pirmais randiņš, guļot kopā

 
Reitings 67
Reģ: 15.08.2010
Bieži ir runāts par īsto garumu (nē, ne tam, ko domā, lasi tālāk) periodam, kuru ir pareizi nogaidīt līdz pirmajai reizei. Protams, var apgalvot, ka tas ir individuāli un stereotipiski tādu noteikt, bet, manuprāt, lielākā daļa piekritīs, ka nav pozitīvi līdz seksam nonākt pirmajā randiņā, pat ja pieņemam, ka šādā gadījumā arī var izveidoties veiksmīgas attiecības.
Bet ne par to šoreiz būs mans jautājums.

Man ir situācija, ka esmu iepazinusies ar ārzemnieku. Iepazinos un saķēros. Tā kā dzīvojam katrs savā valstī, vienojāmies, ka jauki būtu doties kopīgā ceļojumā uz kādu valsti, lai viens otru iepazītu un izbaudītu klātbūtni, jo mums abiem ir diezgan stipras pirmās emocijas/jūtas. Bet vai šāds brauciens ir līdzīgs pirmajam randiņam, kad normālāk/ierastāk būtu pāragri pārgulēt vai tomēr 2 cilvēkiem gulēt kopā bez seksa ir diezgan bērnišķi?

Man ir šāds jautājums, jo dalītas jūtas rada mana... nevainība. Es patiešām esmu ieķērusies. Bet, ja mēs tiekamies citā valstī, dalam gultu, normāli būtu, ja tas notiktu, bet es nezinu, vai esmu pārliecināta par šādu soli no manas puses. Vai puisis sapratīs manu atteikumu?
02.01.2013 02:24 |
 
Reitings 178
Reģ: 06.10.2012
Es īsti nesaprotu šādu jautājumu publicēšanas jēgu forumos, jo visas izsaka savas domas un ko VIŅAS darītu šādā situācijā - bet vai tad tev pašai nav galvas uz pleciem, lai brīdī, kad būsi ar viņu kopā, pati justu ko darīt? :D nav ko lēkt nākotnei pa priekšu, tāpat sajūtas neprognozēsi, tu nevari zināt, kāda būs atmosfēra, noskaņojums, attieksme... Vienkārši atslābinies.
Es tavā vietā dzīvei svarīgos lēmumus neveidotu pēc foruma meiteņu dotajām atbildēm, jo, nu cik te ir nācies lasīt, ne visas ir pietiekami drošas, lai dzīvē riskētu, vai izbaudītu ik dienu... tā teikt, gudri runāt daudzi prot :)) izlem pati un tikai dotajā mirklī! ;)
02.01.2013 14:07 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
es noteikti palūgtu rezervēt atsevišķu numuriņu. un normālam vīrietim tas nebūtu nekas dīvains, pilnīgi saprotams lūgums, manuprāt. pat ja viņš apmaksā ceļojumu. (ja katrs apmaksājiet savu daļu, tad vēl jo labāk). es drīzāk būtu aizdomīga, ja viņš būtu rezervējis vienu istabu ar kopējo gultu, uzreiz taču skaidrs, uz ko cer, tas tā ļoti prasti šķiet, pa tiešo.

bet par pārgulēšanu, ja sajūtas būs īstās un taureņi vēderā, ja tas nenotiek zem pierunāšanas, iedzirdīšanas, kādēļ nē? būs patīkamas atmiņas ko atcerēties jebkurā gadījumā, pat ja nepaliksiet kopā.

ir arī iespēja, ka pirmās sajūtas bija maldīgas un kritīsiet viens otram uz nerviem, un tas arī atsevišķā istaba lieti noderēs.. tas pēc manas personīgās pieredzes.
02.01.2013 15:33 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja Jūs gulēsiet vienā gultā,tad visdrīzāk viņš to uztvers kā signālu, kad Tu esi tam gatava. vispār ieteiktu uzmanīties ar ieceri apmesties vienā numuriņā, jo vīrieši mēdz būt dažādi. mēdz būt ,kas saprot nē, bet mēdz būt tādi,kuri par visām varēm grib uzspiest savu ieceri. Labāk katram savu numuriņu.
Labāk jau būtu ,ja viņš vispirms atbrauktu uz Tavu valsti, apmestos viesnīcā, Jūs dotos kopīgi izklaidēties , parunātos, uzzinātu viens par otru vairāk , jo īsa satikšanās , būšana kopā varēja radīt nepareizu iespaidu par otru un otro reizi satiekot var būt Tu puisi ieraudzīsi pavisam savādāk uzvedamies.
negribu būt negatīvā te, bet mani ļoti māc šaubas vai pēc šī ceļojuma ,kas vairāk, nopietnāks sekos. protams, vienmēr var laimēties, atrast mūža mīlestību utt.,bet ja es būtu vīrietis,tad neuztvertu nopietni sievieti,kura gatava doties pēc viena kopīga pasākuma ceļojumā, gulēt vienā gultā.
02.01.2013 15:50 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Ja tas ir normāls puisis, tad viņam nevajadzētu būt problēmām saprast, ka gulēšana kopā uzreiz nenozīmē seksu ;)
02.01.2013 16:08 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Atcerējos, ka pirmo reizi, kad puisis palika pie manis (tā nebija plānots, tika nokavēts pēdējais transports :D ), es teicu: "Bet mēs tikai mīlīgi čučēsim blakus, labi?"
Pašai tagad smiekli nāk par šo teikumu, bet puisis vismaz saprata, ka nekā vairāk tajā vakarā nebūs :D
02.01.2013 17:32 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Sany,tīrākais pierādījums rasismam..
04.01.2013 16:46 |
 
Reitings 227
Reģ: 26.09.2011
cik daudzi nav rakstījuši un stāstījuši atšķirības un nesaderības kaut vai starp latviešu meiteni un krievu puisi
Tu to nopietni? Manuprāt, atšķirības un nesaderība bieži vien ir arī latvietim ar latvieti :D


MIA +
04.01.2013 23:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits