Kāpēc mēs krāsojamies vai nekrāsojamies?

 
Reitings 17
Reģ: 22.01.2013
Skatījos spogulī, kamēr krāsojos, un aizdomājos-es katru dienu, pirms iziet no mājām uz darbu, krāsoju acis, lūpas. Bet ne visas taču tā dara. Daudzas manas kolēģes nekrāsojas nemaz. Sāku aizdomāties:kāpēc?Pieņemsim, daļa sieviešu to neprot darīt, daļai traucē alerģiskas reakcijas, bet pārējās, kas nekrāsojas? Zema pašapziņa?-ne vienmēr...Kāpēc jūs krāsojaties vai nekrāsojaties?:)
22.01.2013 03:15 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Es ikdienā lietoju skropstu tušu un lūpu spīdumu, ja uznāk luste tad arī acu zīmuli. Man skropstas un uzacis no dabas ir tumšas, tāpēc izceļu acis un ir ok.
Tā kā man ir problemātiska sejas āda, un lietoju sejas kopšanas līdzekļus, tad no tonālā cenšos izvairīties, nepatīk ikdienā. Tāda sajūta, ka būtu kaut kas lieks virsū.
Uz ballītēm un pasākumiem ir pilns komplekts.
22.01.2013 12:11 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Pagājušo nedēļu, pēc divu gadu pārtraukuma, nopirku tonālo krēmu. Agrāk man bija smuka sejas āda, bet pēdējā laikā klapatas vien ar to visu. Kad ir bēdīgās dienas, likšu tonālo. Kad nav bēdīgas, lieku tikai sejas krēmu. Kad ir vidējas dienas, lieku BB krēmu.

Uzacis un skropstas man ir gaišas, uzacis iekrāsoju ķīmiski, bet ikdienā mans minimums ir melnais acu zīmulis un tuša.
Mana mamma gan visu mūžu krāsojas, īpaši acis, es atkal tām nepeivēršu tādu uzmanību, vairāk cenšos maskēt sejas ādas defektus.
22.01.2013 12:12 |
 
Reitings 946
Reģ: 24.04.2010
Es krāsojos, lai izskatītos sakoptāka, justos labāk. Mans darbs saistīts ar cilvēkiem. Apzinos, ka neesmu skaista bez kosmētikas, tomēr nenoliedzu, ka ir meitenes, kurām pat nepiestāv krāsoties. Kosmētika viņas tikai sabojātu. Nelietoju daudz kosmētikas, tikai mazam akcentam un trūkumu noslēpšanai.
Nekā pieaudzēta, permanenta man nav.

Ikdienā lietoju tonālo krēmu plānā slānītī, iezīmēju uzacis, gaišu toņu acu ēnas (visbiežāk brūnie toņi), skropstu tušu un neitrālu lūpu krāsu/ spīdumu. Ir reizes, kad tikai balzamu. Ziemā bez tā nekādi.
Šo visu lietoju, arī ejot uz veikalu. Kā pēc Mērfija likuma- kad neesmu uzposusies, satieku cilvēkus, kuru acīs gribas būt īpaši skaistai. ;)

Svētkos vēl klāt nāk laineris, mazliet spilgtākas acu ēnas un vaigu sārtums ( bet ne vienmēr).

Mamma lieto uzacu zīmuli un lūpu krāsu. Viss. Patika bērnībā skatīties, kā viņa krāsojās. Paslepus čiepu kosmētiku un pucējos- baigā dāma ar ogļu melnām, biezām uzacīm . :)
22.01.2013 12:20 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es tagad ļoti reti krāsojos... kaut kā.. nesaista vairāk tik ļoti. Protams, nerunāju par vakariem un kaut kādiem pasākumiem - tad šķiet tā nepareizi neuzkrāsoties. Bet ikdienā vairs nejūtu vajadzību pēc tonālā, pūdera, bronzera, acu zīmuļa un tušas... kas bija mans minimums iepriekš.
22.01.2013 12:45 |
 
Reitings 51
Reģ: 29.01.2009
man loti patik lietot ikdiena dekorativo kosmetiku jo manuprat sieviete dad izskatas sakopta un damiga..Krasoju vienmer acu zimuli skropstas enas tonalo un puderi...Bez ta visaa neizeju no majas un man loti patik to darit tas ir tapat kaa katru dienu iet dusaa un smazoties
22.01.2013 12:55 |
 
Reitings 227
Reģ: 23.09.2012
Nekrāsojos ikdienā, jo:
Reāli slinkums to darīt:D
Sanāk regulāri daudz ko darīt fiziski aktīvi, kur kosmētika diezgan traucē
Man patīk aiztikt seju, berzēt acis un tml:D
Mani arī ļoti apmierina, kā izskatos bez dekorat. kosmētikas
Izrietot no iepriekšējā, man arī diezgan vienalga, ko par mani padomā citi, lielākoties jau citas:D
Ir svarīgākas prioritātes

Uzkrāsojos uz kādiem izejamiem pasākumiem, jākrāsojas obligāti uzstājoties dejojot.
Patīk arī, kā tad izskatos, bet ikdienā man tas nav vajadzīgs.
22.01.2013 12:59 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Laigan līdz šim ikdienā krāsojos - skropstu tuša, zīmulis, konsīleris, lūpu spīdums - man to vairs īsti negribās. Man arī paveicies ar melnām, biezām uzacīm un skropsām, un sāk šķist, ka lietojot pavairāk make-up mana seja izskatās pārāk masīva, uzbāzīga. Tad nu esmu uzsākusi nelietot skropstu tušu, tikai nedaudz zīmuļa. Konsīleri vai tonālo gan vienmēr lietoju, jo ir ļoti nevienmērīga sejas krāsa. Bet, bez kā es nevaru iztikt - lūpu ietonēšana. Un tur nu mans paņēmiens ir lietot lūpu krāsu, bet ne ādā koncentrētā daudzumā, Tā nedaudz, lai ir sārtāks lūpu tonis Falšs dabīgais sārtums.
Tagad pirmais pārbaudījums būs aiziet uz skolu bez acu kosmētikas. Bail, ka kāds padomās, ka es slima :D Bet tā jau patīkama sajūta, kad nav nekā lieka uz sejas.
vispār jā, būšu no tām, kas krāsojas, lai noslēptu sejas mīnusus un izceltu plusus.
Meitenes, kzs nekrāsojas vispār, varbūt nav uz skaistumu tā tendētas, un karu rītu nepieceļas ar domu, ka tik es slikti neizskatos.
22.01.2013 13:01 |
 
Reitings 17
Reģ: 22.01.2013
Lasu komentārus un pati esmu neizpratnē-kāpēc iedomājos,ka sievietēm, kas nekrāsojas, ir zema pašapziņa...:)Tad jau sanāk, ka mēs, kas krāsojas, esam neapmierinātas ar savu ārējo izskatu...Kaut gan man ar pašapziņu viss ir kārtībā, cik pazīstu savas kolēģes, tad arī viņām pašapziņa nav pazemināta. Mani ieintriģēja, kas tad nosaka krāsošanās faktoru?:)
22.01.2013 13:04 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es krasojos, jo ta izskatos labak. tusa manas acis padara super izteiksmigas un tonalais noslepj paris nesmukumus. higeniska lupu krasa maigi baro lupas, liek tam izskatities forsam!
22.01.2013 13:04 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
man pat'ik krasoties,skjiet ka bez skropstu tushas man nav skropstas :D protams,daru to tad,ja tiesham kaut kur dodos,uz veikalu ejot nekrasojos,majas ari ne,vakar pie arsta biju ari neuzkrasojusies un tamlidzigas situacijas es kosmetiku nelietoju.
Tapat mani krasoshanas paradumi ir atkarigi no gadalaika,vasara reti kad krasojos,jo karsta laika visadi tonalie skjiet nevajadzigi,ja vel svisti un tek viss pari sejai,fuj pretigi,tapat ja dodos peldet nelieku pat tushu,jo neizmantoju udensnoturigo ta ka vasara biezhi esmu bez make up.Ziema atkal mana sejas ada kljust sliktaka(sausaka utt),kas nozime,ka vajadziga intensivaka kopshana+vairak kosmetika maskeshanai. Un tad jau ari aiziet visi tonalie,tushas,puderi utt
Un man skjiet tik smuki,ja sieviete izcelj acis vai lupas :)
22.01.2013 13:06 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
mana āda ir vidēja. vasarā, kad esmu iedegusi, mierīgi varu iztikt tikai ar mitrinošo krēmu, lai izskatītos labi. ;) ziemā ir citādāk. labprāt ietu uz solāriju, bet nevēlos bojāt savu ādu, tāpēc ziemā lietoju gan tonējošo krēmu, gan tonālo. tiesa, ne katru dienu, tikai tādiem gadījumiem, kad esmu uzmanības centrā ;) piemēram, skolā kāda prezentācija. pēdējo reizi lietoju mutiskajā eksāmenā, pēc tam lietojusi neesmu, jo pārsvarā visu laiku esmu mājās vai pie puiša ;) esmu no tām, kuras var noturēt par slimām ar minimālu vai neesošu kosmētikas daudzumu, bet vienalga - ikdienā varētu teikt, ka nekrāsojos. lūpu spīdums + caurspīdīgā tuša. arī esmu no tām, kurām mājās nav milzīgie kosmētikas krājumi, uz izlaidumiem, kāzām u.c. taml. pasākumiem, pierakstos pie vizāžista.
p.s. gaidu vasaru!!! ^_^
22.01.2013 13:13 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
ā, uz klubiem, ballītēm mani uzkrāso draudzene, kura mācās par frizieri, vizāžisti. pašai tas droši vien sanāktu traģiski, ņemot vērā, ka īpaši daudz neko no tā visa nepārzinu.

Nu es, piemēram, zinu sievieti, kas joprojām 21. gadsimtā seju ar parastām ziepēm mazgā.

es arī zinu ;D sevi (lietoju arī želeju un losjonu, bet man ir trīs mainīgas dzīvesvietas, nestaipu līdzi), un vēl daudz, daudz citas. ;D izbrīnīja tevis rakstītais ;)
22.01.2013 13:17 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Man vairak patik tas process ,agrak piecelties,mazliet uzkrasot uzacis,peleko zimuliti uzviltkt acu apaksejai linijai,uzklat mitrinosu lupukrasu+dienas sejas kremu,tad jutos tada starojosa un izteiksmigaka,kolegi darba vienmer saka,ka nevis biezi krasojos,bet vienmer izskatos labi,svaiga
22.01.2013 13:17 |
 
Reitings 528
Reģ: 09.03.2009
kādreiz krāsojos vairāk, lietoju acu ēnas, zīmuli vai laineri, tagad tikai fluīdu (vairāk laikam jau man zemapziņā ir tas, ka man liekas, ka labāk izskatos :D ) pa virsu pūderi, jo spīd piere un tušu. dažkārt vēl ietonēju vaigus. tā, ka skatos uz sevi spogulī dienas beigās un neliekas, ka esmu uzkrāsojusies :D
22.01.2013 13:21 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Man tieši jautājums - kā lai no rītiem neizskatās tik miegaini? :D Jā, protams, mazliet kosmētika palīdz, bet sejas ādai? Negribas neko tonejošu, varbūt labs dienas krēms palīdz?
22.01.2013 13:25 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
aloe - nomazgā seju ar aukstu ūdeni. tad man pazūd gan piepampušās aci, gan možums sirdī :)
22.01.2013 13:29 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
aloe man seja no ritiem tada ir,jo man gribas uz tualeti pa mazam :D kad lieta darita ari mozhums paradas :D
22.01.2013 13:31 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Es kraasojos taapeec,ka man patiik pats process,patiik kosmeetika kaa taada.
Uzkraasojusies izskatos labaak,izcelju savu skaistumu veel vairaak. Un kad izskatos labaak-arii juutos uz visiem 100. :)
Ikdienaa ,ejot uz darbu,piemeeram,uzklaaju mitrinosho sejas kremu ar toni , skropstu tushu,ietoneeju uzacis,jo pashai ir gaishas,peec tam mazliet puuderi un vaigu saartumu +luupu balzamu,spiidumus un luupu kraasas lietoju reti.
22.01.2013 13:33 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Lietoju bb cream,tušu un lūpu spīdumu. Protams ja ietu uz solāriju un būtu pieaudzētas skropstas nekrāsotos :D
22.01.2013 13:36 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
sniega.pika - pamēģināšu :) ar karstu ūdeni vēl vairāk miegu uzdzen :D

Nazīc - :D tad es izskatos tāda visu rītu un daudzi domā, ka man vajag pa mazam? :D
22.01.2013 13:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!