Skaistums

 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Sveikas! :)

Man šodien kārtējais pārdomu vakars, šoreiz par skaistumu. Bet skaistumu tīri vizuālā izpratnē. Es saprotu, ka emocionāls skaistums bieži vien ir svarīgāks, ka smaidīga, ar sevi apmierināta sieviete ir skaista utt., bet tagad varētu abstrahēties no šīm domām un parunāt tīri par vizuālo izskatu.

Vai jūs sevi uzskatāt par skaistām? Vai tā apziņa pastāv vienmēr vai ir dienas, kad jums ir slikta pašsajūta un ieraugāt kādu skaistāku sievieti un tad šis pašvērtējums mazinās? Ja tā gadās, tad kā jūs uzceļat šo pašvērtējumu atpakaļ? Kāda, jūsuprāt, ir skaista sieviete? Vai, jūsuprāt, fotogrāfija (nefotošopēta - vienkārša bilde no parasta digitālā) attēlo patieso cilvēka izskatu? Gan jau, ka neesmu vienīgā, kura, saņemot bildes no kāda pasākuma, ir nodomājusi, ka bildēs izskatās sliktāk. Bet vai var būt drošs, ka tā patiešām ir bilžu vaina vai varbūt cilvēki tiešām tā mani arī redz? Jo pat dažādi spoguļi rāda dažādus attēlus...
12.11.2012 19:53 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Kāpēc vienmēr tiek tik strikti nošķirts - vai nu iekšējais, vai ārējais skaistums, kāpēc netiek pieļauts, ka var būt abi kopā?
Man labpatīk domāt, ka cilvēki, kas ir iekšēji skaisti, piedomā arī pie ārējā skaistuma.
Un tu nekad nesāksi sarunu ar ārēji neglītāku cilvēku? Tevi neinteresēs kas viņam iekšā?
Ja būšu situācijā, kad šo sarunu var arī nesākt, visdrīzāk - nē, nesākšu, jo es nerunājos ar visiem, ko redzu :) Taču redzot pievilcīgu pretējā dzimuma pārstāvi, man vairāk gribēsies zināt, kas lācītim vēderā. Protams, ja viņš būs smuks, bet idiņš, ātri apniks, bet ja nu nav idiņš? :) Tomēr uzskatu, ka iekšējais/ārējais skaistums ir vienādi svarīgs. Galu galā, izkopt iespējams gan vienu, gan otru, vajag tikai gribēt.
Par to "interesanto" neglītumu atcerējos piemēru no agrākās darbavietas modeļu aģentūrā, kuras vadītājs vienu no savām slavenākajām un veiksmīgākajām modelēm nosauca par izcili neglītu (tieši sejas dēļ), taču man viņa šķiet viens no skaistākajiem cilvēkiem, ko esmu redzējusi. Tā lūk, katram sava skaistuma uztvere. :)
13.11.2012 00:39 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Samaara.

tāpēc, ka iekšējais skaistums ir pārāks. bet ārējais arī ir labs.
13.11.2012 00:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
vai sevi uzskatu par skaistu? diez vai, driizaak gan teiktu, ka pievilciiga un ar harizmu. no fotoaparaata beegu, ljoti nepatiik bildeeties. diez kaapeec bildees gandriiz vienmeer patraapos ar aizveertaam aciim, atveertu muti vai kaut kaadu diivainu sejas miimiku. man vairaak patiik citus bildeet. skaistas sievietes man omu nemaitaa, man patiik buut izskatiigu cilveeku sabiedriibaa. galu galaa, ja jau cilveeki grezno savas maajas ar skaistaam lietaam, dodaas apmekleet skaistas vietas, kaapeec gan tieshi taapat nevareetu izbaudiit liidzcilveeku skaistumu?
universaali skaistu cilveeku praktiski nav, visi tiek saukti par skaistiem/negliitiem atkariibaa no gaumes, simpaatijas utt un uz to iespringt iisti nevajadzeetu.
13.11.2012 01:13 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Anna, man liekas, ka tu neuztver samāras domu. Nekur viņa nesaka, ka iekšējais skaistums ir nesvarīgāks par ārējo, bet gan to, ka kad tu pirmo reizi redzi cilvēku, nu nevari pateikt, vai iekšā smuks, vai sapuvis. nu nevar.
13.11.2012 01:16 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
demoiselle, bet tam jau nav jābūt mēŗkim, uzreiz noteikt vai ir skaists vai nav.
nu piem., es redzu ārēji it kā nepievilcīgu cilv., bet tas ir tik ļoti subjektīvi, ka tam nav vērts pievērst pastiprinātu uzmanību.
13.11.2012 01:21 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es lasu un nesaprotu par ko jūs runājat. Par kādu skaistumu? Tiem fiziskajiem dotumiem, kas ir iedzimti vai par sakoptiem cilvēkiem, kas savu tēlu un izskatu uzlabo ar apģērbu, kosmētiku un tā joprojām? Jo samulsināja Samaaras teiktais, ka arī ārējo varot izkopt. Ja vien tas nav aicinājums gulties zem skalpeļa. :) Vispār jau nevar gan, bet es personīgi, cilvēku vērtēšanu pēc deguna lieluma pāraugu tīņu gados, tādā ziņā man nudien izskats nav svarīgs. Pie tam man droši vien vajadzēja tikai pāris reizes apdedzināties jūsmojot par vizuāli ļoti skaistiem cilvēkiem un uzzināt kādi viņi ir iekšēji (pilnīgi pretēji ārējam), lai nelektu klāt uz ielas/klubā/teātrī kādam tikai tāpēc, ka skaistas acis.
13.11.2012 01:26 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
hmm, manu iekšējo skaistumu savā ziņā ļoti ietekmē arī ārējais! Ja no rīta, pieceļoties, spogulī redzu pumpainu seju, tad nekas neliks man justies labi. Un tādās situācijās es nevēlos nekur iet, neko darīt utt. varu būt klusākais cilvēks pasaulē, lai tikai neviens mani nepamanītu. Taču reizēs, kad izskatos labi, es arī jūtos labi un esmu atraktīva un ļoti komunikabla.
13.11.2012 01:36 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Tur jau tā lieta. Es personīgi pirms runāju ar cilvēku ieskatos acīs un saprotu vai sarunai būs turpinājums. Nevis paskatos kāds viņam līks deguns un viss vairs nerunāšu :D:D:D Tak ne jau tā viss notiek.
13.11.2012 01:37 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
Manuprat, esmu simpatiska. Garastavoklis biezi var but atkarigs no ta ka izskatos. Patik sevi kopt. Ja neesmu kada iemesla pec sakopusies, ir divaini pretiga sajuta, negribas no istabas list laukaa tad.
Runajot par komplimentu sanemsanu- tie man liek smaidiit, tacu tomer, ja sevi kaut kas nepatik, tad turpinasu taa domaat un apkartejo viedoklis neko daudz nemainis. Lai ari ir bijusi gadijumi, kad komplimenti uzlabo dienu un dod pozitivismu.
Bildes jau jebkursh var izskatities labak un arii sliktak. Safocee desmit kadrus viena pozaa un tomer katra izskaties savadaka. Kur acis pievertas, kur smaids divains, kur ne ta gaisma kriit...
13.11.2012 05:01 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Vairākas reizes cosmo esmu rakstījusi par skaistumu. Tā kā tas viss man asociējas tikai ar proporcijām, kuras man nav ne klasiskas, ne pareizas, nenākas uztraukties par to, ka es kādam vai sev neliekos skaista. Bildēs izskatos drausmīgi, spogulis itin bieži rāda kaut ko nepatīkamu, bet tas neiedragā manu pašvērtējumu, jo es zinu, ka savam vīrietim esmu skaista. Vispār jau ar pašvērtējuma celšanu viss ir viegli, jo vairāk pierādu sevi pati sev citās jomās, jo mazāk svarīgs man šķiet spogulī redzamais.
13.11.2012 07:16 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Libra, ja Tavs vīrietis pasaka, ka esi skaista, tad tas tev arī neko īpaši nenozīmē? :o
Jā, protams, ka pašapziņa nāk no iekšienes, un es par to nevarētu sūdzēties, ir reizes, kad tā nedaudz sašķobās, bet tas nav apkārtējo cilvēku iespaidā, tomēr man ir svarīgi, ko par mani domā mana ģimene, un domāju, ka ģimene ir tā, kas bērnam veido pašapziņu, sākot ar pašiem pamatiem.
13.11.2012 07:39 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Mademoiselle, vai es kaut kur esmu teikusi, ka komplimenti man neko nenozīmē? Jā, man ir patīkami, forši un visādi citādi. Bet tas kopumā gandrīz nemaina to, ko es par sevi domāju.
Vakar viņš man pateica, ka esmu skaista, brīdī, kad izlīdu no gultas pēc diendusas - ar ligzdu uz galvas un aizpampušām acīm. Jā, ir ļoti patīkami, ka es patīku viņam visāda, bet es taču saprotu, ka izpūruši mati un aizpampusi seja mani skaistu nedara un es tāda sev nepatīku, neskatoties uz to, ka viņam tas netraucē.
13.11.2012 07:57 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Kādi te sazīmējas psiholoģiskie portreti. Interesanta diskusija un meitenes jums vairumam ir tādi kompleksi - draugu, draudzeņu vai vecāku sadzīti vai vēl kā citādi. Jums(daļai cosmo) patiešām jāsāk no 0 , jāiemācās mīlēt sevi (tad arī citi mīlēs).
Lasīju un vietām nācās padomāt, vai tad kosmētika un apģērbs kādu cilvēku var izveidot par skaistu? Kas nav dabas dots, to kosmētika neiedos, tikai skalpelis.
Vēl kādu interesanti faktu pamanīju, drīzāk stereotipu, ja skaists, tātad noteikti ne gudrs, drīzāk pamuļķis, par šo nācās īpaši pasmieties.
Arī tie apgalvojumi, ka viens cilvēks var kādam likties skaists , citam nē. Ir tādi klasiskie skaistumi, kas patīk visiem, vai kādu savu kompleksu dēļ, kā reizi nepatīk, ir tāda cilvēku kategorija, īpaši iekš cosmo redzams strīdēsies līdz pēdējām, bet tad ja citi teiks balts, bļaus ka melns.
13.11.2012 08:38 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Nu ko lai saka- esmu skaista, izskatīga, pievilcīga sieviete. Pati to apzinos, bieži dzirdu komplimentus pat no sievietēm.
Protams,ka gribētos piestrādāt pie sevis un tad arī citas manaas detaļas būtu skaistas, tad es priekš sevis būtu ideāla, bet tagad nesūdzos.
Pa lielam patīku sev..
13.11.2012 08:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dio-laikam es biju viena no taam ,kura teica,ka skaisto var saskatiit katrs citaam aciim!Vai tad tomeer taa nav-taa pati Merilina Monro-skaistule viiriesu aciis,bet man ,piemeeram, daudz skaistaaka liekas aktrise Odrija Hepberna!Taapat arii ar maakslas dabiem...!:)
Es noteikti piekriitu arii tam -ja man izsaka komplimentu mans daarznieks-tas aizmirsiisies aatri,bet ja to izteiks mana viira draugs,kurs ir pavisam "no citas pasaules" varbuut-es to uztveru pavisam citaam aciim!Diivaini,bet godiigi-loti glaimo!:)
13.11.2012 09:38 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Cataleyai nešķietu skaista, tātad neesmu skaista. Ja tādu aprindu un augstākā līmeņa cilvēkam kāds nešķiet skaists, tātad nav skaists. :D
Pati sevi vērtēju kaut kur pa vidu-ir man skaistas roku locītavas, garš kakls, ovāla seja un smalkas kāju potītes. :) Viss pārējais-gaumes jautājums. Es drīzāk neesmu savā gaumē nekā esmu. Bet pēdējā laikā mācos gūt prieku tieši no tā, ka neatbilstu klasiskajai skaistuma izpratnei, ka atļaujos necensties būt nezkāda ideālā sieviete un pamanu dīvainu sakritību-jo pati visu tveru vieglāk, jo vairāk sāku patikt citiem. :)
13.11.2012 09:46 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Emmanuelle, varbūt nepareizi izskaidroju, centīšos vēlreiz.
Monro un Hepberna nav labākie piemēri, jo viena ir seksa simbols, savukārt Hepberna noteikta gada stila ikona.
Man kā pirmais, kas ienāca prātā no skaistām sievietēm ir Keita Midltone, Angelina Jolie, visiem viņas liekas skaistas un ir arī, taču noteikti būs kāda kompleksaina cilvēku daļa, kas bļaus, tievas, ai stils ne tāds.. šeit pat vairāk nav racionāls skatījums, bet teikt kad visi saka jā skaista, nē, nav skaista, bet īstu pamatojumu tā arī nesniegt, taču galvenais ir iebilst.
Par komplimentiem, man nav ko teikt, es tos klausos katru dienu, esmu attēdusies, ja godīgi jāsaka. Tā kā šajā sakarā nevarus sniegt komentārus.
13.11.2012 09:49 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Kāpēc nepatika uzreiz ir kompleksi un skaudība? Kāpēc cilvēkiem ir tik grūti pieņemt, ka visiem nevar patikt viens un tas pats? Ir lietas, kas vienkārši nav viņu gaumē. Džūlija Robertsa nezin cik reizes ir atzīta par vienu no pasaules skaistākajām sievietēm. Bet man viņa neliekas skaista, viņa nav manā gaumē. Jā, viņa nav neglīta, bet man skaistas liekas citas sievietes. Kādi tur kompleksi?
13.11.2012 09:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
DIO-man noteikti skaista liekas Keita Midltone,jo laikam patiik sii sieviete vispaar vizuaali!
Tev tasniiba par seksa simboliem!Viiriesi noteikti balsotu par siim sievieteem pirmam-arii Bridzitu Bordo...!
Angelina Jolie liekas parasta sieviete-nekas iipass!Kaapeec-nevaru pateikt!:)
13.11.2012 09:58 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Ja baigi sataisos, tad jūtos skaista. Bet tā... nu, normāla. Bez kosmētikas, bālu ādu un gaišajām uzacīm/skropstām, mūžīgi piepampušajām acīm, vispār čau.
13.11.2012 10:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits