Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esam tik dazadi, ka brinos, ko daram kopaa!

 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
Iiisumaa aprakstiishu situaaciju. Esmu vientuljaa mate. Kopaa ar savu chetrus gadus jauno deelu dziivojam peedeejos chetrus gadus taalu prom no Latvijas. Visu laiku ciiniijos viena, jo berna tevs nelikaas ne zinis. Iepazinos ar viirieti, kursh pirmo reizi dziivee man lika sajusties kaa sievietei. Un taa nu saakaas muusu attieciibas par spiiti muusu dazaadiibai. Pirmkaart vinjsh ir no Venecueelas, kas jau ir otra pasaules mala. Vinjsh ir 11 gadus vecaaks, vinjam ir meitinja mana berna vecumaa. Vinjsh ir izshkjiiries. Dienas ir laimiigas, bet tajaa pashaa laikaa ir daudz bet...
Zinu, ka vinjsh nekad neuztvers manu bernu kaa saveejo veel jo vairaak ka ir paarlaimiigs par savu meitu. Par to biezhi aizdomaajos. Kaa buutu ja viirietim, ar kuru satiktos nebuutu beernu? Vai tad buutu mazaak domstarpiibu. Jaa, vinjsh man paliidz ljooti arii deela audzinaashanaa, bet vai tas buus pietiekami... Daudz diskuteejam jo abi esam ar savu raksturu.... Iisti nezinu, vai taas ir juutas, vai vienkaarshi juutos labi ka man kaads paliidz. Bet tad jau man jaameklee kaads bagaats vecis. Ja man ir juutas un vinjam arii, jo veel joprojaam esam kopaa, tad kaapeec mees visu laiku diskuteejam... Gribas dzirdeet viedokli no malas. Vai ir iespeejams buut laimiigai ar viirieti, kuram jau ir berns?
05.03.2013 12:43 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mans atkal liekas, ka tieši vieglāk veidot attiecības, ja abiem ir bērns no iepriekšējām attiecībām. Ja nav, tad grūtāk to otro cilvēku saprast.
05.03.2013 12:46 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
Domstarpiibas saakas briidii, kad vinja meitinja dziivo ar maati un vinjsh stiek metinju tikai no riitiem vedot uz skolu un divaas briivdienaas nedeeljaa. Un vinjsh negrib laiku pavadiit kopaa, tikai ekskluziivi ar meitinju...
05.03.2013 12:48 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Varētu padomāt, ka tu ar savu bērnu vīrietim bez bērniem esi Dieva dāvana!
Kādēļ lai tev nebūtu attiecības ar vīrieti, kuram ir bērns, ja tev pašai jau ir?! Diezgan pastulbi- pati gribi vīrieti bez bērna, bet domā vīrietis negribētu, lai tev nav bērni no cita?
Man liekas, ka ir tieši vieglāk, ja abiem ir bērni, nevis tikai vienam. Vismaz viens otru saprot– kā tas ir.
05.03.2013 12:49 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tad lai cīnās par aizbildniecību, un jūs kopā varēsiet audzināt viņa un Tavu bērnu.
Vai jāiet atpakaļ pie bērna mātes, ja viņa piekritīs.
Interesanti - kāds tad strīda pamats? Vai tad Tu esi vainojama šajā situācijā?
05.03.2013 12:50 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tā arī nesaprotu par ko ir īsti domstarpības.

Katrā gadījumā diezgan absurds liekas jautājums, par to vai ir iespējai būt laimīgai ar vīrieti kuram ir bērns.
05.03.2013 12:53 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
Anne, domaaju, ka striidamies buutiibaa divu iemeslu deelj. Vinjsh vieniigais ko veelas, lai esmu kaisliiga seksaa un miileejamies kad vinjsh veelas. Turklaat es veelos vispirms uzmaniibu, lai jusstos labi un dotu vinjam ko veelas. Taa nu sanaak rinkja dancis. Liidziigi kaa jaunajiem. Ja nav pieredzes, nevari dabuut darbu. Bet ja nebuus darba, tad kaa dabuut pieredzi :) Veel joprojaam straadaajam lai paarvareetu sho misteeriju.
05.03.2013 12:54 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
Gurri Laimiigai ir iespeeja buut. Bet rodas jautaajumi, ja vinjsh neveelas savu meitinju un vinjas uzmaniibu daliit uz visiem. Vinjsh veelas vinjas uzmaniibu tikai sev. Taapeec rodas sajuuta, ka vinjsh dziivo ar mums, bet taapat vinjam ir otra, atsevishkja dziive ar meitinju...
05.03.2013 12:56 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
in4uks, un kāpēc vaino viņa bērnu pie tā, ka jums kaut kas seksā nesapas? :D
05.03.2013 12:56 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
Gurri, nee meitinja tur nav pie vainas. Man rodas jautaajums vai varam buut kopaa, jo vinjsh neveelas meitinju iesaistiit muusu dziivee. Veelas vinju atseviskji. Varbuut es vienkaarshi daudz prasu no viiriesha un vinjsh nevar man dot uzmaniibu ko velos sagaidiit. Tagad uz 10 dienaam lidoju ar mazo uz Latviju, buus laiks tikt skaidriibaa, ko veelos un vai tas ko juutu ir miilestiiba, vai arii laba sajuuta, ka kaads paliidz.
05.03.2013 13:00 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
kāpēc, lai viņš uztvertu tavu bērnu kā savējo? viņam jau ir tēvs. un tas vīrietis nav pie vainas, ka bērna tēvs ir cūka. ja viņš pret tavu bērnu izturās labi, tev un viņam palīdz, neko sliktu viņam nedara, tad, kur ir problēma? bērnam jau laicīgi ir jāsāk skaidrot, ka tas nav viņa tēvs. nu ko darīt, ja ne visi spēj pieņemt svešus bērnus kā savējos? vai tad galvenais nav tas, vai viņi pieņem viens otru kā cilvēki?
ir arī vīrieši, kas pieņem cits bērnsu kā savējos. nu tad meklē tādu, ja šis variants tevi neapmierina. viņam vnm sava īstā meita tāda arī būs.
05.03.2013 14:42 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
un nesaprotu arī to, kāpēc viņš pāris stundas dienā nevar pavadīt tikai ar meitu? varbūt meitiņai ir kādas psiholoģiskas grūtības, varbūt viņš tikai veido tēva un meitas attiecības, un tadā gadījumā nevajag vēl liekos pa vidu.
nedomāju, ka viņš pavada ar meitu visu dienu nedēļām no vietas, no tad pa kuru laiku jums būtu sex? :D
05.03.2013 14:45 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Tu viņam visu laiku izvirzi kaut kādus noteikumus ( nevaru atrast īsto vārdu ) uzspied savu taisnību nepaskatoties no viņa redzējuma. Vīrietis nejūtas īsti konfortabli Tavā klātbūtnē un šis ir viens no iemesliem kāpēc viņš negrib savu meitu iesaistīt jūsu attiecībās - iespējams pat neredz īsti nākotni ar tevi. Tāpēc cenšas savu meitu pasargāt.
Turklāt viņš ar savu meitu pavada maz laiku kopā ( atšķirībā no Tavas ģimenes ( cik noprotu ) ) un brīvdienās cenšās to visu kompencēt. Kad tad lai viņš ir tēvs savai meitai?
05.03.2013 14:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits