Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nespēju tikt pāri.

 
Reitings 64
Reģ: 18.03.2013
Sveikas, meitenes un puiši.

Iesākumā varu pateikt, ka apzinos, ka citiem mirst draugi, radinieki, paziņas utt, bet mani tikai pameta. Bet jā, es netieku pāri.

Attiecības izjuka jau vairāk kā pirms triiem mēnešiem.
Šķiršanās iemesli man nav skaidri, bet acīmredzot tā ir jauna ieviete, jauna mīlestība.

Manī iekšā viss sāp tik pat ļoti kā pirmajā dienā. Nav dienas, kad nedomātu par viņu.

Kā lai tiek pāri šim periodam?
Zinu, zinu- nāks cits, labāks utt. Bet tā paziņa nepalīdz.

Man sāp skatoties, kā viņš un viņa izrāda savu mīlestību (kad bija ar mani nekad nekur neko nepublicēja. Un jā, ir iespēja neskatīties, bet ziņkāre uzvar un pēc tam pārdzīvoju vel vairāk)


Kā jūs esat tikušas pāri, jeb pareizāk sakot paatrinājušas šo procesu? Es sajukšu prātā, ja gaidīšu, kad laiks izdziedēs brūces.

Un jāsaka vel tā- man nebūs iespējas izvairīties drīzumā no abiem un neskatīties uz viņiem dzīvē.
18.03.2013 14:56 |
 
Reitings 218
Reģ: 28.02.2013
Es tavā vietā laikam vairāk pievērstos sevis pilnveidošanai- vairāk sportotu, lutinātu sevi, meklētu jaunus domubiedrus, ietu izklaidēties ar draudzenēm, censtos mainīt savus sliktos ieradumus, apciemotu radus :)
18.03.2013 15:00 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Hehehe, tagad jau pati smejos par šito visu, ko raksti, jo man bija tieši tas pats.
Nu...ir tā, ka nāk citi puiši, paiet laiks, saproti, ka mīli sevi, ka viņš nav tevis vērts, un tas, kas tev sāp, ir nevis tas, ka tev vairs nav blakus šī cilvēka, bet gan ievainotais ego un sāpes par pozitīvajām emocijām. Pievērsies sev, atgūsti iedragāto pašapziņu un tici man, būs vel labāki puiši un nodzīvotās dienas. Aizgāja pie citas...tfu, pie velna tādu, lai staigā apkārt laimīgs, vismaz tu zini, ka tu stāvi uz vietas! :)
Viss būs čiki briki, paskaties, kāda ārā saulīte un kāda tu smuka meitene!
18.03.2013 15:02 |
 
Reitings 64
Reģ: 18.03.2013
Paldies!

Bet šeit rodas problēma- es to visu patiešām datu. (izņemot to daļu par citie vīriešiem)

Pilnveidoju sevi, tiekos ar draugiem, sportoju. Es izskatot labāk kā jebkad.
Bet ir viens liels, liels BET. Man nekas no šī visa nepalīz. Esmu izmisumā.
ES jūtos kā sajukusi prātā.


Man ir šausmīgi bail no tā, ka viņa ēna nāks man līdzi visu laiku. Kā nepiepildītā mīlestība utt. Ne mazums ir dzirdēts, ka daudz sieietēm mūžā ir tāds vīrietis, kuru nespēj aizmirst nekad.

Viņā bija viss ko vien es esmu meklējusi vīrietī.

Mana muļķa sirds un stulbais prāts...
18.03.2013 15:20 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
draugi, ballītes, smuki puiši. man šķiršanos palīdzēja pārvarēt labākais draugs, viņam ar tajā laikā sūdīgi gāja, tā nu kopā pagaudojām padzerstījāmies un viss ir labi :)
18.03.2013 15:22 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ar ko saslimi ar to jaārstējas. Ievies plāksteri, pielūdzēju bari tev palīdzēs. daži tusiņi arī...Un tad jau labais palīgs laiks visu saliks savās vietās.
18.03.2013 15:25 |
 
Reitings 48
Reģ: 05.04.2012
Laikam nenomierināšu, bet man bija identiski Tev, ir pagājis jau gads bet sāp tikpat ļoti kā pirmajās dienās. Un tās meitenes, kas saka, ka ballītes, draugi palīdz - nekā tamlīdzīga. Es vismaz gruzījos, ka esmu iesprostota ballītē ar citiem cilvēkiem, nevis divatā ar viņu. Kas man reāli kaut nedaudz palīdzēja? Sports ( jo nežēlīgākas aktivitātes, jo vairāk nogursti un nav laika domāt par viņu), skaistumkopšana un pucēšanās ( pašapziņas celšanai), darbs, darbs un darbs.
Ja kāda meitene zin labāku metodi, pati labprāt dzirdētu.
18.03.2013 15:29 |
 
Reitings 129
Reģ: 06.06.2012
jēziņ liekas, ka es to būtu rakstījusi. bija laiks, kad jutos tāpat, sāpēja ļoti, daudzas izraudātas naktis, maz gulētas stundas, es pat nervu zāles dzēru,lai varētu pastrādāt. Bet ar laiku man pat sāka patikt būt vienai, izbaudīt vīriešu uzmanību. Es pucējos, vairāk laika pavadīju ar draugiem. Centos nebūt viena. Mani arī pameta, viņš sāka attiecības ar citu. Man liekas, ka vairāk sāpēja tas, ka nespēju pieņemt,ka pameta mani, ego bija iedragāts. Vienu brīdi darīju visu, lai viņu atgūtu, bet tas bija nevietā. Beigās ,kad nelikos par viņu ne zinis, pats skrēja atpakaļ.

Ko, lai tev iesaku, zinu, ka viss ko tev teiks, nekas nepalīdzēs, bet tu tiksi tam pāri. Es vienmēr dzīvoju pēc tāda moto, ka notiek, tā kā tam jānotiek, ja būs lemts jūs būsiet kopā par spīti visam. Lai tev veicas!
18.03.2013 15:29 |
 
10 gadi
Reitings 888
Reģ: 17.12.2010
Diemžēl arī man slikta pieredze. Ar katru dienu paliek arvien smagāk un nekāds laiks nepalīdz. Drausmas :(
18.03.2013 15:33 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Nu nezinu gan...pēc tā, ko raksti. Viņš bijis tavs ideālais vīrietis, viss par ko tu esi sapņojusi....khmm, piedod, bet vai tavs ideālais vīrietis arī ir tāds, kurš tevi nedievina visvairāk par visu un par katru cenu cenšas tevi noturēt sev blakus? Bet tā vietā aiziet paskatīties, kā ir ar citu. Nu, galīgi garām. Ideāls ir tikai tas, kurā tu biji iemīlējusies, nevis reālais cilvēks....
18.03.2013 15:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ļauj puišiem ar tevi iepazīties. izbaudi viņu pievērsto uzmanību. tas nenozīmē, ka tev ir jātiekas ar visiem kretīniem pēc kārtas, bet izbaudi to, ka tev dāvina ziedos, aicina uz kino, kefejnīcām. izmanto to. varbūt arī tik bieži tad nesatiksi bijušo. varbūt tad tev tās domas pievērsīsies citam puisim. kā zināms, daba nemīl tukšumu. ir sievietes, kurām ir labi būt vienām, bet tu, acīmredzot, neesi tāda :)
padomā par iemesliem, kādēļ jūs izšķīrāties un padomā, vai vēlreiz to gribi piedzīvot un ko tu gribi jaunās attiecībās?
18.03.2013 15:36 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Un ko man teikt?!
Man jau 5tais gads rit, kā nespēju pārdzīvot. Tiesa, nav tik smagi, vairāk vienaldzība palikusi, bet nevienu citu arī nelaižu klāt, jo visu laiku prātā tikai Tas puisis, ka viss būs no jauna...
18.03.2013 15:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es mocījos 2 gadus. ar laiku tās mocības palika mazākas. iespējams, ka mocītos vēljoprojām, ja nesatiktu savu tagadējo draugu. tāpēc saku no pieredzes - jauna un galvenais veiksmīga iemīlēšanās liek pārtraukt domāt par bijušo un liek sapņot par esošo :)
18.03.2013 15:39 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Tas viss ir tikai un vienīgi Jūsu galvās. Ar domu un prāta spēku ir iespējams ļoti daudz. Tikai un vienīgi cilvēks pats piešķir citiem nozīmi un lomu savā dzīvē .. un nevienam labāk nepaliek, ka pats stāvi dzīvē uz vietas, bet laiks iet ..
18.03.2013 15:45 |
 
Reitings 105
Reģ: 04.01.2010
Arī nevarēšu palīdzēt-man jau ir 9 mēneši kopš škiršanās un cits draugs. Aktivi sportoju, visādi rūpējos par sevi utt, bet nekas nelīdz. Tās visas aktivitātes tikai mazliet novērš uzmanību uz īsu laiku.
18.03.2013 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 888
Reģ: 17.12.2010
Tas viss ir tikai un vienīgi Jūsu galvās. Ar domu un prāta spēku ir iespējams ļoti daudz. Tikai un vienīgi cilvēks pats piešķir citiem nozīmi un lomu savā dzīvē .. un nevienam labāk nepaliek, ka pats stāvi dzīvē uz vietas, bet laiks iet ..


+++ skaisti pateikts, tikai grūtāk izdarīt kā pateikt..

Šovakar vienkārši jūdzos nost, gribas aizmigt un nepamosties, neredzu jēgu vairs nekam, ja man nav VIŅŠ :(
18.03.2013 20:08 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2013
Laiks, citu neko nevaru ieteikt, jo nelīdz.
18.03.2013 20:11 |
 
10 gadi
Reitings 2275
Reģ: 27.02.2011
Cik ilgi bijāt kopā?
18.03.2013 20:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits