Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

No kā metas pumpas?

 
Reitings 32
Reģ: 03.10.2012
Lūgšu pēc neliela padoma šeit, jo nav laika un līdzekļu, lai tuvākajā laikā apmeklētu ārstu.
Tātad, mani nomoka mana sejas āda. Pēdējā ~mēneša laikā palikusi tik nenormāli pumpaina, neveselīga, pretīga. Principā neko būtisku savā dzīvesveidā neesmu mainījusi, agrāk uzmetās pa kādai pumpai utt., bet no kā tagad!? Arī uz ķermeņa ik pa laikam sametās kaut kādas pumpas, bet neko nevar saprast, jo viņas katru reizi ir citādākas - tad sāp, tad niez, tad vispār nemanāmas.
Vai ir iespējams, ka 20 gadu vecumā man pēkšņi uzrodas alerģija pret kādu noteiktu pārtikas produktu? Vai celiakija? Vai arī alerģija pret ūdeni, kas ir jaunajā dzīvoklī un ar kuru mazgāju seju?
No kādiem pārtikas produktiem visbiežāk cilvēkiem ir alerģija? Jebkurā gadījumā būšu priecīga uzklausīt jebkāu pieredzi, jo tik pumpaina es neesmu bijusi vēl nekad. :D
15.02.2013 12:35 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
es tiešām nedomāju, ka kāda, neveicot analīzes, tev kaut ko varēs pateikt
15.02.2013 12:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
aleŗgija var būt no da jeb kā. man pāris gadus atpakaļ parādījās izteikta alerģija pret ziedputekšņiem, jo pāris mēnešus atrados tādā vidē, kur viņu ir pārāk daudz. tagad man viņi pat kaitē nelielā daudzumā. labāk tiešām ej pie ārsta. sakrāj naudiņu un miers. tev ģim ārsts uzreiz pateiks, vai tā ir alerģija vai kas cits. varbūt tev ir kašķis? varbūt tevi ir sakodušas blusas un citi insekti?
15.02.2013 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
pumpas var mesties arī,ja 1. ādu pareizi nekopj, 2. parāda problēmas organismā. Jāveic analīzes, pareiza sejas kopšana
15.02.2013 12:54 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
niez-varbut blusas sakodusas vai zinu,ka ir ta, ja valka sintetiskas drebes, tad sasvist un var paradities izsitumi.
ja cietas, zemadas, tad ,piem, problemas vat but hormonalas.

un vispar esi paverojusi sev saja laika? vai tik nav ta, ka tev ir pamatigs stress, spriedze. man jau skiet, ka ada ir 1.,kas parada, ka ar mums kas nav labi, parada emocionalo stavokli, nervu sistemu. pec sevis es ieveroju,ka man bija laiks, kad galigi neiet, visadi lieli pardzivojumi un ta teikt visa ta zults uz sejas bija redzama. gaju pie dermatologa, nu vismaz noskaidroju kadas problemas man nav, bet tad radas kadas ir? uz to ari jautajumu neguvu. pie ginekologa nodevu asins analizes uz hormoniem, ja viens ir pa daudz, bet tai pat laika vins vislaik vareja but pa daudz(ari laika, ka man nebija tas probl ar pumpam), jo cikls bija nemainigi nepieklajigi jocigs. nezinu vai s murgojumu sapratisi, bet doma ir tada, ka musu iekseja pasaule ietekme musu izskatu.
15.02.2013 12:55 |
 
Reitings 32
Reģ: 03.10.2012
Nē, meitenes, blusas tās nav :D :D
Iespējams, tas ir no stresa. ādas kopšanā neko neesmu mainījusi, cik agrāk viss bija labi, tik tagad ir slikti. Nekad mūžā nav bijusi tik briesmīga āda..
15.02.2013 12:59 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Man ar sametušās, bet uz muguras :( sev domāju, ka tas noteikti ir no aromātiskās saunas, kuru pag.mēnes aktīvi apmeklēju.. varbūt Tu arī ko tādu it kā mazsvarīgu esi pamainījusi - jauns sejas mazgāšanas līdzeklis, stress darbā utt?
15.02.2013 12:59 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tādēļ, ka izmainījusies kāda orgāna darbība, hormonu darbība, vairogdziedzera darbība
Tādēļ, ka mikroklimats mainījies
Tādēļ, ka attīstījusies kāda alerģija
Tādēļ, ka mainījusies reakcija uz kosmētiskajiem līdzekļiem (lieto citus, vai āda pieradusi pie esošajiem)
Tādēļ, ka valkā citu apģērbu
Tādēļ, ka mainījies emeocionālais stāvoklis

Nu jebkurš no variantiem un vēl daudzi citi!
Ārsts un analīzes noteiks iemeslu un ārstēšanas metodi.

Un 20 gadu vecums vēl nav vecums, kad organisms beidzis attīstīties.
15.02.2013 13:07 |
 
Reitings 28
Reģ: 15.02.2013
www.magnetappeal.blogspot.com ir uzrakstiti superigi padomi, ka tikt vala no pumpam :)
17.02.2013 23:33 |
 
Reitings 146
Reģ: 12.11.2012
Man reiz, piestrādājot vienā darbā, katru dienu pusotra mēneša garumā metās vismaz 2 baltas pumpas. Šausmas, biju tādā izmisumā.
Visdrīzāk, ka esi sākusi darīt kaut ko jaunu - kas tavai sejai nepatīk. Jāsēž jāštruko, kas tas varētu būt ;)
17.02.2013 23:43 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Man rudenī arī tā gadījās, ka pēkšņi bija pilni vaigi ar pumpām, negribēju iet ārā no mājas. Aizgāju pie ārsta, uztaisīja analīzes un secināja, ka ir ļoti stipra alerģija uz kaut ko. Pie alergologa tā arī neaizgāju, lai uzzinātu pret ko konkrēti alerģija, jo pumpas sāka pāriet un nebija īsti laika. Šeit Tev diez vai kāda palīdzēs, jo ir pārāk daudz iemesli, kāpēc tie draņķi metās.
17.02.2013 23:51 |
 
Reitings 131
Reģ: 14.10.2012
Aizgāju pie labas dermataloģes, viņa man neveicot nekādas analīzes izrakstīja divas zāles, tiesa gan padārgas, katra 15ls, dabūja nost!
Ko varu ieteikt Tev - citam palīdz solārijs, citai rauga tabletes, citai pumpas pazūd, kad sāk veselīgi ēst, citai vienkārši pēc kāda laika pāriet!
Aizej kaut vai pie ģimenes ārsta, viņa jau arī Tevi var nosūtīt uz kādām asins analīzēm pārbaudīties vai viss ok bez maksas!
03.04.2013 20:10 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
Protams, Tev jāaiziet pie ārsta, lai precīzi noskaidrotu, kas pie vainas!
Bet iespējams, ka vainīgs ir pavasaris. Kad dzīvoju pie Lielupes, katru pavasari pumpaina staigāju - man skaidroja, ka tas ir saistīts kaut kā ar to, ka kļūst siltāks un ledus laikam kūst.. Īsti neatceros, bet bija ar pavasari un ūdeņiem saistīts :D Citiem nekas, bet citiem kaut kādu apstākļu ietekmē var izsisties pumpas ;)
03.04.2013 21:20 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Helikobaktērija,ādas ērcīte,hormoni visbiežāk.
03.04.2013 21:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits