meitenes stulbas ka vistas

 
Reitings 51
Reģ: 29.01.2009
Tatad esmu jau gadu laikam nodzivojusi Latvija un, patiesam, varu jums apgalvot ka tadas meiteness kadas ir te Latvija nav nekur citur. Ok visskaistakaas, bet smadzenu zina vistulbakaas. To stulbumu var salidzinas ar vistam, pilnigi identiski. Neiet runa tikai par jaunam meiteneem iet runa ari par sievietem, kuras ienem ari augstus amatus- bet kad pavero aizkulisees tu sac domat vinaa tak ir pilniga vista (cik stulbi vinai joki, cik nelogiskas sarunas, cik stulbi smiekli, cik debila domasana). Menesi kad pastradaju viena apgerbu veikalaa un katru dienu sava 1h pusdienas partraukumaa sezot nacas paciest ka 3 pilnigi idioti sarunajaas -zimola dvaditaja ar noliktavas vaditaju un mercendaizers. Man sezot un klausoties tas debilas sarunas tizlos jokus utt palika tads kauns es padomaaju kur var but tik stulbi cilveki un neviens pat nenojaus ka vini ir tik stulbi jo savu stulbumu izradaa tikai aizkulisees. Es sapratu ak dievs un vel tada skaitas mana prieksniecibaa, es atradu labus iemeslus lai pamestu darbu jo atrasties starp vistam negribejas, jo stulbums jau ir lipigs..man tiesam katru dienu bija tada sajutaa ka atrodos starp pilnigam stulbenem..Paskatoties apkaart un paklausoties kas citur notiek sapratu ka Latvija ir loti daudz stulbi cilveeki nevis es runaaju par izglitibas limeni bet par to stulbumu kads nak araa draugu kompaanijaas un aizkulisees arpus skolas un darba vai univeritates..Es ticu ka ne vienigaa esmu saskarusies ar sadiem cilvekiem..Protams Latvija ir ari loti jaukas meitenes, gudras kuras neruna tikai ar draudzeneem par attiecibaam vai vel kaut kadu sviestu, kuras nemegina pie pirmas izdevibas draudzenei pastaastit visu par savu puisi un ko jus vakar darijat un aizvakar un no rita gultaa(piekritisiet?tas ir debili!), bet tiesam tadas meitenes ar kuraam var ko sakarigu parunat piemeram par nakotnes planiem par politiku par viskaut ko kas notiek musu valsti vai arpus tas, par tehnologijam uttt...
Ka jums ir ar so problemu??
09.02.2013 12:29 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
elyy zini, Tu pati sapisies savā meistarībā. :D
09.02.2013 18:06 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Protams varam vainot sievietes ka pašas vien ir izlaidušas tos vīriešus un arī mātes, kuras pārāk daudz izdabājušas dēlam, taču būtība tas nemaina mūsdienu pasaulē sievietes ir palikušas vīrišķīgas savukārt vīrieši sievišķīgi.


Kur šeit paliek tēva atbildība? Vai vīrieti neaudzina arī tēvs? Kāpēc atkal tikai sieviete vainīga pie tā, ka vīrietis ir izlaidies?
09.02.2013 18:07 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Kur šeit paliek tēva atbildība? Vai vīrieti neaudzina arī tēvs? Kāpēc atkal tikai sieviete vainīga pie tā, ka vīrietis ir izlaidies?

Tāpēc,kā tēvi izlutina meitas,bet dēliem liek rukāt :D
09.02.2013 18:08 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Nazīc, ja jau saka, ka vīrieši ir izlaidušies , tad neliek gan:D
09.02.2013 18:10 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nu kā,aiziet pie tēva šis liek kaut ko izdarīt,aiziet pie mammas-tā pažēlo un uzbrēc sencim,ka nabaga dēliņu nevajag pārslogot :D
09.02.2013 18:11 |
 
Reitings 29
Reģ: 09.02.2013
elyy
laikam kaadam slikts gariigais un pilna sirds :D labi ka ir šads forums tev nebutu kur dumsoties.
09.02.2013 18:12 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Ceru ka autore izlasīs...
man patīk lasīt psiholoģiju un varu izteikt savas domas par elyy viedokli:

Cilvēku uzvedību, runasveidu var iedalīt trijos stāvokļos

1. Pieaugušā ego (loģiskā uz faktiem balstīta domāšana)
2. Vecāka ego (Neapmierinātā, pārmetošā domāšana, runāšana)
3. Bērna ego (Prieks, sajūsma, brīži pēc kuriem domājam kāpēc vispār to darīju?)

tev acīmredzot tajā brīdī bija Vecāka ego, bet cilvēkiem kuru sarunu noklausījies bija Bērna ego valstībā :D
Uzskatu tavus pārmetumus par pilnīgi nevietā, katru cilvēka rīcību var iedalīt kādā no šīem ego stāvokļiem un acīmredzot tu esi iestrēgusi vecāku ego. Cilvēkiem lai veiksmīgi komunicētu jāatrodas vienādā ego stāvoklī, tādēļ tev daudzu citu cilvēku rīcība acīmredzot liekas stulba. Bet viss ko tu patiesībā dari ir runā par lietām kuras nesaproti.
09.02.2013 18:14 |
 
Reitings 313
Reģ: 07.10.2010
Jā, es arī esmu satikusi ļoti daudz cilvēku ar, pēc manām domām, nepareizu, vai kā Tu saki, stulbu domāšanas veidu. Man ir pilnīgi vienalga, ja man nav ar šo cilvēku jākomunicē. Ir ''stulbs'', lai ir- man tas neko nemaina.
Kritizējot citus, mēs nepievēršam uzmanību savai uzvedībai.
09.02.2013 18:18 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Pazudis, pazudis Latvija. Mums jau kas tik šito gadsimtiem nesola
__________________________________
Ja mēs sevi tiešām uzskatām par saprātīgiem cilvēkiem, varbūt šādā situācijā ir vērts arī saprātīgi rīkoties? Varbūt ir kaut kas jāpamaina savā (visu) dzīvesveidā, lai šis nebūtu pēdējais gadsimts? Varbūt nav vērts "skriet pakaļ" mirstošajai Eiropai?
09.02.2013 18:18 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Jus ar DIO varat radīt katrs pa 15 berniem. Taču mazais mani Tu nemaci uz tādu sviestu.
09.02.2013 18:22 |
 
Reitings 29
Reģ: 09.02.2013
elyy
uztaisot šadu diskusiju paradi dikai to,ka tev kkas galvaa sakāpis, liekas ka esi labaaka par citaam, diezvai tu tāda tiksi tālu dziivē , varesi kaut katru dienu mainiit darbus, beigas kad tev nebus ne draugu ne pazinju un ne darba. varesi sedet majās un aprunāt cilvēkus kaa klaču tante ceru, ka tev no taa paliks vieglaak :D
09.02.2013 18:22 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Atvainojiet, man ir uz kādu laiku jāpazūd! Gaida darbi.
09.02.2013 18:23 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Cilvēku uztvere, tā ir spēja manipulēt ar citu cilvēku darbībām savā prātā.
Kam tas?
Kada jēga nolikt forumā citus cilvēkus?
Vai tādā veida kādu pārmācisi un padarīsi gudrāku?
Vai tu iegūsi personisku lbumu, mainīsi savu vai apkārtejo viedokli?

Nedomāju.

Ja ar šādu diskusiju vēlējies izteikt savas domas, tad prieks, jā tu esi uzklausīta.
Dažiem izteikumiem es pat varētu piekrist, jo esmu saskārusies ar šāda tipa cilvēkiem. Bet kas esmu es? Tas ir ego, kas dominē par apziņu, kura nemaz nav definējama.
Vai tavam ego, saucamajai elyy, ir nepieciesamiba komunicet ar šāda tipa cilvekiem, vai vēl vairāk, aiziet mājās un uzrakstīt par tiem šeit?
Kāpēc?
Kāpec teret laiku? Kas un ko no tā visa iegūst?
Apliecinājumu, pārakuma sajūtu, pierādi sev, ka esi izvēlējusies pareizo nostādni, atšķirības iespaidu? Ko?

Pasaulē ir tik daudz skaistu lietu par kurām runat, kāpēc tu izvēlies runāt par citu cilvēku prata attīstības stāvokli ?
09.02.2013 18:24 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ja mēs sevi tiešām uzskatām par saprātīgiem cilvēkiem, varbūt šādā situācijā ir vērts arī saprātīgi rīkoties? Varbūt ir kaut kas jāpamaina savā (visu) dzīvesveidā, lai šis nebūtu pēdējais gadsimts? Varbūt nav vērts "skriet pakaļ" mirstošajai Eiropai?


Un kas būtu saprātīga rīcība? Radūīt bērnus, kam nevar nodrošināt labu dzīvi, jo ienākumi Latvijā vidējam iedzīvotājam ir pārāk zemi. Bērnu nav daudz tādēļ, ka tas ir dārgi un daudz bērnu ir pārsvarā alkoholiķu ģimenēs, kas vairākumā gadījumu izaudzina tādus pašus alkoholiķus. Jautājums ir - vai mēs vēlamies šādu sabiedrību?
09.02.2013 18:24 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Un kas būtu saprātīga rīcība? Radūīt bērnus, kam nevar nodrošināt labu dzīvi, jo ienākumi Latvijā vidējam iedzīvotājam ir pārāk zemi. Bērnu nav daudz tādēļ, ka tas ir dārgi un daudz bērnu ir pārsvarā alkoholiķu ģimenēs, kas vairākumā gadījumu izaudzina tādus pašus alkoholiķus. Jautājums ir - vai mēs vēlamies šādu sabiedrību?
___________________________________________________
Izaug un kaut ko dzīvē sasniedz ne tikai cilvēki, kuriem bērnībā nekā nav trūcis. Izsitas tie, kuriem ir mērķis un kuri strādā, nevis tie, kuriem bijusi "laimīga bērnība". Ceru, to tu neapstrīdēsi? Gadus 5 atpakaļ jaunatne neredzēja savu nākotni nekā savādāk, kā ar augstskolas diplomu kabatā, tai pat laikā tiešām LABU autoatslēdznieku vai celtnieku vēl šodien ir grūti atrast, un tādi (arī bez smalkajām izglītībām) pelna ne sliktāk par dažu deputātu. Ja vecāki nav spējīgi palīdzēt, arī tad vienmēr ir izeja. Varu spriest arī pēc sevis.

Bet nu gan - laižos!
09.02.2013 18:33 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Vēl kur te pieminēja ģimeņu šķiršanos procesus un iziršanu un bērnus, vo, to gan esmu pamanījusi, ka sabiedrībai ir nenormāli liekulīga un dalīta attieksme pa dzimumiem un parasti tā nav par labu sievietēm. Pats interesantākais, ja kaut kas ģimenē aizies šķībi, vienmēr galvenā vainīgā izrādīsies sieviete, un šos uzskatus labprāt veicina tieši pašas sievietes (kā tas redzams arī šajā diskusijā) Teiksim, ja sieviete viena pati pēc šķiršanās audzinās bērnu(s )un nedod dievs bērns būs nedaudz nepaklausīgs, tad visu acis sašutumā un nosodījumā uzreiz pavērsies pret šo sievieti, kā viņa viņu audzinājusi, cik viņa slikta māte utt., par neesošā tēva eksistenci aizmirstot. Redz, kā tā māte viņu izlaidusi. Bet, ja situācija būs apgriezta, ka TĒVS viens audzina bērnu, un bērns ir mazdrusciņ nepaklausīgs, tad lielākoties visi tēvu tāpat slavēs - redz kāds viņš malacis, viens audzina bērnu, un māti tajā pašā ēdīs nost bez sāls. Dubultie standarti.
09.02.2013 19:19 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Es briinos, cik lielu atsauciibu, sashutumu un diskusijas izpelniijaas feika veidotaa diskusija..
09.02.2013 20:33 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju jautājumu, tad ieraudzīju 16 lapas ar komentāriem. Tas lika padomāt, ka kaut kāda daļa taisnības diskusijas autorei tomēr ir.
09.02.2013 20:41 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Viedokļi ir dažādi un autorei par viņas aprobežoto redzesloku es pārmest neko nevaru, jo arī cilvēki ir atšķirīgi ar savu domāšanu/tās trūkumu vai audzināšanu/tās trūkumu. Es nezinu, kādā sabiedrībā Tu dzīvo, bet pēc runas un izteiksmes veida, būtu pat ļoti pagodinoši Tevi ieklasificēt pie tām pašām vistām. Acīmredzot, Tu neesi bijusi ne gana iznesīga, ne attapīga, lai atrastu sev vietu Latvijā, pirms aizbraukt uz ārzemēm. Holidejā braukt uz Latviju, lai pastrādātu apģērbu veikalā par pārdevēju, tādējādi gūstot piredzi apģērbu veikala atvēršanai ārzemēs (tiešām?). Ja cilvēks grib uzsākt biznesu, viņam visdrīzāk jau ir skaidra sistēma, kādā viss notiek un pieredze, lai palocītu drēbes un pastrādātu pie kases ir ja ne nevajadzīga, tad vismaz ne tik ļoti vajadzīga, lai izdzīvotu šādas šausmas, kādā apģērbu veikalā tik parastā amatā, kas neprasa gandrīz absolūti neko no prāta spējām. Bez tam šāds pats veikals visdrīzāk būtu bijis arī Itālijā un šāda paša amata ieņemšana tur būtu bijusi daudz derīgāka par tā ieņemšanu Latvijā, ja nu tiešām tas bija tik akūti nepieciešams. Bet, ko tur daudz... Arī fantāzijas trūkumu pārmest negribu.

Kas mani šajā diskusijā uzrunāja, bija pēkšņā tās satura sasaistīšana ar sievietes lomu sabiedrībā un demogrāfisko jautājumu aizskaršana.
Būt tumsonim (-ei) šajā teritorijā ir modē.

Es neesmu droša, ko Tu, Kaspar, esi domājis ar tumsonību, bet ņemot vērā to, ka atsaucies tieši uz šo diskusiju, tad kādēļ Tu tumsonību (kas manā izpratnē diskusijas kontekstā attiecas uz šauro sievietes interešu loku, izglītību, zināšanām, spējai tās pielietot) sasaisti ar demogrāfiskās situācijas pasliktināšanos.

Vai nav tā, ka tieši tās sievietes, kas sēž mājās ar daudz bērniem, ir drusku aprobežotākas un ar šaurāku redzes un interešu loku, kas vairumā gadījumu aprobežojas tikai pie bērniem un visa ar viņiem saistītā? (Tas nav pārmetums un nosodījums mātēm)
Aizbrauc tad uz kādu no valstīm, kur dzimstība ir uz urrā un parunājies tur ar daudzbērnu mātēm. Cik ļoti viņas būs izglītotas un zinošas globālos jautājumos? Tā nav tumsonība. Tās ir prioritātes. Katrā sabiedrībā tās ir citādas. Viņas var mums pārmest šādu dzīves skatījumu, mēs viņām - intelektuālo pašuzupurēšanos, lai atražotu bērnus, kuriem tur nav nekādas vērtības. Bet Tu, Kaspar, nevari pārmest neko.

Eiropā (līdz ar to arī Latvijā) valda ļoti raibi uzskati šajos jautājumos. Ir gan sievietes ar izteiktu mātes un mājsaimnieces aicinājumu, ir gan tādas, kuras to atstāj citām un izvēlas izglītību, attīstību un karjeru. Tak sameklē tādu, kura Tev der un nečīksti. Ļaut cilvēkam izvēles brīvību, kura atbilst demokrātijai, kas pie mums valda. Tas ir mūsdienīgi un pareizi, manā skatījumā.
Kas ir pārsteidzoši, ir ļoti daudz arī to sieviešu, kuras izvēlas abus ceļus. Viņas ar bērnu uz rokām sitas dzīvē uz priekšu. Mācās, attīstās, pelna, audzina bērnus un vēl paspēj satriecoši izskatīties. Es noliecu galvu viņu priekšā. Viņu dzīves dzinulis ir pašas sev vai bērni. Vai abi. Un nevis vīrietis, kurš pats vairs nezina, ko grib un no sievietes prasa 100% visa apvienojumu (sievieti - perfektu māti/mājsaimnieci/pavāri/modeli/seksa dievieti/erudītu karjeristi/mīļuma un mīlestības iemiesojumu un ko tik vēl ne (fantāzijai gala nav)). Un redzot to, ka sieviete tiešām spēj visu, viņš savā mazvērtībā sāk čīkstēt kaut ko.


Atgriežoties pie vistu tēmas...
Kas attiecas uz dažādajām interesēm, ir dabīgi, ka viens cilvēks ir zinošs vienos jautājumos un jomās, bet cits - citos. Un nepārmet otra nekompetenci jautājumos, kuros viņš zina, bet nezina otra jomu, teiksim. Es zinu padziļināti, piemēram politiku un vēsturi, Tu - datorprogrammēšanu. Vai tādēļ es būšu muļķe, ka nezinu Tavu jomu? Nē, nebūšu. Tādēļ aizkulisēs un brīvajā laikā, kad viss cits ir atstāts darbā vai globālās problēmas jau ir izspriestas, mēs neuzspiežam viena otrai savas zināšanas, bet gan pārrunājam vieglās vistu tēmas, kas ir kopīgas un aktuālas visām (skaistums, vīrieši, utt...)
09.02.2013 21:01 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Manupraat par cilvēka spējām un "gudrumu" ļoti labi var spriest cik viņš pats ir naudu sapelnījis savos gados. Tas tā pat ka visi sauc Justin Bieber par muļķi bet paskaties kur viņš savos gados jau ir ticis un cik nopelnījis pats ar savu darbu,un tam nav nozīmes vai muļķojot cilvēkus vai nē,jo ir arī jābūt gudram lai kādu apmuļķotu. Paskaties savā kontā un spried pati cik gudra Tu esi.
09.02.2013 21:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits