Sevis žēl

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Vai jums arī tā ir vai tikai man. Kad te palasu, kā ir citām vai paklausos draudzenēm, ko viņas stāsta par savējiem vīriešiem - liekas, ka man ir pats sliktākais eksemplārs gadījies :D
Nē nu ok varbūt nav tik traki. Bet ja tā salīdzina... dāvanas nekad nedāvina, nelutina, naudu nedod, vienmēr piekasās, cik kas maksājis, pārmet man manus pirkumus, negrib lai terēju naudu.
Kamēr citām visu gan pērk, gan visur ved, izmaksā, dāvina ipadus, ceļojumos ved un ko tik vēl ne.
Nu kāpēc tā?
Kapēc citas ir laimīgas, bet citas nav
20.12.2012 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
pats viņš pelna vispār??

man arī neko baigo nepērk nesvētkos, bet es arī negribu, jo gaumes mums diezgan atšķiras.
stulbi dabūt kleitu, kas neder un nepatīk :D
20.12.2012 11:06 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
nedāvina, nelutina, naudu nedod

dāvanas saņemtu tikai, kad ir dz.d., v.d. vai z-sv
naudu nedod. es dodu :D
nejūtos īpaši lutināta.

cik bieži Tu viņu pati esi, piemēram, pārsteigusi ar kādām ārpuskārtas dāvanām?
20.12.2012 11:07 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Viņš pelna, bet šobrīd ne tik daudz kā es

Nu es... reizi divos mēnešos noteikti kaut ko uzdāvinu, nopērku viņam un tādā garā. Protams, uz visiem svētkiem arī.
Viņš man uz svētkiem tikai ziedus, dāvanas nekad
20.12.2012 11:10 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka pašas sievietes vien ir vainīgas pie tādas attieksmes...
20.12.2012 11:10 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Nu, Tu esi viņu izlaidusi un pati to pieļāvusi.
tagad es domāju, ka to izmainīt ir gandrīz neiespējami.
esi gatava to visu dzīvi paciest?
20.12.2012 11:11 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nē, nu ja mans draugs savu naudu gribētu notrallināt tikai sev, kaut vēl būtu jāizdzīvo mēnesis un vēl jāēd, jāsamaksā rēķini, tad es arī pukstētu, jo tas automātiski nozīmē,ka es neko sev nevaru pirkt,jo būs arī jāēd un tas jādara no manas naudas. + ja vēl tu pati saki:
Drīzāk jā, uztraucas vai pietiks naudas pārtikai un rēķiniem, jo naudas nav daudz.

es arī labprāt savu algu notrallinātu panskās, kurpēs, somiņās, kosmētikā, bet mums tik diži nesanāk. Viņš maksā rēķinus, es rūpējos par ledusskapi un abi katrs no savas naudas pērkam kādu drēbi, kosmētiku,draugs tjūnē mašīnu utt.
Man tas liekas,tikai godīgi- ja naudas nav daudz, tad pārtikā, rēķinos, utt., tērē abi, nevis viens,kamēr otrs grib smuki ģērbties, daudz iepirkties.
20.12.2012 11:11 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
piparene, nē neesmu gatava

Un ko man darīt?
20.12.2012 11:12 |
 
Reitings 42
Reģ: 13.09.2012
Viņš man uz svētkiem tikai ziedus, dāvanas nekad
hahahahahahahahahhahahahahahahahah, padomā vēlreiz ko tu čīksti? pati vainīga
20.12.2012 11:12 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es gan nedomāju, ka vienmēr sieviete vainīga, vienkārši ir tādi veči, kam neapmierina tas un šitas, droši vien, ka sirds dziļumos viņš nespēj pieņemt, ka pelni vairāk. Bet vainīga tu esi pie tā, ka tādu izvēlējies(kas būtu ok, ja tev nebūtu pēc tam jāsūdzās, ka neapmierina attiecības).
20.12.2012 11:13 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
piekritu _paris ir virieshi,kuri nekad nav apmierinati,bet tadu ir daudz mazak ka sievietes :D
20.12.2012 11:14 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vienu gadu pateicu, ja nebūs dzimšanas dienā man dāvana, tad lai savāc drēbes un vācās, jo man jau nevajag par miljoniem pirkt, bet galvenais, lai vispār kaut kas ir, jo tad es zinu, ka par mani ir domāts. Tad nu mans vīrietis tagad zina, ka kādai dāvanai ir jābūt, bet nu tad viņš vai nu jautā ko gribu, aizved uz veikalu un liek izvēlēties vai kaut ko ir atcerējies, ko esmu pieminējusi, ka gribu. Man draudi nostrādāja. :D
20.12.2012 11:15 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu es nezinu, varbūt viņš tev pārmet tev tavus tēriņus, jo līdz algai pat nevari izvilkt, un, kad vajag nopirkt maizi, tu to nevari izdarīt .. nu tas ir tikai mans pieņēmums. un vsp kāda kuram daļa, ko pērk un cik maksā?ja tu vari ar to izdzīvot un tu sedz tas, kas tev ir jāsedz, es, personīgi, neredzu problēmu. protams, ja naudiņa jākrāj kādam konkrētam mērķim, tad var sākt kko čīkstēt, bet vnm jau var sarunāt, ka piemēram, no algas viens atliek tik, bet otrs tik (vai abi vienādi atliek).
man tur tā baigi speciāli naudu nedod, bet nu priekš kam, ja es pati strādāju un pelnu. nu tūkstošus nepelnu, ne tuvu tam, bet neesmu jau arī bezdarbniece. ceļojumos,, nevis mani ved, bet mēs braucam paši. izdomājam uz kurieni, izdomājam maršrutu vietas, un es kādu daļu arī no tā sedzu. nu mani gluži arī neapdāvina katru dienu, bet nedomāju, ka tas ir baigi vajadzīgs. manuprāt, tad zūd tā prieka sajūta par dāvanu. ar laiku tās prasības ir augstākas, jo tu jau esi pieradis, bet tas drīzāk grauj attiecības. labi, reizi vai pāris reizes gadās sarīkots pārsteigums (ziedi vai kāda dāvaniņa) ir tiešām pārsteigums, bet, ja tas notiek katru dienu vai katru nedēļu, nedomāju, ka kāds to vairs uztver kā pārsteigumu, bet kā normu, kas ir jāizpilda. un es nemaz nevēlos iedomāties, kāda trauma ir tām princesēm, kurām tas viss tiek nepārtraukti dāvināts, un pēkšņi vairāk nē.
mīlestības vērtība jau nav mantiska rakstura. patīkamāk ir, ka to tomēr pierāda ar attieksmi. ko man dotu tās dāvanas, ja piemēram, mans vīrietis mājās nebūtu? vai kā jau te minēja, atpērkas ar dāvanām, jo izjūt vainu par kaut ko (piemēram, par krāpšanu).
es sākumā domāju, ka zēl, ka tā, ka man tur kaut ko tik bieži nedāvina kā citām, bet tikai īpašās reizēs. bet tomēr tā attieksme, jūtu izrādīšana, un vsp raksturs ir vnk no zelta. negribu tagad salielīt, lai tas viss neizgāztos, bet padomā par lietām, kuras tu vari pieņemt un kuras tu nevari pieņemt. varbūt viņam ir bezgala daudz labu īpašību, kuras citos puišos ir ļoti reti sastopamas vai gandrīz vsp nav.

vēl kas- tava laime nav atkarīga no vīrieša, bet gan no tevis pašas. ja tu nejūties laimīga, tad izrunājies ar savu draugu. ja jūti, ka nekas nemainīsies, nu pamet viņu un uzsāc citas attiecības. ne jau otram ir pienākums darīt otru laimīgu. kāds ir tā cilvēka raksturs, tāds ir. var cilvēks mainīties, bet, vai viņš to grib un vai viņš to darīs? tās rakstura izpausmes ir dažādas. mēs to varam tikai pieņemt vai nepieņemt.
20.12.2012 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es arī nesaņemu kaut kādas dāvananas nesvētkos. Nekad to neesmu saskatījusi kā kaut kādu problēmu vai sliktu lietu. Manu dz.d.,v.d. viņš vienmēr atceras un Ziemassvētkus arī. tad es saņemu pārdomātas, foršas dāvanas. Man tas ir galvenais.

Ja viņš ir tik slikts, tad kāpēc tu vēl esi ar viņu kopā? Ja es attiecībās justos tik apdalīta un neko labu nevarētu saskatīt, tad diez vai izvēlētos vēl būt kopā ar to cilvēku. Kā nekā - katrs pats esam atbildīgi par savu laimi.
20.12.2012 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
kordelia, vienmēr var izšķirties.
20.12.2012 11:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu vismaz uz svētkiem viņš var pacensties tev uzdāvināt dāvanu un ziedus. un, jā, tu viņu esi izlaidusi. beidz taču dāvināt viņam tās dāvanas katru otro mēnesi. tev jau nav apnicis? un nedomāju, ka viņam ir tik maz naudas, ka viņš tev nevarētu nopirkt dāvanu kaut vai līdz 20 ls. tagad taču internetā ir tik daudz piedāvājumu, mūžīgās atlaides, kuras mainās. viņš vnk man tā šķiet, ka negrib vnk domāt par tevi. viņš domā tikai par sevi.
20.12.2012 11:24 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Tu taču pati šo vīrieti esi izvēlējusies! Neviens tev neliek ar viņu būt kopā. Sevi varētu žēlot, ja tu būtu vīrietim atdota pret pašas gribu.
20.12.2012 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Protams pati tādu vīrieti esmu izvēlējusies un tagad raudu. Iemilēju sen sen atpakaļ, kad jauna un dumja biju. Tagad, ja ar prātu būtu jāizvēlas , tādu vīrieti vairs neņemtu. Bet toreiz 20 gados ar prātu nedomāju, tik ar jūtām
Nu neko jau vairs... varu tik pačīkstēt :( dzīve sucks
20.12.2012 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 6216
Reģ: 01.04.2009
Nav jau tā, ka Tu nebūtu pelnījusi, nevajag sevi tāpēc iegruzīt, ka esi sliktāka par citām utt. Ir tādi vīrieši, kuri neko nedāvinās un nelutinās, lai cik laba Tu būtu, arī skatoties no tā, kā viņa ģimenē bijis pieņemts (varbūt arī viņa tēvam nav nekāda īpašā redzamā jaukā attieksme pret māti un bērni attiecību modeli var pārņemt).
Manējais arī nedāvina man ne ziedus, ne arī kā īpaši lutina, bet toties domā par praktiskām lietām, par dzīvokļa iekārtošanu, mēbeļu un sadzīves preču pirkšanu utt.
20.12.2012 11:42 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc Tu nevarētu mainīt savu "muļķības gados" pieņemto lēmumu?
20.12.2012 11:45 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es varu pateikt tikai to, ka tās meitenes, sievietes, kas zina, ka var dabūt labāku, arī dabon, bet pārējās raud, pārdzīvo, samierinās.
20.12.2012 11:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits