Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Savāds sapnis...

 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Vai jūs esat kādreiz sapnī redzējušas no malas sevi ar savu bijušo? Ko vispār sapnī nozīmē skatīties uz sevi no malas? Ne visiem notikumiem, bet atsevišķos brīžos redzēt - bildēs, video...

Kā reiz, tieši tāds sapnis man šonakt gadījās, pietam ļoti... pārdomāts, ja tā var teikt. Pēc trakas ballītes atklāju, ka manā telefonā ir video, kur skūpstos ar bijušo. Ļoti pārdzīvoju, jo sapratu, ka esmu izdarījusi milzīgu netaisnību pret savu tagadējo puisi, pietam, galīgā komas stāvoklī. Kas zīmīgi - ar puisi skūpstījāmies atvērta loga ailē, kājās stāvot. Skats jau vien pa rubli.

It kā esmu tulkojusi sapņus un īpaši vairs tiem uzmanību nepievēršu, bet šis bija tiešām emocionāli spilgts, gribējās padalīties.
01.11.2012 08:47 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Te pāris dienu atpakaļ bija līdzīga diskusija, un viena no meitenēm iemeta linku uz mēness kalendāru. Lūk ko nozīmē šonakt redzētie sapņi:

http://www.astrologi.lv/meness_kalendars/kalendars/2012-10-31/
01.11.2012 08:49 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Zini... es esmu tādus sapnīšus redzējusi, ka, ja sāktu tulkot, traks varētu palikt.
Ko tas sapnis nozīmē, iespējams, varētu pateikt tikai izcils psihoterapeits, kas Tevi būtu konsultējis gadiem ilgi. Jo cilvēka prāts ļoti labi prot tās lietas, kas notiek Tavā zemapziņā, noslēpt un tieši neparādīt.
01.11.2012 08:50 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
jā, ļoti bieži. šonakt arī. dažreiz pat 1 sapnī ir vairāki bijušie :D
01.11.2012 08:57 |
 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
guu, paldies par to kalendāru, diskusiju nebiju ievērojusi :)
01.11.2012 09:14 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Vispār pēdējās dienas te daudzām meitenēm dīvaini sapņi. Domāju tam saistība ar pilnmēnesi. Lielākoties tiem sapņiem nav lielas nozīmes. Labāk skaties, ko nozīmē sapņus redzēt noteiktās mēness fāzēs: http://www.dvesele.lv/article/show/1334
01.11.2012 09:17 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
tu pati vari izsecināt, kāpēc tev tāds sapnis bija un ko tas nozīmē ;) mēs taču nezinam, kādā kontekstā tev viņš ir bijis, kādas ir tavas attiecības ar bijušu, ar tagadējo u.c.
pieraksti sapni uz lapiņas, un pretī katrai darbībai, priekšmetam pieraksti savu pirmo asociāciju, tā varbūt būs vieglāk saprast, ko tas sapnis nozīmēja. parasti sapnī atspoguļojas tās problēmas, kuras tev dzīvē ir aktuālas ;) tie simboli, kādi sapnī vienam nozīmē kaut ko vienu, citam nozīmē kaut ko pavisam citu.
sapņu tulkam ticēt nevar, un astrologu kartēm, horoskopiem arī nē, jo bez zodiaka zīmes vēl pastāv miljons citu ietekmju, kas var ietekmēt... ;)
01.11.2012 09:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits