Illuminati

 
Reitings 42
Reģ: 28.08.2011
Vai Jūs ticat Illuminati? Vai ticat,ka var pārdot savu dvēseli sātanam? Un kādā veidā tad īsti Illuminati ietekmē sabiedrību?
23.01.2013 16:52 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
patiesībā ar mūsu prātiem manipulēt ir daudz, daudz vienkāršāk, nekā dažas te uzskata ;) un nav jādomā, ka to spēj tikai illumināti, to spēj jebkas un jebkurš, ar nolūku un bez nolūka ;)
24.01.2013 23:04 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
Protams, pieauguši cilvēki neklausīsies Nicki Minaj un citus, bet tur jau tā lieta, ka tiem, kas tagad aug vnk nav izvēles, viņi tam ir pakļauti un viņi savās mazajās galviņās nevar izvērtēt, kas ir labs un kas nav. Un tiem cilvēciņiem liekas pilnīgi normāli 15 gados piedzerties, apvemties un mētāties pie koijotu ieejas :D "Ar to mūziku var labāk nopelnīt" jā, jo pie varas ir tie, kas to mūziku par tādu ir padarījuši un kontrolē. Tā ir padarīta par tādu kā etalonu, kuru, ja Tu neklausīsies, būsi atpalicis un tizls, tas jau uz jauniešiem visvairāk strādā. Un, ko var gribēt no tādiem cilvēkiem nākotnē?! Viņš automātiski kļūst par marjoneti.
24.01.2013 23:01 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
zili_rudzi tik daudz,kas ir teorētiski aizliegts ar likumu,bet lielie vīri šos likumus vai nu apiet, vai pret to tiek pievērtas acis. Tas ir fakts,diemžēl.
24.01.2013 22:58 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Manuprāt, tie simboli klipos vairāk ir kā modes kliedziens - ķip, es esmu kruts, tāpēc man klipā trijstūri. Ar kaut kādām manipulācijām ar cilvēku prātiem tur mazs sakars.
24.01.2013 22:58 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
nazīc, jā, bet ar likumu tie slēptie kadri ir aizliegti.
24.01.2013 22:57 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Ko jūs piesējāties tiem mūzikas izpildītājiem, ar vinu zīmēm, ir daudz citi video, par bankām, par cilvēkiem kas ir bijuši tur iesaistiti.Youtube nesastāv tikai no plikiem video- muzikas industrijā. Man ir savs viedoklis, bet neredzu jēgu viņu te izpaust. Bet kam ir interese sīkāk uzzināt, lai pēta tai pašā google. Papētat to pašu 11.septembri-2001.gadā, un saliekat plašāk kopā, nevis tik sekli.

Jauku vakaru jums :)
24.01.2013 22:57 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
un vispār caur mūziku slēptajiem tekstiem tajā,cilvēkus var ļoti viegli iespaidot.
neatceros kad un kā vairs par to uzzināju,bet reklāmās veidojot 25 kadru,kuru apslēpj,kas liek cilvēkiem konkrēto preci pirkt,respektīvi,mēs to neredzam/nedzirdam,bet zemapziņa tomēr ir daudz jūtīgāka :)
24.01.2013 22:56 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
balta23, iespējams. no psiholoģiskā viedokļa cilvēki daudz vairāk pavelkas uz tiem, kuri uz mums skatās, it kā no augšas. mums patīk personības, kuras ir pārākas par citiem, idealizētas. izcils piemērs, elvija preslija smīns, kas savaldzināja miljonus.
24.01.2013 22:55 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Menda tāpat,kā tev tas šķiet absurdi,tāpat man šķiet absurdi tas,ko tu domā! :)


mūsdienu popmūzika vispār ir izsmiekls nevis mūzika(ja runājam nopietni)dziesmu teksti ir vnk khmmm...krimināli
kaut vai Rihanna un Jay-Z dziesma Talk that talk

"I be trying to chill, bitches wanna f—ck me Every little city I go, f—ck me Shawty must've heard, got the word, I move that D Had it by a bladder, she like "oh I gotta pee"
24.01.2013 22:55 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, ļoti daudzi mūzikas izpildītāji šo simbolu izmanto kā elementu, ka viņi ir itkā pārāki par citiem, jo ilumināti pēc skaidrojuma ir tie, kas valda pār pasauli.
24.01.2013 22:52 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Tik pat labi, varētu pajautāt kapēc mums ir jāklausās visas tās murgainās, piemēram, nicky minaj(vnk piemērs) dziesmas un tām līdzīgās, ja pasaulē patiešām ir talantīgi dziedātāji? Arī tajā lauciņā tiek iebīdīti cilvēki caur kuriem kārtējo reizi var izteikt savas intereses!

protams, tas arī ir fakts! vnk uz šāda veida mūzikas tiek pelnīta vislielākā nauda, it sevišķi uz jauniešu rēķinu, kuru prātus ir visvieglāk ietekmēt.
Bet nu, kas tomēr vairāk smadzenes pielieto, var priekš sevis pats izfiltrēt, ko klausīties ko nē, kaut gan kaut kādā mērā, man šķiet, globalizācijas iespaidā no mūsdienu noteiktajiem dzīves "standartiem" neviens pilnībā nevar izvairīties/atteikties
24.01.2013 22:51 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
esmu dzirdējusi, ka pastāv teorija, ka maikla džeksona nāve bija saistīta ar illuminātiem, jo pārāk daudz izmuldējās http://www.youtube.com/watch?v=o2n4MCUH2p0, un savā koncertturnejā, kura, protams, nenotika - gribēja pateikt vēl vairāk.

protams, tas viss ir tādā virspusējā līmenī, īpaši smadzenes ar to nepiesārņoju, bet tāpat interesanti, jo ir acīmredzamas lietas, kuras nevar noliegt, piemēram, tie visi acu simboli.
24.01.2013 22:51 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Balta, Jackie uztaisīja ļoti īsu, trāpīgu komentāru manai garajai atbildei -
cilvēku panākumus izskaidrojot nevis ar talantu vai darbaspējām, bet ar, šajā gadījumā, sātanismu

Tu pieminēji iluminātus un žīdus, kam pieder bankas. Vārds "žīds" jau ir ar negatīvu noskaņu, turklāt tā saistība starp grupējumu un panākumiem liek domāt par skaudību.

Par mūziku (kaut arī daudzi jaunieši neklausās populāros mūziķus), sliktām vērtībām utt. tev tikai piekrītu, bet atkal neredzu saistību ar šo visu iluminātu tēmu. :D Vienkārši tādas ir mūsdienas.

Arī tajā lauciņā tiek iebīdīti cilvēki caur kuriem kārtējo reizi var izteikt savas intereses!

Cilvēki varbūt arī tiek iebīdīti caur pazīšanos vai kādiem citiem kritērijiem, taču nevis, lai izteiktu savas intereses ar dziesmu tekstiem, bet lai nopelnītu ar komerciālu mūziku. Dzied tik stulbus tekstus tāpēc, ka to var vieglāk pārdot.
24.01.2013 22:50 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
bet kā, lai izskaidro to, ka gandrīz katrā otrajā mūzikas video kāds aizklāj aci ar vienu roku? :D:D:D
24.01.2013 22:47 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
mani fascinē tie cilvēki, kas par neapgāžamu pierādījumu uzskata kaut kādu paranoiķu taisītus youtube video
īpaši tas ir adresēts nazītim, kuras viens no linkiem (nedaudz paskatījos tikai pirmo) reliģijas diskusijā koncentrējās uz Ciānas gudro protokoliem, kas ir labi zināms safabricējums

man dažreiz rodas iespaids, ka cilvēkiem ir grūti samierināties ar domu, ka viņu dzīves nevienam neinteresē un ka savu dzīvi no a līdz z būvē viņi paši. "īpašās sniegpārsliņas" sindroms + nespēja pilnībā uzņemties atbildību par sevi = reliģija, teorijas par iluminati, ebreju sazvērestībām, reptiļcilvēkiem un vēl murgainākām lietām
24.01.2013 22:41 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
man kļuva reāli bail. Tikai ne no Beyonce un sātana, bet gan no cilvēkiem, kas tērē tam savu laiku (cik tur nenormāli daudz tādu veidu video) un tic.

+100!!!
negribu nevienu aizvainot, bet tas ir totāls stulbums aiz neko darīt dzīvē:D
Un kā Pievakare minēja, cilvēku panākumus izskaidrojot nevis ar talantu vai darbaspējām, bet ar, šajā gadījumā, sātanismu:D
24.01.2013 22:37 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
Pievakare, nesaprotu par kādu skaudību Tu runā, bet ok :) Es tā īsti nekad nēesmu iedziļinājusies visā tajā mūzikas iluminātu tēmā, bet man besī visi tie video ar trījsturiem un tām acīm, musiqq jaunais video arī lika vilties dēļ iluminātu elementa :D Un vel vairāk riebjas visi tie sīkie pusaudži, kuri šos simbolus izmanto un jūtās laikam "kruti", lai gan vispār nesajēdz to nozīmi. Tik pat labi, varētu pajautāt kapēc mums ir jāklausās visas tās murgainās, piemēram, nicky minaj(vnk piemērs) dziesmas un tām līdzīgās, ja pasaulē patiešām ir talantīgi dziedātāji? Arī tajā lauciņā tiek iebīdīti cilvēki caur kuriem kārtējo reizi var izteikt savas intereses! Dažreiz ar draugiem esam smējušies par to kāda nākotne sagaida to paaudzi, kas tikai tagad aug, ja visapkārt mūzikā dominē tēmas - sex, drugs, alcohol utt. :D Žēl, bet savā ziņā tas mani arī laikam ir skāris, jo ir momenti, kad viss tas liekas normāli, kaut gan nav jau :D
24.01.2013 22:36 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Komentārus īpaši nelasīju, tāpēc varbūt atkārtošos.
Neticu Iluminātiem, dziesmu tekstiem reversā utml. Bet tas, ka pasaulē valda tiem, kuriem ir nauda, tas gan. Teiksim, visas lielās farmācijas firmas, kurām ir izdevīgi, ka cilvēki pērk dārgas zāles, nevis izārstējas. Arī narkotikas ir bizness, kuras apkakarot daudziem nemaz nav izdevīgi.
utt.
24.01.2013 22:35 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
winter, es tev piekrītu ;) mana filozofija arī ir tāda, ka nav tāda tumsa, ir tikai gaismas trūkums ;)
24.01.2013 22:30 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Libra, es, kad šo video noskatījos http://www.youtube.com/watch?v=VqJYFD9i8lM, man kļuva reāli bail. :D Tikai ne no Beyonce un sātana, bet gan no cilvēkiem, kas tērē tam savu laiku (cik tur nenormāli daudz tādu veidu video) un tic.
24.01.2013 22:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits