apvainojies, nesarunājas jau nedēļu

 
Reitings 16
Reģ: 06.03.2013
čau visām! :)

Gribu dzirdēt viedokļus no malas- ko darītu Jūs?

Draugs noklusēja, ka satiks bijušo, precīzāk, kopā brauks uz ballīti.. To, protams, uzzināju, sadusmojos, bet braukt neaizliedzu, tikai pateicu, ka par manu naudu tādas izpriecas nenotiks(viņš bija domājis no manis aizņemties)..
Rezultātā, draugs konkrēti apvainojies, ar mani nerunā jau nedēļu, visā vaino mani.
Ja cenšos sākt par šo lietu runāt, tieku konkrēti atšūta.
06.03.2013 13:22 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Koshlene, Sany un weee, jūs esat totālas aitas!


Jo mums viedoklis nesakrīt ar tavu vienīgo pareizo? LoooooooooooooL!
06.03.2013 15:20 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Puisis rīkojās nesmuki,ka nepateica par bijušo,bet slēpa. Domāju,ka meitene ir vairāk dusmīga par faktu,ka slēpa nevis,par pašu bijušo. Vismaz es personīgi nebūtu priecīga par slēpšanu nevis to,ka tur ir bijusī. Taču šī brīža uzvedība no puiša ir tiešām bērnišķīga,mamma neiedeva konfekti,tāpēc bērns sit kāju pie zemes.

Meitenei trako hormoni tāpēc arī visu tik saasināti uztver. Ļoti iespējams,ka puisis slēpa,lai meiteni neuztrauktu lieki,ne jau tāpēc,ka viņš ar bijušo kaut ko vēlās. Nez kāpēc uzreiz visur tiek piesieta krāpšana,nodevība utt Jūs pašas saviem draugiem arī tikpat ļoti neuzticaties?

Ja es pati būtu grūtniece man ballītes būtu pēdējais,kas ienāktu prātā.

Un vai vispār šajā ballītē ir tavi pazīstamie,ka tik ļoti vēlies braukt līdzi,vai tagad cel haju tikai tāpēc,ka bijusī,bet patiesībā sēdētu tur garlaikojusies un pēc tam būtu tēma cosmo par to,ka puisis visu vakaru nepavadījis ar tevi,jo redz tev garlaicīgi,un viņam draugi svarīgāki.

Es arī nesaprotu kāpēc bijušie tiek uztverti kā ienaidnieki vienmēr. Es pati uzturu kontaktus ar bijušajiem(dažiem),bet man nav ne mazāka vēlme ar viņiem kaut ko vairāk par pliku draudzību uzsākt un ticu,ka lielākajai daļai no viņiem ir tāpat pret mani. Galu galā mēs izšķīrāmies ar iemeslu nevis aiz neko darīt.

Ja ir labas attiecības ar kādu draugu/brāli vai citu personu,kas ir draugos arī ar bijušo,es nezuskatu,ka ir jāpārtrauc kontakts ar tiem cilvēkiem.

Šājā situācijā abas puses ir vienlīdz vainīgas.
06.03.2013 15:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
čāča- es jau kauninu puisi, kurš diemžēl to nedzird. un varbūt meitenei tas arī aizies. es brīnos vsp, kur tādi cilvēki rodas!!!nezinu, varbūt no tām n-tajām lapām autore paskatīsies uz šo situāciju no citas puses. es padomātu par to, vai vsp vēlos veidot ģimeni ar šādu cilvēku, kurš aizņemas naudu tusiņam. ak dievs, ja nav naudas, tad sēdi mājās kopā ar savu draudzeni. kā būs tad, kad bērns piedzims un kad viņa vajadzības tomēr būs augstākas par dzeršanu kopā ar bijušo draudzeni?
tas ir vnk kkāds paradokss. atvainojiet, bet es nespēju valdīties.
šeit jau nav bijušāas un bijušie uzskatīti par sērgu, bet visa situācija kopā liek domāt par to, ka puisis meiteni smagi izmanto.
un kur ir problēma viņu paņemt līdzi? es vsp nedotos uz tusiņu, ja pateiktu, ka mans draugs tur ir nevēlams, vēljovairāk, ja viņš neko sliktu tiem cilvēkiem nav nodarījis.
06.03.2013 15:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
konnca- nesapratu, kāpēc mēs ēsam aitas?! palasot tavu komentāru, es sapratu, ka tu arī neaizstāvi puisi..wth?
06.03.2013 15:26 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Sany - tas mans konkrētais novērojums - tu vienmēr raksti baigo palagu, bet bieži vien - bezjēgā. Nekā personīga, bet jau kurā diskusija šodien,kur es ieraugu tavu kauninošo palagu. :D
06.03.2013 15:27 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Jo mums viedoklis nesakrīt ar tavu vienīgo pareizo? LoooooooooooooL!


Nē! Tāpēc, ka:
1)autore gaida kopīgu bērniņu no vīrieša(puišeļa), kurš pats sevi nevar uzturēt, kur nu vēl ģimeni
2)noklusē faktu par ballīti ar bijušo
3)pat nepiedāvā braukt līdzi, jo tā taču izdevīgāk, lai nemaisās pa kājām
4)vēlas aizņemties naudu no sievietes grūtnieces, lai varētu tusēt ar bijušo
5)apvainojas un nerunā nedēļu, jo, redz, nenotika pēc viņa prāta
06.03.2013 15:29 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Sany - tas mans konkrētais novērojums - tu vienmēr raksti baigo palagu, bet bieži vien - bezjēgā. Nekā personīga, bet jau kurā diskusija šodien,kur es ieraugu tavu kauninošo palagu.


+
06.03.2013 15:31 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
ja nav naudas, tad sēdi mājās kopā ar savu draudzeni. kā būs tad, kad bērns piedzims un kad viņa vajadzības tomēr būs augstākas par dzeršanu kopā ar bijušo draudzeni?

es vsp nedotos uz tusiņu, ja pateiktu, ka mans draugs tur ir nevēlams, vēljovairāk, ja viņš neko sliktu tiem cilvēkiem nav nodarījis.

Njā, vispār šim es arī piekristu....
06.03.2013 15:32 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
lai varētu tusēt ar bijušo

Really? :D Meitene teica,ka ir bijušās brāļa dzimšanas diena. Kāpēc uzreiz domā,ka puisis brauc pie bijušās čikāties. Ak dievs! Te lielākajai daļai vienkārši tarakāni galvā.

Nopietni jūs savus draugus arī terorizējat par katru sīkumu? Turklāt vispār smieklīgi ir tas,ka uzskatas visas bijušās par ienaidniecēm,kuras to vien gaida kā novilkt jūsu draugiem bikses,bet padomājiet,ka arī pašas esat kādam bijušās. Arī gribas nocelt viņu jaunām draudzenēm viņus? m? Ak pareizi nēēē...Jūs taču esat labas un tā nedarat,citas jau tās raganas :D
06.03.2013 15:33 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
ka tik tev pašai nav tikai skaidas!!! :D:D:D
06.03.2013 15:34 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
konnca :D bet piemēram es pateicu principā to pašu, ko tu, tikai garāk :D

nezinu gan, kas te bija bezjēgā. ko tad meitenei tagad sēdēt un lūgties draugam, lai viņš ar viņu runā un mestu viņam naudu pakaļ kaudzēm? kur šeit paliek vīrieša atbildība. šķiet, ka viņam vsp tādas nav.
06.03.2013 15:35 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Sany
Es vairāk par to, ka Tu kaunini meiteni, bet ko nu tur vairs kaunināt, drīzāk žēl viņas.
06.03.2013 15:36 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
konnca
Vienkārši smieklīgi!! Ne tu blakus stāvēji, ne zini kādēļ viņš aizņemas naudu! Un nezini arī kādēļ nepiedāvāja braukt līdzi un neteica par bijušo. Varbūt bumbuļdzija ir histēriķe, nenormāli greizsirdīga un psiho par katru nieku. Tātad, tomēr tāpēc, ka mums viedoklis nesakrīt ar tavu vienīgo pareizo :D
06.03.2013 15:36 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Un par to aizņemšanos. nu comooon! varbūt viņiem tā pieņemts,ka aizņemas viens no otra naudu, jo acīmredzot, čikse ir solījusies aizdot naudu, bet kā uzzināja,ka būs ar ex kopā - tā pasaka - pa manu naudu tas nenotiks!
Pa kura naudu audzināsiet bērnu? pa tavu vai pa viņa?
06.03.2013 15:37 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es, piemēram, apvainotos par bijušo. Cita neapvainotos. Meitenes, ir taču tik dažādas situācijas un visās diskusijās ir tikai vienas puses (visbiežāk sievietes) situācijas izklāsts:)
Par naudu runājot, gan man liekas kaut kas muļķīgs. Kā vīrietis vispār var apvainoties par to, ka sieviete nedod naudu? Es atvainojos, ka kaut kur bija sīkāk paskaidrots, kāpēc, jo visu diskusiju nelasīju, tomēr fakts paliek fakts.
06.03.2013 15:40 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Nu labi, ja viņiem tā ģimenē pieņemts - viens no otra aizņemas, bet šeit jau runa par to, ka puisis aizņemas no grūtnieces, kurai pašai daudz vajadzību šobrīd. Turklāt aizņemas nevis kam patiesi svarīgam, bet ballītei. Beigu beigās apvainojas, jo saņem atteikumu.
06.03.2013 15:45 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
konnca - nēee, es nebiju domājusi kaunināt meiteni :D :) bet varbūt netīšām tā sanāca... es biju domājusi, lai viņa aizdomājas par viņu attiecībām kā tādām. es jau nezinu, varbūt tas bija tāds vienīgais stulbais gadījums visu attiecību vēsturē, bet man jau nelaba aizdoma, ka tā nav..man arī ir viņas žēl, bet izskatās, ka viņai pašai arī ne.. kaut gan grūti jau ir, jo viņa tomēr ir stāvoklī un gribas lai abi vecāki ir kopā. ja negaidītu bērniņu, es ceru, ka viņa sen jau būtu pacēlusi cepuri un aizgājusi. bet es tiešām nesaskatu, ka būtu autori aizskārusi, pasakot, ka viņai vajag pārdomāt savu attiecību jēgu un nākotni.

bērns ir jāaudzina par kopējo naudu. bet nu bāc, viņam pat tādas nav, jo lai tiktu uz tusiņu, vin''s aizņemas no draudzenes. kāpēc pēdējā laikā tie tusiņi tiek uzskatīti par kko mega svarīgu? te jau sākās varianti pat pazīstamiem cilvēkiem, ka dēļ iedzeršanas aizņemas naudu no kredītiestādes. nu te jau nav tālu no tā.tam čalim vsp ir darbs?
06.03.2013 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Un kas tur tik ārpraatīgs, ka vīrietis aizņemas naudu? Te ir tik daudz liekēdes, kas dzīvo uz savu vīriešu rēķina, un tas jums gan liekas normāli

Liekās ka diskusijas tiek veidotas, lai autori kads pažēlotu

Bet rēāli mēs nezinām, kādi ir visi apstākli. Varbūt meitene jau kopš grūtniecības sākuma zāģē vecim smadzenes, ka vienīgais, par ko viņš sapņo ir aizlaisties no mājas uz kādu brīdi un atpūsties no viņas. Un pat to viņs nevar!
06.03.2013 15:47 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
:D

Es nevienu grūtnieci nenorakstu, bet te tik skopa informācija dota, ka visu var pats apcerēt kā pašam labāk tīk, kā redzams, vairumam labpatīk dramatizēt.

Var jau būt, ka esmu naiva optimiste :D, bet ja nu :

-autore 8. mēnesī, ja svinības pirtī vai figviņziņ kur, kur nav iespēja atgulties, tikai apsēsties, viņai varētu būt grūti /neinteresanti//justies negaidīta, jo nevienu tur nepazīst un pati nav aicināta, bet draugs.

-tas nav pliks kodiens,dzerstiņš, sauc kā gribi, bet dzimšanas dienas svinības viņa draugam/paziņam

-bijusī draudzene ir jau sena un aizmirsta, varbūt pati pametusi, varbūt abi pa labam šķīrušies, varbūt viņa arī tagad ir stāvoklī? Nesen apprecējusies? Varbūt 2 bērni jau paspēti? Varbūt viņai tiešām nav iespējas pašai tikt uz svinību vietu un ir tāds pasaules brīnums, ka ar bijušo draugu tik tiešam ir normālas attiecības?

Bet nu te ir kā pret sienu, vairākums lasa : draugs bezdarbnieks dīc naudu, lai slepeni
aizlaistos ar bijušo draudzeni piedzerties un fukāties tālu prom no savas grūtnieces.
06.03.2013 15:47 |
 
..Un tomēr, ja jau viss ir tik vienkārši, tad kāpēc viņš nevarēja vienkārši pateikt viņai par gaidāmo ballīti? Zinu, ka tam iemesli var būt vairāki, tomēr katrā gadījumā šāda rīcība atbildīgam vīrietim, kurš drīz taču būs tēvs, nepiedien. Pat tad, ja, kā jau kordelia rakstīja,
meitene jau kopš grūtniecības sākuma zāģē vecim smadzenes, ka vienīgais, par ko viņš sapņo ir aizlaisties no mājas.

Diezgan bērnišķīgi.
06.03.2013 16:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits