam
28.03.2013 10:32 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
ak dies tas tak nav normāli,tiešām mūc kamēr vēl neesi par invalīdi pataisīta...
28.03.2013 10:34 |
 
Reitings 137
Reģ: 05.08.2009
Tas viss saucas "līdzatkarīgas attiecības", kurās Tu esi no viņa emocionāli un fiziski atkarīga. Tas viss NAV normāli, bet Tev ir jāsāk ar sevi, sakopo visus spēkus un izbeidz to. Tev ir tiesības pārtraukt attiecības, kurās nejūties labi, kurās Tevi pazemo gan fiziski, gan garīgi. Tev ir tiesības pārtraukt attiec., pat ja viss ir "normāli". Aizej pie psihologa, no sirds iesaku un visu šo pastāsti. Tev jāmainās pašai, lai nākamais vīrietis nebutu tāds pats duraks.

Lai Tev izdodas! Izklausās, ka esi pozitīva un enerģiska meitene, kura vienkārši ir apspiesta un pati to ļauj ar sevi darīt.
28.03.2013 10:37 |
 
Reitings 51
Reģ: 29.01.2009
Labs ģimenes cilvēks? ...

Tagad iedomājies, ka Jums ir bērni. Tu atnāc mājās ar nelielu nokavēšanos. Tiklīdz ieej pa durvīm, tā tiec ietriekta sienā - un to redz Jūsu bērni. Cik labs ģimenes cilvēks viņš ir? Un ko viņš labu iemācīs Jūsu bērniem šādā attiecību modelī? Secinājumus izdari pati...
28.03.2013 10:42 |
 
Reitings 73
Reģ: 29.01.2009
Pamet viņu. Ja tev vēl kaut cik ir palikusi pašcieņa. Visa Tevis izstāstītā situācija liekas absolūti nepieņemama.
28.03.2013 10:42 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.08.2010
Tev aug spalvaina aste, vai ir tikai 1 acs, ka ir tik zems pašvērtējums, lai būtu kopā ar tādu nenormālo? Sen bija laiks aiziet. Ja tev par sevi ir vienalga, tad aizdomājies, par saviem bērniem, kurus nākotnē dzemdēsi. Kā nervozai, emocionāli sagrautai mammai, kuru vēl fiziski ietekmē var piedzimt veseli bērni? NEAPVAINOJIES!!!
28.03.2013 10:42 |
 
Reitings 73
Reģ: 29.01.2009
Un nesatraucies par to, ko padomās citi, draugi, ģimene utt. Aiz aizvērtām durvīm būs jādzīvo Tev, nevis citiem. Tu esi pelnījusi kaut ko daudz labāku, nevis pazemošanu, norobežošanu utt. Tici man! :)
28.03.2013 10:43 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Ja man tāds slimais piedurtu savas netīrās rokas jau sen būtu izsaukusi policiju, vai zvanījusi tētim, lai savāc to kretīnu, ja negrib izvākties pa labam, tad darītu pa sliktam.
28.03.2013 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
es parasti atturos no komentāriem,BET..Tu jocīga esi? Kādi tur jautājumi vēl? MŪC kamēr neesi nosista!vai tiešām Tev ir tik zems pašvērtējums,ka sāc domāt,ka sišana ir attaisnojama?
28.03.2013 10:58 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Tas nav normāli. Kad būs bērni, būs vēl trakāk. Tad tu tiešām būsi sprukās.
28.03.2013 11:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits