Kā atgūt interesi?

 
Reitings 113
Reģ: 26.02.2013
Sveikas!
Jau kādu laiku domāju - kā atgūt vīrieša interesi par sevi?
Esam kopā vairāk kā gadu, bet pēdējā laikā attiecības sašķobījušās - mazāk raksta, zvana, grib tikties (dzīvojam atsevišķi), ir vēsāks pret mani... Kad ierosinu kko darīt, kkur iet, pārsvarā negrib, slinkums esot. Pati interesējos par viņu - rakstu pirmā, jautāju kā iet utt. Bet nu jūtu, ka rezultātu nav. Varbūt vnk jūtas zudušas viņam pavisam? Vai atradis citu?
26.02.2013 18:30 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man šķiet visi šie ieteikumi - dari tā, šitā, ir bezjēdzīgi, jo lai arī grūti tam ticēt kādreiz - dzīvē viss ir tik vienkārši- ja nav intereses, tad nav un tur var izstiepties, sarauties, nekas var nemainīties. ;) Vislabāk tiešām ir darīt savas lietas, jo cilvēki attiecībās var būt laimīgi tikai tad, ja paši tādi ir, ja pašiem ir sava, atdalīta no otra, pilnvērtīga dzīve.
27.02.2013 12:08 |
 
Reitings 576
Reģ: 06.06.2012
Man bija tāpat, bet jau pašā sākumā zināju, ka nekas labs nebūs, jo parāk labi viņu pazinu un zināju kā viņš izdarijies ar citām meitenēm.
Tā arī bija viņš nerakstija, es uzrakstiju un saņēmu pārmetumus, jo redz nav jau jāsazinās obligāti katru dienu! Man bij tāds labi.
Nu un pēc tā vairs nerakstiju (laigan vsmz nedēļu gribējās rakstīt) un viņš arī nerakstija - tā arī viss pazuda. Un tagad esmu laimīga, ka viss tā notika :) :)
27.02.2013 12:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits