greizsirdība visu izjauc..

 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Esmu dusmīga uz sevi un reizē arī izmisusi :( Man ir attiecības jau apmēram 4 gadus, kurās pēc 1,5 gadiem tika piedzīvota krāpšana. Man tas ļoti sāpēja, es pārdzīvoju, jutos bezgala pazemota, nožēlojama un esmu sabeigusi sev nervus. Agrāk biju normāls cilvēks ar veselīgu uztveri, tagad es vairs netieku ar sevi galā :( Es vairs neuzticos vīriešiem kā sugai, neticu savam draugam.
Es saskatu viņa kontaktos, paziņās utt visādas krāpšanas iespējas un draudus. Es neticu viņam ne mirkli, ne kad viņš ir darbā (kas zin vai tiešām darbā), ne tad, kad viņš ir mājās (ko tik nevar darīt datorā, varbūt sarakstās ar citu) utt Ntās reizes apsolos izskaitīt līdz 10, pirms taisu traci par lietām, kas man liek justies greizsirdīgai. Bet atkal un atkal es sāku uzbraucienus par to ''kā būtu, ja būtu''. KĀ LAI CĪNAS AR SEVI? Tiešām apbrīnoju drauga pacietību, kas jau ļoti strauji iet uz beigām. Man ir neizsakāmi bail no tā, ka mani atkal piekrāps, ka man aiz muguras notiks lietas, par kurām es nezināšu. Priekš manis krāpšana = punkts attiecībām. Ja vēlas pie citas - lai iet, to esmu viņam teikusi, ka neturu, bet tikai lai nesēž uz diviem krēsliem.
Šis cilvēks man ir svarīgs, es saprotu, ka visi var kļūdīties, bet es nespēju uzticēties un tas mani grauž nost. Kā lai saņemas? kad man uznāk greizsirdība, tad iekšā viss sāk mutuļot. 99% mūsu strīdi ir uz manas izdomas pamata.
Apzinos, ka savām rokām visu grauju, bet man ir tik bail pazaudēt vai tikt piemānītai. Es nevaru atslābināties un izbaudīt attiecības, man visu laiku liekas, tiklīdz es pārtraukšu kontroli (spiegošanu telefonā utt), tā man aiz muguras kaut kas notiks.
Kā lai iemācas sevi valdīt? Šobrīd vispār nav pat drošības sajūtas attiecībās dēļ biežajiem strīdiem, tāpēc man vēl vairāk rodas visādas aizdomas un greizsirdības. Man vajag tikt ar sevi galā, bet nezinu kā lai motivēju, apvaldu sevi, kā lai saprotu, ka tā izturēties nedrīkst. Es vēlos atkal būt normāls cilvēks ar veselīgu uztveri, gribas to miera sajūtu, ka viss ir kārtībā, pat ja neesam blakus, ka viņš ir tikai mans. Vai ir vēl kāda slimīgi greizsirdīga meitene, kam tomēr izdevies kaut ko mainīt savā attieksmē? Es mīlu draugu un vēlos, lai viņš to jūt, bet taisu tikai skandālus, uzbraucienus, nepatiesi apvainoju... :( Kad manī iedegās tā nedrošība, tad viss uzreiz nāk laukā..
14.01.2013 18:07 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
kpc nepmeti to idiotu, kurš tevi krāpa?
14.01.2013 23:39 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
pati nokrāp viņu un būsiet kviti :D pliks vieglāk
14.01.2013 23:45 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
paliks*
taustiņi gļuko :D
14.01.2013 23:45 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
tā neesi tu, tās ir attiecības. kā tikt galā? sākt mīlēt savu vīrieti pa īstam. nedomāju, kad tad vēlēsies darīt tā, lai viņš justos slikti.
14.01.2013 23:53 |
 
Reitings 258
Reģ: 08.01.2013
Varbūt der padomāt kā Tu pati justos viņa vietā, ja draugs Tevi nemitīgi pārbaudītu, taisītu skandālus ne par ko un histērijas. Tu justos labi kopā ar tādu vīrieti? Domāju arī viņam ir grūti. Ir jāmācās uzticēties. Principā uzticība ir visu attiecību pamats. Arī vienkārša draudzība nevar pastāvēt bez uzticības, kur nu vēl mīlestība. Es iesaku izrunāties - pastāsti viņam kā jūties, kādas domas Tevi pārņem dažādās situācijās.
14.01.2013 23:54 |
 
Reitings 4
Reģ: 15.01.2013
No tukša gaisa visas aizdomas rasties nevar... kaut kāds iemesls ir. Varbūt ne tikai tas,ka viņš tevi jau ir krāpis.
Ja godīgi,uzskatu,ka no tā tikt vaļā ir nereāli-vienmēr kaut kur dziļumos sēdēs greizsirdība un tevi tirdīs...
Arī esmu bijusi slimi greizsirdīga uz puisi un man sāka likties,ka bez iemesla,taču tagad paskatoties atpakaļ saprotu,ka iemesls bija un ne viens vien!
Ieteiktu-izrunāties ar viņu un apdomāt cik ļoti viņš tev ir svarīgs-vai tu viņu tiešām mīli vai vienkāršu baidies no tā -kā būs bez viņa,no tā,ka jutīsies vientuļa. ;)
15.01.2013 01:06 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu , pirmkārt, jau atrodi sev kādu papildus nodarbi. izlādē papildus enerģiju, lai tev mazāk paliek bļaušanai. tu pati strādā? ja, jā, tad padomā, kā tu justos, ja vīrietis domātu, ka tu īstenībā neesi darbā.
arī man agrāk gribējās līste telefonā, draugos, vēl nezin kur ( nu vairāk jau iepriekšējās attiecībās). ja man neatbildēja uzreiz, tad es varēju atstāt miljons sms un zvanus. un zini, tad, kad tas toreizējais puisis mani pameta. un lielākoties dēļ manas slimās uzvedības, es garu ceļu nogāju, kamēr es liku sev apzināties, ka tā nedrīkst darīt. nu es tad zināju, ka tā nedrīkst, bet tik un tā pati sevi uzvilku. arī, kad mēs izšķīrāmies, es varēju visu dienu skatīties viņa profilu, komentārus un draugus, lai uzzinātu, vai tik tas iemesls nav bijis tajā, ka viņam bija cita. jā, tas bija vnk slimi. viņš protams tādēļ mani nobloķēja it visur, jo es biju kā sērga. pēc laika man nāca attiecības, bet tajās bija arī pamats just greizsirdību, un vnm nekļūdīgi zināju, ja puisis kaut taisās mani krāpt. es nekādas scēnas nerīkoju, bet vnk zināju.
tagad ir tā, ka pa reizei varbūt iedomājos, kāpēc tur vēlāk atbrauca un ko darīja visu dienu viens pats mājās? nu kā- ko darīja? to pašu, ko es darītu, ja es būtu viena. tv, dators, paēšana, trauku nomazgāšana utt. nevajag vnk sevi tik ļoti uzvilkt. es sevi sāku kontrolēt ar to, ka tikko man kkādas vājprātīgas domas nāca prātā, es meklēju sev nodarbi. ej kaut vai gulēt. vismaz nebūs jāpsiho.
15.01.2013 10:44 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
bet vsp jau, ja viņš tevi jau krāpis, greizsirdība būs vnm. labāk šķirties. kur ir garantija, ka nepiekrāps atkal?
15.01.2013 10:45 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Pozitīvi ir tas, ka apzinies, ko dari nepareizi!!! Tas jau, ka te min, ir daudz.

Motivāciju atrast ļoti vienkārši - Kā jau pati rakstīji - ja tā turpināsi uzvesties, attiecības beigsies! Easy as that :D Vai nu sāc adekvāti uzvesties, vai sāc jau kravāt savas mantiņas un raudāt spilvenā, ka attiecības ir beigušās!

Kā to izdarīt? Nekad neesmu bijis no ļoti greizsirdīgajiem un īsti nav ko komentēt, bet es dzīvoju pēc principa - būs lemts, būsim kopā, nebūs - pašķirsimies. Vienmēr ar tādu vieglumu, jo turot cilvēku sev pārāk tuvu, viņš atgrūdīsies .. aizlaižot par tālu - aizmuks .. nu cenšos kaut kā balansēt starp abiem. Un pareizi te meitenes saka, ka ietekmēt attiecības pozitīvā gultnē var tikai pozitīvi .. negativitāte grauj un agrāk vai vēlāk pacietības kauss būs pilns ..

Iesaku izrādīt, ka negribi būt tāda, kāda esi šobrīd .. tas Tev dos papildus laiku, lai visu sakārtotu .. ja nepieciešams, meklē profesionālu palīdzību .. bet nu to visu var paveikt sakārtojot sevi pats .. pirmais, ko es darītu, tik ļoti neieciklētos uz cilvēku blakus, bet mēģinātu atrast piepildījumu savai dzīvei .. jā, mazliet egoistiski .. tomēr izklausās, ka esi tik pārņemta ar otru, ka sev laika nepaliek nemaz .. un tas ir slikti .. mēģini piepildīt kādu savu sapni! Vienalga kādu!
15.01.2013 11:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits