vai esat saskārušās ar situāciju, kad aiziet neatvadoties?

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Nu, godīgi runājot, atzīstu, ka eju pēdējo mēnesi gulēt ar asarām, tādēļ lūdzu neizteikt pārāk tiešus un ļaunus komentārus, jo tēma ir ļoti siirdij sāpīga.
Situācija sekojoša.. agrā jaunībā, kad bijām pārāk mazi, lai būtu kopā, bijām samīlējušies viens otrā. Šādas simpāyijas, kas izraisīja gan laimīgus brīžus, gan arī lielus pārdzīvojumus ilga 2 gadus. Tad mūsu ceļi pašķīrās. Ilgu laiku viens no otra neko nedzirdējām. Bet nu pēc vairākiem gadiem kontakts pēkšņi atjaunojās. Jutos kā pasakā. Jūtas bija divtik saglabājušās. Viņš ir vienīgais, kurā jebkad izdevies iemīlēties, kuru esmu sev pielaidusi tik tuvu klāt. Diezgan ātri, bet, balstoties uz pagātni, ļāvos visam. Pāris reizes tikāmies. Bija skūpsti, tauriņi, patiess mīļums. Kādus divus mēnešus nodzīvoju trakā reibonī. Un šķita, ka no viņa jūtas un nodomi ir vēl nopietnāki. To pauda gan vārdi, gan darbi. Bijām praktiski pāris, vien šķīra vēl tikai jautājums no viņa.
Pasaka, vai ne?
Vienreiz gan viņš teica, ka es ar laiku ieraudzīšu, ka viņš šobrīd vienkārši nevarot. Bet tobrīd tā neīpaši sapratu, ko viņš bija ar to domājis.
Bet tad notika kas tāds, ko nekad, nekad nebūtu paredzējusi. Ja agrāk viņs man deva ziņu vairākas reizes, mums gandrīz katru dienu bija ikvakara sarunas, kas atņēma miegu. Bet tad dienu pēc dienas nedeva vairs nekādu ziņu. Pati vienreiz zvanīju un rakstīju, nekādas atbildes. Pat pārliecinājos, vai viņam viss kārtībā. Un jā. Viņam ir, bet man ne. Šis ir stāsts par to, kā viens cilvēks man salauza sirdi divreiz.
09.03.2013 21:06 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nesāp vairāk ne sievietēm , ne vīriešiem. sāp abiem, ja ir mīlestība. ja tādas, nav , tad nesāp. ir tikai varbūt žēlums pret otru cilvēku.
no vispirms izdibini izmeslu šādi rīcībai. ja viņš nerunātu tik un tā, tad es vnk pārtrauktu ar viņu kontaktēties. nezinu, varbūt viņam ir ļoti nopietnas problēmas. bet nu iesākumā pajautā viņam konkrēti, kāpēc viņš tā rīkojas. un, ja negrbi būt ar tevi kopā, lai vsp vairāk nezvana un neraksta.ja viņš teiks, ka tā nav, tad jautā - kāpēc.
ja saproti, ka viņš vnk vēlas aiziet, tev nav jājūtas vainīgai, ka esi kko darījusi ne tā. reizēm vnk mīlestība izzūd no viena cilvēka puses. un tev nav par to viņš jānosoda. lai arī cik sāpīgi tas ir, tā mēdz notikt
11.03.2013 10:32 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Kaspar!
pēc taviem komentāriem šķiet, ka vīrieši ir pasaules cietēji kā suga. tev nešķiet, ka arī sieviete daudz ko ziedo attiecībās, un piemēram, ja vīrietis dāvina ziedus, tad sieviete to atdara kā savādāk? pieņemu, ka tu nebūtu sajūsmā par tulpēm vīriešu dienā (ja tu tādu vsp atzīsti)?
tai cieņai un atdevei ir jābūt abpusējai. acīmredzot, tevi sieviete ir izmantojusi vai arī tu esi uzpūtīgs ērglis, kuram šķiet, ka pateikt sievietei, ka viņa ir skaista, ka tas ir daudz un ka viņai tādēļ tev ir jākrīt pie kājām. ja tu tā nedomā, tad nesaki. tad neveido attiecības ar sievietēm, kas tev šķiet vizuāli nepievilcīgas un kurai tu nevarētu pateikt, cik viņa ir skaista tieši šodien. nav obligāti jādāvina ziedus katru dienu, bet svētkos jau to var atļauties. labi, ir vīrieši, kas nesaprot, priekš kam tie laksti vsp ir vajadzīgi, bet tad var uzdāvināt ko citu. tev tā nešķiet, ka abi cilvēki viens otram pielāgojas un tas dāvināšanas prieks nav jāuztver kā pienākums vai akmens kaklā?acīmredzot, tev tā sieviete nešķita tik svarīga, lai viņai ko dāvinātu.
11.03.2013 10:57 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
SanyKaspar!
pēc taviem komentāriem šķiet, ka vīrieši ir pasaules cietēji kā suga. tev nešķiet, ka arī sieviete daudz ko ziedo attiecībās, un piemēram, ja vīrietis dāvina ziedus, tad sieviete to atdara kā savādāk? pieņemu, ka tu nebūtu sajūsmā par tulpēm vīriešu dienā (ja tu tādu vsp atzīsti)?
tai cieņai un atdevei ir jābūt abpusējai. acīmredzot, tevi sieviete ir izmantojusi vai arī tu esi uzpūtīgs ērglis, kuram šķiet, ka pateikt sievietei, ka viņa ir skaista, ka tas ir daudz un ka viņai tādēļ tev ir jākrīt pie kājām. ja tu tā nedomā, tad nesaki. tad neveido attiecības ar sievietēm, kas tev šķiet vizuāli nepievilcīgas un kurai tu nevarētu pateikt, cik viņa ir skaista tieši šodien. nav obligāti jādāvina ziedus katru dienu, bet svētkos jau to var atļauties. labi, ir vīrieši, kas nesaprot, priekš kam tie laksti vsp ir vajadzīgi, bet tad var uzdāvināt ko citu. tev tā nešķiet, ka abi cilvēki viens otram pielāgojas un tas dāvināšanas prieks nav jāuztver kā pienākums vai akmens kaklā?acīmredzot, tev tā sieviete nešķita tik svarīga, lai viņai ko dāvinātu.
_________________________________________
Īsti nesaprotu, no kurienes šādi secinājumi (vīrieši - cietēji, sieviete izmantojusi un uzpūtīgs ērglis)? Par tulpēm vīriešu dienā varu teikt, ka vīrietis ar ziediem, manuprāt, izskatās nenopietni, tāpēc pats par sevi klusībā smejos, ja pieklājības pēc kādreiz ar nopietnu sejas izteiksmi esmu spiests tos pieņemt. Tuvākie gan zina un tādas muļķības nekad nedara.
11.03.2013 22:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits