Problēma-puisis ar citu meiteni

 
Reitings 79
Reģ: 29.01.2009
Izstāstīšu situāciju. ko sakat?
Tātad ballējamies ar puisi un es palieku pie bāra un jautāju kokteili, šis stāv tur pat blakus un ar gaida rindu. Es dabūjusi savu kokteili pasaku, ka iešu padejot un, kad viņš dabūjis savu kokteili, lai pievienojas. Pajiet vairāk kā 20 minūtes, es aizieju pie bāra viņa nav, skatos viņš ar svešu meiteni dodas ārā no bāra, tā smuki un galanti palaižot un tā. Es fiksi sekot - viņš mani nepamana, bet meitene pamana, es saku: Sveiki! uz kurieni tad tā dodamies? meitene uzreiz aizmūk(burtiski) manējais saka, ka pīpēt gāja abi divi..es ok. es, protams, kā pāvs sapūtos un viss. vēlāk noskaidrojās, ka meitene nemaz nepīpē. vēl vēlāk noskaidrojās, ka tā ir kaut kāda mistiskā bērnudārza draudzene.
1.jaut ko viņi gribēja darīt ārā, ja bija -25 grādi? ņemot vērā, ka meitene nepīpē. mani sitos nevarētu izdzīt ārā -25 grādos parunāties.
2.jaut Ja jau tik laba draudzene, tad kāpēc bēg un pēc tam puisis pat neiepazīstina?
Man vienai šis šķiet aizdomīgi vai kā, lai es izskaidroju šo unikālo situāciju?
31.01.2013 15:44 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Negribu biedeet, bet ahhh, cik daudzi viirieshi, it iipashi aiznjemti, meklee miiljaakaas sociaalajos tiiklos, peec maniem noveerojumiem, 3-4gadi attieciibaas ir tieshi tas posms, kad tas tiek saakts dariit. Un sievietes biezhi vien ir ne mazaak sveetas. Kaa saka, taads taadu atrod. Vinjiem nekas netruukst, vinjiem viss ir labi, bet vinji taapat staigaa pa labi, pa kreisi.
Taa meitene tevi pazina, skaidrs, ka pazina, jo vinji runaa par tevi, meitene pat maasai ir izpljurksteejusies par savu jauno aizraushanos. Visi tevi paziist, visi visu par tevi un tavaam attieciibaam zina, tikai tu pati neko nezini. Baisi, bet taa es redzu sho situaaciju.
31.01.2013 21:25 |
 
Reitings 15
Reģ: 31.01.2013
labdien
Mans vārds ir carole esmu jaunu atsauksmi par manu mājas jums vajag savu partneri, lai tevi mīlu, tu mīli viņu cilvēka sievietes tiek piedāvāts precēties, tas veltīts tikai vietnē jums ir un citur vairs izskatījās, Lūk, risinājums ir jūsu kontaktpersona rūp šis cilvēks ir liels pārsūdzēt mani daudz palīdzēt, kad man bija iemīlējies to manu tikai lūgt foto man, ka man patika manas vēlmes, lai tad viņš veikt burvju ziepes pēc smaržas augu, augu, pamatojoties ar to, ko es mazgāt katru 00 h sekoja mana sagatavotā īpašā smarža pēc nedēļas mans draugs sāk mainīties vairāk tas veltīts ir mani un apmēram pēc mēneša to manu lūgumu laulībā, tagad man ir 2 bērni, Klāra un tony jums, kas ir šajā situācijā, lūdzu, sazinieties ar šo cilvēks ([email protected]), viņš zinās, ko darīt, lai jūs.
31.01.2013 21:34 |
 
Reitings 15
Reģ: 31.01.2013
labdien
Mans vārds ir carole esmu jaunu atsauksmi par manu mājas jums vajag savu partneri, lai tevi mīlu, tu mīli viņu cilvēka sievietes tiek piedāvāts precēties, tas veltīts tikai vietnē jums ir un citur vairs izskatījās, Lūk, risinājums ir jūsu kontaktpersona rūp šis cilvēks ir liels pārsūdzēt mani daudz palīdzēt, kad man bija iemīlējies to manu tikai lūgt foto man, ka man patika manas vēlmes, lai tad viņš veikt burvju ziepes pēc smaržas augu, augu, pamatojoties ar to, ko es mazgāt katru 00 h sekoja mana sagatavotā īpašā smarža pēc nedēļas mans draugs sāk mainīties vairāk tas veltīts ir mani un apmēram pēc mēneša to manu lūgumu laulībā, tagad man ir 2 bērni, Klāra un tony jums, kas ir šajā situācijā, lūdzu, sazinieties ar šo cilvēks ([email protected]), viņš zinās, ko darīt, lai jūs.
31.01.2013 21:49 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
amelle :D
31.01.2013 21:49 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
es vispaar nesaprotu kaadeel viirietim buutu jaarunaa ar sveshaam sievieteem klubos?
Mans draugs taa nekad nedara. Tur jau vien ir kaut kas aizdomiigs. Nu es saprastu ja naak taada draugu grupinja un taa otra meitene ar ko vinjsh runaa arii ir aiznjemta un vinjas draugs ir tur, bet savaadaak nesaprotu
31.01.2013 22:14 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Viens ir iziet uzpīpēt, ja paša meitene dejo. Viens ir palikt pie bāra un paņemt dzērienus, laiku kavējot sarunās. Viens ir pļāpāt pie tualetes. Bet šis viens ir gadījumos, kad meitenes nav blakus. Pretējā gadījumā uzskatu, ka puiša pienākums ir cienīt savu otro pusīti un iepazīstināt ar sarunu biedreni.
Ja meitene notinās, bija iemesls, ja puisis izvairās runāt un melo (šajā gadījumā par dārziņdienu draudzeni, kaut tādu nav apmeklējis) ir vēl lielāks iemesls turēt aizdomās.

Katrā gadījumā - saglabā sarunā mieru un esi pašpārliecināta. Nekļūsti emocionāla un neļauj sev kaut ko pārmest. Liec viņam saprast, ka neesi nekāda pašsaprotama mēbele - tu esi, bet tik pat viegli vari arī nebūt. Un tādi kā viņš - tev nāk vieglāk kā sniegs no debesīm.
31.01.2013 22:18 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
runājot par greizsirdību .. :D




01.02.2013 01:15 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Lūdzu uzraksti kā izvērtās saruna! :)
01.02.2013 01:35 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Man sāk rasties iespaids , ka sievietes tik ļoti pārspīlēti , cenšas kļūt par ideālām draudzenēm , sievām , ka jau sāk palikt par naivām aitām. Tikai tas attiecības neglābs.
01.02.2013 01:37 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Patiešām jautājums ir viens- kā viņa Tevi pazina? Un turklāt vēl viņas māsa, nākot runāties, kaut ko skaidrot. Par bērnudārza draudzeni vispār ģeniāls teksts. Viss tas, plus vēl, ka viņa kā pieaudzis cilvēks nevarēja sasveicināties, bet laida ļekas vaļā, ož kaut kā dīvaini.
Mēs te daudz apspriežam krāpējus un kādas muļķes tās, kas dzīvo ar klapēm uz acīm, bet te nu ir gadījums, kad der iespējams parakt dziļāk.
Bet Tev arī vajadzētu būt viltīgākai, kaut vai tajā gadījumā, kad sataisījušies meitenēs, nevis uzreiz mesties klāt, lai pievilktu saiti, bet paskatīties, cik tālu tad ir gatavs iet, tādas reizes var būt arī, kad klāt nebūs tava modrā auss un tad jau Tu to neuzzināsi;)
01.02.2013 01:42 |
 
Reitings 289
Reģ: 22.04.2012
Man jautājums - Tu to meiteni iepriekš nezināji? Bet ieraugot Tevi, viņa Tevi atpazina, un uzreiz saprata, ka esi puiša draudzene?
Ja tā, tad izskatās, ka VIŅA ir acīmredzami informētāka par Tavu eksistenci, nekā Tu par viņas..


es pilnīgi piekrītu šim ;)

un NAKTSMEITA otrā ieliktā bilde ir soo true, pati esmu izjutusi to uz sava ādas - puisi man mēģināja atņemt telefonu 5!!!! stundas , lai tikai es neizlasītu, kas tur ir. Tāpat izlasīju un apcirtos riņķī un ejot mājās , nožēloju, ka manas acis ir redzējušas tādu tekstu.
01.02.2013 02:16 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
nu kā jums tur viss beidzas?
02.02.2013 15:42 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
un NAKTSMEITA otrā ieliktā bilde ir soo true, pati esmu izjutusi to uz sava ādas - puisi man mēģināja atņemt telefonu 5!!!! stundas , lai tikai es neizlasītu, kas tur ir. Tāpat izlasīju un apcirtos riņķī un ejot mājās , nožēloju, ka manas acis ir redzējušas tādu tekstu.

un NAKTSMEITA otrā ieliktā bilde ir soo true, pati esmu izjutusi to uz sava ādas - puisi man mēģināja atņemt telefonu 5!!!! stundas , lai tikai es neizlasītu, kas tur ir. Tāpat izlasīju un apcirtos riņķī un ejot mājās , nožēloju, ka manas acis ir redzējušas tādu tekstu.
02.02.2013 15:46 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Divreiz ieliku citātu, gribēju to pakomentēt:

Es arī censtos atņemt telefonu, ja kāds manu atļauju nesagaidījis to paņemtu, pat, ja tur nekas nebūtu. Beigās noteikti liktos mierā, bet ar šo cilvēku īpaši kontaktēties vairs nebūtu vēlmes. Tā ir necieņa.
02.02.2013 15:47 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Es vairāk domāju,kā tur bracinjsh iet...Šis taču nav viņas teksts,man leikas!
02.02.2013 15:48 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Noslēpumainā, jā, man tikai prasījās izteikt savas domas, jo, izlasot to tekstu, es patiešām nesapratu, ar ko tur būtu jālepojas. :D

Gaidam Brachinjsh komentāru. :)
02.02.2013 15:52 |
 
Nav jābūt psihai, lai par šādu situāciju uztrauktos. Protams, ka ir gadījumi, kad iziet ārā, lai parunātu, pat tad, ja ārā ir -25 un ja cilvēks nepīpē. Bet šis gadījums jau ir dīvains. Ja puiša ''bērnudārza draudzene'' (kaut arī viņš ir gājis bērnudārzā tikai mēnesi) ieraugot tevi aizbēg, kaut arī tu viņu pirmo reizi dzīvē redzi un faktiski viņai nevajadzētu nojaust, ka tu esi viņa draudzene, un vēlāk viņas māsa pieiet pie tevis un sāk skaidroties, ka viņa neko ļaunu negribēja, tad tas ir pat ļoti dīvaini! Tiešām, gaidam brachicnjsh komentāru!
02.02.2013 17:07 |
 
Reitings 79
Reģ: 29.01.2009
Es biju uzrakstīju nākamajā dienā milzīgu komentāru, bet viņš mistiskā kārtā pazuda un biju domājusi, ka visi jau tāpat aizmirsuši :D
Izrunājos ar puisi- viss kārtībā. Teica, ka tā meitenes(tā, kas bēga ar savu māsu ) esot uzkūlušās, kad viņš stāvējis pie bāra un sākušas runāt. Šis izdomājies iet uzpīpēt un tā meitene(kas bēga prom) gāja pakaļ, bet māsa pateica, ka neies. Pats puisis nezin kāpēc viņa tā aizskrējusi. Pēc tam pajautāju kā tā var būt tava bērnudārza draudzene ja gāji bērnudārzā mēnesi?? šis atbildējis, ka tajā vakarā ar tādiem tekstiem mēģinājis mani nomierināt un samierināt, lai es nedusmotos, beigās atklājās, ka tās ir meitenes ar ko agrāk viņi tur pusaudžu gados tusējuši.
Kāpēc viņa bēga viņš pats nesaprot un tā..
Teica, ka saprot kā no mana skatu punkta tas izskatās, bet neko neesot domājis ļaunu darīt..pats atvainojās un bija sašutis, ka es tā esot domājusi.. bet teica, ka pats noteikt būtu vēl trakāk sadomājies :D
Par to ka tā meitene būtu par mani informētāka diez vai, es viņu redzēju pirmo reizi un viņa mani tāpat, jo mūsu draugu lokā viņa nekad nav bijusi.. un puisi pats bijis pārsteigts, ka tās meitenes pienākušas klāt un atpazinušas viņu.
Īsumā-MURGS! bet kā jau teicu -modar es vienalga būšu un acis un ausis turēšu vaļā!
PAldies meitenes par viedokļiem un situācija ir mazliet drūma, bet galvenais jau izrunāt un pašai nebūt lēticīgai muļķei!Tāpēc arī vēlējos dzirdēt citu viedokļus.
02.02.2013 17:52 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Redz,cik labi,ka viss nokārtojies!! :)
Bet,kā saka-doveraj,no proveraj!
02.02.2013 18:03 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
ui,cik feini,ka viss atrisinājies :) Lai veicas! :)
02.02.2013 18:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits