Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dārgās lasītājas.

 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Es augstu vērtēju šo forumu un katru no jums.Esmu daudz mācijies no jums,un turpinu to darīt.Tieši par mācīšanos no jums būs šī tēma.
Vai jūs gribētu satikt īstu vīrieti dzīvē?Vai jūs vēlētos satik galantu,pieklājīgu vīrieti labām manierēm,kurš zin pareizo attieksmi pret meiteni visā?Mūsu kopīgās interesēs ir vismaz, lai Latvijā ir viens īstāks par īstu vīrietis,un mes varam vienu šādu uztaisīt no manis.Jo vnm ir bijusi vēlēšanās būt labākajam kādai..:)

Neesmu slikts un zinu savu vērtību,bet ar to nepietiek,esmu visu dzīvi mācijies ,klūt par labāku personu bez apstājas,bet bez jūsu zināšanām manas zināšanas nav pilnīgas,jo es nevaru paredzēt situācijas,par,kurām nekad neko neesmu dzirdējis,līdz ar to,var sanākt un sanāk pieļaut kļūdas,kuras nevēlos pieļaut pat neko nedarot nolaidības ,nezināšas pec utnmldz.Protams varētu es lasīt grāmatas par šādām tēmām,bet jūs un jūsu domas man vairāk nozīmē,jūs tomēr esat reāli cilvēki ar dzīves pieredzi un šeit,nevis butaforiski izdomāti raksti.

Ir vēlēšanās dzirdēt jūsu domas par 2viem jautājumiem:


1-Kas jūs vairāk tracina vai besī,no vīrieša uzvedības/attieksmes?
2-Un kādu attieksmi jūs vēlētos tieši pret sevi no vīrieša puses?Šeit rakstam no a-z:)


Paldies.Ar cieņu jūsu cumshot.
30.10.2012 23:42 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
1. Nevērība, cilvēcības, cieņas trūkums
2. Lai viņš spētu patiešām mani ieraudzīt. Patiešām ieraudzītu.
30.10.2012 23:50 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
1. Egoistiskums, nerēķināšanās ar otru, slinkums, sliktas manieres, negodīgums-melošana.
2. Atbalsts un godīgums ir svarīgs kā arī līdzdalība tekošajā dzīvē - palīdzīga roka dažādos mājas darbos. Uzticīgs un mīļš :)
30.10.2012 23:50 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Es domāju, ka cenšoties izpatikt visām tu (pārspīlēti izsakoties) nepatiksi nevienai. Katrā ziņā es nezinu, vai vēlētos sev tādu vīrieti, kurš cenšas pielāgoties kaut kādam vidējam viedoklim cosmo.lv forumā par to, kāds ir ideālais vīrietis. Tev drīzāk ir jāatrod kāda sieviete, ar kuru tu vēlies būt, un jāskatās tikai pēc viņas, kas viņai liktos ideāls. Un vēl man, piemēram, nepatiktu cilvēks, kurš censtos pielāgoties otram vai kādam uzskatam par pareizo/labāko uzvedību par 100%, es to uzskatītu par cilvēku bez mugurkaula.
30.10.2012 23:50 |
 
Reitings 179
Reģ: 06.08.2012
1- man ''kaitina'' kad vīrieši nezina paši ko grib.... domā ka meitenes ir kā lelles,kad apniks atliks skatlogā atpakaļ ,kad sagribes paņems atpakaļ.

2- meitene protams,no sava vīrieša grib to pašu labāko attieksmi,bet dažreiz meitenes/sievietes nerunā pretī un ļauj lai kāpj uz galvas,un cieš visu tikai tapēc lai vīrieties neaiziet no viņas prom.
IESKAU VĪRIEŠIEM nebūt par ''grīdas mazgājamām lupatām'' un izturēties pret sievieti/meiteni ar cieņu un mīlestību.
30.10.2012 23:51 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
piekrītu Pievakarei, cilvēkam ir jābūt tādam kāds viņš ir. Protams, var uzlabot sevi un censties mainīt uz labo pusi, bet kopumā jau jāpatur savs raksturs, jo kādreiz tas var atgriezties un kā tad būs, ka meitene samīlējusies iedomātā raksturā :)
30.10.2012 23:53 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Cumshot, ļoti interesants raksts/tēma.
Atbildu uz taviem jautājumiem, centīšos izsmeļoši.
1. Mani kapitāli neapmierina situācija, kurā mans so called draugs nostāda mani muļķes lomā, piemēram, melo man savu draugu priekšā par to, kur atrodas. Reāla situācija - džeks pasaka, ka brauks uz frizētavu. Piezvanu pēc pusstundas viņam (neatceros, par ko, bet man kaut ko vajadzēja no veikala steidzami, ne jau pārbaudīt, kur viņš ir), viņš nez kāpēc saka, ka vēl ir frizētavā, esot bijis ilgi jāgaida. Es, nu ok, iešu pati. Eju ar visu sīko ratos pa ielu un skatos, mans sēž savā mašīnā ar trim saviem draugiem, pīpē, čilo. Nepiegāju klāt, negribēju bļaustīties, bet mājās gan izbrēcos, jo saprotu, ka visi viņa draugi ir bijuši mašīnā, kad viņš man zvanīja un reāli uzskata mani par pilnīgu duru. Tāds kauns. Vēl, protams, ir vienaldzīga attieksme, kad otrs cilvēks uzskata tevi par pašsaprotamu. Melošana. Un atbalsta trūkums, jo es uzskatu, lai arī kādu muļķību es nebūtu izdomājusi, draugam mani jāatbalsta, vienalga, vai tā būtu tetovēšanās vai filozofijas studēšana. Viņš var ieteikt, kā man rīkoties, bet, ja esmu kaut ko izlēmusi, gaidu viņa atbalstu. Līdz saprāta robežai, protams. Un pretī dodu to pašu.
2. Gribu, lai mani ciena, mīl un reizēm pasaka, ka esmu skaista. VISS. Protams, arī to, ko es jau teicu - nemelo, atbalsta un nenostāda muļķīgās situācijās. Es pat varētu piedot krāpšanu, bet nevaru piedot melus.
30.10.2012 23:58 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Atbildēšu uz jautājumiem :)
1. Nekad, nekad nevarētu būt kopā ar vīrieti, kurš lamājas, lieto sadzīvē lamuvārdus. Tas ir zem mana goda būt ar tādu.
2. Visas tās labākās īpašības un attieksmi - cieņu, mīļumu, uzticību, rūpību un gādību, dāsnumu, optimismu :)
31.10.2012 00:01 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Izlasīju, ko esmu uzrakstījusi un sapratu, ka esmu četreiz pieminējusi melošanu. Laikam tā man ir trauma.
31.10.2012 00:02 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Ance - es tevi ļoti saprotu. Uzreiz atgriezās visas tās izjūtas, kad saproti, ka esi čakarēta. Visvairāk jau besī tas, ka visi tak ir pieauguši cilvēki. Pateiktu, kas un kā, bet nē, ir jāmelo, jāmānās, it kā visas sievietes būtu totālas histēriķes un nevēlētos saprast vīrieti.
31.10.2012 00:06 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
PirmāSieviete, galvenais jau, ka ar to jau tās histērijas tiek izraisītas! Man kādreiz nebija vispār nekādu aizdomu un netaisīju nekādus skandālus par sēdēšanu pie draugiem, bet tagad mums reāli ir kašķis par to katru reizi, kopš viņš man samelojās (manis aprakstītā reize nebija pirmā). Un neu man liekas, ka viss, ko viņš saka ir meli, tas reāli beidz nost.
31.10.2012 00:09 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ja tieši par mani un manu viedokli runājam, nevis par to, kādu tevi vajadzētu pataisīt, tad
1-Kas jūs vairāk tracina vai besī,no vīrieša uzvedības/attieksmes?
2-Un kādu attieksmi jūs vēlētos tieši pret sevi no vīrieša puses?Šeit rakstam no a-z

1. Mani tracina jau pieminētā mugurkaula trūkums. Tracina, ja vīrietis pats neko nevar izlemt un izdomāt, visu laiku nenozīmīgos jautājumos jautā manas vai citu cilvēku domas, ja.. vienvārdsakot, man patīk cilvēki (vispārībā - vienalga, vai tas vīrietis vai draudzene), kuriem pašiem ir savs viedoklis, kuri zina, kā jārīkojas un kuri var rīkoties un to dara, nevis stāv uz vietas un gaida, kad visu viņiem pasniegs vai otrs cilvēks attiecībās izdomās, noorganizēs. Patīk tādi cilvēki, kuri tiešām rīkojas, nevis tikai un vienīgi skaisti runā (kaut skaista runāšana, manuprāt, arī laba māksla un ir ļoti labi, ja dots gan viens, gan otrs).

Vēl mani besī, ja neko nekad nesaka par sliktām lietām, taču vēlāk vienā dienā tas viss uzsprāgst un izrādās ir bijis tik daudz kā noklusētā negatīvā un bijis uzskats, ka otrs cilvēks laikam ir pareģis, kuram viss ir jāuzmin. Un tad vēl saka, ka tieši sievietes pašas izdomā kaut ko un apvainojas..

Un pievienojos šim Ances rakstītajam:
Un atbalsta trūkums, jo es uzskatu, lai arī kādu muļķību es nebūtu izdomājusi, draugam mani jāatbalsta, vienalga, vai tā būtu tetovēšanās vai filozofijas studēšana. Viņš var ieteikt, kā man rīkoties, bet, ja esmu kaut ko izlēmusi, gaidu viņa atbalstu.

2. Neko jaunu nespēšu pateikt kā visu to, kas jau nosaukts.
31.10.2012 00:11 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Jā, pilnīgi paranoja sākās. Galvenais, ka patiesība tāpat nāk gaismā. Agri vai vēlu, bet nāk. Cilvēks nesaņem mācību, un turpina melot. Tu jau pēc acīm, pēc balss sajūti, ka melo. Taču viņš joprojām turpina karināt makaronus.
31.10.2012 00:13 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
1-Kas jūs vairāk tracina vai besī,no vīrieša uzvedības/attieksmes? - ka nav vīrietis, bet memmītis. Melošana, krāpšana vispār ir aiz robežas. Pārāk bieža iedzeršana. Tas, ka draugi var būt svarīgāki. Dezīša nelietošana, tizls stils, smirdīga elpa. Tas, ka nepalaiž pa priekšu, ka nav mašīnas un lai satiktos jābrauc kkur ar sabiedrisko, nevis atbrauc pakaļ. SLIKTS SEKSS! nekad nevarētu būt kopā ar vīrieti, ar kuru nav labi gultā. ka nevāc aiz sevis netīros traukus, drēbes utt. ka nepalīdz ēst gatavošanā. un ja neciena mani, jebkuru sievieti, tad vispār nav ko runāt.
2-Un kādu attieksmi jūs vēlētos tieši pret sevi no vīrieša puses?Šeit rakstam no a-z -
cieņu, mīlestību, saticību, kompromisus, spontānas, foršas idejas, piedzīvojumus, labu seksu, lai lutina mani, ciena manu ģimeni, neizliekas par gudrāku, nemelo, bieži ļoti cieši samīļo un saka, ka mīl. labu mūzikas gaumi, kas sakrīt ar manējo, daudz kultūras pasākumu apmeklēšana kopā. lai man nav jāuztraucas, ja santehnikai kkas notiek, lai prot visus saimniecības darbus izdarīt vai vismaz noorganizēt. rēķinus maksā, benzīnu lej viņš, es pērku paiku :D
31.10.2012 00:22 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
un protams, lai nekoļī citas
31.10.2012 00:24 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Galvenais, ka patiesība tāpat nāk gaismā.

Un vēl par ko melo - par sīkumiem. Kam tas vajadzīgs?
Cumshot, varbūt tu vari apgaismot mani, jo es jūs, večus, šajā lietā neizprotu.
31.10.2012 00:29 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
viņi vienkārši raustās, lai pateiktu taisnību :D
31.10.2012 00:32 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Bāc, es nospēlēju viņa naudu pokerā, vot tad es raustījos pateikt. bet, kas tur tik grūts pateikt - es tagad pasēžu ar čaļiem, pēc 15 min būšu. Jo viņš tiešām pēc 15 min bija mājās, pat pirms manis. Cik man zināms, neko nepareizu arī nedarīja. KUR IR FAKING PROBLĒMA?
Es laikam nevaru par tādām tēmām mierīgi runāt, uzreiz uzvelkos.
31.10.2012 00:35 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Par vīriešiem un pokeru vispār labāk nerunāsim. :D vismaz manējam šī tēma ir ļoti jūtīga.
31.10.2012 00:39 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
PirmāSieviete, es divreiz iztukšoju vaņa kontu betsafe.com un tad metu šai izklaidei ar mieru. Labāk eju uz kino or smthing. :D Bet viņš nedusmojās toreiz, vismaz izlikās, ka nedusmojas. To es ļoti novērtēju. :)
31.10.2012 00:44 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
*viņa kontu nevis vaņa. :D
31.10.2012 00:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!