Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attiecības ar citas rases pārstāvi

 
Reitings 32
Reģ: 20.02.2013
Sveikas,

atceros, ka sen atpakaļ bija diskusija par attiecībām ar citu rasu pārstāvjiem. Tad lasīju ar ikdienišķu interesi līdz attapos, ka pati esmu iemīlējusies .. melnādainā (manā gadījumā - mulatu) vīrietī.

Viss mums sākās pirms aptuveni mēneša. Iepazināmies caur kādu paziņu un man viņš iepatikās uzreiz - tik pozitīvu, gudru un dzīves mīlošu cilvēku sen nebiiju satikusi. Drīz pēc pirmās tikšanās sākās randiņu periods, kas turpinās vēl arvien (nē, pārgulējuši vēl neesam). Un ar katru mirkli arvien vairāk saprotu - es tiešām ne brīdi vairs nespēju bez viņa! Tomēr .. šeit ir Latvija. Nu nespējam mēs mierīgi pastaigāt pa ielu, nemitīgi kāds aiz muguras sačukstās, rāda ar pirkstiem utt. Iespējams, ka pie pastiprinātās apkārtējo uzmanības ar laiku es aprastu (jā, tagad tā vēl tiešām traucē), tomēr interesē vēl arī jūsu/draudzeņu/kaimiņu pieredze ar šo rasi. (Minēšu vēl to, ka viņš tiešām ir dzimis Āfrikā, tomēr visu pašreizējo dzīvi aizvadījis US un FR.)

Tātad, meitenes, jautājums jums - kāda ir šī melnādaino mentalitāte iz jūsu pieredzes?
20.02.2013 20:33 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vai tiešām vēl mūsdienās sačukstās, ieraugot melnādainu vīrieti? Tas kādā no Rīgas attālākā vietā?
20.02.2013 20:37 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Atvaino, bet tikpat labi varēji pajautāt, kāda ir baltās rases mentalitāte. Tu tiešām domā, ka gan Barakam Obamam, gan Austrālijas aborigēnam būs viena mentalitāte? Ādas krāsa nenosaka cilvēka mentalitāti. Skaties uz vidi, kurā audzis, ģimeni, attieksmi, rakstura īpašībām utt.
20.02.2013 20:41 |
 
Reitings 32
Reģ: 20.02.2013
Viss notiek tepat Rīgā. Viņš šai pastiprinātajai uzmanībai nepievērš it nekādu vērību, tomēr es nemitīgi dzirdu visas piezīmes utt. Iespējams, ka ar laiku varētu pierast, tomēr šobrīd ir tā .. pagrūti. :D
20.02.2013 20:44 |
 
Reitings 32
Reģ: 20.02.2013
Vienīgā - mazliet neprecīzi izteicos! Interesē vienkārši palasīt par citu meiteņu pieredzi. Vēl jo vairāk - ja kādai ir pieredze ar Āfrikas rietumdaļā valdošajām tradīcijām, jo viņa ģimene vēl arvien dzīvo tur.
20.02.2013 20:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nav svarīgi kāda rase, bet svarīgi, ka viņš nāk no pilnīgi citas pasaules, kultūras. Nebūs viņš tāds, kā mūsu kultūrā pieņemts! Kopumā, tiem kas nāk no siltajām zemēm, ir viena iezīme- viņi ceļ sievietes randiņu periodā debesīs tā, kā praktiski neviens ziemeļnieks nedara. Tāpēc uz viņiem ziemeļnieces kā uz medus podu krīt. Bet viņiem cita kultūra, citas paražas. Jā, randiņu laikā sieviete-dieviete, bet pēc laulībām vai bērna dzimšanas vīrietis parāda sievietes īsto vietu un lomu vīrieša dzīvē. Tad ziemeļniecēm acis lielas un gaužas asaras- kā tad tā? Vai tad visu mūžu neaplidos?
Pirms veido attiecības ar citu tautību, ir jāpainteresējas par tās tautas paražām un kultūru. Lai cik arī internacionāli mēs nebūtu, tomēr katrai tautai savas nacionālās īpatnības.
Tas, kāpēc citi sačukstas un bez maz ar pirkstiem rāda, ir tāpēc, ka es arī nevaru saprast, cik bezgala naivas un neinformētas ir latvju zeltenes- cik reizes var kāpt uz viena un tā paša grābekļa un neko, pilnīgi neko neiemācīties no citu pieredzes.
20.02.2013 20:51 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Tas mūsdienās "ir stilīgi" tikties ar citu rasu pārstāvjiem vai kā?
20.02.2013 20:57 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Zane
Agrāk bija stilīgi, jo lielākā daļa cilvēku citas rases redzēja tikai grāmatās vai kādā žurnālā :)
20.02.2013 21:00 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
cik reizes var kāpt uz viena un tā paša grābekļa un neko, pilnīgi neko neiemācīties no citu pieredzes.


Tāpēc, ka domā, ka ar viņām jau nebūs tā kā ar tām citām. :D Visām citām vienkārši nepaveicās, bet viņējais jau būs princis baltā zirgā. :D
20.02.2013 21:01 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Ir viņiem traka mentalitāte - karstasinīgi, greizsirdīgi, temperamentīgi, nepacietīgi, bet vienlaikus mīloši, ļoti augstu vērtē bērnus. Vismaz atbildu par tiem, kurus pati pazīstu. :)
20.02.2013 21:02 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Nu, daudzi mani studiju biedri ir no Āfrikas. Jāsaka, ka tie, kuri auguši Rietumos, ir citādi nekā tie, kas visu mūžu dzīvojuši Āfrikā. Piemēram, afrikāņi, kuri auguši Kanādā vai ASV, uzvedības ziņā ir kā kanādieši un amerikāņi, savukārt tie, kas dzīvojuši tikai Āfrikā, tomēr nāk ar savu unikālo būtību, kas ietekmē uzvedību. Sīkāk gan nevaru komentēt, jo neesmu satikusi divus vienādus cilvēkus no Āfrikas. Tur ir gan bagātas, gan nabadzīgas valstis, gan attīstītas, gan mazattīstītas, gan eiropeiskas, gan pavisam neeiropiskas. Jāskatās konkrētas kultūras kontekstā+ tas, cik ļoti viņu ietekmējuši gadi, ko viņš pavadījis ASV un Eiropā.
20.02.2013 21:03 |
 
Reitings 32
Reģ: 20.02.2013
Zane - par to, cik stilīgi ir būt ar melnādainu vīrieti, es tiešām nedomāju. Esmu ar viņu, jo man pašlaik ir ļoti labi. Precēties netaisos, par mulatu bērniņiem nedomāju un šo diskusiju veidoju, lai palasītu par pieredzi, tas arī viss. :)
20.02.2013 21:04 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Nemācēšu teikt, cik Latvijā kas ir stilīgi, bet Rietumos nevienam tāds jautājums nerastos, jo tur lielākā daļa cilvēku redz kā cilvēku, nevis aksesuāru.
20.02.2013 21:05 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
jouir
Ieteiktu meklēt vīrieti latviešu rindās un ar to mulatu būt vienkārši draugiem. Pat audzis ne-āfrikā, tam cilvēkam tik un tā jau iekšā ir tās viņa dzimtas vērtības ieliktas, ko nekad un nekāda mīlestība nemainīs.

un par parfait komentāru:
vienlaikus mīloši, ļoti augstu vērtē bērnus

jā, ziņās var palasīt, cik ļoti austrumnieki mīl bērnus- ne viena vien latvju zeltene nevar izkarot vīra atņemtos bērnus šķiršanās gadījumā. Mātes apsūdz bērnu nolaupīšanā, u.tml. Bet katra jau domā, ka ar viņu tā nenotiks :D
20.02.2013 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
summer, nu radikāla viņiem tā mīlestība ir, bet kas mums ļāvis viņus nosodīt :D
20.02.2013 21:11 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Kāpēc uzreiz autore viņu redz "ka aksesuāru"? jā, rietumos nerastos tāds jautājums, bet Latvijā rodas, jo nu nav mūsu mazajā valstiņā citi ārzemnieki kā tikai krievi, un tie paši krievi latviešiem daudzās ziņās ir ļoooti tuvi, tā ka tur jautājumi daudz nerodas.
20.02.2013 21:12 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
summer, te runa par austrumniekiem pat nav.
20.02.2013 21:13 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
parfait
Nosodīt nevajag, piekrītu :D Bet ar tādām lietām jārēķinās. Ja sievietei ir pieņemami būt vīrietim par kājslauķi, tad cita lieta- var pat zelta kāzas sagaidīt :D Bet diemžēl mūsu kultūrā tā nav pieņemts un tāpēc ir grūti sadzīvot ar austrumniekiem.
20.02.2013 21:14 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
demoisella
Es neprecīzi (pat nepareizi) izsakos- ar austrumniekiem es domāju visus tos, kas nāk no siltajām zemēm. Ziemeļvalstis un tās valstis, kas tuvāk ekvatoram ir kā diena pret nakti. Un ne jau gaisa temperatūras ziņā.
20.02.2013 21:16 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Taisnība, jā. Lielākoties ir " fairy tale gone bad". :(
Bet ir arī mākoņa gaišā maliņa - zinu arī labus un laimīgus gadījumus! Tā kā iespēja, ka paveiksies teorētiski ir :D
20.02.2013 21:18 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Nu, nu! Nepiekritīšu, ka Jouir vajadzētu ar šo vīrieti palikt tikai draugos un meklēt latvieti. Starp latviešiem arī ir atrodami ne mazums tādi vīrieši, kuri vispār nav šī vārda cienīgi, kamēr kāds cits būs daudz labāks par mūsu pašu bāleliņiem.
Ieteiktu nesteigties, bet arī nebaidīties ar viņu parunāt par visu, kas interesē - iepazīt viņa kultūru, pajautāt par viņa bērnību un ģimeni utt., tas soli pa soli radīs skaidrību.
Lai arī ļoti daudzi izsakās negatīvi par musulmaņu vīriešiem, teikšu, ka mana draudzene jau labu laiku ir ar tādu kopā. Viņš ir izteikts ballētājs, lieto alkoholu, mīl atpūtu, tāpēc arī ir jau agrā jaunībā ticis izraidīts no ģimenes par to, ka nav pakļāvies viņu tradīcijām. Ar to gribu teikt to, ka nevajag visus likt vienā maisā. Katrā tautā ir savi labie un sliktie, tā būs vienmēr.
Autorei vēlu veiksmi un galvenais nepārdzīvot par komentāriem aiz muguras. Lai jau cilvēki runā cik viņiem tīk! Nespēja pieņemt kaut ko atšķirīgu, lai paliek viņu mazā problēma ar ko cīnīties.
Veiksmi! :)
20.02.2013 21:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits