Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai esat saskārušās ar situāciju, kad aiziet neatvadoties?

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Nu, godīgi runājot, atzīstu, ka eju pēdējo mēnesi gulēt ar asarām, tādēļ lūdzu neizteikt pārāk tiešus un ļaunus komentārus, jo tēma ir ļoti siirdij sāpīga.
Situācija sekojoša.. agrā jaunībā, kad bijām pārāk mazi, lai būtu kopā, bijām samīlējušies viens otrā. Šādas simpāyijas, kas izraisīja gan laimīgus brīžus, gan arī lielus pārdzīvojumus ilga 2 gadus. Tad mūsu ceļi pašķīrās. Ilgu laiku viens no otra neko nedzirdējām. Bet nu pēc vairākiem gadiem kontakts pēkšņi atjaunojās. Jutos kā pasakā. Jūtas bija divtik saglabājušās. Viņš ir vienīgais, kurā jebkad izdevies iemīlēties, kuru esmu sev pielaidusi tik tuvu klāt. Diezgan ātri, bet, balstoties uz pagātni, ļāvos visam. Pāris reizes tikāmies. Bija skūpsti, tauriņi, patiess mīļums. Kādus divus mēnešus nodzīvoju trakā reibonī. Un šķita, ka no viņa jūtas un nodomi ir vēl nopietnāki. To pauda gan vārdi, gan darbi. Bijām praktiski pāris, vien šķīra vēl tikai jautājums no viņa.
Pasaka, vai ne?
Vienreiz gan viņš teica, ka es ar laiku ieraudzīšu, ka viņš šobrīd vienkārši nevarot. Bet tobrīd tā neīpaši sapratu, ko viņš bija ar to domājis.
Bet tad notika kas tāds, ko nekad, nekad nebūtu paredzējusi. Ja agrāk viņs man deva ziņu vairākas reizes, mums gandrīz katru dienu bija ikvakara sarunas, kas atņēma miegu. Bet tad dienu pēc dienas nedeva vairs nekādu ziņu. Pati vienreiz zvanīju un rakstīju, nekādas atbildes. Pat pārliecinājos, vai viņam viss kārtībā. Un jā. Viņam ir, bet man ne. Šis ir stāsts par to, kā viens cilvēks man salauza sirdi divreiz.
09.03.2013 21:06 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
SanyKaspar!
pēc taviem komentāriem šķiet, ka vīrieši ir pasaules cietēji kā suga. tev nešķiet, ka arī sieviete daudz ko ziedo attiecībās, un piemēram, ja vīrietis dāvina ziedus, tad sieviete to atdara kā savādāk? pieņemu, ka tu nebūtu sajūsmā par tulpēm vīriešu dienā (ja tu tādu vsp atzīsti)?
tai cieņai un atdevei ir jābūt abpusējai. acīmredzot, tevi sieviete ir izmantojusi vai arī tu esi uzpūtīgs ērglis, kuram šķiet, ka pateikt sievietei, ka viņa ir skaista, ka tas ir daudz un ka viņai tādēļ tev ir jākrīt pie kājām. ja tu tā nedomā, tad nesaki. tad neveido attiecības ar sievietēm, kas tev šķiet vizuāli nepievilcīgas un kurai tu nevarētu pateikt, cik viņa ir skaista tieši šodien. nav obligāti jādāvina ziedus katru dienu, bet svētkos jau to var atļauties. labi, ir vīrieši, kas nesaprot, priekš kam tie laksti vsp ir vajadzīgi, bet tad var uzdāvināt ko citu. tev tā nešķiet, ka abi cilvēki viens otram pielāgojas un tas dāvināšanas prieks nav jāuztver kā pienākums vai akmens kaklā?acīmredzot, tev tā sieviete nešķita tik svarīga, lai viņai ko dāvinātu.
_________________________________________
Īsti nesaprotu, no kurienes šādi secinājumi (vīrieši - cietēji, sieviete izmantojusi un uzpūtīgs ērglis)? Par tulpēm vīriešu dienā varu teikt, ka vīrietis ar ziediem, manuprāt, izskatās nenopietni, tāpēc pats par sevi klusībā smejos, ja pieklājības pēc kādreiz ar nopietnu sejas izteiksmi esmu spiests tos pieņemt. Tuvākie gan zina un tādas muļķības nekad nedara.
11.03.2013 22:05 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Kaspar!
pēc taviem komentāriem šķiet, ka vīrieši ir pasaules cietēji kā suga. tev nešķiet, ka arī sieviete daudz ko ziedo attiecībās, un piemēram, ja vīrietis dāvina ziedus, tad sieviete to atdara kā savādāk? pieņemu, ka tu nebūtu sajūsmā par tulpēm vīriešu dienā (ja tu tādu vsp atzīsti)?
tai cieņai un atdevei ir jābūt abpusējai. acīmredzot, tevi sieviete ir izmantojusi vai arī tu esi uzpūtīgs ērglis, kuram šķiet, ka pateikt sievietei, ka viņa ir skaista, ka tas ir daudz un ka viņai tādēļ tev ir jākrīt pie kājām. ja tu tā nedomā, tad nesaki. tad neveido attiecības ar sievietēm, kas tev šķiet vizuāli nepievilcīgas un kurai tu nevarētu pateikt, cik viņa ir skaista tieši šodien. nav obligāti jādāvina ziedus katru dienu, bet svētkos jau to var atļauties. labi, ir vīrieši, kas nesaprot, priekš kam tie laksti vsp ir vajadzīgi, bet tad var uzdāvināt ko citu. tev tā nešķiet, ka abi cilvēki viens otram pielāgojas un tas dāvināšanas prieks nav jāuztver kā pienākums vai akmens kaklā?acīmredzot, tev tā sieviete nešķita tik svarīga, lai viņai ko dāvinātu.
11.03.2013 10:57 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nesāp vairāk ne sievietēm , ne vīriešiem. sāp abiem, ja ir mīlestība. ja tādas, nav , tad nesāp. ir tikai varbūt žēlums pret otru cilvēku.
no vispirms izdibini izmeslu šādi rīcībai. ja viņš nerunātu tik un tā, tad es vnk pārtrauktu ar viņu kontaktēties. nezinu, varbūt viņam ir ļoti nopietnas problēmas. bet nu iesākumā pajautā viņam konkrēti, kāpēc viņš tā rīkojas. un, ja negrbi būt ar tevi kopā, lai vsp vairāk nezvana un neraksta.ja viņš teiks, ka tā nav, tad jautā - kāpēc.
ja saproti, ka viņš vnk vēlas aiziet, tev nav jājūtas vainīgai, ka esi kko darījusi ne tā. reizēm vnk mīlestība izzūd no viena cilvēka puses. un tev nav par to viņš jānosoda. lai arī cik sāpīgi tas ir, tā mēdz notikt
11.03.2013 10:32 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Kanādā ir diena, pie mums - dziļa nakts. Eju gulēt.
10.03.2013 02:35 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Atkal noshaavi greizi. Mans viirs ir kanaadietis. Un Kanaadaa ir viena piektdalja no visa iedziivotaaju sastaava ir imigranti. Taa kaa man tas iedziivoshanaas process pavisam nesaapiigs, jo ir gan sakari, gan atbalsts, gan arii aatri ieguuti draugi. Turklaat Kanaadaa imigranti ir bijushi premjerministri,deputaati un pilseetu meeri.
________________________________________________
Nu, tad apsveicu! Tev ir paveicies. Tikai aicinu saprast, ka tas ir laimests nevis likumsakarība. Visiem iespējas tādai veiksmei nekad nebūs!

Interesanti, kā svārkos karājas kanādieši? Par latviešiem man daudzmaz zināms. (joks).
10.03.2013 02:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Otrais. Katrai dzimtai pēc pārceļošanas viena paaudze visu savu dzīvi pavada, iedzīvojoties jaunajā mītnesvietā (sākumā nav ne sakaru, ne draugu, ne kāda cita atbalsta), un tikai viņu bērni ir "savējie", tā kā nedomāju, ka pat mierīgi Tu un Tavs vīrietis esat spējīgi tur ietekmēt kādus procesus, jo visu dzīvi tiksiet uztverti par ne īpaši gaidītiem un aicinātiem ciemiņiem. Būtu labi, ja mēs, palicēji, varētu jums nodrošināt iespēju atgriezties. Tas būs grūti.

Atkal noshaavi greizi. Mans viirs ir kanaadietis. Un Kanaadaa ir viena piektdalja no visa iedziivotaaju sastaava ir imigranti. Taa kaa man tas iedziivoshanaas process pavisam nesaapiigs, jo ir gan sakari, gan atbalsts, gan arii aatri ieguuti draugi. Turklaat Kanaadaa imigranti ir bijushi premjerministri,deputaati un pilseetu meeri.
10.03.2013 02:18 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Kaspar pirmkaart, es nedziivoju valstii, kur ir jaaciinaas ar ljaunajiem oligarhiem un man nav jaanoskataas valsts iztirgoshana. Par lv atziistu, liela nojeega nav. Otrkaart, tajaa sabiedriibaa, kuraa apgrozos, ir pienjemts ciiniities savaadaak - ar vaardiem, pildspalvu, mieriigiem piketiem, akcijaam un arodbiedriibu iesaistiishanos. Un zini, tas straadaa.
_______________________________________
Un zini, kāpēc tur tas strādā, bet šeit - nē? Tā vienkāršā iemesla dēļ, ka sen, sen atpakaļ tie, kurus Tu nosauci par lielgabalgaļu, tās valsts politiskajai elitei līdz asinīm uzskatāmi vienreiz par visām reizēm ieskaidroja, ka, ja jūs neieklausīsities miermīlīgos piketos, arodbiedrību prasībās un mūsu rīkotajās akcijās (kā tas šodien notiek Latvijā), tad mēs, lielgabalgaļa, jums suņiem tā "paskaidrosim", kurš te ir saimnieks, ka jūs to vēl piecsimt gadus atcerēsities! Un paskaties tik' - vēl arvien atceras! Tāpēc, kad kāds politiķis "sašmucējas", savējie nevis aizstāv un piesedz, kā Latvijā, bet gan - uzstājīgi un pieklājīgi palūdz pazust uz visiem laikiem, jo negribas par viena izdarībām atbildēt visiem.
Otrais. Katrai dzimtai pēc pārceļošanas viena paaudze visu savu dzīvi pavada, iedzīvojoties jaunajā mītnesvietā (sākumā nav ne sakaru, ne draugu, ne kāda cita atbalsta), un tikai viņu bērni ir "savējie", tā kā nedomāju, ka pat mierīgi Tu un Tavs vīrietis esat spējīgi tur ietekmēt kādus procesus, jo visu dzīvi tiksiet uztverti par ne īpaši gaidītiem un aicinātiem ciemiņiem. Būtu labi, ja mēs, palicēji, varētu jums nodrošināt iespēju atgriezties. Tas būs grūti.
10.03.2013 02:03 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kaspar pirmkaart, es nedziivoju valstii, kur ir jaaciinaas ar ljaunajiem oligarhiem un man nav jaanoskataas valsts iztirgoshana. Par lv atziistu, liela nojeega nav. Otrkaart, tajaa sabiedriibaa, kuraa apgrozos, ir pienjemts ciiniities savaadaak - ar vaardiem, pildspalvu, mieriigiem piketiem, akcijaam un arodbiedriibu iesaistiishanos. Un zini, tas straadaa.
10.03.2013 01:44 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Viirieshi dalaas 2 kategorijaas no shii skatpunkta. Neizgliitotie, neveiksmiigie, slinkie, kuriem nekas cits neatliek kaa kjuut par lielgabalju galju un izgliitotie, sapraatiigie, kuri speej ietekmeet procesus, neriskeejot ar savu dziiviibu.
________________________________________________
Atļaujiet pasmaidīt! Tas, ka kāds šeit spēj ietekmēt procesus pīļu dīķī ar nosaukumu "Latvija", gandrīz nekad nenozīmē, ka viņš uz kaut ko spējīgs plašākā kontekstā. Mūsu ļaunie oligarhi AAA ar savu rocību, pat visi kopā ņemti, uz pasaules fona ir pēdējie ubagi! Ha, ha, procesus te kāds taisoties ietekmēt!
Un otrs. Lielākā daļa mūsu izglītoto, saprātīgo un procesus ietekmējošo visus šos gadus savu stāvokli un bagātību ir kaldinājuši, nodarbojoties ne ar ko citu, kā savu tautiešu pārdošanu ārvalstu banku verdzībā, ar valsts suverenitātes pārdošanu un tamlīdzīgām lietām. Cieņas pret tādiem - nekādas.
10.03.2013 01:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Viirieshi dalaas 2 kategorijaas no shii skatpunkta. Neizgliitotie, neveiksmiigie, slinkie, kuriem nekas cits neatliek kaa kjuut par lielgabalju galju un izgliitotie, sapraatiigie, kuri speej ietekmeet procesus, neriskeejot ar savu dziiviibu.
10.03.2013 01:21 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
kristaKaspar, pilnveidoshanaas nav telefona buudinju demoleeshana vai noziedziigaas darbiibas. Taa dara tikai degenraati un idioti. Gan es, gan mans viirs mees abi augam, pilnveidojamies, bet to daraam normaaalaa, civilizeetaa veidaa
_________________________________________________
Jā, jā, tā mēs visi (negribējās par politiku), "civilizētā veidā" pilnveidojoties, rokas salikuši noskatāmies, kā šai valstī tiek "drāzti" mūsu līdzpilsoņi, kā zeme paliek arvien tukšāka, kā viens otrs melo par mistisku augšupeju, kā visapkārt zog un dod kukuļus, utt.! Bet man ir balti cimdi rokās un smalks uzvalks, - varu nosmērēties, ja piecelšos no sava mīkstā krēsla!
Jums, sievietēm, ir iespējas kļūt par mātēm, un jums katrai būs kaut viens cilvēks uz pasaules, kurš jūs mīlēs, lai cik gadu būtu viņam pašam. Mums, vīriešiem tādas iespējas nav, un es negribu, lai tad, kad man būs 67, kāds padsmitgadīgs šmurgulis bez sirdsapziņas pārmetumiem mierīgi nosauktu par, teiksim "veco perdeli", zinot to, ka tad, kad man ir bijis spēks un varēšana, es neko neesmu izdarījis, lai viņš dzīvotu kaut cik labāk nekā es viņa vecumā. Pazīstu zēnus no Ziemeļkaukāza. Viņi savus vecos ciena un uz rokām nēsā, jo zina, ka jaunībā viņi visi ir cīnījušies. Zaudējuši, bet - cīnījušies, nevis turējušies sievu brunčos.
10.03.2013 01:08 |
 
Reitings 243
Reģ: 29.01.2009
Man patika, Kaspara, viedoklis! Vismaz interesantāk lasīt komentārus!

Lielākas problēmas Tev būs, ja viņa izaugsme neapstāsies. Tad viņš pēc laika sev tik ļoti vajadzīgo Tevi pāraugs un pametīs, jo pats sajutīsies gana spēcīgs un nobriedis. Viņam nvairs nebūs vajadzīgi svārki, pie kuriem turēties.

Tieši tāpat ir arī, ja situācja ir otrādāk, ja sieviete 'izaug'. Manuprāt, vīrietim vajag būt mazliet gudrākam par sievieti, bet abiem vajag 'skatīties vienā virsienā.'
10.03.2013 00:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kaspar, pilnveidoshanaas nav telefona buudinju demoleeshana vai noziedziigaas darbiibas. :D Taa dara tikai degenraati un idioti. Gan es, gan mans viirs mees abi augam, pilnveidojamies, bet to daraam normaaalaa, civilizeetaa veidaa.
10.03.2013 00:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kaspar nee, nebuus jaunas teemas par manaam attieciibaam ar manu viirieti, jo es negauzjos. Es risinu probleemas un ja probleemu nevar atrisinaat, tad kjeros pie radikaalaakiem liidzekjiem. Neesmu sieviete - cieteeja, kura seedees un raudaas. Turklaat es zinu skaidri, ko es gribu, ko man vajag. :)
10.03.2013 00:52 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
... tad nu tāds infantils vīrišķis, iestūrējis laulības ostā, visu mūžu tāds pats arī paliek. Lielākas problēmas Tev būs, ja viņa izaugsme neapstāsies. Tad viņš pēc laika sev tik ļoti vajadzīgo Tevi pāraugs un pametīs, jo pats sajutīsies gana spēcīgs un nobriedis. Viņam nvairs nebūs vajadzīgi svārki, pie kuriem turēties.
Šādos gadījumos sievietei ir divi varianti. Pirmais - atliktā vientulība. Otrais - vīrs vecākā bērna lomā. Ja tas apmierina, tad tikai uz priekšu.
Par sevi ģimeni esmu parūpējies - badā viņi vairs nenomirs. Tagad ir laiks padomāt par tautu.
10.03.2013 00:49 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Tad labaak, lai mans viirietis karaajaas man svaarkos. Ne visi viirieshi ir revolucionaari un dziiviibas riskeetaaji. Tie ideaalisti un trakie skreejeeji ilgu muuzju nedziivo un gjimenei jeega no taadiem ir maza. Un es vienmeer dodu padomu piestraadaat pie attieciibaam, ja kas. Atskaitot protams, ja iet runa par speelmanjiem, staiguljiem, kraapniekiem,dzeeraajiem, kaushljiem, rupekljiem un ja sieviete viirieti vairs nemiil.
______________________________________________
Nu, tad - lai karājas! Atvaino par atklātību, bet - pašai būs jaunas tēmas, par ko šepat forumā pagausties. Ir tikai nedaudzi iemesli, kāpēc pēc dabas slinkie vīrieši piespiež sevi pilnveidoties un attīstīties. Sievietes ir viens no spēcīgākajiem stimuliem. Kad sieviete ir pie sāniem, stimuls ir pazudis (vēlamais ir panākts) un vīrieša attīstība lielākajā daļā apstājas.
10.03.2013 00:40 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Nu nē taču, viss kārtībā! Vienkārši skumji, ja izklausās, ka visiem ir tādi uzskati.
____________________________________________
Bet vienalga jūs esat lieliskas! Tas prieks, ko jūs mums, vīriešiem, reizēm sniedzat, ir tiešām neaprakstāms! (Iepriekš uzrakstīto tekstu lūdzu neuzskatīt par netiešu atļauju manipulēt).
10.03.2013 00:33 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tad labaak, lai mans viirietis karaajaas man svaarkos. :) Ne visi viirieshi ir revolucionaari un dziiviibas riskeetaaji. Tie ideaalisti un trakie skreejeeji ilgu muuzju nedziivo un gjimenei jeega no taadiem ir maza. Un es vienmeer dodu padomu piestraadaat pie attieciibaam, ja kas. Atskaitot protams, ja iet runa par speelmanjiem, staiguljiem, kraapniekiem,dzeeraajiem, kaushljiem, rupekljiem un ja sieviete viirieti vairs nemiil.
10.03.2013 00:33 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Kristai.
Ģimenē esmu trešais.
Vari iet ar līkumu, manus uzskatus par to, cik vērts vai nevērtīgs cilvēks ir šajā dzīvē, tas nemaina.
Neesmu nabadziņš. Tieši par to jau ir runa, ka mēs viens otram pilāgojamies.
10.03.2013 00:29 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Kaspar, tad ko tu iesaki? Palikt kopaa ar dzeeraaju un siteeju? Manu labu draudzeni shitaa viirs nosita, jo vinja negribeeja pamest vinju nelaimee. Viirieshi daudz vieglaak pamet sievietes pie vismazaakajaam probleemaam, nemaz nerunaajot par taadaam lietaam kaa ja sieviete dzertu vai naktiis nenaaktu maajaas, kraaptu. Turklaat peec tevis saciitaa izklausaas, ka tu buutu viens no tiem viirieshiem, kaadiem vienmeer esmu gaajusi ar lielu liikumu. Kaa var buut tikai un vieniigi tava dariishana, ja tu nokljuusti slimniicaa nopietnu attieciibu vai lauliibas laikaa? Paldies dievam, reti kursh iesaistiitos masu nekaartiibaas, nedomaajot par sekaam, kaadas taas vareetu buut gjimenei. Varu dereet, ka tu esi vieniigais beerns gimenee. Un luudzu netaisi no seviim cieteeju, ka vot nabadzinjam ir jaapielaagojaas sievieshu veelmeem. Pielaagojaas abi viens otram, ne tikai viirietis sievietei.
P.s. Sievieteem arii gribeetos dazkaart kaadu citu viirieti, sievietes arii nemaz nav tik poligaamas, tachu kaut kaa maakam satureet kaajas kopaa un arii ir viirieshi, kuri to maak izdariit.
__________________________________________________
Nav jau bijusi runa tikai par dzērājiem un sitējiem, bet arī par tādām attiecībām, kur vajadzīga pacietība.
Jā, ir vīrieši, kuri viegli pamet savas sievietes, bet tikai ne es.
Es esmu dabas materiāls, un es tāpat kādreiz nomiršu, varbūt pat šeit pat , pie datora un tūlīt! Nu, un ko? Vai tāpēc Zeme pārstās griezties? Negribu šeit par politiku runāt, bet sievietes liktenis ir asaras, bet vīrieša liktenis - riskēt ar savu dzīvību un veselību. Mūsu apstākļos citādi pie labākas dzīves mēs vairs netiksim. Tas - tiem vīriešiem, kuri neturas pie govs astes vai mātes/sievas svārkiem.
10.03.2013 00:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits