Galvā juceklis

 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Negribu,lai izlemjat manā vietā,bet noderētu padomiņš vai ieskats tajā,kā jūs rīkotos.
Nākošo nedēļ man beidzas darbā pārbaudes laiks. Jāizlemj - palikt vai nē. Patiesību sakot-dalītas jūtas man pret to visu. Amats man patīk, bet alga (smieklīga) un atrašanās vieta - nepatīk.
Nākošo nedēļ man jādod gala vārds-palieku vai nē. No vadītājas runām jau saprotu,ka bez maz pieņēmusi to,ka es palikšu,stāsta man visādas lietas,grib sūtīt uz dažādiem kursiem. Bez maz sajūta,ka es jau esmu oficiāli pieņemta. Neko neesmu teikusi,ka varbūt nemaz nepalikšu,bet tā viņas runa,ka grib nākotnē,lai apgūstu to un to - savā ziņā nospiež pat!
Pat nesaprotu,ko lai dara. Vai tiešām iet projām un pateikt atā,meklēt citu labāku darbu (lai gan pārsvarā visur vajag uz pilnu slodzi,bet tad ar studijām būtu grūti savienot!). Man galvā ir tāds apjukums,ka nesaprotu,ko lai dara......
Pat nezinu,ko īsti gribu no jums,bet,kā jūs rīkotos? =/
24.01.2013 11:46 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Vēl man šķiet, ka cilvēkiem nekad nav gana. Man arī nē :D visu laiku liekas, ka alga par mazu un gribas ar vien lielāku un lielāku. Pamainu darbu - saņemu vairāk, tagad, pēc 5mēn saprotu, ka gribu vēl lielāku algu :D Bet, tad apdomāju to pozitīvo, ko es gūstu šeit papildus bez algas. Ir ļoti daudz, ko vēl gribu šeit iemācīties, apgūt un tad tik meklēšu jaunu darbu.

Aaa un ja tagad es aizietu, tad man nespīdētu atvaļinājums vasarā :D tas nu nekam neder!! :D
24.01.2013 15:02 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Tu braukā 90 km uz darbu un Tava alga ir 120 ls mēnesī? Tad tur tiešām visa nauda aiziet ceļā vien.

Mans ieteikums būtu šāds:
Pasaki priekšniecei, ka Tev patīk darbs, bet nevari atļauties par tik mazu algu strādāt. Ka labprāt vēlētos palikt, bet ar nosacījumu, ka alga ir vismaz 200 ls par to 0,75 slodzi (protams, ja Tevi tāda apmierinātu). Ja vadība ir pret, tad mierīgu sirdi atsakies no turpmākas sadarbības.

Tomēr, ja turpini tur strādāt un noslēdz jaunu darba līgumu par patstāvīgu darbu tur, tad skaties, vai ar tiem vadības apmaksātajiem kursiem neiebrauksi auzās. Manā darba vietā, ja uzņēmums atmaksā kursus, sertifikātus, tad darbinieks apņemas kopš tā brīža vēl vismaz 3 gadus nostrādāt tajā uzņēmumā. Šī iemesla dēļ es atteikšos no jebkādiem kursiem, pat ja man piedāvās, jo negribu uzņemties tādas saistības.

Tomēr, ja Tavā darba vietā šādu nosacījumu nav, tad vari paturpināt strādāt, paralēli meklējot citu variantu. Ja atradīsi, tad šajā vietā raksti atlūgumu.

Jāatceras, ka darba attiecības ir formālas attiecības, Tu sniedz pakalpojumu (dari darbu), pakalpojuma saņēmējs Tev par to maksā, ja kaut kas neapmierina vienu vai otru pusi, tad šīs attiecības pārtrauc un katra puse atrod sev jaunu pakalpojuma sniedzēju/saņēmēju.

Jāatzīst, ka arī mana problēma ir pārlieku lielā atbildības sajūta pret darbu. Strādāju virsstundas, par kurām nemaksā, bet sirdsapziņa liek strādāt, jo zinu, ka neviens cits to neizdarīs. Tomēr alga, protams, ir daudz reižu lielāka, tāpēc vismaz pašlaik palieku, kur esmu.
24.01.2013 19:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!