Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tām, kuras PAR VESELĪGU DZĪVESVEIDU

 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Sveikas,

Plāns BEIDZOT sāk pareizi un veselīgi ēst un piekopt to uz visiem laikiem!

Tāpēc, varbūt zināt, kur internetā (kādā lapā vai kā) var rakstīt tādas kā atskaites par to kā man veicas ar veselīga dzīvesveida ievērošanu (uzturs+fiziskās aktivitātes), pa dienām. Nu sākumam es domāju, tāda kā uzskaite pašai sev par ļaunu nenāks.
Var jau protams rakstīt to visu uz kaut kādām lapām, bet nu datorā jau būs vieglāk un ērtāk, par cik tas vienmēr man pa rokai!

Paldies, ja varēsiet līdzēt!

Varbūt arī jūs esat tā nolēmušas kādā brīdi,kas krīt tas pēdējais piliens, sākt dzīvot veselīgāk, bez diētām utt., vienkārši mainīt dzīvesstilu par 100%, varbūt kādi ieteikumi, uzmundrinājumi.
Vienkārši apnicis būt vienmēr neapmierinātai ar sevi!


Veiksmi man un jums, galvenais, lai ir stingrs mērķis.
27.01.2013 23:07 |
 
Reitings 341
Reģ: 06.05.2009
Man atkal vienmēr moka jautājums, ēdu vai neēdu es veselīgi. Vai veselīgajā ēšanā ietilpst reta neveselīgo produktu lietošana? :D Vai tad ir aizliegts viss neveselīgais?

Vienmēr pieturos pie mammas teiktā jau no bērnības - organisms prasa un pats zina, kas tam ir vajadzīgs, tāpēc nav jāuztraucas, vai netiek kāda viela apēsta par daudz!
27.01.2013 23:18 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
es nepretendēju uz to, ka nedēļas laikā kļūšu par ūber veselīgo ēdāju vai kā!
ēdīšu visu, bet sabalansēti, nevis rīšu visu, kas pagadās!Atvēršu sev jaunu garšu pasauli, daudz lasīšu par šo visu, jo tas viss ir mūsu galvās.

Gribu ēst, piemēram, konfekti, to izbaudot, nevis sapirkties tonnām saldumu, un bezjēgā rīt tos sēžot pie tv. Jo tad jau vairs nejūt to garšu un visas bulkas, kūkas un citi saldumi kļūst par tādu kā normu, kā pamatēdienu, bet es gribu, lai tas tomēr paliek kā kārums, reizi nedēļā vai pat retāk, nu tad, kad patiešām gribas....

Nu jā tur man jāmaina domāšana
27.01.2013 23:25 |
 
10 gadi
Reitings 2293
Reģ: 11.03.2010
Domāšana kapitāli jāmaina.
Jāsaprot , ko vēlies un ko nē.
Pašlaik esmu veģetāriete, būs 2 gads jau, kaut arī visā šajā laikā esmu atteikusies no šokolādes, vienkārši negribās nezinu kapēc, bet vasarā bija viens tāds periods, ka gribējas ar visām aktivitātēm to šokolādi , neko citu un tad arī tā bija vienīgā nedēļa, kuras laikā sapratu pa īstam šokolādes burvību.
Mani iedvesmo: http://mcbarao.com/
27.01.2013 23:42 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
zinu, ka ne par to ir jautājums, bet varu padalīties ar blogu, kas iedvesmo mani http://www.anniejaffrey.com/ , viņai ir arī beautyguru youtubē.
27.01.2013 23:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits