Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sevis žēl

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Vai jums arī tā ir vai tikai man. Kad te palasu, kā ir citām vai paklausos draudzenēm, ko viņas stāsta par savējiem vīriešiem - liekas, ka man ir pats sliktākais eksemplārs gadījies :D
Nē nu ok varbūt nav tik traki. Bet ja tā salīdzina... dāvanas nekad nedāvina, nelutina, naudu nedod, vienmēr piekasās, cik kas maksājis, pārmet man manus pirkumus, negrib lai terēju naudu.
Kamēr citām visu gan pērk, gan visur ved, izmaksā, dāvina ipadus, ceļojumos ved un ko tik vēl ne.
Nu kāpēc tā?
Kapēc citas ir laimīgas, bet citas nav
20.12.2012 10:39 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
bet vai laime slepjas nauda? ja tev ja, tad nav jega draudzeties ar skopiem cilvekiem.
25.12.2012 22:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man nemaz nevajag, lai viirietis mani apdaavinaatu visu laiku-pilniigi nav taadas veelmes!Mums iznaaca tiesi otraadi-es vinu aizvedu uz vina miilaako veikalu un nopirkaam vinam daavanu!:)
Man liekas,ka tas nav galvenais ,cik daudz tiek daavinaats!Es domaaju , mana lauliiba noteikti nebuutu labaaka ,ja viirs man uzdaavinaatu jaunu sporta masiinu...:D
23.12.2012 18:07 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
laboheme, nu nesaprati Tu ne vārda, par ko es runāju un domāju, ka īsti nesaproti arī, par ko runā pati. Pirmkārt, jau ne par karmu. Tas ir cits stāsts, un karma tik tiešām nav jaatstrādā, bet jādzēš. Turklāt nav tāda lieta kā laba vai slikta karma. Otrkārt, pazemojums nav ciešanas - tieši to es saku - ja Tu ar to necīnies, tās ne tuvu nav ciešanas. Cilvēkam nav jācieš ne mirkli, vienīgais, kurš cieš, ir ego, un es runāju par atteikšanos no ego valdīšanas. Pazemojumā Tu iemācies atteikties no ciešanām, jo Tu neļaujies nobīties.
23.12.2012 17:22 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
ja tev ir sevis žēl, tad tev kaut kas kardināli jāmaina. Vai nu draugs vai attieksme pret viņu. Manuprāt, tu esi pārāk daudz saladījusies visādas diskusijas, kur arī nav teikts, ka visas saka patiesību, un tu jau nezini, cik daudz kas sliktais tiek noklusēts. Mēģini saskatīt viņā labās īpašības un atkārto tās sev ik pa laikam - nomazgā traukus, uzkopj māju, uztaisa masāžu, utt. Vai arī atklāti un godīgi pasaki draugam, ka nejūties laimīga, un paskaidro kāpēc. Skarbi un sāpīgi, bet reizēm, ja vīriešiem acīs to nepasaka, viņi pat nepamana, ka kaut kas nav labi. Vairāk runā par to, ko vēlies no viņa saņemt, ka tev trūkst uzmanības, mīļuma. Pati organizē kaut ko - ja vīrietim būsi svarīga, viņš sāks piedomāt par to, ko darīt lietas labā. Taču to nevar mainīt vienas dienas laikā, tam vajadzīgs laiks.
23.12.2012 12:05 |
 
Reitings 207
Reģ: 13.05.2009
Un diskusijas nosaukums ir- sevis žēl-tas ir nopietns signāls, iesaku par to kārtīgi padomāt!
Tur jau tā lieta, ka katram mirklim jābūt ir laimei, nevis kaut kur, kaut kad...jo ir tikai šis mirklis

Ja nejūties laimīga šajās attiecībās, kaut kas ir jāmaina, bet pašai jāsaprot, kas īsti.
23.12.2012 11:51 |
 
Reitings 207
Reģ: 13.05.2009
Ir stulbi uzskatīt, atvainojos, no garīgās prakses, ka cilvēkam ir jāpazemojas un jācieš. Ne vienmēr karmas atstrādes procesam jābūt caur ciešanām. Agrāk tā bija, jā, bet tagad tā nebūt nav. Ja izvēlies ciest, ciet. Ja vēlies ko mainīt-maini. Bet jāsāk ar sevi, tas tiešām.
23.12.2012 11:49 |
 
Reitings 339
Reģ: 06.11.2012
Man arī vairs nedāvina tik daudz, cik agrāk, bet tomēr - pirms dažiem mēnešiem tiku pie jauna telefona, aizveda mani ceļojumā.
Un ja man kaut ko sagribas - pati paņemu viņa naudu un nopērku. Viss.
22.12.2012 19:19 |
 
Reitings 460
Reģ: 17.08.2010
Sava zemapzina pienem vinu, un velies, lai vins ir tads ar saviem labajiem dotumiem un darbiem tiesi tad kads tagad ir tev lidzas, kad iemacisies to, ari pati redzesi un novertesi vinu savadak. Pec tam jau kenam var meginat mainit kadas lietas, tas izrunajot, mans draugs ari man davina davanas sveykos un vienmer ar mani izruna vai piedava davanu, lai noderiga un gribeta, ikdienas sikumi mani iepriecina vairak nekaa ja msn stirptu pukes un davanas..... iesaku iemacities pienemt vinu, milet un cienit, nesalidzint ar citiem, jo taa nedara....tad tu busi laimiga un tici man,vins ari klus laimigaks....esmu tam gajusi cauri...velu veiksmi :)
20.12.2012 21:31 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
1-0 manā labā:D Satiec meiteni ,kura patīk uztaisi bērnu izveido ģimeni.


Nav visa šī-Vai viņa mani precēs/vai nē? Un kad?Cik ilgi vēl jāgaida?Un ja nē?Un ja jā?Un ja viņa man nedāvina?Un ja dāvina bet maz? Ko es vēlētos dāvanā? Un ja nekur neved tikai mājās jāsēž? Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja..un ja...Un ja.................................
20.12.2012 19:22 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Neizprotu par ko tu žēlojies. Tā ir tava izvēle būt ar viņu kopā. Ja plāno lai tur vai kas palikt ar viņu kopā, tad nežēlojies, jo tā ir tikai un vienīgi tava izvēle. Neviens tevi nespiež būt kopā ar šo cilvēku un justies tik slikti. Cik es saprotu, jums pat bērnu kopīgu nav(bērni citreiz ir iemesls kāpēc cilvēki paliek kopā, lai gan nav laimīgi un viens otram nav īstie). Es arī esmu pieļāvusi stulbas kļūdas kad man bija knapi 20, bet man nav ienācis prātā ar kādu no tām palikt kopā, ja neesmu laimīga.
Cita lieta būtu, ja kā vecos laikos - būtu izprecināta pret savu gribu. Tad būtu iemesls žēloties, jo tur tu neko mainīt nevaretu.
20.12.2012 18:04 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Lai pavisam sajauktu galvu, pateikšu vēl vienu lietu - vīrieša un sievietes attiecības ir visnozīmīgākais process cilvēka dzīvē, jo pilnvērtīga cilvēka attīstība iespējama tikai caur šo divu milzīgo enerģiju mijiedarbību. Un attiecības, kurās ir cīņa, ir visauglīgākās, jo tikai caur cīņu Tu vari iemācīties necīnīties un kļūt par viens vesels. Un pazemojums, ja ar to iemācās rīkoties, ir skaista un vērtīga dāvana.
20.12.2012 17:47 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es vīriešus meklēju pēc tā, kādi viņi IR, nevis kādus viņus varētu pārtaisīt, pāraudzināt, izbikstīt, kaut ko pieprasīt...

piekriitu sitam 100%! cik ir pasaulee naivu,nelaimiigu sievieshu, kuras tic,ka vinjas spees paartaisiit viirieti un ka tikai no vinjaam pashaam esot atkariiga viirieshu attieksme pret vinjaam. un taa ir vinju vislielaakaa kljuuda. cik daudz ir viirieshu, kuri ir nodziivojushi dziivi, bijushi vairaakaas attieciibaas, bet nekad nav lakstu atnesushi maajaas, bijushi rupji utt. gribat teikt, ka nabadzinjiem nekad iistaa un cieniijamaa sieviete nav pagadiijusies un taapeec taa izturaas? hahahaha. patiesiiba ir skarba - pat ja viirietis ir samiileejies uz doto briidi un no sliktaa puisha paarveershaas uz briidi labajaa, jo miilestiibas hormoni ir iedevushi galvaa, jebkuraa gadiijumaa peec rozaa brillju perioda iistaa daba naaks aaraa, taa kaa nav ko lolot naivo ceriibinju, ka buusi tam ljaunajam skarbajam dzekam muuzjiigi vinja vaarais ziedinjsh, par ko vinjsh ruupeesies liidz muuzja galam. taa notiek tikai pasakaas.
sieviete ir kopaa ar to, ko ir izveelaas buut kopaa, nevis ar to, ko ir pelniijusi. attieciibas ar kretiinu nav nekaads sods, bet gan neveiksme, kuru var paarvareet, paartraucot taas.
20.12.2012 17:31 |
 
Reitings 123
Reģ: 13.12.2011
Katram dzīvē ir savas vērtības. Kādam svarīgi ir no mīļotā saņemt dāvanā to kičīgo dolče gabbana rokassomiņu, citai pietiek ar ziedu vai kādu jauku vārdu, mirkli utt.
20.12.2012 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
lana, paldies, es centīšos ;) nezinu, kā man sanāks , jo es neprotu veidot attiecības, tapēc šī putra tik ilgus gadus ir ievārījusies. bet nu kaut kā jāstrebj ārā...
20.12.2012 17:22 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Ā, un atkārtošos - goda vārds, vislabākais padoms, ko jebkad esmu dzirdējusi - ja Tu nezini, ko darīt, nedari neko.
20.12.2012 17:16 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Lai kaut kas notiktu uz labo pusi, tev otrs cilvēks ir jāpieņem tāds kāds 'viņš ir, jo tad nebūs visu laiku kaut kas jāpārmet un jāstrīdas par katru nieku, un arī otras puses attieksme uzlabosies, jo redzēs, ka tu visu laiku nepārmet.

Ja nevari pieņemt cilvēku tādu kāds viņš ir, tad gan nav jēga mocīt gan sevi, gan viņu, tad ieteiktu meklēt citu, jo cilvēku tā vienkārši nevar izmainīt, reti kurš mainās.
20.12.2012 17:16 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Zaķene, es tak visu pateicu. Izlasi to nevis ar prātu, bet ar sirdi. Nu vismaz pamēģini. Nu lūdzu. Man par prieku:)!
20.12.2012 17:15 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
lana, es it kā saprotu to tavu domu un pat atbalstu. Vienkārši grūti saprast, ko man reāli darīt? nu tā - tagad, sodien, šovakar? lai kaut kas notiktu uz labo pusi
20.12.2012 17:11 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Kordelia, reizēm tas, kurš no patiesības ir vistālāk, ir tai vistuvāk. Tas ir tāds paradokss, bet tā tas ir. Jo tieši muskuļainajiem ego ir vislielākie triecieni. Un caur šo triecienu ciešanām piedzimst brīvība. Es izsakos tā varbūt jocīgi, bet to ir grūti pateikt savādāk kā tā, kā tas ir:)
20.12.2012 17:08 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Njaa cik smaga dzīve mani sagaida
20.12.2012 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits