vecā labā tēma par vīriešu viltībām

 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
Sveiki!
Noteikti neesmu ne pirmā, ne arī pēdējā, kas ar to ir saskārusies, bet te nu būs arī mans stāsts.....
Es satikos pirms kādiem 3 mēnešiem ar vienu vīrieti... katru nedēļu mēs satikāmies, lai kopīgi padejotu, kas (vismaz man tā likās) mums abiem patika..... Trešajā tikšanās reizē viņš mani noskūpstīja un es atbildēju skūpstam- sajutu abpusēju interesi. Tā nu mēs apmēram mēnesi tikāmies reizi nedēļā, lai padejotu, parunātos un neiztika arī skūpstu turpinājums. Vīrietis ir ļoti jauks un vienkāršs, bet ar savu šarmu. Viņš mani iepazīstināja arī ar saviem draugiem, mēs apmainījāmies ar telefona numuriem un bieži sarakstījāmies- mums vienmēr bija tēmas par ko parunāt. Lielākoties sarunas uzsāka tieši viņš.
Tad pēc kāda mēneša mēs nolēmām satikties ārpus deju plača- lieki piebilst, ka tā bija diezgan jauka, intīma tikšanās, kuras laikā mēs mīlējāmies. Es domāju, ka tas varētu būt sākums, kaut kam jaukam un skaistam (nevarētu teikt, ka iemīlējos no pirmā acu skatiena vai vēlētos uzreiz nopietnas attiecības, bet vismaz turpināt tādā pat garā gan bija un ir joprojām vēlme).... bet..... pēc šīs nakts viņam aizvien retāk sanāca laiks ar mani sazināties, ne vienmēr atbildēja uz manām sms aizbildinoties, ka nav laika. Tomēr joprojām apgalvoja, ka vēlas ar mani sazināties.... Lieki piebilst, ka kopš tās nakts vairāk neesam tikušies... Viņš bieži stāstīja, ka esot bijis atbraucis uz vietu, kur es dzīvoju, ka viņam tur bijušas darīšanas... bet par iespējamo vēlmi tikties- nekad... Tā nu es saņēmu dūšu un uzdevu jautājumu, vai 'viņš nevēlētos vēl kādreiz atbraukt un kopā ar mani padejot, uz ko bija atbilde, ka jāpadomā.... nu jau kādu nedēļu neesam vispār sazinājušies....
Tātad jautājums- vai visi vīrieši ir tādi, ka seksa dēļ būs gatavi tēlot to foršo un ieinteresēto, bet pēc tam ir par gļēvu, lai to atzītu un tāpēc wnk ignorē? Vai man vajadzētu censties vēl uzturēt ar viņu kādus sakarus/ censties sazināties? (ir arī iespējamība, ka viņa bijusī meitene viņu neliek mierā, un cik nu es nopratu, tad viņam tas diezgan jauc prātu....??? ). Vai ir kādi ieteikumi, idejas?
Būšu ļoti priecīga par jebkuru atbildi, domām, idejām! ;)
25.11.2012 02:54 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Peec tam, kad internetaa sapaziistaas, un apspriez anonimi, vai pusanonimi, tad jau tas kautrigums ir mazaks.
28.11.2012 22:19 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
Man - ja? Nu varbūt arī tā ir. Nav mēģināts! ;) Parasti ar cilvēkiem cenšos iepazīties klātienē un nevis caur internetu.
03.12.2012 13:32 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Klatiene tak nerusans uzreiz par seksu parasti. Iepaziit cilveeku gan diez ko caur internetu nevar, toties vieglak samekleet to, kuru veelies, kas ir briivs, un ar ko tai briidii ir kopiigas intereses..
04.12.2012 08:07 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
Man - nu jā, jo nevar jau zināt cik daudz patiesības un cik daudz sacerējuma cilvēks izklāsta interneta vidē. Tā jau ir, ka tur darbojas tikai īslaicīga saziņa.... bet ja reāli dzīvē satiekas un kontaktējas, tad ir savādāk! ;) Bet nu nevar noliegt, ka sazinoties ar interneta vai telefona starpniecību daļa kautrības zūd!
05.12.2012 10:40 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
Vīrieši ir ņergas - šādi viņi sevi apliecina. Esi lepna, uzliec viņam lielu mīksto - gribēs, pats pados ziņu, nekaries kaklā, esmu dzirdējusi tādu čaļu tekstus - līmenī - pavedu un pametu, bet viņa neliekas mierā...
05.12.2012 15:21 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Guna - tas gan jaa - ja saliela sevi vai sasola nez ko, bet satiekas, un rezultats ir tads kads ir, to Tu domaji?
05.12.2012 19:46 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
Gita - es tā arī daru. Neliekos ne zinis. Ja vairāk neinteresēju, tad lai tā arī būtu!

Man - Būtībā jā- nerunājot klātienē sevi parāda no tās labākās puses, jo tur jau to viegli darīt, bet kad satiec cilvēku... tad atklājas viņa patiesā daba... un visi mīnusi!
06.12.2012 01:59 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Guna --Bet interneta videe var, piem., paprasit, vai velies vienas nakts sakaru? Satiekot kaau patiesa dabaa nav maniits, ka tamlidzigi jautaatu.
06.12.2012 06:20 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
Man - arī fakts! Bet, ja vienas nakts sakars nav tas, deļ kā sazinās?
Un pat ja tā būtu- var sasolīt kalnus, sevi salielīt un beigās Tu satiec to cilvēku un saproti kāpēc viņš ko tādu prasa ar interneta starpniecību... wnk savādāk neviena nepiekristu! Kā arī paprasīt un ko tādu arī reāli darīt- tās ir 2 dažādas lietas. Tāpat ir arī par citām tēmām- pat, ja wnk tāpat sapazīstās un nolemj satikties, sarunā vietu un laiku, bet... viens no viņiem neatnāk, jo tas ir bijis tikai viņa "prikols aiz garlaicības" vai kā tml.
06.12.2012 13:08 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Guna - aa, nu jaa, sasola nez kaadus labumus, jo citaadi jau nepiekristu, bet reaali to izpildiit nevar. Gadaas ari taa, ka neko tiesam nopietni neveelas, pat to nenopietno sakaru nee u nakti.
06.12.2012 21:13 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
Man - nu jā- ir jau arī tādas glūņas, kas acīs skatoties muld un melo, bet, ja reāli ar cilvēku nerunā, bet tik kaut kur sarakstās, tad visādi var būt... Tew tā nav bijis? To es domāju par jebkādu tēmu!
07.12.2012 03:45 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Domaa taa, ka sarakstaas, sarakstaas, bet beigaas pat nesatiekaas, un vispar nekas nenotiek? Jaa, bet, es nedomaju, ka taas obligaati ir gluunas. Nu skatoties aciis, muld un melo, - nezinu, jaapadoma. Bet, tas kautriigums var arii celties no tam, ka apkaart ir cilveki, kam pasiem sekss nesanaak, un tad izturaas ar nihilismu pret to.
07.12.2012 08:03 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
Man - Nu es vairāk domāju tā, ka sarakstoties sevi uzdod apzināti vai neapzināti par citādāku nekā reāli ir. Lai arī tam ko Tu rakstīji var piekrist. Ir cilvēki, kuri runā runāšanas pēc, bet reāli neko no tā neīsteno. Kā var zināt, kas apkārtējiem sanāk vai arī nē?
07.12.2012 11:33 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Jaa, ir tadi virieshi, kaa tu apraksti.
Ir vel tadi, kas ir turigi, uznemeji un meitenes tapec iekrit ceribaa, ka attiecibaa persona iemilesies - bet vinjam ta ir tikai karteja gribu gribu izklaide.
07.12.2012 11:41 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Guna, taa ir jaa - gadaas, ka iepaziist to cilveeku, un tas izraadaas citaadaaks kaa saakumaa par sevi staastiijis. Piem, staasta, ka sanaak, bet iisteniibaa nesanaak, kad luudz pameeginat, un taa arii uzzina. Un citreiz ar laiku iemanaas saskatiit citas, tieshas vai netieshas paziimes.
07.12.2012 18:54 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
grrr- jaa, bet zini kaa es esmu iekritis - domaju, ka meitene varbut grib seksu, es ceriibaa ar kaut ko tapes daru, bet izraadaas, ka vina nemaz negrib.
07.12.2012 19:14 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
grrr - tātad nauda samaitā cilvēku... ja reiz domā, ja var muļķot citus, ja? Ir jau arī tādas, kas domā, ka viņām būs tas Pelnrušķītes stāsts, kur vīrietis bagāts, jauks, mīļš un patiess... bet reti kam tā ir. Un jautājums- vai maz vajag tik ideāli?
07.12.2012 22:34 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
Man - tiešām , tā arī var būt, bet nu katram ir sava pieredze. Es savā piemērā sākotnēji "dzīvajā" satiēšanā un tikai tad sākās saziņa ar interneta starpniecību un telefonu.... kas pasīka aizvien vairāk un vairāk- es joprojām nezinu kāpēc. Iepriekš pat retajos sarakstes brīžos itkā aizķēra tas, ka ir interese un vēlme sazināties, bet tad- bāc, pēkšņi kas mainās! To gan es nesaprotu un nesaprotu vēl vairāk par to variantu ko mēs te apspriežam saistībā ar intimitāti. Tāpat ir interesants variants, ka pēc kaut kā tāda notikšanas viens no šiem cilvēkiem pasaka, ka nu tomēr labāk tā nevajadzēja darīt- ej nu un izdomā vai tāpēc ka nepatika vai kas cits. (Vismaz manā gadījumā tādu vārdu nebija)



Un kā Tu izkļuvi no tās situācijas par kuru stāstīji grrr ?
07.12.2012 22:48 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Guna-A, Tu neiedomājies, ka varbūt esi slikta gultā? Jo ja viņš nav babņiks tad nekas cits nevarēja mainīt viņa attieksmi pret Tevi. Skan jau ne visai skaisti, bet bieži vien tā notiek ļoti bieži-vīrietis viļas. Nebiji sakopta, nebija.. vārdsakot varbūt seksa ziņā Jums nesaskanēja un čalim pazuda visa intrese.
07.12.2012 22:56 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.11.2012
modelll - varbūt neesmu ļoti daudz pieredzējusi, bet teikt to, ka esmu tajā ziņā slikta nevaru, arī sakoptībā utt viss bija kārtībā. Neesmu augstprātīga un sevi parasti vērtēju kritiski, tāpēc šoreiz no savas puses varu apgalvot, ka viss bija kārtībā. Cits jautājums ir par to, kas un kā viņam patīk/ nepatīk- gaume katram sava. Un ja to nepārrunā, tad arī nevar uzzināt kas un kā. Es jau šobrīd sliecos uz to, ka viņa perimetrā ir parādījusies kāda jauna zivtiņa, kurai pievērst uzmanību, tāpēc arī es vairs nešķietu tik interesanta... žēl, bet neko darīt... Nu vai arī variants tāds, ka varbūt viņš ir padomājis, ka es pēc šī seksa esmu pārāk sadomājusies par mūsu kopīgo nākotni, kas viņam tā visnotaļ nav un tāpēc mani ignorē? ...
Un runājot par seksu- viss bija diezgan klasiski, viņš uzņēmās vadību, tāpēc, ja kas viņam nebūtu paticis, vai tad viņš par to neliktu manīt? Kā domā?
07.12.2012 23:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits