Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dakteris!!!

 
Reitings 438
Reģ: 29.01.2009
Šorīt meklēju info, kur par lētām naudiņām var tikt pie ginekologa, piezvanīju uz Rīgas 1.slimnīcu un pierakstījos pie ginekologa Sergo Bokučava. Vīrietis!!! Ir bailes jau tādēļ vien. Nav netā īpaši daudz info, tas vēl vairāķ mulsina. Bet nav jau daudz variantu, jo gribu tikt šodien un par vizīti tik 3Ls.

Vrb kādai ir bijusi saskare ar šo vīrieti-ārstu?
22.10.2012 09:38 |
 
Reitings 438
Reģ: 29.01.2009
up
22.10.2012 09:39 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Jā, ir bijusi saskare.
22.10.2012 09:45 |
 
Reitings 438
Reģ: 29.01.2009
Atsauksmes?
22.10.2012 09:48 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Nu ja nav lielu problēmu, tad dakteris kā dakteris. Es pie viņa gāju, jo varēja ātri tikt, vienmēr gāju pēc receptes hormoniem, bet tagad vairs nav aktuāli.
Pēc mana ieteikuma viena cosmo meitene bija pie viņa, un teica, ka nepatika, jo sarežģitākās problēmās viņš nav zinošs.
Man pašai patika, sakarīgs dakteris, bet tā kā man nav bijušas nopietnas problēmas, tad par profesionalitāti un zināšanām es neko nevarēšu pateikt.
22.10.2012 09:53 |
 
Reitings 526
Reģ: 19.08.2010
Ja negribi iet pie vīrieša, tad gandrīz vienmēr pieejama un par 3 Ls ir Biruta Štrausa (strādā Mēness aptiekas Melnsila ielas doktorātā). Ir OK daktere. pameklējot netā, var atrast arī viņas tel.nr. un zvanot uzreiz pierakstīties.
22.10.2012 10:19 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
Man viņš patika. izstāstija tādas lietas, kuras neviena cita sieviete man nav stāstijusi.
22.10.2012 11:54 |
 
Reitings 511
Reģ: 04.08.2011
KATELĪNA, tikko masa bija, uz 3ls vizīti un BEZ RINDAS! Poliklīnikā , Dr. Parhomčika (vecaka gada gājuma cilveks, bet ļoti jauka); tālrunis sīkakam info 67560229 adrese Burtnieku36a; papildus analīzes, tad 3ls, kā visur un ja vajag ultrason, tad 10ls, bet tas pēc izvēles, ja parasta vizīte- 3LS :) ak jā vel zinu,ka trešdienās no 14-18-00 daktere pieņem, un nav jāpierakstās, tur vienkārsi rikndas kārtība, lai veicas!
22.10.2012 12:52 |
 
Reitings 438
Reģ: 29.01.2009
Vēlos pastāstīt kā man gāja un kpc es nevienai šo cienījamo ārstu neiesaku.!!!

Man ir svarīgi, lai dakteris pie kura es eju, spēj manī rast pārliecību, ka varu viņam uzticēties. Lai viņa attieksme ir pozitīva, nevis noraidoša vai nievājoša. Kaut arī strādā poliklīnikā nevis privātpraksē. Gribas to labo attieksmi ne tikai tpc, ka pacients labi maksā, bet tīri cilvēciski - tpc, ka ārsts ir sava darba darītājs un kā pret pacientu, kas rada pieprasījumu viņa darbam.

Iegāju kabinetā, sasveicinājos - skatās stulbi. Ar tādu mīmiku un izbrīnu, kpc es nerunāju. Parasti es biju pieradusi, ka ārsts uzdod jautājumus un es atbildu. Vai ja ir kādas sūdzības, tad es stāstu. Tad pastāstīju par savām sūdzībām, ka man ir aizdomas par piena sēnīti. Šis pasaka, labi, paskatīsim, paņemsim analīzes, ejiet gulieties. Aizeju, bet tad pasaka, paņemiet salvetiņas. Es nesaprotu. Pārprasu. Atkal nesaprotu, ko viņs ar to domā. Tad, kā izrādās, vajadzeja plauktiņā paņemt lielo papīra dvielīti un uzklāt uz ta krēsla. Parasti visu šo dara ārsts un pacientam nevajag uzlikt un noņemt kkadas salvetes.
Paņem mistiskas analīzes un tad saka, ka vajadzēs iet samaksāt. Kad pārprasu, kas tās par analīzēm, pasaka, ka viena no tām ir dzemdes kakla vēža pārbaude, tad es saku, ka man ir valsts uzaicinājums un ka man tas nevajag, jo pienākas par brīvu. Viņš mēģināja uzspiest, lai taisot paņemtās un samaksājot, jo cena tikai 2Ls. Protams, atteicos maksāt un taisīt tās analīzes. Un samaksāju tik ar vienām.
Un tad bija pats labākais. Viņš saka, ka varētu man izrakstīt svecītes, bet pirms menstruācijām tās neder, tātad šis variants atkrīt. Tad saka, ka varētu izrakstī tabletiņas. Prasa man vai rakstīt. Un tad es viņam pajautāju - man ir tā piena sēnīte? Viņš pasaka, nē, nu it kā neizskatās, ka jums būtu šī slimība. Tad WAT A FAK? Kā ārsts var rakstīt zāles, ja nav pārliecināts, kas organismam kaiš. Vnk uz nahaļavu iegrūzt kkādu recepti pacientam degunā? Viņam tās ir tikai tabletiņas, bet to, kas tur par huiņ*m iekšā, man neskaidro. Tajā brīdī mani pārņēma liela vilšanās sajūta par tādu vienaldzīgo-paviršo attieksmi. Un tas, ka pateicu, ka man ir reāli jūtama šī problēma, viņš izlikās neko nedzirdam un runāja par pilnīgi citām lietām. Esmu ļooooti vīlusies, zinu, ka iešu pie citas dakteres, bet ne jau pa 3Ls. Tagad kādu laiku jāsamierinas ar savu problēmu, kad tikšu pie naudiņas, tad iešu pie citas dakteres. Tikai jāizdomā, kā uzzināt tos vienu analīžu rezultātus, par kuriem samaksāju.... Nez vai man telefoniski kāds kko stāstīs. Zinu, ka tie, kas ir privāti, daudzviet sūta pa e-pastu.

Lūk. Ir viela arī pašai pārdomām un novēlu arī katrai atrast savu uzticamo dakteri, pie kura gribas aiziet un nav jāiet āra ar asarām acīs! Es vēl esmu cerībā tādu atrast! :)
23.10.2012 09:38 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
kateliina,
iesaku izvēlēties ārstu pēc atsauksmēm nevis cenas. Ir slikta pieredze ar privātprakses ārstiem, kur par ieiešanu kabinetā jau vien ir jāmaksā 20 Ls, slinkums visu pieredzi uzrakstīt, bet viens konkrēts gadījums, kad ārstējot piena sēni papildus dabūju mikoplazmu. Pēc lielās pieredzes ar ginekologiem, man ir zudusi jebkāda uzticība ārstiem, jo tas ir tikai bizness.
23.10.2012 10:52 |
 
Reitings 176
Reģ: 14.09.2011
Bokučava draudzenei abortu taisīja. Neko sliktu neteica par viņu. Arī pati uzzināja no paziņām kas ieteica. Bet tagad tiesa ejot turpat uz poliklīniku pie mājas "Dziednicībā", tā ka var jau būt, ka nebija tik foršs. Abortu bija lēti taisīt pie viņa 1. slimnīcā, 70Ls (kas pirms 1 1/2 gada cik nopratu bija lēti).
24.10.2012 23:46 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Man nav nekādu sūdzību par Možuma ārstēm. Nav rindas un 3Ls.
25.10.2012 00:06 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Iesakiet, lūdzu, kādu valsts apmaksatu alergologu - vienalga, labu vai sliktu, vajag tikai izziņu.
25.10.2012 00:13 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Jopcik bumbiņ. Man jau iešana pie savas privātās ārstes ir liels pārdzīvojums un es tā nemaz uzreiz uz krēsla nevaru uzkāpt, man vajadzīga "priekšspēle" un mega saudzīga attieksme. Un kad uzkāpju, tad arī vēl viss nesākas, es toč tā uzreiz nevaru.....meitenes, meitenes, nu šitā, man šķiet, ir lieta, kur sevi tomēr jāmīl un nevar iet pie visādiem gadījuma ārstiem. Nav tak ginekologs tik bieža padarīšana, lai nevarētu sagrabināt $$.
25.10.2012 00:18 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
Es eju uz privatpraksi, jo sis nu ir tas arsts kuram naudu netaupisu. Savu dakteri atradu pec atsauksmem un neesmu vilusies ne mirkli. Un maksat vairak man ari nav zel jo neeju jau katru menesi. Un pie ginekologa viriesa laikam nekad neietu :D
25.10.2012 01:03 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Pārdzīvojums? Kāpēc?
25.10.2012 01:08 |
 
Reitings 525
Reģ: 22.11.2011
Es arī tikai uz privātpraksi eju, attieksme arī par 100% labāka - vismaz man tā liekas. Jocīgi mums ar tām ginekoloģēm un attieksmi pret dakterēm, jo Rietumu zemēs praktiski visi ginekologi ir vīrieši un tur tādu kompleksu nav :)
25.10.2012 22:21 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.01.2016
Arī biju pie Bokučavas. 1.slimnīcā.
Ar durošām sāpēm vēdera lejasdaļā, sānā. Tā bija mana pirmā reize pie ginekologa, un es tajā kabinetā nebiju ilgāk par 5 minūtēm, jo viņš tikai fiksi iebāza pirkstu dibenā un teica ka nekas man nekaiš ginekoliģiskā ziņā.. Lai eju prom, viss man esot kārtībā.

Viņam arī ir privātprakse, tur droši vien viņš uztver pacienšu problēmas nopietnāk, jo, ja nemaksā, pirksts vien dibenā būs!

Arī otrs iespējamais variants - viņam vairāk simpatizē krievu tautības sievietes, lai var papļāpāt.
08.01.2016 21:55 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.01.2016
Arī temperamentā ziņā man šķiet, ka pie šī ārsta labāk justos krievu tautības sievietes. Latvietes bieži vien ir trauslākas, ievainojamākas, jūtīgākas, kurām vajag priekšspēli ginekologa kabinetā vai kaut kādu mierīgāku, relaksējošāku apiešanos. Pie Bogačovas visss notiek ļoti fiksi. Tu ieej, pat nepaspēj ieraudzīt kādā krāsā sienas, un tu jau esi ārā.
08.01.2016 22:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits