Vīra "draudzene"

 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
Vīram ir draudzene, tiesa gan - krietni sen( seksa tur nav). Mēs vēl nebijām precējušies, viņi bija pazīstami. Bet tagad, kad viņai ir savas attiecības un bērns, mums arī 2 bērni un viss kārtībā, kāpēc jāsatiekas darba laikā? Vīra nostāja skaidra, bet tās sievietes nostāja nav saprotama - vai jums arī ir precēti draugi, ar ko darba laikā tešaties cauri visai pilsētai uz stundiņu padzert kafiju? Kāda jēga? Un ko darīt, ja es šo draudzību gribu pārtraukt viņiem - pačakarēt dāmai dzīvi, vai caur viņas vīrieti to kārtot?
16.11.2012 14:53 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Nesaprotu - ko jūs visas ņematies - katrs cilveks ir savādāks - ar savādākiem uzskatiem par to kā jāveido un kā jāveido attiecības. Ja cilvkiem ir labi tā, vai citādāk - lai dzīvo. manam draugam ari ir 4 labas draudzenes - vinš ari bez manis ar vinam tuse - mani tas neuztrauc. Ja gribes mani krapt - es to vienalga uzināšu - un ja gribes aiziet pie citas - tapat aizies. Uztveru to visu mierīgi - pakaļ nevienam skriet netaisos - un piesejusi sev arī neesmu - viņš zina manu nostāju . Mus ir kopā labi - mums ir uzticība - mīlestība - ar to man pietiek :)
21.11.2012 17:02 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man kadreiz ari maca nenormala greizsirdiba uz drauga draudzenitem, lidz man pashai paradijas loti labs draugs.
21.11.2012 17:04 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Kāpēc Tu, koshlene, domā, ka es kliedzu?
Manuprāt, ja tiešām mīlat viens otru, Jums viss ir kopīgs. Nenotiek šķirošana - šis tavs, šis mans. Un nesākat te atkal dzīt huiņu par "privāto telpu", tas tiešām ir smieklīgi :D
21.11.2012 17:05 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Nu nezinu, nezinu, cik tas jums būtu patīkami, ja puisis, ar kuru esat kopā, aiz iedomātas greizsirdības regulāri pārbaudītu vēstules draugos.lv tā, ka es pati palaižu garām svarīgas ziņas, jo vēstule jau izlasīta un neparādās tumšā krāsā kā jauna! Tāpēc es gan esmu par privāto telpu un vajag būt lietām kas ir tikai savas.
21.11.2012 17:09 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Karamelle, manuprāt, tu dzīvē esi apdedzinājusies, tāpēc uz visu skaties ar aizdomām, un negribi pieņemt, ka kādam citam var būt cits, bet tikpat pareizs viedoklis.
21.11.2012 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Tas gan ir stāsts par manu ex, kas tā rīkojās.
21.11.2012 17:11 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Draudzība ir normāla un pat vajadzīga lieta. Pat ja ne sirds draudzība, tad kaut vai vienkārši komunikācija ar pretējo dzimumu. Ir zināmas sievietes, kurām vienīgie vīrieši, ar ko viņas komunicē, ir viņas vīrietis, pāris kolēģi, ar kuriem ir tikai lietišķas attiecības, un radinieki. Viss. Nu skumji, ko lai saka. Gan sievietei, gan vīrietim ir svarīgi būt apritē un komunicēt arī ar citiem. Seksuālās enerģijas aprites princips vai kaut kas tamlīdzīgs saucas :)

Daniela, piekrītu, greizsirdību nevar ieslēgt un izslēgt. Bet no tās var izaugt ;) Tā ir, un Tu pati to redzēsi. Jo vecāka sieviete, jo prātīgāka šai ziņā.
21.11.2012 17:12 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
sophie - nē, tieši otrādi - esmu bijusi "otrā pusē", t.i. esmu krāpusi savus bijušos un ļooooti labi pārzinu visus knifiņus, lai noslēptu nesmukumus.
21.11.2012 17:18 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Ieskaidrot bi manējam,ka tas ir normāli, ja izej kaut kur laukā ar draugu vīrieti...
21.11.2012 18:00 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
Meitenes, kādēļ domājat, ka ja es zinu paroli, ka tad es noteikti lasīšu viņa vēstules? :) Nav jau TIK traki :)
Bet, tad kad lielākā daļa sāka stāstīt, ka tas ir normāli, labi, veselīgi - vīra/citas sievietes pasēdēšana, sāku domāt, ka kaut kas nav labi ar mani pašu.
Reizēm nav saprotams, kā labāk - kad ir tomēr iekšā tāds maziņš nemiers, vai kad ir pilnīgi vienalga, ko viņš ar ko dara.
Es nesaku, ka esmu pareiza, es nesaku, ka esmu šausmīgi balta un pūkaina, bet nu kamoon, neesmu arī briesmīga, briesmīga sieviete :D
21.11.2012 18:06 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Gita - Tu noteikti neesi briesmīga sieviete, nevajag ņemt pa pilno koshlenes komentārus :)
21.11.2012 18:19 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
greizsirdību nevar ieslēgt un izslēgt. Bet no tās var izaugt
Man patika šis apgalvojums. Piekrītu par visiem 100. Koshlenes komentāriem arī pievienojos par visiem 100.
Un svešas vēstules lasīt, līst otra cilvēka epastos utt. ir tiešām zemiski. Mums katram ir sava privātā telpa, kas tomēr citiem ir jārespektē.
vai jums arī ir precēti draugi, ar ko darba laikā tešaties cauri visai pilsētai uz stundiņu padzert kafiju? Kāda jēga?

Ir! Un jēga ir tāda, ka viņš ir mans draugs!!! Te nevar būt pat nekāda sakara ar kaut kādu seksuālo pievilcību utml, jo viņu uztveru tāpat kā jebkuru citu savu draudzeni. Atšškirība ir tikai tā, ka viņš ir vīrietis.
21.11.2012 19:14 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
par uzticeeshanaas teemu runaajot - man tas liekaas pilniigi dabiigi un normaali, ka ilgstoshi dziivojot kopaa paaris zina viens otra paroles, bankas konta staavokli utt. un tas nenotiek taa formaali, kur apseezjaas pie galda un apmainaas ar paroleem, bet gan sadziivee. te man rokas aiznjemtas, bet steidzami jaanosuuta iiszinja, liidz ar to pasaku viirietim, kaa atblokeet manu telefonu un to izdariit, te vinjam vajag bankas konta numuru vai paarbaudiit, vai kontaa ienaaca nauda, bet pats nav pie datora un shis iedod lietotaajvaardu un paroli utt. ja viens no paara slimiigi sargaa savu "privaatumu", tad manupraat iemesls ir kraapshana vai kaadas citas sleepjamas dariishanas. ja patieshaam uzticaas, tad apzinaati pa otra mantaam nerakaajaas, bet arii netiek taisiita histeerija, ja piemeeram, viirs panjem no manas sominjas garaazjas atsleegu pats, jo savas nevar atrast, vai pazvana no mana telefona draugam, jo vinja telefona baterija ir nomirusi.
21.11.2012 19:24 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Parakstos zem katra Kristas vārda!
21.11.2012 19:30 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Es arī piekrītu kristai. Kopdzīvē tas ir absolūti normāli.
21.11.2012 19:35 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ok, par bankas kontiem piekrītu. Par telefonu arī kristas pieminētajos gadījumos. Bet, pie vellna, kas tik vitāli dzīvei svarīgs jāmeklē otrās puses profilos? Tak ne jau caur draugiem.lv kārtojam biznesa darījumus, apmaksājam rēķinus, utt.? Tur mēs pārsvarā komunicējam ar saviem draugiem, radiem - tātad lietām, kas attiecas tikai uz mani, bet ne manu otro pusi. Nu negribētos man, ka draugos.lv, apspriežot ar draudzeni viņas 5dienas ballītes izskaņas vai neizturamo garastāvokli MR laikā, par tām lasītu mans vīrietis, jo tas uz viņu neattiecas. Tās ir manas privātās lietas. Kaut kas te pieminēja, ka spēlē spēles otra cilvēka profilos. Nu comon, cik jums gadu, spēļu meistari!?
21.11.2012 19:43 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
tas jau tagad ir ienācis jauniem cilvēkiem prātā sargāt to savu telpu, bet vecāka gada gājuma cilvēkiem tā nav, nevaru pat iedomāties, ka vecāki varetu otram nerādīt bankas kartes kodu, jo naudu izņem tas , kuram pa ceļam. un visi pārējie sīkumi kā kaut kādas paroles utt.. ilgi dzīvojot kopā būtu jocīgi ko slēpt. viena radiniece arī man pateica , man nav brilles līdzi - ieej manos draugos un nosauca paroli. un kas tur tāds? neiešu jau lasīt vēstules. citiem pat prātā nenāk slēpt visu miegt acis ciet, kad otrs ievada e-pasta paroli. bet tagad jau ir tas laikmets, kad cilveki dzīvo tāpat kopā bez laulības un tad nu baidās, jo nezin vai būs vel pēc gada kopā vai nē un tad nu tur personīgo telpu.
21.11.2012 19:44 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Varbūt tiešām vienreiz apsēdies ar savu vīru un kārtīgi izrunā savu problēmu! Varbūt vīrs pasaka ko tādu, kas tev aizbāž muti? Un vairāk neko nespēj argumentēt un tavā galvā iesakņojas, ka viņam ir taisnība... Nu izrunā visu, kas uz sirds! Nosēdini un pasaki, ka lai uzklausa VISU, kas tev sakāms.. Un tad lai viņš izsaka savu nostāju.
Ir jāuzticas! Ja tu gaidīsi visu laiku kaut ko sliktu, tas noteikti atnāks!
Smiekli man jau nāk no jūsu d****anās šeit! :D
Ja aizies, tad aizies, būs tev pieredze uz visu atlikušo mūžu! Punkts. :)
21.11.2012 19:46 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Joptvašu, kurš teica, ka puisis lasa manas un draudzeņu vēstules vai otrādi? Tiek lasītas un pārbaudītasm (ja vien tādas ir) vēstules no pretējā dzimuma (atskaitot ģimenes locekļu, radu) !!!
21.11.2012 19:47 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Cik labi, ka mans vīrietis neizmanto nekādus sociālos portālus. Man atkrīt galvas lauzīšana par to, vai tas, ka nezinu visas viņa paroles, ir diez normāli vai nav :D
Kopā dzīvojot , nezinu arī viņa kontu stāvokli , nu tā konkrēti, reālo summu kapeiku kapeikā.. un es varu galvu likt ķīlā , ka to nezina arī viņš pats. Arī manējo viņš nezina tik skrupulozi, tikai lielos vilcienos.
Ir daudzas ikdienišķas lietas, kas tiek atklātas tieši sadzīviskas nepieciešamības dēļ un tā nav problēma, kā krista aprakstīja. Tomēr ir robeža , kuras pārkāpšana man liekas ... nedaudz slimīga. Nu kādēļ otrai pusei vajag non stopa piekļuvi manam epastam vai draugiem? Tie ir MANI draugi, MANA draudzene, kas raksta lietas , kuras uz manu vīrieti neattiecas. Tāpat arī es saņemu nopietnus, konfidenciālus epastus, kuri uz manu vīrieti neattiecas un viņam pat nav legālu tiesību zināt.
Katrs dzīvo kā viņam labāk un šķiet pareizāk, tomēr jāatcerās, ka otrs cilvēks nav suns saitē, kuras garumu var regulēt un suni pakļaut. Un , ja tas vīrietis gribēs krāpt, tad nokrāps arī ar visām parolēm draudzenes rokas. :D
21.11.2012 19:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits