Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aiznemts virieties...

 
Reitings 6
Reģ: 29.01.2009
Tatad.....
Es nesen saku stradat kopa ar loti jauku virieti.. Kaut gan, jaatzis, ka no sakuma nemaz vinu nepamaniju...
Manas draudzenes/koleges masa dzivo kaimonos sim viriet, tadel zinaja man pastastit, ka vinam ir tris berni un draudzene.
Mus salika stradat pie kopiga projekta, kur ari uzzinaju vairak no vina pasa- bija precejies 10gadus, ir divi berni no pirmas laulibas... Pirms cetriem menesiem piedzima meitina no pasreizejas draudzenes ar kuru saderinajas pirms divam nedelam. Viss loti jauki, laimigs viriets!
Ahhh, bet pedeja nedela ir ka murgs prieks manis... Es zinu, ka nedrikstu, ka man vajadzetu vinu ignoret, bet es nevaru.... Vins pie katras izdevibas censas man pieskarties, smaida, flirte, piedavaja aizvest majas pec darba, dabuja manu numuru un sodien pat saka man rakstit.....
Nekas jau VEL nav noticies, es looooooti censos sevi ieramet un neizradit savas jutas, un varbut ari tas ir tikai manas iedomas......
Loti iespejams, ka piektdien dosimies uz kopigu pasakumu.... Ahhhhh, es nezinu cik ilgi spesu sevi iegrozot, jo man vins sakt patik ar katru dienu aizvien vairak........ Ari apkartejie sak izradit interesi par notiekoso, laikam jau tas ir acim redzmi, ka musu starpa ir abpusejas simpatijas.
Pamest darbu - nevaru un nevelos!

Kadel tie aizliegtie augli ir vienmer tie saldakie??? :(
27.11.2012 10:50 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Es īsti nesaprotu - Tu esi kāds hormonu apsēsts monstrs, kas baidās, ka nespēs valdīt par sevi??!

Kādēļ nevar vienkārši uzturēt ar kolēģi draudzīgas attiecības (lai jau ir simpātijas - nu un?!) un turpināt strādāt?
Tev taču ir dots saprāts, lai rīkotos, vadoties pēc tā, ne kā dzīvniekam klupt virsū pēc instinktiem un fiziskās gribēšanas.
27.11.2012 10:53 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
slikti beigsies.. un visticamāk, kādam no jums BŪS jaaiziet no darba pēc tā visa! visticamāk Tev.
tāpēc iesaku savaldīties!!!
27.11.2012 10:54 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
gudra neesi. Man uz tādiem vīriešiem, kam pagātnē sieva ar bērniem, saderināta draudzene, kura tiko laidusi no vīrieša bērnu un vēl vīrietis cenšas ar mani kaut ko sakomunicēt... nu nekādu emociju, tikai riebumu izraisa un vistiešāko. Tu protams vari cerēt un neturēties pretīm kārdinājumam, taču viens ir skaidrs, paskaties uz pagātni un redzēsi, kas notiks ar Tevi nākotnē.
27.11.2012 10:57 |
 
Reitings 244
Reģ: 18.09.2012
Kā tu skatītos uz situāciju ja tev būtu piedzimusi meitiņa pirms 4 mēn un tavējais gribētu iebāzt kādai citai? nesāpētu sirds? Nostādi sevi viņas lomā.
27.11.2012 10:58 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
un tiešām darbs ir darbs, nu kapēc tas ir jājauc kopā ar izklaidi vai ģimenes dzīvi.
27.11.2012 10:58 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Vins pie katras izdevibas censas man pieskarties, smaida, flirte, piedavaja aizvest majas pec darba, dabuja manu numuru un sodien pat saka man rakstit.....


Ko tad viņš tādu rakstīja? vai tik gadījumā nav tā, ka kolēģis ir vienkārši jauks un pieklājīgs, bet tu par visām varītēm centies saskatīt ko vairāk un tāpēc arī liekas, ka viņš mēģina tev pieskarties un ka citi kaut ko ir ievērojuši? Atslābsti un turpini strādāt! Puisis visticamāk vienkārši ir jauks un pieklājīgs, nevis koķetē un nez ko domā... Nomierinies un ej uz darbu strādāt, nevis visādas muļķības domāt...
27.11.2012 10:59 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Šoreiz gan pilnīg piekrītu DIO.
27.11.2012 11:00 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Ja gribi bērnu no viņa tad uz priekšu, tik rēķinies ar to, ka viņš ilgi nebūs kopā ar tevi
27.11.2012 11:08 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Man ir bijis dienesta romāns.
Tas ilga apmērma 3 mēnešus.Koķetēšana, flirts, maigošanās - Intriģējoši un aizraujoši.
Līdz kaislīgam seksam labierīcības. Nu to nojauta un zināja lielāka daļa no kolēģiem.
Lai to visu mierīgi beigtu vajag stiprus nervus. Bet beidzās viss labi, palikām paziņas (draugiem LV līmenī) Darbs un strādāšana gan cieta no tā, bet atcerēties ir patīkami.
27.11.2012 11:12 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Nu tas, ka tas nav pareizi ir skaidrs
pilnīgi visiem,domāju pat Tev. Tātad, Tev jāizdomā,
vai tava sirdsapziņa ļauj ielaisties dēkā (jo nekā vairāk tur nebūs,
un ja būs, padomā vai spēsi samierināties ar 3ās lomu, jo bērni paliks
un bijušās sievas/draudzenes arī.) Un vē jāpatur prātā, ka viss nāk dzīvē
atpakaļ. Ja nekas, no manis teiktā nebiedē, uz priekšu! Lūk atbide!
27.11.2012 11:17 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Vīrietis ir cūka, un Tu būsi tāda pati, ja ar viņu ielaidīsies jelkādās attiecībās, zinot visus minētos apstākļus.
Un, ja kaut kas starp jums būs,ļoti apšaubu, ka varēsiet tyurpināt darba attiecības.
27.11.2012 11:20 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Vīrietis ir cūka

Nu bet kur ir teikts, ka viņš ar kaut kādu seksuālu nolūku to visu dara? Galu galā jebko var pārprast un iznterpretēt pa savam, ja ļoti gribas. Man nez kāpēc šoreiz vairāk liekas, ka meitene ir nez ko sadomājusies un redz to, kā nemaz nav...

Bet ja nu izrādās, ka man taisnība, tad pilnīgi piekrītu šim
Tu būsi tāda pati, ja ar viņu ielaidīsies jelkādās attiecībās, zinot visus minētos apstākļus.
.
27.11.2012 11:30 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Neko vairāk kā pretīgumu man neizraisa tie vīrieši, kuru sieviete ir grūtniece vai nesen laidusi pasaulē bērniņu, bet šie skrien pa pasauli niezošu kuli.

Netaisos ne nosodīt, ne lamāt. Bet padomā, ko tu vēlies no šī vīrieša? Tikai seksu? Attiecības? Esi pārliecināta, ka viņš aizietu no savas sievietes? Ko īsti tu gribi? Nebūs tā, ka tikai salauzīsi sev sirdi kaut kādas muļķošanās dēļ?
27.11.2012 11:38 |
 
Reitings 218
Reģ: 20.09.2012
Es zinu, ka citu vārdi ir kaķim zem astes, tik un tā rīkosies pati pēc saviem ieskatiem, bet tici man - Tev to nevajag. Absolūti nevajag.
27.11.2012 11:44 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
1. Ja pinies ar kolēģi, tad dari tā, ka neviens un nekad to nenojautīs, a ja te jau visu redz, nu zini, sliktā šaja situācija ir tu.
2. čalim kniebienu gribas, sieva ņemas ar sīko, šai laika un iespēju nav.
3. ja esi ar mieru tādām attiecībām, tad turpini, ja nē, tad pārtrauc.
27.11.2012 11:48 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es arī piekrītu šoreiz DIO un pārējo meiteņu viedoklim, jo nu tas ir traģiski - viņam tikko piedzima bērns, c`mon, tev pašai nav neērti? Skaidrs, ka abi vienādi, bet nu Dievs tev ir devis smadzenes, lai domātu arī par kaut ko citu bez seksa! Kā arī tieši tā - pagātne provizoriski norāda par viņa darbību vadlīnijām - tev tādu vajag?
27.11.2012 11:51 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
neiesaku iepīties tādās lietas! atceries , ka viss sliktais nepaliek nesodīts. iedomājies, ja kādreiz tev būs gimene un tikko dzimis berniņs, kā tu justos, ka tavs vīrs gulētu ar citām? neļauj sev to izbaudīt..
27.11.2012 11:51 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Čalis droši vien pārgribējies, jo sieva nesen dzemdējusi, jārūpējas par mazo, nogurums, utt. Kas var būt necienīgāks gan no vīrieša, gan no citas sievietes puses kā šo situāciju izmantot? nevienai to nenovēlētu un domāju, tu arī. Vispār kaitina sievietes, kurām obligāti vajadzīgs tieši aizņemtais vīrietis. vai brīvu trūkst???
27.11.2012 11:53 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Ebe, ka ļoti iespējams nekās TĀDS no vīrieša puses nav, tikai meitene pati sadomājusies. Tik smieklīgi visu šo lasot, jo man kolektīvā ir tikai vieni vienīgi vīrieši un lielākā daļa ir ļoti simpātiski un (tavu trakumu) mēs arī ķiķinamies/runājamies/mani uz mājām kādreiz aizved un ir pieskārušies gan rokai, gan kājai, gan mūsu gurni ir saskārušies vienā dīvānā sēžot (!!) :D Laikam es kaut kādus signālus neuztveru no šiem precētajiem vīriešiem un gandrīz visi viņi mani grib!! :D

Bet, ja pavisam nopietni čalim ir gribulis, es negribētu kā tāda gumijas lelle viņam apakšā gulties, īpaši, ja mājās viņam ir tikko dzimis bērniņš un 2 bērni no iepriekšējām attiecībām. Tas ir pašcieņas jautājums.
27.11.2012 12:06 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
jau laikus novelc robežas :D man gan tas neizdevās :D lai gan mūsu attiecības sākās tad, kad es aizgāju citur strādāt. pajautā uzreiz, kaut vai caur sms, ko viņš vēlas no tevis. izskatās, ka viņš vnk grib tikai izklaidēties ar tevi. abas jau viņš jūs nebildinās. labāk skaidro viņam norādi viņa vietu, ja vien tu nevēlies justies sāpināta, kad viņš gulēs ar sievu, bet tu raudāsi spilvenā. ja viņu attiecības būtu uz izjaukšanas robežas, es tevi iedrošinātu varbūt, ka lai nemet plinti krūmos, jo tā ir viņa izvēle. bet tagad. tagad viņš ir vnk jākli. tas ari viss. nu ja tev vajag vnk intīmas attiecības -ok. bet zini, ka tev vēlāk neklāsies viegli ar viņa topošo sievu, kad tas viss nāks gaisma. un tad tu tiešām varēsi iet prom no darba, jo tad visi tenkos, aprunās un tieši TEVI.
27.11.2012 12:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits