Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Velos dzirdet jusu viedokli

 
Reitings 14
Reģ: 29.10.2012
Sveiki!

Lieta ir tada,ka velos macities medicinu un Latvija to var darit RSU un LU. Esmu interneta lasijusi visvisadas atsauksmes,bet varbut jus,kas macaties kada no shim augstskolam,vai pabeidzat varat sniegt man subjektivu viedokli. Bet tiesham sakarigus viedokljus nevis RSU rullee un LU nee vai otradi. :D

Tapat arii varbut varat padalities ar to kaadas kojas ir katrai augstskolai tieshi shaja fakultaatee!

Esmu jau mekleetaaja lasijusi diskusijas par sho teemu,bet neko dizhu neesmu izlasiijusi.

Paldies
22.11.2012 14:11 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Meklētājā ieliec "medicīna" vai "RSU" un tik uz priekšu.
Vēl nesen gari un plaši izteicu savas domas par šo jautājumu.

RSU kojas ir briesmīgas, manuprāt, necilvēcīgas. Protams, ja nav kur dzīvot un naudiņa studentim ir kā ir, tad jā - ja vajag, var sarast ar visu. Bet man,kā izlutinātai rīdziniecei, kam visu mūžu bijusi sava istaba, un duša nekad ar nevienu nebija jādala, kā arī sava virtuve, tad tas likās briesmīgi. Telpas šauras - vienā istabiņā guļ 2 cilvēki, jēdziens par savu darba galdu vispaŗ nepastāv.
Bet tā kā pastāv iespēja mācīties RSU un dzīvot LU kojās, tad, manuprāt, problēma šeit tikai tiek lieki meklēta.

P.S. Kojas ir katrai augstskolai savas. Ar fakultātēm tur nav nekāda sakara. Visi vienā maisā bāžami.

Veiksmi.
22.11.2012 15:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits