Ikdienas rituāls

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Sveikas! Šoreiz jautājumi par sejas kopšanu.
1. Izstātiet savu vienu dienu sejas kopšanā-ko darāt no rīta,kādā secībā un ko darāt vakarā?
2. Miniet neikdienišķos rituālus-skrubis, maska,pīlings utt. Jebkas,ko nedarāt katru dienu!
04.02.2013 14:14 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
No rīta notīru seju ar biodermas ūdeni, tad lieku Douglas sejas krēmu un kosmētiku.
Vakarā to visu nomazgāju ar himalaya putām un uzklāju sejas krēmu.
Ik pa laikam seju noskrubēju un uzlieku kādu barojošu masku.
04.02.2013 16:12 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
No rīta nomazgāju seju ar vēsu ūdeni un uzklāju mitrinošo krēmu. Vakarā notīru ar losjonu, reizēm lietoju rožūdeni. Ejot dušā, parasti seju nomazgāju ar Madaras putām.
Nekādas sejas maskas, mālus nelieku.
04.02.2013 16:31 |
 
Reitings 235
Reģ: 29.01.2009
DramaQueen - man ir vēl viens ļoti iecienīts lūpu balzams, kuru lietoju uz nakti, viņš ir tāds uz lūpu spīduma konsistenci, proti, nesasūksies lūpās. Tad es viņu uzklāju uz nakti un no rīta nomazgāju ar ūdeni. Pa nakti viņš to sauso ādu ir tā kā atmiekšķējis, un rezultāts - gludas lūpiņas. Tikai pēc viņa es vēl lietoju lūpu balzamu, lai pabarotu. Tikai ir viens mīnuss - viņu pārdod asv, bet es savu nopirku ebay.

04.02.2013 16:56 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.11.2012
Ar ebay esmu uz 'jus', bet varbut veikalos/aptiekas kaut ko lidzigu var atrast...
Esmu izmeginajusi visdazadakos lupu balzamus, bet ta ada ka lobas ta lobas no lupam. Nevar ne lupukrasu, ne lupu spidumu skaisti uzklat.
04.02.2013 20:18 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
No rīta noskaloju seju aukstā ūdenī un nozmazgāju ar Clean&Clear želeju, tad plānā kārtiņā lactimilk sejās krēms.
vakarā - Tā pati žleeja + Lierac barojošs sejas krēms.

Patīk likt dažādas paštaisītas sejas maskas, tās arī praktizēju.
04.02.2013 20:30 |
 
Reitings 164
Reģ: 11.11.2009
1. No rīta nomazgāju seju ar ūdeni, tad ar toniku notīru. Uzklāju krēmu un tad kosmētiku. Vakarā notīru skropstas ar acu tīrāmo līdzekli, tad norītu ar losjonu sejas kosmētiku. Un pēc tam seko toniks un krēms.

2. Reizi nedēļu seju noskrubēju, uzlieku kādu masku vai citreiz mālus.
04.02.2013 20:32 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
1. slinkums rakstīt
2. 1x nedēļā taisu sev sejas pīlingu ar kalcija hlorīdu un bērnu ziepēm
04.02.2013 20:34 |
 
1. No rīta un vakarā mazgāju seju ar siltu ūdeni + mazgāšanas līdzekli (pagaidām patīk un pieturos pie Garnier Pure Active līdzekļiem). Pēc tam (no rīta tikai) uzklāju acu krēmu (Loreal Triple Active) un sejas krēmu (Garnier Pure Active).
2. Reizi nedēļā lietoju skrubi (Garnier Pure Active vai arī vienkārši mitras auzu pārslas). Arī dekoratīvo kosmētiku lietoju reti, parasti tas ir pūderis un skropstu tuša, vēl retāk - laineris un tonālais krēms.
04.02.2013 20:41 |
 
Reitings 51
Reģ: 14.01.2013
1. No rīta nomazgāju seju aukstā ūdenī, pēc tam notīru seju ar kumelīšu tējā samitrinātu vatīti, uzklāju šo krēmu http://www.cenuklubs.lv/lat/iveikals/losjoni_un_kremi/Krems_Niveja_75ml.html
2. Ja nepieciešams lietoju kosmētiku (tonālais, skropstu tuša ).
3. Vakarā, neatkarīgi vai ir kosmētika bijusi vai nē, daru to pašu ko no rīta.
4. 2 rezes nedēļa lieku mājās gatavotu skrubi (kafijas biezumi + eļļa) turu kādas 15 min, noskaloju ar siltu ūdeni, pēc tam uzziešu uz sejas medu - arī turu 15 min un noskaloju ar siltu ūdeni. Un beigās protams tas pats krēms.

Pirms šī, varbūt jocīgā rituāla, lietoju visādu Avon produkciju un Drogas pirktu. Āda bija ļoti sausa, vaigi bija raupji, ar sausiem, sarkaniem izsitumiem. Nepalīdzēja neviens krēms, tonālo nebija iespējams lietot, jo skats bija baismīgs, bet bez tonālā arī nebija iespējams no mājas iziet. Tagad jau mēnesi piekopju šo rituālu un ādas stāvoklis ir ļoti uzlabojies. Ir vēl šis tas maskējams, bet tagad vismaz tonālo var uzklāt, lai neveidojās pleķi.
04.02.2013 21:54 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
starp citu, lietojot losjonus, tie uzreiz pēc tam ir jānomazgā, jo losjonos ir vielas, kuras ilgi nemaz nevar atrasties uz sejas..

no ritiem losjons, duša, toniks (lai atjaunotu sejas PH), sejas krems, bāze, kosmētika.
vakarā - ar losjonu notiru seju, ar acu kosmetikas nonemeju notiru acis, nomazgaju seju, notiru seju ar toniku.

nakts kremu nelietoju, vel neesmu atradusi "savejo" :)
04.02.2013 22:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits