Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pamest veco,uzsākt jaunu posmu?

 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009
Sveikas meitenes! :)

Situācija sekojoša, domāju, ka arī kādai no jums kas līdzīgs ir bijis.
Ar draugu esam kopā 6 gadus, kopā dzīvojamies nedēļas nogalēs, abi strādājam ,bet vēl nepelnam tik daudz lai varētu atļauties savu dzīvokli. Es viņu ļoti mīlu, bet ir viens liels BET , man ir sajūta,ka attiecības ir iesprūdušas kkur vienā punktā. Es nejūtu ka mums būtu kāda kopīgā nākotne, vairāk es runāju par materiālo nodrošinājumu. Ir sajūta , ka mēs abi muļļājamies uz vietas...Es zinu,ka ja vajadzētu,es varētu atrast materiāli nodrošinātu vīrieti/draugu un nesatraukties cik man palicis līdz algai makā un just neapmierinātību, ka mēs katras brīvdienas pavadam pie viņa vecāku mājā (viņiem ir liela mājā)....Visa šī situācija mani sāk nospiest,sajūta ir tāda, ka es visu savu jaunību gaidu,kad kkas mainīsies, bet nekas nemainās....esmu ar draugu par to runājusi. Viņš man piekrīt, bet uz sitiena nevaram abi atrast tādu darbu, kas spētu nodrošināt to komfortu, ko vēlamies.
Citreiz ir sajūta, ka es gribētu vienkārši visu nogriezt kā ar šķērēm un sākt jaunu dzīvi bez viņa. Bet sirdij nepavēlēs,es viņu mīlu,6 gadi nav maz un vnk nogriezt visu ir nereāli grūti....
Ceru,ka kāda palīdzēs ar padomu, ka esat pašas rīkojušās šādā situācijā.
Paldies!
19.03.2013 13:44 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Strādā, pelni, domā par izaugsmi, motivē arī viņu, un viss izdosies :) Muļķīgas domas tev šobrīd galvā, met tās pie malas.

Nē, nu, protams, vieglāk ir visu pamest, atrast bagātu čali un domāt, ka nu dzīvē problēmas beigušās :D Tāpēc jau ir tāda otrā pusīte, lai būtu kopā gan priekos, gan bēdās, gan bagātībā, gan nabadzībā. Ejot kopīgu ceļu un atbalstām vienam otru, tikai tā un ne citādi.
19.03.2013 13:49 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Neviens jau nevar uz sitiena atrast ideālu darbu. Un tu tiešām meklēsi veci naudas dēļ? Pati negribi dtrādāt? Varbūt viņš tev pats par sevi ir apnicis. Tad nu gan ir kas jāmaina, ja viņš nekustas uz priekšu. Cik jums ir gadi, ja jau 6 gadus esat kopā, bet vēl nestrādājat?
19.03.2013 13:49 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Strādā, pelni, domā par izaugsmi, motivē arī viņu, un viss izdosies Muļķīgas domas tev šobrīd galvā, met tās pie malas.

Nē, nu, protams, vieglāk ir visu pamest, atrast bagātu čali un domāt, ka nu dzīvē problēmas beigušās Tāpēc jau ir tāda otrā pusīte, lai būtu kopā gan priekos, gan bēdās, gan bagātībā, gan nabadzībā. Ejot kopīgu ceļu un atbalstām vienam otru, tikai tā un ne citādi.


Precīzi manas domas ! +++
19.03.2013 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Kaa mani kaitina sievietes, kas, kaa vieniigo labas dziives un komforta iespeeju, redz tikai nograabt bagaatu viirieti!! Dari, sasniedz, pilnveidojies pati! Tad nevajadzees buut ne no viena atkariigai.
19.03.2013 13:52 |
 
Reitings 218
Reģ: 28.02.2013
Man liekas, ka tas ir tik egoistiski, ka ja nebūtu viņa, tev būtu nodrošināts vīrietis. Laikam mūsdienās tas skaitās baigi forši nepielikt pūles un dabūt visu gatavu? vai uz citu rēķina?
Varbūt jāsāk ar sevi?
19.03.2013 13:53 |
 
Reitings 129
Reģ: 06.06.2012
Nu, mēs arī nepelnam daudz, bet izīrēt dzīvokli varam atļauties. Nekad neesmu domājusi, ka man viņš jāpamet, tapēc ,ka par maz pelna.
19.03.2013 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Var izvēlēties vieglāko ceļu, un meklēt, kā Tu teici, nodrošinātu vīrieti, un galu galā vari kopā ar savu draugu cīnīties par jūsu mērķiem un sapņiem. Tikai saprotu, ka nav reāli, ka tas viss piepildīsies uz sitiena. Tas būs garākais ceļš, taču, manuprāt, vislabākais, lai vēl vairāk iepazītu viens otru- priekos jau vienmēr viss ir labi, svarīgi ir pārbaudīt, vai arī ne tik labos laikos spējat noturēties un būt kopā! Tā jau saka- gan priekos, gan bēdās..bagātībā un nabadzībā.
19.03.2013 13:56 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
* tikai saproti
19.03.2013 13:56 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
nu psc meitene... trūkst vārdu, kā var vispār līdz tam aizdomāties. Es pat 2 gadus savu vīrieti uzturēju ar savu niecīgo algu, dzīvojām nabadzībā, bet prātā neienāca doma pamest, jo redz neēsti man un bez viņa man būtu vieglāk. Nu sāk nostāties uz kājām un zinu, ka drīz man tas nāks atpakaļ dubultā
19.03.2013 13:58 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu iepriekšējām komentētājām... Ja tādas domas Tev nāk prātā, drīzāk vaina nav attiecībās vai puisī, bet gan tavās izjūtās par to visu, respektīvi, šaubos, ka patiesi viņu mīli...
19.03.2013 14:08 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Nesaprotu kapec visas brūk virsū meitenei.
Es arī negribētu būt kopa ar vīrieti kuram nav nekādas izaugsmes, un kurš veljoprojam dzīvo kopa ar vecākiem. Un vīrietis jau nu noteikti varētu atrast pietiekami labi apmaksātu darbu lai jūs abi varētu dzīvot kopā.
19.03.2013 14:26 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja gribi tik milzīgu komfortu, tad meklējiet abi labāku darbu. nu nav normāli 6 gadus tikai brīvdienās tikties. tu nemaz vēljoprojām neesi viņu kārtīgi iepazinusi. kāpēc jūs nevarat mesties kopā un īrēt kādu dzīvokli. ļoti daudzi ar to sāk. arī mēs. vai arī ņemt kredītu, dzīvot un maksāt. kur ir problēma? domājat, ka nauda pati no sevis uzradīsies? domā, ka bagāts vecis ir viss, ko dzīvē var vēlēties. bieži vien dēļ naudas kāres mēs ziedojam daudz ko citu, diemžēl daudz svarīgākas lietas.
19.03.2013 14:50 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Chanele, nekur nesaskatu brukšanu virsū no sērijas "ak tu lose tāda" :D bet gan vienkārši savu viedokļa izteikšanu, tas pirmkārt :)
Otrkārt, nu redz, viedokļi atšķiras par to, kādai būtu jābūt mīlestībai - kad abi gatavi dzīvot kaut būdiņā, bet kopā, vai tomēr obligāti vajag to princi baltā zirgā, bet varbūt ne tik mīlamu. Ne jau nauda to nosaka.

Cita lieta, ja aprakstītais puisis būtu dīkdienis, kas neko necenšas, bet rakstītāja taču pati uzsver, ka labāk apmaksātu darbiņu vienkārši neizdodas atrast?... Bet apsver domu pamest, meklēt to bagāto, lai ātrāk tiktu pie tām izsapņotajām ērtībām... man tas nav saprotams un nesaisto tādu nostāju ar patiesu mīlestību..
19.03.2013 14:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
lai nopirktu dzīvokli, ir jāpelna vairāk nekā pietiekoši. tās algas nav tik lielas. tāpēc nesaskatu šeit to, ka vīrietim nav izaugsmes vai viņš nestrādā. mans draugs arī pelna diezgan labi un es arī strādāju, bet mēs tik un tā nevaram atļauties tā uzreiz nopirkt dzīvokli. nu nepelnam mēs kādi 2 tūkst. mēnesī. bet vnm jau ir citas iespējas. ne jau visi pāri, kas dzīvo kopā, dzīvo uzreiz nopirktos dzīvokļos.
19.03.2013 14:55 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
attiecības tai meitenei ir pie kājas, viņa ir labumu meklētāja. Tad pamet viņu un meklē bagātāku veci, to tu gribēji lai mēs tev pasakam? :D
19.03.2013 14:55 |
 
Reitings 472
Reģ: 09.08.2012
6.gadus braukāt, kas tās vsp par attiecībām?. Sen jums bija laiks mesties kopā, kaut niecīgā dzīvoklī un nedomāt tikai par sevi, tad lietas vismaz pāris gadu atpakaļ būtu normalizējušās. Tikai zinu to ka uzsākt kopā dzīvošanu nav īzī jautājums, tu jābūt 100% pārliecinātam par to, ko vispār vēlies. Atrodod biezo, tu neatrisināsi savas galvas problēmas, jo tagad tieši tur ir tava problēma.
19.03.2013 15:04 |
 
Reitings 431
Reģ: 14.10.2010
Es reāli šobrīd esmu sajūsmā par džeku,kuram nav darba, kurš ir tikai meklējumos.Un man ir pilnīgi vienalga par to, ka viņš nav bagātnieks. Galvenais,ka zinu,ka gribu būt ar viņu un kopā, gan iesim uz augšu un viss būs- gan darbs, gan viss pārējais.
Bagātais vecis visas problēmas neatrisinās.Ok, dzīvokļa jautājumus un ērtības,bet mīlestība?Iespējams, tāda nebūs. Kas zina... nekad nemaini vienu mirkļa iegribu pret kaut ko ilgstoši svarīgu. Jo arī bagātajiem ir pietiekoši daudz problēmas... ;) Bet viss jau atkarīgs no Tevis pašas,ko īsti vēlies :)
19.03.2013 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009
Jā,saprotu,ka bagāts džeks neatrisinās visas problēmas,bet jāpiebilst, ka arī mans draugs nav no uzņēmīgākajiem un mērķtiecīgākajiem cilvēkiem, tādēļ arī citreiz uznāk tāda bezcerība.
20.03.2013 18:59 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Nav ko ar tiem dīkdieņiem ņemties. Arī mīlestība var izzust pēc pāris gadiem, rozā brilles visas problēmas neatrisinās!
20.03.2013 19:12 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
pati tadu izvelejies.
20.03.2013 19:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits